Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

176Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 20 Ιουν 2016, 22:01

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 13480047_1171234269585331_698237766_n

177Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 20 Ιουν 2016, 22:34

Santouryuu

Santouryuu

 

δηλαδή;

178Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 20 Ιουν 2016, 23:52

Hawkins

Hawkins

 

και καλα να μην σε φανε τα σκηλια ;ppp καλο αχαχαχα

179Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 21 Ιουν 2016, 01:44

Aldark

Aldark

 

χαχαχαχα
πώς σας φάνηκε ρε παιδιά;
είχα πιο πολύ χάυπ
είχε τις στιγμάρες του , αλλά δεν απέφυγε κλισεδιές!

180Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 21 Ιουν 2016, 02:22

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Γάμησεεεεεεεεεε!!! Έπος!!!!!!!

181Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 22 Ιουν 2016, 00:07

Hawkins

Hawkins

 

ηταν προβλεψιμο οτι θα εχανε ο ραμσει με badass εισοδο του δαχτιλου αλλα ηταν τοσο καλα γυρισμενο που δεν με ενοχλησε καν...εδωσε ρεστα ο ραμσει με την ερμηνεια του οταν ειδε τον στρατο των αρριν 

πιστευω απο αποψη πλοκης το 10ο θα ειναι το καλητερο του κυκλου,ειναι ενδιαφερον τη θα γινει αν κριθει ενοχη η σερσει...θα την προστατεψη ο τομμεν η σαλταρε τελειος?

μονο εγω βρησκω τις σκηνες με τους δρακους βαρετες?

οχι τον wun wun ρε παιδια γιατι τον φαγατε γαμαγε!!!!!

182Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 22 Ιουν 2016, 13:09

Aldark

Aldark

 

Σωστός σε όσα είπες , αλλά μέσα στη μάχη το ξεφτύλισαν. Τουλάχιστον τελειώσαμε με το βλάκα , μόνο η ηθοποιία του θα μου λείψει. 
Ριπ Γουν!
Επεισόδιο 10 πιστεύω θα ναι κορυφή , και θα ναι και 67 λεπτά νομίζω...

183Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 28 Ιουν 2016, 02:48

Aldark

Aldark

 

2πλο ποστ , αλλά έσκασε...λοιπόν
spam post , από αλλού ρηποστ για να ξεκινησω συζητηση

σποιλ:

184Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 28 Ιουν 2016, 10:23

Pagliacci

Pagliacci

 

Kαλά η Σέρσι ειδικά δεν νομίζω να ρώτησε και κανέναν. Δεν νομίζω να έμεινε και κανείς να ρωτήσει

https://onepiecegr.forumgreek.com/

185Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 28 Ιουν 2016, 13:42

Hawkins

Hawkins

 

πηγα να χισω το επεισοδιο γαμισε


αρχικα μου αρεσε ολλη η σκηνοθεσια στην δικη της σερσει ειχε κατι το μαγικο που δεν ειχαμε ξανα δει...

αυτοκτονια τομμεν απλα wtf δεν το περιμενα

μου αρεσε η υποκριτικη του high sparrow την στιγμη που καταλαβε οτι κατι θα παθει gg easy 

γαμισε η σκηνη της ενναλαγης τζον μωρου με τζον μεγαλου...οπως γαμαει γενικα και η λιαννα μορμοντ! <3

η σκηνη που φωναζουν τηε king in the north ειναι απο τις αγαπημενες μου σε ολλους τους κυκλους...η φατσα του μικροδαχτυλου γαμησε και γ*** τους ηθοποιους!

καλισι κλασικα βαρετα πραγματα πολυ φουμα η γκομενα,ο λογος να αφησει τον νταριο πισω ειναι γελοιος! και τωρα τι θα γινει συνολο εχουν απομηνει 15 επεισοδια και αντι να επικεντρωθουμε στο westeros θα μας ζαληζουν παλη με το εσσος? αφου ειναι ο νταριο εκει...

γ*** τους theorist ρε πουστη μου και εγω ο μαλακας καθομαι και διαβαζω θεωριες που δυστηχως αποδειχτικαν ολλες σε αυτο το επεισοδιο

186Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 29 Ιουν 2016, 00:57

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Πωπωπωπω, τι επεισοδιάρα ήταν αυτή!!!!
ΕΠΟΣ!!!!!

187Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 29 Ιουν 2016, 01:03

Aldark

Aldark

 

Ποιος Ντάριο; 14 Επς έμειναν τα επόμενα 2 χρόνια , πάμε για τη μία σαιζόν πόλεμο με την Καλίση και μετά με Γουάητ Γουόκερς.
Μικροδάχτυλος , υπερβολικά τέλειος.
Αλλά και Βάρυς
δώστε βάση...

188Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 29 Ιουν 2016, 01:13

Hawkins

Hawkins

 

μονο οταν χανεις καποιον καταλαβενεις την απουσια του...παρακαλουσα να παιθανει ο τζοφρυ θυμαμαι και τωρα που παιθανε εχω ξενερωσει...αυτο που διαπιστωσα ειναι οτι απλα λατρευα να τον μισω και δεν ηθελα να παιθανει για να εχω καποιον να με τσαντηζει

το ιδιο εχω παθει και με την μαργκερυ δεν της εδεινα πολυ σημασια,νταξ καλη ηταν αλλα δεν με τρελενε αλλα τωρα που το σκεφτομαι οτι δεν θα ειναι στους επομενους κυκλους ξενερωνω...και δεν εκανε και το walk of shame να δουμε κανα αποχαιρετηστιριο βυζι

189Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 29 Ιουν 2016, 03:22

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τζοφρυ αγάπη, έρωτας. Ο Ράμσευ μπροστά του ήταν αγγελούδι.
Βυζάκι περίμενα να δω και εγώ. buhu

190Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 29 Ιουν 2016, 10:20

Pagliacci

Pagliacci

 

τώρα μη συγκρίνεται τον φλωμπομπάμπουρα τον Τζόφρυ με τον τρίτο καλύτερο χαρακτήρα της σειράς

https://onepiecegr.forumgreek.com/

191Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 29 Ιουν 2016, 10:32

Santouryuu

Santouryuu

 

Μονο ραμσεϊ... Οι αλλοι δυο ποιοι ειναι; Μπρον χαλαρα και... ;

192Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 29 Ιουν 2016, 10:41

Pagliacci

Pagliacci

 

Στάνις (the true king) και cercei

https://onepiecegr.forumgreek.com/

193Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 30 Ιουν 2016, 22:01

Tcixlas

Tcixlas

 

το βλέπω γω για αδερφογαμιάδικο γάμο του τζοναρου king of the north με τη λουλα την ξανθια

194Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Σαβ 16 Ιουλ 2016, 23:07

Santouryuu

Santouryuu

 

θελω μπανερ ramsay bolton!

195Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 17 Ιουλ 2016, 12:44

Aldark

Aldark

 

Pagliacci έγραψε:τώρα μη συγκρίνεται τον φλωμπομπάμπουρα τον Τζόφρυ με τον τρίτο καλύτερο χαρακτήρα της σειράς
τι ράμσευ ρε άρρωστα νεκρόφιλα σαδιστικά παιδιά;;; χάνω πάσα ιδέα
Τάυγουιν Λάννιστερ μόνο
Santouryuu έγραψε:Μονο ραμσεϊ... Οι αλλοι δυο ποιοι ειναι; Μπρον χαλαρα και... ;
να κι ο άλλος
Μπρον μετράει όμως , προπς


Tcixlas έγραψε:το βλέπω γω για αδερφογαμιάδικο γάμο του τζοναρου king of the north με τη λουλα την ξανθια
θεία του είναι όχι αδερφή του
Santouryuu έγραψε:θελω μπανερ ramsay bolton!
καλύτερα ban ramsay bolton whistle

μιας και μπήκαμε σ'αυτή όμως την κουβέντα , πείτε φαβ χαρακτήρες να δούμε γούστα και να κράξουμε ο ένας τον άλλον

196Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 17 Ιουλ 2016, 16:37

uchiha1991

uchiha1991

 

βασικα  οι περισσοτεροι χαρακτηρες ειναι πολυ ενδιαφεροντες να τους παρακολουθεις.

οι 3 αγαπημενοι μου γενικα ειναι τυριον, ρομπ,και ο littlefinger.o ρομπ γιατι παντα μαρεσε το concept του πιτσιρικα που παιρνει τα ηνια οταν πεθαινει ξαφνικα ο πατερας του,πηγαινει για εκδικηση και αποδεικνυεται genius/leader ktl και τους γ@μ@ει ολους.Επισης επειδη θυμαμαι ημουν φρεσκοχωρισμενος τοτε, ειχα συγκινηθει με το λαβ στορυ με τη γκομενα του και το πως πεθαναν στο red wedding (το οποιο επεισοδιο ειναι το αγαπημενο μου μεχρι τωρα στη σειρα,πολυ συναισθημα)
ο littlefinger γιατι ειναι πανεξυπνος και τυχοδιωκτης και αν δεν ηταν αυτος στην ουσια δεν θα ειχε ξεκινησει η ολη ιστορια .Εγω αυτος θελω να γινει ο επομενος βασιλιας.
και ο τυριον γιατι ειναι ο τυριον.

επισης υπαρχουν και αλλοι χαρακτηρες που μαρεσαν αρκετα να παρακολουθω 
(με σειρα προτεραιοτητας)
-ραμσει(νταξει ο χαρακτηρας αυτος απλα δεν υπαρχει..τελειως psycho..περιμενα συνεχεια να δω τι αλλο θα σκεφτει να κανει.Επισης ειχε πολυ ωραιο τελος)
-σερσει (ειδικα τωρα στο τελευταιο επεισοδιο αυτο που εκανε μετραγε πολυ)
-μπρον,hound  (απλα ετσι,γιατι ειναι γαματοι)
- τζοφρει(για τους ιδιους λογους με ραμσει,εξαιρετικη και η ερμηνεια του ηθοποιου)
-ταιγουιν,τζειμι (γενικα εχω ενα θεμα με τους λανιστερ)
-ομπεριν (γαματο τελος)

σιχαινομαι οτιδηποτε εχει να κανει με την καλισι.Σοβαρα δεν αντεχω να τη βλεπω.Πολυ βαρετη η ιστορια της.Μεχρι και τον τυριον αρχισα να ψιλοβαριεμαι απο τοτε που πηγε στο πλευρο της.
Παλια δεν ανεχα επισης τον σνοου.Δε ξερω γιατι.Τωρα βελτιωθηκε στα ματια μου αρχιζει να μου φαινεται απλα οκ.

197Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 17 Ιουλ 2016, 17:29

Santouryuu

Santouryuu

 

δεν ξερω... ολοι με αφηνουν παγερα αδιαφορο βασικα, εκτος απο ραμζεϊ
και μου αρεσουν ο νανος και ο ευνουχος... κανουν καλο διδυμο

ψοφος σε καλισι, σερσεϊ

ο λιτλφινγκερ με εχει μπερδεψει... ή τα κανει οντως ολα για την σανσα επειδη αγαπουσε το αλλο βοδι την κεϊτλιν ή για να γινει κινγκ... αν ειναι το πρωτο τοτε καλως, αν ειναι το δευτερο τοτε θα ξενερωσω... για μενα αν θελει καποιος να  γινει κινγκ πρεπει να βαψει τα χερια του με αιμα, σαν τον ραμζεϊ ενα πραγμα <3

ειμαι  μολις επεισοδιο 5, αλλα βλεπω τομμεν να τρωει πουλο, γιατι ειναι πιο ευνουχος απο τον ευνουχο

198Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 17 Ιουλ 2016, 20:31

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
ο uchiha με κάλυψε στα βασικά σημεία,πλην του ρομπ ίσως που μου είναι αδιάφορος. Αλλά γενικά πολύ αγαπημένο χαρακτήρα δεν έχω στο got. δεν το θεωρώ μειονέκτημα για τη σειρά,μάλιστα είναι από τις λίγες που απολαμβάνω κάθε επεισόδιο πολύ, ίσως όμως γι'αυτό δεν αναρριχάται πολύ ψηλά στη λίστα μου με τις αγαπημένες σειρές.

199Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 17 Ιουλ 2016, 21:15

Santouryuu

Santouryuu

 

ουτε εγω θεωρω τον ρομπ ιδιοφυια... εκατσε και εχασε μονος του... του εκανε πλακα ενας σιχαμενος κωλογερος

200Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 8 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Κυρ 17 Ιουλ 2016, 23:26

Santouryuu

Santouryuu

 

RAMSAYYYYYYYYYYYYYYYYYY


NOOOOOOOOOOOOOO


ellefson is a girl. why me why me why me

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης