Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αν θελατε να ειχατε την ικανοτητα ενος φρουτου πια ικανοτητα θα θελατε????

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

costascss

costascss

 

Ok

Mike13

Mike13

 

Βασικα τον ειδαμε στο τελος του 200 επεισοδιου να κατευθηνεται πρως το φεγγαρι!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

petrikios

petrikios

 

Ax να ενας ακομα λογος που οι μανγκα readers υπερτερουν...

Santouryuu

Santouryuu

 

ο ενελ οντως ηταν απο τους πιο ισχυρους αντιπαλους του Luffy....


και ο aokiji εχει πολυ καλη ιδιοτητα, αλλα δεν μου αρεσει καθολου το κρυo wtf man?

Mike13

Mike13

 

Oντος και ο Aokiji ειναι γαματος!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

petrikios έγραψε:Ax να ενας ακομα λογος που οι μανγκα readers υπερτερουν...
ποιος φιλε πες μου?? plz plz plz plz plz plz

Mike13

Mike13

 

Γιατι δηχνει και κατι παραπανω απο το ανιμε !!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

costascss

costascss

 

Τελικά ναι, σήμερα πήρα τα δυο πρώτα volumes και έχει πολλά επιπλέον, plus ότι είναι πιο μπροστά από το anime.

Mike13

Mike13

 

Ναι ρε!!!!!! Αν διαβαζεις μανγκα τα ξερεις ολα πριν απο τους αλλους!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

costascss

costascss

 

Πχ. Το ήξερες για τον Oda ότι:
Έχει γενέθλια:
1 Ιανουαρίου 1975
Ελληνικό ζώδιο:
Αιγόκερως
Κινεζικο ζώδιο:
Λαγός
Τύπος αίματος:
A
Αγαπημένα ζώα:
Μεγάλα, ευγενή σκυλιά
Αγαπημένο Video Game:
Puyo Puyo (τι είναι αυτό?)
...
Special ικανότητα:
Φιάχνει καλό καφέ
...
Αγαπημένος αληθινός πειρατής:
Blackbeard (Edward Teach)

Πηγή: One piece πρώτος τόμος

ZisAkiS

ZisAkiS

 

ρε αστε τα φρουτα!! Haki να εχεις και τιποτα αλλο... gj! gj!
αλλα αν διαλεγα φρουτο...του Marco απο τους W.B... ισως το καλυτερο φρουτακι.....

MAVERICK_14

MAVERICK_14

 

το ακούσαμε κι αυτό....ο Enel από τους πιο μεγάλους εχθρούς του Luffy. Ξεχνάτε μήπως ότι το λάστιχο είναι από τους χειρότερους αγωγούς του ηλεκτρισμού?? τεσπα......Αν είχα πάντως την επιλογή να φάω κάποιο από τα φρούτα του διαβόλου από το ONE PIECE αυτό θα ήταν το Gomu Gomu no-mi του Luffy......Έχω δει μάλιστα κι ένα όνειρο όπου είμαι σε έναν δρόμο ανηφορικό και όλο τυχαία έμοιαζε πολύ με αυτόν στο χωριό του USSOP όπου πάλευε ο Luffy με τον Kuro και πάλευα κάτι τύπους και είχα την ικανότητα του Luffy....
Αφήστε,,,υπερπαραγωγή..........

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ρε λολολολολ το καλητερο φρουτο το εχει ο κιζαρου!!!!θα μου αρεσε να ειμουνα φως γαματοοο

MAVERICK_14

MAVERICK_14

 

καλά να μην λέμε και χαζά τώρα,, ας το παραδεχτούμε, το καλύτερο φρούτο το έχει ο Marsal D. Teach....και νομίζω όλοι ξέρουμε για ποιους λόγους....

Elidor

Elidor

 

Avarga
Δεν το νομιζω.... Ο καθενας με τα γουστα του... Εγω προσωπικα βρισκω το φρουτο του αδιαφορο..

Sosa

Sosa

 

δεν υπαρχει το τελειο φρουτο.
εμενα εκτος απ'το Goro Goro του Enel, θα μου αρεσε να εχω της Bonney (απ'αυτα τα λιγα εστω που ξερουμε για το φρουτο της)

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Eμένα μαρέσει το φρούτο του θεού... So hot!!! Γενικά η ιδέα της φωτιάς είναι γαμάτη όπως και οι επιθέσεις του.. και του Μάρκο είναι ωραίο..

Elidor

Elidor

 

Avarga
Θεος....Φωτιες... Για τον Ακαινου θα μιλας ε? Ναι οντως εχει ωραιο φρουτο αν και νομιζω πως μπερδεψες την φωτια με την λαβα αλλα δε πειραζει..

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Being funny????? ACE!!! Άλλος θεός δεν υπάρχει!!! aww aww2

Elidor

Elidor

 

Avarga
Εμανα παντως θα μου αρεσε ενα zoan φρουτο... κυριως απο τα πιο σπανια σπανιο στυλ Drake, Marco κτλπ..

MAVERICK_14

MAVERICK_14

 

Κι όμως πιστεύω το καλύτερο φρούτο είναι του Blackbeard επειδή όταν αγγίζει άλλους κατόχους φρούτων απλά απορροφάει την δύναμη τους και δεν μπορούν να την χρησιμοποιήσουν....Αλλά εντάξει σαν φρούτο κι αυτό θα έχει τις αδυναμίες του....

core

core

 

Και εγώ πιστεύω του Ace ήταν ένα από τα καλύτερα…
και του Kizaru πολύ καλό και δύσκολα θα βρεις τις αδυναμίες του….

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
core έγραψε:Και εγώ πιστεύω του Ace ήταν ένα από τα καλύτερα…
και του Kizaru πολύ καλό και δύσκολα θα βρεις τις αδυναμίες του….

Συμφωνώωωω του Εισούλη ήταν το πιο όμορφο και θεαματικό πιστεύω!!!
Πενέμορφες απιθέσεις!! Και του κιζαρου είναι ωραίο.. κάνει αντίφαση.. η ταχύτητα του φωτός με την αργοστροφάδα του μυαλού του!!! :muaha:

deko10ole

deko10ole

 

Μακράν το καλύτερο είναι του Marco.Τα κάνει όλα και συμφέρει
Βέβαια εγώ πάντα είχα μια αδυναμία και στης Robin ειδικά με τον κατεστραμμένο τρόπο που το χρησιμοποιεί κάνοντας κληματσίδες από τα χέρια της κτλ

Elidor

Elidor

 

Avarga
Βασικα δεν υπαρχει ΤΟ καλυτερο φρουτο... Ολα καλα ειναι...

Απο ποιον θα μπορουσε να νικηθει ο Ace ευκολα με τη δυναμη που ειχε? Ετυχε να πεσει πανω στον Ακαινου... (Ακομα δεν μπορω να χωνεψω πως η λαβα ειναι δυνατοτερη απο την φωτια αλλα τεσπα..)

Το ιδιο με τον Ενελ... Τρελο φρουτο απλα ετυχε να πεσει πανω στον λαστιχενιο ανθρωπο..

Ολα τα φρουτα ειναι καλα απλα παντα θα υπαρχει ενα αλλο φρουτο που θα υπερτερει εναντιον συγκεκριμενων φρουτων και θα ειναι αχρηστο εναντιων αλλον... Υπαρχει μια ισορροπια θα λεγαμε... Για αυτο δεν υπαρχει "το καλυτερο"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης