Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Θάψτε τα Anime Groups στο Facebook

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Θάψτε τα Anime Groups στο Facebook - Σελίδα 2 Slgyuq

xD

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μεσααααα

γενικα τους τελευταιους μηνες μας εχουν πρειξει με αυτο που βλεπεις την ημερομηνια γεννησης σου η το γραμμα που αρχιζει με το ονομα σου και ψάχνεις ποιος χαρακτηρας εισαι η τι δυναμη έχεις...

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

όχι εγώ εκνευρίστηκα άσχημα με αυτό το γράψε τα 5 αγαπημένα σου άνιμ και αν βρεις καποιον με τα ίδια είστε αναγκασμένοι να ανετε αντ ο ένας τον άλλον και να γίνεται φίλοι γιατί ταιριάζετε.


γ***τη ζωή μου απο που κιως που γίνεσαι φίλος με τον άλλον επειδή έχετε δει 5-6 ανιμ ιδια και σας άρεσαν?

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Που το ειδες αυτο ρε;  :D

Tcixlas

Tcixlas

 

στο 5000 ανιμε φανς χτες προχτες

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Tcixlas έγραψε:στο 5000 ανιμε φανς χτες προχτες


Καλα τα ελεγε ο Sandokanthanos...

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε τα παιδιά έχουν πρόβλημα δεν παιζει, αφού ήθελα να κάνω ντιλίτ αμέσως αλλά λέωγάμησε το γελάς καμια φορά

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Tcixlas έγραψε:ρε τα παιδιά έχουν πρόβλημα δεν παιζει, αφού ήθελα να κάνω ντιλίτ αμέσως αλλά λέωγάμησε το γελάς καμια φορά

Tους εκραξε κανενας η ειναι ολοι βλαμμενοι εκει μεσα;  xD

Tcixlas

Tcixlas

 

μαλακα αυτό ήταν το θέμα απο κάτω ποστάραν ανιμ παιζει να βγηκαν και για ποτο μετά, τι ποτο βασικά, να είδαν λουφυ μαζι

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ααααααααααα θα κανω follow το group!!!!

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε εγώ πραγματικά δεν το αντεξα το είδα είδα κανα 2 απαντήσεις και εκλεισα το λαπτοπ, ήμουν έτοιμος να βαλω ποτό να πιω απο την ένταση χαχα

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Εγω θυμάμε έναν τυπά που έλεγε περίπου αυτά

"Γειά σας παιδιά, κατεβάζω μια ταινία τώρα και βαριέμαι να περιμένω, οπότε μπορείτε να πλακώνεστε λίγο ακομα με το πόσο μπαζόλες και ξινονινες είναι οι γκόμενες στο Group και το πως σας ριχνουν χιλόπιτα, παω να φέρω τα ποπ κόρν εγώ"

http://www.onepiecegr.com/

Shikkoku

Shikkoku

 

Crimson Viper έγραψε:Εγω θυμάμε έναν τυπά που έλεγε περίπου αυτά

"Γειά σας παιδιά, κατεβάζω μια ταινία τώρα και βαριέμαι να περιμένω, οπότε μπορείτε να πλακώνεστε λίγο ακομα με το πόσο μπαζόλες και ξινονινες είναι οι γκόμενες στο Group και το πως σας ριχνουν χιλόπιτα, παω να φέρω τα ποπ κόρν εγώ"
Θέλω πνευματικά δικαιώματα για το ποπκόρν

Aldark

Aldark

 

Τι θεμα ειναι τουτο και γιατι ειναι στη γενικη συζήτηση;
θα το ελέγξω οταν μπω απο πισι.
Ενα εχω να πω απτους 5κ ανιμε φανς εχω φαει μπαν

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Αλ, αυτο το τόπικ έγινε επειδή τα γνωστα άτομα βγήκαν εντελώς off-topic στο κουτι παραπόνων και λεω "Ε ενταξει τουλαχιστον μιλανε για ένα μονο διαφορετικό θέμα", οπότε πήρα τα posts που ηταν off και τα έκανα θέμα. Και ορίστε, ένα θέμα στο οποίο θάβουμε τα γκρουπς στο Fb.

Εγω λοιπον δεν εχω φαει ακομα μπαν ευτυχως η δυστυχως στο group, απλα παρακολουθω αμήλιτος όσο βλέπω τις βλακείες που ποστάρουν τα καμαρια

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ δεν εχω φάει αλλά μπορεί να μου ρίξω σε κρίση απελπισίας

Scarlet D.

Scarlet D.

 

δεν εχω καταλαβει πως γινεται να εχουν φτασει στους 20.000 (νομίζω) ενω έχουν μπανάρει την μισή ελλάδα

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Tcixlas έγραψε:εγώ δεν εχω φάει αλλά μπορεί να μου ρίξω σε κρίση απελπισίας

Ρε εχω ψηθει αγρια να μπω να δω τι παιζει... :D

Scarlet D.

Scarlet D.

 

θέλεις πραγματικά να κλάψεις εγκεφαλικά κύταρρα εσύ ε;

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

μπες να καεις

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Δεν ήξερα ότι υπήρχαν τόσο πολλοί ηλίθιοι στον κόσμο μέχρι που άρχισα να χρησιμοποιώ το Ίντερνετ.

   Στανισλαβ Λεμ
αυτό για την πλειοψηφία των μελών του group..

Tcixlas

Tcixlas

 

ειδικά εδώ ελλάδα πρέπει να έχουμε μεγάλη συγκέντρωση!!! τα γονίδια τα "ελληνικα"

Kamikaze

Kamikaze

 

Στους One Piece Greek Fans πάντως δεν είναι πολλοί χαζοί. Στους 5000 δεν χωράνε να μπουν και κάθονται και απ'έξω.
Θάψτε τα Anime Groups στο Facebook - Σελίδα 2 11sjl8j

Tcixlas

Tcixlas

 

καλά είπαμε εκεί είναι για μελέτη, να τους πάρουν να κάνουν πειράματα με ποντίκια ποιός θα βγεί πρώτος απο το λαβύρινθο

Aldark

Aldark

 

χμ οκ δημς , τότε ας το αφήσουμε.
Δεν είχα σκοπό να θάψω ποτέ τα άνιμε γκρουπς στο φβ , όσο κι αν είναι η μάστιγα της φάσης. Κοίτα κόσμος ρε πούστη μου (excuse me) οι μισοί απ'αυτούς να μπαίνανε σε φόρουμς και να οργανώνονταν της προκοπής θα είχαμε ένα σωστό community.
Ένα FB animu(sic.) group προκαλεί απλά spam στο feed σου , flame , 10χρονα να εμφανίζονται , απίστευτα ηλίθια ποστ υπογεγγραμένα με το irl name σου και ένα ατέρμωνο κυκαιώνα από ανούσια σχόλια που χάνονται. Καμία οργάνωσις , τα καλύτερα στελέχη μίας άνιμε community φτάνουν τα 30 κι αποχωρούν , και βλέπουμε μόνο fanboys της τσέας να γεμίζουν τοίχους.
Εύλογο ο Θάνος πλέον να τους παίρνει στο ψιλό. Δεν υπάρχει σωτηρία.
Όμως , αυτό δεν είναι μόνο ελληνικό φαινόμενο. Να τονίσω πως είχα μπει σε international one piece group με καμια 100στη χιλιάδες μέλη. Εκεί όχι μόνο ήταν αγγράματοι τύποι που έμπλεκαν τα canon με τα theories και πριζαν μπαλίτσες , ήταν κι ένα γιγάντιο pointless spam όπου όλοι το παίζανε γκουρούς κλπ...
Εν ολίγοις , και πριν το επομενό μου ποστ όπου θα πω για το μπαν μου στο 5κ ανιμε φανς , πέρα απ'το σπάσιμο νεύρο , τα ανούσια κόμμεντς που χάνονται , οι ίδιες οι κοινότητες τρώνε φόλα , σ'αυτά τα γκρουπάκια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης