Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 11]

core

core

 

Επιτέλους ξεκινάει η παραγωγή…..
Υπομονή ένα μήνα…

http://www.iphonehellas.gr/38990/iphone-5-2/


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 07Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

razor1911

razor1911

 

Ενα τετοιο ηθελα τζαμπα


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 NMKp9JO

core

core

 

εγώ θα δώσω το δικό μου και θα πάω να το πάρω...
τα specs του είναι πολύ καλά....


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 07Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

razor1911

razor1911

 

core έγραψε:εγώ θα δώσω το δικό μου και θα πάω να το πάρω...
τα specs του είναι πολύ καλά....
Μου δινεις το δικο σου δωρεαν σε εμενα;


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 NMKp9JO

core

core

 

Δωρεάν….;;
Χμμμ……. Να το σκεφτώ….


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 07Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

core

core

 


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 07Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

razor1911

razor1911

 

Νεο καρναβαλι ερχεται


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 NMKp9JO

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Και έλεγα τι να ντυθώ στις απόκριες!!! :xD:


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 Untitled-1-7

core

core

 

Ε αυτή το παράκανε πιστεύω….
Είπαμε να κάνεις ένα cosplay άλλα όχι και να κάνεις την ζωή σου όλη cosplay….


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 07Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Καλα, αν σαλέψει ο κόσμος... whistle
Αν και πιστεύω το έκανε για τη δημοσιότητα πιο πολύ!! heh look at that


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 Untitled-1-7

core

core

 

Ναι παίζει και αυτό…


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 07Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Καλά και δεν μπορούσε να επιλέξει ένα χαρακτήρα με πιο πολύ κρέας; Την βλέπω και θέλω να την ταΐσω, για να μην την πάρει κανένα καναρίνι και φύγει...


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

core

core

 

Καλά…. Δεν το έκανα ποτέ αυτό….


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 07Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

razor1911

razor1911

 

Να τος ο Χαρος:

Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 9LoZC

Διπλα στον Tupac


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 NMKp9JO

core

core

 

Θρύλος ο Tupac….


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 07Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

core

core

 


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 07Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

razor1911

razor1911

 

Κριμα για την υπολοιπη Ελλαδα. Επρεπε να διαλεξουν ενα πιο καταλληλο μερος την θεσσαλονικη ωστε να μπορουν να ερχονται ολοι


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 NMKp9JO

razor1911

razor1911

 

Ατμοπλοιο πισινα:

Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 XYInX


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 NMKp9JO

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
ΡΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΩΛΟΧΩΡΑ???
Είναι δυνατόν ?? Πίστα F1? Το διάβαζα σήμερα κια νόμιζα είναι φάρσα...
Συγνώμη που δεν γουστάρω για την κάβλα μου και μόνο να βουτήξω πιο βαθια τη χώρα στα σκατά... Μας κόβουν κάθε παροχή σε υγεία και παιδεία, τσεκουρώνουν απο παντού, η ανεργία χτυπάει κόκκινο, από το επόμενο εξάμηνο δεν θα έχουμε βιβλία, και ποιο το αποτέλεσμα?? Πίστα F1?? Στην Ελλάδα?? Είναι ποτέ δυνατόν? Στο κολοκοτρονίτσι?? Βοήθησε με ρε core σε παρακαλώ γιατί εγώ δεν βλέπω λόγω να ανυπομονώ.. Και η Τουρκία που έστησε πίστα πριν κάτι χρόνια τα είδαμε τα αποτελέσματα... Συγνώμη εντάξει και εμένα μαρέσει η F1, αλλαπροτιμώ η γιαγιά μου να έχει ιατρική περίθαλψη, οι γονείς μου να πληρώνονται και εγώ να πάρω βιβλία το άλλο εξάμηνο.. Δεν φορολογούμαστε για να κάνουν τόσο άδοξεσ κινήσεις στην πιο κρίσιμη οικονομικά περίοδο για την Ελλάδα μετά από τα χρόνια της κατοχής!!

Και σας παρακαλώ παιδιά , ας με πείσει κάποιος για το αντίθετο!!


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 Untitled-1-7

Elidor

Elidor

 

Avarga
Βρε αστροπελεξ, εσυ τι πιστευεις το κρατος θα δωσει λεφτα για κατι τετοιο? Δεν το νομιζω... Ιδιωτες θα επενδυσουν... Και το κρατος απλα θα κερδιζει απο τον τουρισμο που θα φερει η πιστα...

razor1911

razor1911

 

Πίστα αγώνων Φόρμουλα 1 αναμένεται να αποκτήσει η Πάτρα, καθώς το υπουργείο Ανάπτυξης υπέγραψε τη σχετική υπουργική απόφαση για την ένταξη της επένδυσης στην αναπτυξιακό νόμο και αναμένεται η έγκριση από τη Βουλή, προκειμένου να ξεκινήσει η υλοποίηση του έργου.

Παλι τζαμπα λεφτα θα φανε αυτοι


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 NMKp9JO

Elidor

Elidor

 

Avarga
Παλι, μπορει να χρησιμοποιησουν χρηματοδωτηση απο την Ε.Ε. Σε παρα πολλα εργα το κανουν και μαλιστα εχουν εξω στημενες ταμπελες με τα νουμερα(τα χρηματα δηλαδη) και απο που τα βρηκαν.

Μου φαινεται υπερβολικο για να ειναι αληθινο, καθαρα και μονο με χρηματα του κρατους να φτιαξουν τετοια πιστα... Οσο πιθανο ειναι ο Σκαι να φερει το game of thrones αλλο τοσο πιθανο ειναι και αυτο.

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Καλά μας κοροϊδεύουν;
Άμα δεν υπάρχει οδηγός, ναύτης, αστροναύτης ή όποιον σκατά άλλον χρειάζονται οι τουρίστες για να έρθουν και να κινηθούν στην χώρα, για ποιά αύξηση του τουρισμού μιλάμε;
Αν δεν υπάρχει μια σταθερότητα στην χώρα, τι θα πουν οι τουρίστες, ότι " Α υπάρχει πίστα Φ1 στην Πάτρα, κάτσε να τσεκάρω τα Google Maps να δω που είναι...α την βρήκα... ε πέφτει λίγο μακριά από την Αθήνα ή την Θεσσαλονίκη (σημείωση: δεν έχω καμία προκατάληψη απέναντι στην Πάτρα ή οποιαδήποτε άλλη πόλη, απλά συνήθως οι τουρίστες πάνε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και νησιά) αλλά θα καβαλήσω το μικρό μου πόνυ, αφου έχουν απεργία τα πάντα...και οι εργαζόμενοι σε όλη την Ελλάδα, και θα πάω. Ωπα! Να ένας άνθρωπος που τρώει από τα σκουπίδια. Fantastic! *snapshot click*. Το αποφάσισα, θα περάσω τις διακοπές μου στην Πάτρα."

Δηλαδή είναι απίστευτοι οι άνθρωποι. Νομίζουν ότι το να δώσουν λεφτά για την πίστα ( ακόμα και ιδιώτες να είναι) χωρίς να υπάρχει μια οικονομική, εργασιακή και περιθαλπτική σταθερότητα στην χώρα, θα πατήσει τουρίστας. ΣΚΑΤΑ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΥ! Αν το κράτος, μάλιστα, είναι αυτό που δίνει τα λεφτά, τότε οφείλω να τους πω ότι η 12 χρονη ξαδέρφη μου κάνει καλύτερη διαχείριση χρημάτων από αυτούς.
Αφού ρε μπετονότουβλα δεν υπάρχει το κατάλληλο κλίμα για τουρισμό, επιδεινώνεις το κλίμα για να προσελκύσεις τουρισμό; Πάλι ληγμένα LSD σας φέρανε στο υπουργείο;

Αυτά τα πολλά από εμένα και ελπίζω, όπως είπες και εσύ Elidor, να μην ισχύει.


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

core

core

 

Το όλο θέμα το είχαν ξαναβγάλει στην επιφάνεια πριν από καμιά 5ετία και λεγόταν ότι η πίστα θα φτιαχνόταν στην Σέρρες!!
Πριν από κανα μήνα και κάτι διάβασα ένα άρθρο ότι τελικά θα την φτιάξουν στον Πειραιά (πράγμα το οποίο μου φαινόταν και απίθανο) και τελικά δεν υλοποιήθηκε και ξαφνικά μας πετάνε τώρα για την Πάτρα!
Μπορεί να είναι και παραπληροφόρηση των δημοσιογράφων.
Μπορεί και όντος να το έχουν βάλει στα σχέδια θα δείξει…

Patty σε καταλαβαίνω και σε συμπονώ…
Ένα τέτοιο έργο πιστεύω χρειαζόταν στην Ελλάδα για να τραβήξει και τον τουρισμό στην Ελλάδα και να μην ξεχνάμε ότι είναι και από τα πολύ ακριβά αθλήματα και τραβάει ακριβό τουρισμό…
Επιπλέον θα δημιουργηθούν θέσης εργασίας αρκετές…
Από την άλλη βέβαια μια τέτοια περίοδο δεν είναι καιρός για τέτοιες κατασκευές…
Είναι μεγάλο το άνοιγμα και η χώρα έχει πρόβλημα…
Όπως είπε και η Patty η ανεργία χτυπάει κόκκινο και όσοι δουλεύουν δεν παίρνουν παρά μόνο ψίχουλα σε σχέση με αυτά που πληρώνουν σε εφορίες και χαράτσια και το μ!@#νι της μάνας τους…


_________________
Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 07Oτιδηποτε ανακαλυψατε και θα θελατε να το μοιραστειτε... - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

Elidor

Elidor

 

Avarga
Θεσεις εργασιες οχι για Ελληνες παντως...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης