Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 10]

126Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 15:23

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
και τα δύο βιβλία να βγουν μέχρι το Σεπτέμβρη λίγο απίθανο,μην πω απίθανο..ίσως βγει το 6ο μέσα στο 16 και πριν τη σειρά,αλλά μέχρι εκεί.

Και ναι,κρατήστε ένα χαρακτήρα και για τα σπόιλερ της 5ης σεζόν..δεν τα βλέπουν όλοι με τους δικούς μας ρυθμούς..θα μου πείτε τότε γιατί να μπει κάποιος εδώ..μπορεί να θέλει να πάρει μια ιδέα για τις αντιδράσεις της 5ης σεζόν επειδή τα θέλει καμιά φορά κι ο κώλος μας

127Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 16:53

Tcixlas

Tcixlas

 

εεεεμ τα λέει ο τσιχλας.... πάντως νομίζω ότι όντως θα βγάλει και τα 2 μαζι απο ότι είχε πει τώρα αν το βρώ κάπου γραμμένο θα στο στείλω...

128Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 17:12

Hawkins

Hawkins

 

ρε παιδια γιατι συμφωνητε μαζι μου ειχα διαθεση να τσακωθω μαζι σας για αυτο το θεμα...πφφφ

129Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 17:24

Aldark

Aldark

 

(δεν διάβασα το ποστ του Χόκινς , αλλά συμφωνώ ότι η πέμπτη σαιζόν μέχρι το 7ο-80 επεισόδιο ήταν μέτρια). Η σειρά για σειρά είναι υπέροχη , το βιβλίο είναι ακόμα καλύτερο , αλλά αυτή είναι η μοίρα των βιβλίων.
Το να βγουν μέσα σε 2 μήνες 2 ΒΙΒΛΙΑ , αποκλείεται. Ίσως πρώτους μήνες 2016 να έχουμε το ένα , αλλά κι αυτό δεν ξέρω κατά πόσο γίνεται.
Γενικά ο Μάρτιν , έχει σφάλλει στο πως γράφει και βγάζει τα βιβλία.
1996:Book 1
1998:Book 2
2000:Book 3
2005:Book 4
2011:Book 5

you see a pattern here? :xD: Το να βγει το 2015 θα είναι θαύμα δηλαδή...

130Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 17:25

Tcixlas

Tcixlas

 

χαχαχα θα βγεί ρε γιατί αδυμονεί η σειρά χαχαχα

131Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 17:28

Aldark

Aldark

 

Απλά η σειρά έχει ήδη πάρει το δρόμο της (παρότι μπορεί να σώσει την κατάσταση φέρνοντας στο παιχνίδι κάποιους ήρωες από το βιβλίο και μερικά γεγονότα) . Ταυτόχρονα το έφτασε το βιβλίο , οπότε πλέον μπορούν να κάνουν ότι θέλουν με μερικές συμβουλές από το Μάρτιν. Όπως και να χει το τελικό απότελεσμα θα είναι το ίδιο..

132Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 18:04

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι για΄τι το έχουν συζητήει και ξέρουν το τέλος το έχει πει ο μαρτιν αυτό

133Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 18:11

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
το γιατί βγήκαν μπαμ-μπαμ τα τρία πρώτα οφείλεται στο ότι το πήγαινε για τριλογία και ουσιαστικά έγραψε ένα τεράστιο πρώτο βιβλίο που χωρίστηκε στα τρια..νομίζω..

134Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 18:39

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ δεν το ήξερα αυτό αλλά νομίζω ότι αν έχει εμπνευση γράφει ρε δεν νομίζω να το αφήνει έτσι απλα γιατί δεν γουστάρει να μην παίρνει εκατομμυρια χαχααχαχ

135Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 18:41

Hawkins

Hawkins

 

τι τον νοιαζουν τα λεφτα σε αυτη την ηλικια? το κανει γιατι το γουσταρει τελος!!!

136Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 18:45

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτό λέω ρε ότι αν έτσι που γουστάρει, γιατί φάινεται ότι γουστάρει, να μας τρολάρει, κι αν δεν έχανε και την εμπνευση του κάποιες φορές σιγά μην καθόταν να χάνει και λεφτά που βγαζει μυρια έτσι για την πλάκα του

137Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 18:55

Hawkins

Hawkins

 

προσφατα διαβασα ενα αρθρο που μιλαγε για την καμπια που εφτιαξε τις 50 αποχρωσεις του γκρι και ειχε κερδος εκατο εκατομυρρια δολλαρια,και σκεφτομαι ποσο χαζα κοριτσακια υπαρχουν που αγορασαν αυτο το πορνο

138Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 01 Ιουλ 2015, 19:04

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε εδώ η δικιά μου φαγώθηκε να το δούμε και είδε ότι ήταν μαλακία και μου λέει δεν πάμε στα επόμενα και αρχισε μετά one piece και game of thrones το game το σταματησε για εξεταστική στην 2η σαιζόν και το one piece της άρεσε και πριν κανα μήνα το σταμάτησε μετά το πανκ χαζαρντ που ξενέρωσε λίγο χαχαχα να δω πως θα την κάνω να το συνεχίσει χααχαχα

139Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 02 Ιουλ 2015, 02:39

Aldark

Aldark

 

πςςςςς παίχτρια η δικιά σου , έχει καμιά φίλη/αδελφή μικρότερη να ρθετε διακοπές όλοι μαζί Χανιά να βλέπουμε μαζί σειρές;  (τι γράφω βραδιάτικα , έχω κέφια ο π**σ*** (no yaoi)

Πιστεύω πως ο Martin αξίζει να απολαύσει τους καρπούς του μόχθου του και τη δημοσιότητα που απέκτησε μετά τη σειρά κυρίως , και γι'αυτό κυρίως τα προηγούμενα χρόνια έβγαινε στα κανάλια , συνεντεύξεις και τα λοιπά! Γι'αυτό λοιπόν μάλλον δεν γράφει , συν ότι όταν ξεκινάει να γράφει συνηδητοποιεί ότι έχει γράψει ΠΑΡΑ πολλά , και είναι και τελοιομανής και ψάχνει τρόπους πως να τα εκδόσει κτλπ....

140Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 02 Ιουλ 2015, 02:43

Santouryuu

Santouryuu

 

Αν ο σκατογερος φαει λαχανο τον ραμσεϊ τον γαμησα

141Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 02 Ιουλ 2015, 02:46

Tcixlas

Tcixlas

 

αν δεν φάει τον ραμσει τον γάμησα εγώ ο ραμσει θέλει βιασμό με άγκυρα απο καραβόπλοιο.... έχει αδερφή αλλά θα σε πάνε μέσα για παιδεραστεία και εμένα για εμπόριο λευκης σαρκος χαχαχχαχαχαχαχα

το game of thrones πάντως το βλέπουμε μαζί άνετα τελευταία χαχαχ

142Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 02 Ιουλ 2015, 07:36

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ο Ράμσει μια χαρά είναι, εξυπηρετεί έναν Α' ρόλο και στη τελική και έξυπνος είναι και όλα τα τασκς που του βάζει ο πατέρας του τα βγάζει εις πέρας. Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με κανέναν θάνατο εκτός αν πέθανε όντως ο ένας πραγματικός και μοναδικός βασιλιάς

143Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 02 Ιουλ 2015, 10:55

Tcixlas

Tcixlas

 

ελπίζω να εννοείς αυτόν που εννοούμε όλοι χαχαχ

βαζω σε σποιλ γιατί ποτε δεν ξέρεις τι σποιλάρουμε

Σπόιλερ:

144Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 02 Ιουλ 2015, 11:18

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Η γυναίκα είναι έγκυος για αυτό μπήκε νταμπλ στην επίμαχη σκηνή

145Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 02 Ιουλ 2015, 11:36

Tcixlas

Tcixlas

 

οπως και να έχει καλύτερα βυζγια confirmed χαχα

146Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 02 Ιουλ 2015, 12:57

Hawkins

Hawkins

 

wtf ηταν αλλη κοπελα? δεν το καταλαβα frosted

147Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 02 Ιουλ 2015, 12:59

Tcixlas

Tcixlas

 

κάνεις πλάκα τώρα έτσι?????? τόσο παρατηρητικός?? :p χαχαχαχαχα είχαν κάνει χάλια επεξεργασία ρε φαινόταν κι έντονα κιόλας

148Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 02 Ιουλ 2015, 13:02

Hawkins

Hawkins

 

εγω εβλεπα τα μπουμπις οχι φατσα

149Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 02 Ιουλ 2015, 13:05

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν μιλάμε για την φατσα η φάτσα αν θυμάμαι καλά της σερσι πρέπει να ήταν το σώμα ήταν άλλης χαχαχα τα μπουμπς ήταν τα τριπλάσια της ηθοποιού της σερσι μόνο απο τους βύζους πρέπει να αναγνωριζεις τις γυναίκες ηθοποιούς το got

150Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 6 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 02 Ιουλ 2015, 16:37

Aldark

Aldark

 

έχει πάρα πολά τατουάζ η λένα χέιντει (σέρσει) και ήταν και έγγυος. Γι'αυτό το λόγο το ντούμπλαραν. Εγώ δεν το κατάλαβα όταν το είδα πάντως , αλλά δε με πολυένοιαζε. Πάντως κρίμα γιατί περίμεναν από σήζον 1 γυμνή σέρσει :xD:

Ο Ράμσει στη σειρά είναι λίγο διαφορετικός από το πράγμα που είναι στα βιβλία , αλλά για μένα είναι εξίσου σιχαμερός και ψυχοπαθής. Ο Τζόφρευ ήταν απλά ένα ψιλόχαμένο εγωπαθές παιδί , δεν ήταν τρελός και βασανιστής.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης