Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

26Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 20 Μάης 2013, 23:35

Elidor

Elidor

 

Avarga
Σκασμος. Η Σανσα εξελισεται σε πολυ ωραιο μαναρι. Αντε και σε γυμνη σκηνη!

27Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 20 Μάης 2013, 23:47

maggie

maggie

 

δεν είναι ωραία. έχει ωραίο πρόσωπο με σχεδόν τέλεια (ψυχρά) χαρακτηριστικά αλλά έχει πλατάρες >.< το σώμα της δεν είναι ωραίο.

28Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 21 Μάης 2013, 02:02

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down

29Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 03 Ιουν 2013, 15:29

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ενα ψιλοβαρετο επ μεχρι το τελος οπου ολα εγιναν καραπουτανα...
Κριμα η Αρια ρε παιδια

30Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 03 Ιουν 2013, 16:40

Elidor

Elidor

 

Avarga
Τωρα πλεον ξερω με ποιον ειμαι.

Σκυλε παρε το θρονο!

31Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 03 Ιουν 2013, 16:51

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
παιδεια ειναι καλο να το αρχισω?

32Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 03 Ιουν 2013, 18:13

Aldark

Aldark

 

αγορασε τα βιβλια να τα παρεις μαζι σου στις διακοπες απο παμπλικ αντι για μανγκα :xD:
φυσικα και ειναι καλο και τα βιβλια>>>>>>σειρα btw

33Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 04 Ιουν 2013, 01:47

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Χόντορ ρόλος καταλύτης πιστεύω
ο γάμος γάμησε απλά,ήξερα αυτό το επεισόδιο θα έχει κάτι το συνταρακτικό,αλλά πάλι καλά δεν είχα μπει σε λεπτομέρειες...

TYWIN απλά

Σπόιλερ:

έντιτ:είχα ακούσει τυχαία το the rains of castamere,και όταν ξεκινησε η μουσική ήμουν στην τσίτα..καλά τώρα θα μου πεις(μάγγι) πως έτσι λεγόταν και το επεισόδιο,αλλά θα σου πω red card,outa tha ga
και παρόλο που τα εν λόγω γεγονότα τα ήξερα,αν και δεν ήξερα τον τρόπο,πάλι γάμησε
γενικά τα νο.9 επεισόδιο γαμάνε

34Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 05 Ιουν 2013, 01:27

maggie

maggie

 

true win για τον Tywin. επιτέλους το μπούλο η Catelyn.

and brace yourselves... more deaths are coming.

υγ. ξεκινάω να διαβάσω τα βιβλία read to death

edit:


0:06, κλαίει η καρδιά μου γμτ.

35Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Σαβ 08 Ιουν 2013, 18:05

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down

36Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 09 Ιουν 2013, 00:18

maggie

maggie

 

το διάβασα στο βιβλίο plz plz plz

διάβασα επίσης πως ο Joffrey
Σπόιλερ:
δεν ξέρω αν θα το κάνει όμως ouf

37Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 09 Ιουν 2013, 00:26

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
αγαπάμε Τζόφρυ aww
δεν νομίζω να γίνει πάντως

38Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 09 Ιουν 2013, 00:56

Aldark

Aldark

 

σαρεσει ο τζοφρυ ως ηρωας;

πω ειμαι νουμπα εχω μεχρι το 3ο βιβλιο τον πρωτο τομο (δηλαδη 3η σαιζον) αλλα ειμαι στο 2ο ακομα απ'το σεπτεμβριο και βαριεμαιιι

39Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 09 Ιουν 2013, 01:04

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
δεν μαρέσει ο χαρακτήρας του,αλλά σαν χαρακτήρας προσφέρει δυνατές συγκινήσεις και εξελίξεις..και αυτό μου αρέσει

40Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 09 Ιουν 2013, 01:04

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
η συζητηση εδω ειναι για το βιβλιο η για την ταινια

41Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 09 Ιουν 2013, 01:06

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
anime ή manga θες να πεις...σύμφωνα με τον τίτλο και για τα δύο..απλώς συνίσταται οι εξελίξεις του βιβλίου να μπαίνουν σε σπόιλερ

42Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 09 Ιουν 2013, 01:07

Elidor

Elidor

 

Avarga
Παιδια για τη ραδιοφωνικη εκπομπη ειμαι στο σωστο τοπικ?

43Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 09 Ιουν 2013, 01:08

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
μίλα λίγο πιο δυνατά γιατί είσαι στον αέρα και δεν σε ακούμε

44Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 09 Ιουν 2013, 01:12

Aldark

Aldark

 

τζονυ το μανγκα το χεις διαβασει εσυ;

45Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 09 Ιουν 2013, 01:18

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
μπα ρε φίλε..πολλά λόγια και λίγες εικόνες..χάνεσαι και βαριέσαι

46Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 10 Ιουν 2013, 18:47

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down

sorry sorry
σε κάποια φάση μου θύμισε και κάτι από code geass...δεν θυμάμαι τι ακριβώς,ένα opening,ένα ending,κάτι..

47Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 10 Ιουν 2013, 19:51

Elidor

Elidor

 

Avarga
Johnyman έγραψε:
sorry sorry
σε κάποια φάση μου θύμισε και κάτι από code geass...δεν θυμάμαι τι ακριβώς,ένα opening,ένα ending,κάτι..

Να το χεσω αμα δεν μου γδυθει λιγο το μαναρι μου να κανω ολιγον οφθαλμολουτρο...

48Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 10 Ιουν 2013, 20:41

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
έχουν επαναστατήσει εκεί οι γυναίκες και κάτι ''όχι άλλες γυμνές σκηνές'' φωνάζουν..ξεκίνησε η εγγονή του Τσάπλιν(η ταλίσα) και δεν ξέρω αν ακολούθησε και η Κλαρκ(καλήσι)..νομίζω όμως πως ακολούθησε

και μια ερώτηση:το μαλακοπίτουρο ο μπραν τι ακριβώς πιστέυει πως θα καταφέρει βόρεια του τείχους?

49Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 10 Ιουν 2013, 21:15

Elidor

Elidor

 

Avarga
Johnyman έγραψε:έχουν επαναστατήσει εκεί οι γυναίκες και κάτι ''όχι άλλες γυμνές σκηνές'' φωνάζουν..ξεκίνησε η εγγονή του Τσάπλιν(η ταλίσα) και δεν ξέρω αν ακολούθησε και η Κλαρκ(καλήσι)..νομίζω όμως πως ακολούθησε

και μια ερώτηση:το μαλακοπίτουρο ο μπραν τι ακριβώς πιστέυει πως θα καταφέρει βόρεια του τείχους?

Βλαμμενο ειναι, αστο να ψοφησει... Και γω βλεπω game of thrones για την Emilia Clarke, αμα ειναι να μη ξαναδειξει τιποτα να το παρατησω.

50Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 2 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 11 Ιουν 2013, 19:03

BlackLeg

BlackLeg

 

Johnyman έγραψε:
και μια ερώτηση:το μαλακοπίτουρο ο μπραν τι ακριβώς πιστέυει πως θα καταφέρει βόρεια του τείχους?

Do you really want to know???? Παντως στο τελος, αυτος θα σωσει τον κοσμο. Αλλα στην τελικη , ενα βλαμενο ειναι.
Αρυα FTW σε καναδυο κυκλους θα γινει δολοφονος ΑΑΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης