Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πως έτυχε και αρχίσατε να βλέπετε one piece?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 10]

Tcixlas

Tcixlas

 

έλεγα πριν στο σκαιπ πως άρχισα να το βλέπω το one piece πραγματικά τι κάψιμο είχα ρίξει...

Aldark

Aldark

 

Vasw1997 έγραψε:Καταρχάς γεια σε όλους. Είμαι νέο μέλος και πιστεύω οτι αυτό το θέμα είναι πολύ ενδιαφέρον για να συστηθώ σε εσάς. Η δική μου ιστορία πηγαίνει πολλά χρόνια πίσω, το 2011 όταν ο μικρός μου αδερφός έβλεπε κάτι παιδικά με περίεργες φωνές. Εγώ επειδή ήμουν περίεργη να δω τι έβλεπε, του ζήτησα να μου δείξει το πρώτο επεισόδιο για να πάρω μια γεύση του περίεργου αυτού παιδικού. Για κάποιον ανεξήγητο λόγο, μου άρεσε και μου δημιουργήθηκε περιέργεια για το τι θα συμβεί στη συνέχεια. Η αλήθεια είναι ότι για λίγο καιρό το είχα παρατήσει και μου πήρε περίπου ένα χρόνο να το τελειώσω αλλά το συνέχισα και το συνεχίζω εδώ και τόσα χρόνια με πολύ ενδιαφέρον και περιέργια.
Καλωσήρθες στο φόρουμ Βάσω! Και εμένα μου είχε πάρει λίγο καιρό να το δω (και είχε και μόλις 400 επς) αλλά άξιζε aww

Tcixlas

Tcixlas

 

εμένα πάλι 28 μέρες ήταν αρκετές μέσα σε εξεταστική και ήταν 615 τα επεισόδια.... και ο αλ ξέρει πόσο πολυάσχολος είμαι χαααχα

Santouryuu

Santouryuu

 

πρεπει να μεταφερουμε το ποστ της βασους στο "εδω συστηνομαστε" :muaha: :muaha:

Tcixlas

Tcixlas

 

όχι γιατί λέει και πως ξεκίνησε να βλέπει αν και συστήνεται ταυτόχρονα ρε

Santouryuu

Santouryuu

 

ε ναι, στο συστησιμο γινεται επισης. αυτο ... λελ (που θα ελεγε κι ο χωκ)

Tcixlas

Tcixlas

 

το θρεντ εδώ λέγεται πως ξεκινήσατε να βλέπετε ουαν πις πλάκα μας κάνεις?

Santouryuu

Santouryuu

 

ανουσιο θρεντ δηλαδη!

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί ρε φίλε??? εννοεί να δέιξεις το ποιός σε έβαλε να το δεις πως το είδες? και όλα αυτά... δεν τα λές όλα αυτά στο χαιρετιστήριο

Santouryuu

Santouryuu

 

Καλως...

Tcixlas

Tcixlas

 

συγγνώμη έχω άδικο?

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Έχεις άδικο που κάνεις αχρείαστο ποστ ρωτώντας αν έχεις άδικο...

Εγώ το op το άρχισα όπως οι περισσότεροι στην Ελλάδα... Έβλεπα μικρός το ντρέικ στο Άλτερ και μια μέρα είπα να το ψάξω στο νετ και κόλλησα.

Tcixlas

Tcixlas

 

πρέπει να διατηρήσω κι ένα όνομα μειτ #team_spam

εμένα πόσα χρόνια πέρασαν για να με πείσουν να δω one piece και τίποτα... μέχρι που ένας μου είπε έλα ρε είναι εκείνο το drake που βλέπαμε παλιά... δεν χρειάστηκε τίποτα άλλο

Gol. D. Russ

Gol. D. Russ

 

Εγω το ξεκινησα σχετικα προσφατα και αυτο λογω της Νami , μετα το timeskip :P

http://.......

Tcixlas

Tcixlas

 

τέτοια αγάπη για τη ναμι σουαν? hentai?

Kamikaze

Kamikaze

 

Είδα κάτι βιντεάκια του Ntreik96 και λέω "δεν το αρχίζω;".

Tcixlas

Tcixlas

 

εξτρα συμβαν που μου ρθε τώρα που είπε ντρεικ 96, όταν ήταν να με πεισουν να αρχίσω one piece την πρώτη φορά που δεν τα κατάφεραν μου είχαν ζωγραφίσει το λούφυ και τον είχαν κάνει τραγικό κια δεν το αναγνώρισα....

Red Yonko

Red Yonko

 

Είχα γυρίσει μια μερα από οδοντίατρο και μπήκα καταλάθος xrysoi.se  aww luck

Off-topic: εκανα 10.000ο view του θεματος  maggie cuute

Tcixlas

Tcixlas

 

πως μπαίνεις καταλάθος στο xrysoi?

Red Yonko

Red Yonko

 

Ψαχνοντας για naruto. Οπ σορρυ  xD

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης