Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 10]

101Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 04 Ιουν 2014, 23:31

Aldark

Aldark

 

O Jack Gleeson (ηθοποιός που έπαιζε τον Τζοφ) ήταν θεός σχεδόν σε κάθε σκηνή , στην τελευταία του ήταν μεγαλεπίβολος , προσκυνώ.
Στα πρόσφατα γεγονότα για σας τους άσπιλους , noobs , show watchers , o Oberyn από το βιβλίο έγινε ο αγαπημένος μου χαρακτήρας. Σοκαρίστηκα και δεν πίστευα τι συνέβει στο τέλος της μάχης εκεί που νόμιζα ότι νίκησε! Τώρα βλέποντάς το σοκαρίστηκα ξανά κι ας ήξερα τι γίνεται  daaamn! . Τουλάχιστον του χρόνου θα δούμε Dorne  yahoo 
Ο Μικροδάχτυλος αξίζει το στέμμα επίσης , και η Νταινέρυς είναι ηλίθια , έδιωξε τον μόνο άνθρωπο που την αγαπούσε πραγματικά πλέον λολ. Ήταν βαρετή αλλά τώρα καταντάει κουραστική , for real...

102Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Παρ 27 Ιουν 2014, 23:14

ειμαστε οτι νιοθουμε

ειμαστε οτι νιοθουμε

 

ειχα αφηση μερικα επεισοδια να δω...
το μαναρι μου τον τζοφρυ το φαγανε μονο 2 μαναρια μινανε ακομα ο βαρυς με τον ομπεριν...
βαζω να δω το 9ο επεισοδιο
EDIT---παει και το μωρακι μου ο ομπεριν :buhu: 

103Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 30 Ιουν 2014, 22:05

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Η επιστροφή του άσωτου!!
Μας έλειψες μωρή τρέλα!!! Αχ ασε όλους μας τους έφαγαν...
καλε βλέπεις και supernatural???
Τώρα τελειώνω την 7η σεζόν.. πείτε καμιά άλλη σειρά γιατί με βλέπω να ξαναξεκινώ επαναλήψεις τα Game of Thrones  :xD:  :xD:  :xD:  :xD:

104Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 01 Ιουλ 2014, 03:32

ειμαστε οτι νιοθουμε

ειμαστε οτι νιοθουμε

 

ο μονος λογος που βλεπω supernattural ειναι γιατι θελω να δω yaoi μεταξυ τον αδερφον.Οχι πλακα κανω με αναβουν και τα ξορκια.
φετος απο της νεες σειρες μονο το true detective ελεγε.Αν δεν εχεις δει δες breaking bad b1tch!!!!!αν και σε κοβω ψαγμενη...το γκειμ οφ θρονς το κατασρεφουν στην σειρα!!!στα βιβλια ο τιριον γινετε διαβοληκκος και θελει να φφαει και τον τζειμι!!!στην σειρα πολυ αγνο τον κανουν.....οταν αγκαλιαστηκκαν λεω θα πεταξει ο τζειμι καμια ατακα ''δεν αγαπησα ποτε την σερσυ εσενα ποθω''και να δουμε yaoi

105Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 02 Ιουλ 2014, 23:50

maggie

maggie

 

oi oi oi oi. το τέλος ήταν απρόσμενα καλό. δεν εκνευρίστηκα όπως υπολόγιζα XD (aka δεν έδειξε LSH.)

μακάρι να μην την δείξει ούτε του χρόνου *σταυρώνει δάχτυλα*

106Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 22 Ιουλ 2014, 21:45

Santouryuu

Santouryuu

 

γιατι ολοι κλαψουριζουν οτι ολοι ψοφανε; ολοι οι γαματοι ζουν...

arya
tyrion
ramsay
bronn... αν και πλεον δεν θα τον δειχνουν και πολυ :(

ενταξει πεθανε ο bloodhound και ζει η khaleesi, αλλα νταξ'... δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα στη ζωη! :(

107Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 23 Ιουλ 2014, 22:17

Aldark

Aldark

 

ο ράμσευ είναι στους γαμάτους; ο νεκρόφιλος π*ρνοδιαστροφικός τύπος;

108Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Παρ 25 Ιουλ 2014, 14:40

Santouryuu

Santouryuu

 

Ramsay = best character in game of thrones

109Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 18 Μαρ 2015, 22:42

βαγγελης

avatar

 

ειμαι στην 4η σεζον επεισοδιο 3
μου αρεσει σαν χαρακτηρας πολυ ο ομπεριν :inlove:
ακομα δεν μπορω να χονεψω τον θανατο του τζοφρυ...τωρα δεν ξερω ποιον να μισω..λογικα θα φαει ολλο το hate o taιwin απο εδω και περα...
ελπιζω να την γλιτωσουνε ραμσει και ομπεριν που ειναι απλα γαματοι o πρωτος κανει τον ψυχακια πολυ γαματα και με τον δευτερο θελω να δω πως θα εξεληχθει η σχεση του με τον σερ λορας,θελω να δω αν θα υπαρξει κατι παρα πανω απο φλερτ....
παντως ο συγραφεας δεν φτειαχνει χαρακτηρες για να τους σκοτωνει σε μια σεζον ωποτε ραμσει,ομπεριν και αλλοι που θα εμφανιστουν μετα θα την βγαλουν καθαροι...εγω φοβαμαι πολυ για τυριον που πιστευω πως θα δραπετευσει αλλα θα του την κανει καποιος και θα παιθανει

110Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 01:50

Tcixlas

Tcixlas

 

λοιπόν δικια΄μου θεωρία για game of thrones

ο γιάννης ο χιονίας με 8 ν δεν είναι ταργκαριεν όπως όλοι λένε αλλά μπαραθηον λόγω του ότι ο ρομπερτ γούσταρε την αδεφή του νεντ όπως αναφέρεται πολύ άγρια άρα θεωρώ ότι είναι μπασταρδος γιος του ρομπ με την αδερφή του νεντ...
το στηρίζω στό ότι τα μαλλιά του είναι κατάμαυρα και δεν αναφέρεται τυχαία μιας και οι σταρκ είναι καστανοί και κοκκινομάλληδες λόγ της κατλυν
ενώ οι μπαραθηον μελαχρινοί μέχρι αηδίας, και οι ταργκαριεν που όλοι βρωντοφωνάζετε είναι ξανθοί όλοι όπως οι λανιστερ άρα είναι μπαραθηον για μένα και έτσι θα διεκδικήσει το θρόνο αφού τον ζωντανέψει η μελισάντρα που θα καταλάβει ότι αυτός ήταν ο σωστός μπαράθηον

111Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 02:12

Hawkins

Hawkins

 

ποιοι ολλοι λενε ειναι ταργκαριεν? xD
θα φτιαξω νεο τοπικ για την σειρα γιατι εδω ειναι τα βιβλια

112Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 02:23

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
θεωρία(την βάζω σε σποιλερ,ποτέ δεν ξέρεις):

Σπόιλερ:


είναι και για τα δύο(μην πω κυρίως για τη σειρά,μιας και νομίζω αυτήν έχουν παρακολουθήσει οι περισσότεροι που ποστάρουν),δεν υπάρχει λόγος να ανοιχτεί καινούριο τόπικ.Απλώς βάζουμε spoiler tag όταν πάμε να γράψουμε κάτι που έχει συμβεί στο βιβλίο και δεν το έχουμε δει ακόμα στη σειρά.Και αν είναι πολύ πράσφατο στη σειρά το συμβάν που σχολιάζουμε,πάλι πετάμε ένα σποιλερ.Γενικά ενημερώνουμε για τη πράγμα σχολιάζουμε και πράττουμε αναλόγως 

113Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 02:48

Aldark

Aldark

 

και τα δύο που αναφέρετε είναι θεωρίες. Δεν έχει γίνει confirm Γιάννη ούτε στο βιβλίο ούτε στη σειρά το RL=J.
Έτσι λοιπόν κι εγώ πίστευα ακριβώς το ίδιο πράγμα με το Θανάση (ακα Τριντέντ)! Αλλά κάτι δε βγάζει νόημα...
Αν ήταν γιος του Ρόμπερτ γιατί δεν του έλεγε την αλήθεια; Θα ήταν απλά άλλο ένα μπάσταρδο του...Αν αποκαλυφθεί όμως ότι ο μικρός Τζον είναιΤαργκάρυεν όμως ο Ρόμπερτ θα θελήσει να τον σκοτώσει...χμμμμ δύσκολα τα πράγματα.

Πιστεύω όμως ότι δεν (σπόιλερ 5ΗΣ ΣΑΙΖΟΝ)


πέθανε ο Τζον και ή θα κάνει warg στο λύκο ή θα τον αναστήσει η Μελισάνδρα ή κάτι ενδιάμεσο.

114Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 09:17

Tcixlas

Tcixlas

 

Το warg δεν μου αρέσει προτιμώ την μελισαντρα χαχαχχα

115Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 11:07

Santouryuu

Santouryuu

 

Μη με σποϊλαρετε, το νου σας...

116Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 12:37

Tcixlas

Tcixlas

 

που έχεις μείνει ρε???? να ξέρω πόσα σποιλ μπορώ να σου κάνω και αν τα πετάω ανύποπτα χαχαχα

όχι ρε ξεκόλλα σεβόμαστε και λιγάκι

117Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 13:40

Aldark

Aldark

 

πες που είσαι για να μην τρως σπόιλ , αλλά θεωρώ ότι μπορούμε να αναφερόμαστε φρη στα τεκτενόμενα μέχρι την 5η σαιζόν.

118Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 13:43

Tcixlas

Tcixlas

 

κι εγώ το ίδιο θεωρώ αφού πλεον τα βιβλία μέχρι σεπτέβρη θα συμπορεύονται με την σειρα χαχα

119Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 13:45

Aldark

Aldark

 

γιατί θα βγει το winds of winter το σεπτέμβριο;

120Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 14:09

Tcixlas

Tcixlas

 

μέχρι σεπτέμβρη άκουσα θα έχουν εκδοθεί άλλα 2 βιβλία

121Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 14:13

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Πήρε φωτιά ο Μάρτιν?? :xD:

122Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 14:15

Tcixlas

Tcixlas

 

μαζί με τον κώλο μας απο ότι φάινεται παίρνει κι ο μαρτιν

ο τύπος έχει τον απέθαντο με τόση κατάρα που έχει φάει

123Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 14:26

Hawkins

Hawkins

 

Λοιπον ας αρχισω!

η σειρα ειναι η αγαπημενη μου,ιδικα τον 4ο κυκλο τον λατρεψα.Και απο τις συνεντευξεις που διαβασα περιμενα περισσοτερα απο τον 5ο κυκλο.Μιλαμε παει πιο αργα απο τον θανατο αυτος ο κυκλος,και οι γραφοι ειναι για τα μπαζα σε αυτο τον κυκλο το μονο επ που μου αρεσε ηταν η μαχη με τους whitewalkers! απο που να αρχισω ομως?
στο οτι βλεπουμε την σανσα στον 4ο κυκλο να αρχιζει να μπαινει στο παιχνιδι και λεμε επιτελους σταματησε το κλαψιμο και γινετε πονηρη και μετα στον 5ο κυκλο αρχιζει παλη ο βιασμος του χαρακτηρα της?καλα για την διαφυγη δεν θα μιλησω καν...απλα μας ζαληζαν απο την αρχη με την διαφυγη που ετοιμαζε να κανει και λες θα ειναι κατι γαματο και τσουπ πεφτει απο 100 μετρα τυχος και εξαφανιζολ...απο τα χειροτερα πραγματα που εχω δει στην σειρα ειναι το ντορν! δεν αντεχα να βλεπω της σκηνες που ηταν γυρησμενες εκει...αθλιοι διαλογοι! βλεπεις εναν τζειμι να παει να απαγαγοι ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ την κορη του στον κηπο που ηταν περιτριχιρισμενο απο φρουρους wtfffff περιεμενε να βραδιασει ρε αρχοντα!!!επισης η σκηνη στο προτελευταιο επεισοδιο που η καλιση κλεινη τα ματια και ειναι ετοιμη να παιθανει και ξαφνικα εμφανιζετε ο δρακος και την σωζει μονο εμενα μου φανηκε αμερικανια? αν εγινε ετσι και στα βιβλια ο μαρτιν πρεπει να καπνηζε χορτο.Επισης αυτα που ελεγε ο μανς στον τζον για τον λογο που δεν κανει πισω ειναι οτι να'ναι δεν βγαζανε κανενα νοημα.Καλα αυτο που εγινε με τα σπουργητια δεν υπηρχε την ειχαν δει thug life κανανε οτι γουσταρανε στο king's landing και δεν μπορουσε να κανει τιποτα ο τομμεν εσχος 0 λογικη.Για την μαχη με τους μπολτον τι να πει κανεις?!?!?! βλεπαμε τον στανις να ετοιμαζετε να πολεμησει το ιδιο και τους μπολτον και με τοσο μπλα μπλα πριν την μαχη ελεγα οτι χτιζει ενταση για την μαχη και η μαχη ηταν 1 λεπτο τελικα.....οσο για τον τζον σνοου σοκαρηστικα παρα πολυ με αυτο που συνεβει αλλα ηταν απο της μεγαλητερες παπαρουνες που ειδα στην σειρα....τον σκοτωνεις πριν καν μαθει ποια ειναι η μανα του?! και γιατι τοσο αναπτυξη του χαρακτηρα αφοσον θα παιθεναι χωρις να δωσει κατι στην σειρα? r.i.p game of thrones.

124Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 14:31

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Με κάλυψες απόλυτα!!! gj! gj!

125Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 5 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 14:33

Tcixlas

Tcixlas

 

καλά που είπαμε να μην κάνουμε σποιλς χαχαχαχα παρόλα αυτά συμφωνώ σχεδόν σε όλα χαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης