Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Θάψτε τα Anime Groups στο Facebook

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 10]

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Λες και μπαινουν.... Επιθετικο marketing θελει του στυλ "Αμα θελετε σοβαρες συζητησεις μπειτε στο φορουμ ειδαλλως θα καψετε τα εγκεφαλικα σας κυτταρα με κατι καθυστερημενα που εχει η ομαδα στο facebook"

your mom=15$

Shikkoku

Shikkoku

 

Αν το κοινοποιήσουμε στους 5k anime fans;

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Δεν εχω μπει ποτε εκει αν και το ξερω το group.

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι γιατί εδώ είμαστε κάργα σοβαρή συζήτηση... πλακα μας κανεις κι εσύ... επειδή είμαστε λεβελ 10 απο το λεβελ -40 που είναι εκεί, είμαστε σοβαροί κι εδώ? μεταξύ μας έιμαστε ντεθ χαχαχαχα
για το λεβελ 100 έχουμεεεεεεεεεεεεεεε


δεν ξέρω αν επιτρέπεται αναδημοσίευση εκεί

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Δεν ειμαστε ολοι Qaaz. Και μια χαρα συζητησεις κανουμε. Θα με ενδιεφερε ο Qaaz να εκανε ενα θεμα με τα παραπονα που μπορει να εχει για το επιπεδο γνωσης του φορουμ κλπ. Η την γνωμη του για τον καθενα μας. Οπως ειχε κανει ο σκληρος.

Tcixlas

Tcixlas

 

το ότι δεν είμαστε όρνια δεν μας κάνει μια χαρά, ναι απο τους τυφλούς επικρατεί ο μονόφθαλμος, δεν ειπα να έχουμε όλοι τις γνώσεις του qaaz ας πούμε ή να ψαχνόμαστε όλοι όσο ο γιώργος απλά εδώ έιμαστε και για την πλάκα και γι αυτό το επίπεδο συζητήσεων όταν περισσότερο τρολλάρουμε παρα απαντάμε σοβαρά, μένει σχετικά χαμηλό... εγώ προσωπικά το απολαμβάνω και δεν θα ήθελα να αλλάξει

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Kαι εγω το γουσταρω τα χαλαρο κλιμα που εχει το φορουμ αλλα κακα τα ψεματα θελουμε επειγοντως νεα ατομα διοτι ειναι πραγματικα κριμα να ειμαστε αυτοι οι λιγοι. Το κακο ειναι οτι δεν υπαρχει κινητικοτητα και στα αλλα anime/manga ωστε να υπηρξαν συζητησεις.

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν βλέπουν όλοι τόσα πολλά ρε, εγω όταν μπήκα στο φόρουμ είχα δει μονο 2-3 άσε τώρα που έχω δει τόσα πολλά σε ένα χρόνο κι αυτό θαυμα είναι χαχαχαχα

σίγουρα θέλουμε μέλη γι αυτό και κάνουν αλλαγές μπας και το κάνουν πιο θεμιτό

Kamikaze

Kamikaze

 

Nicolas26K έγραψε:Αν το κοινοποιήσουμε στους 5k anime fans;
Απλά όχι. Οι τύποι είναι πιο ηλίθιοι από το Majin Buu και τον Edward Weeble μαζί.

Tcixlas

Tcixlas

 

κλαίω ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ η συσχέτιση ματζιν μπου και γουιμπλ μου έφερε καρκίνο στο μυαλό χαχαχαχαχαχα ΤΟ ΚΑΚΌ ΕΊΝΑΙ ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
SANDOKANTHANOS έγραψε:
Nicolas26K έγραψε:Αν το κοινοποιήσουμε στους 5k anime fans;
Απλά όχι. Οι τύποι είναι πιο ηλίθιοι από το Majin Buu και τον Edward Weeble μαζί.

Hall Of Fame!!!  xD

Shikkoku

Shikkoku

 

SANDOKANTHANOS έγραψε:
Nicolas26K έγραψε:Αν το κοινοποιήσουμε στους 5k anime fans;
Απλά όχι. Οι τύποι είναι πιο ηλίθιοι από το Majin Buu και τον Edward Weeble μαζί.
Το ξέρω, γι'αυτό ακριβώς θα έχει πλάκα
gj! gj!

Tcixlas

Tcixlas

 

τι πλάκα θα έχει να μπουν εδώ και να κάνουν τα ίδια? ποστ για να γίνουμε φίλοι απο τα ανιμ που μας αρέσουν για παμε ανταλλαξτε και εσώρουχο μετά για να νιώσετε την πραγματική φιλία

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Tcixlas έγραψε:τι πλάκα θα έχει να μπουν εδώ και να κάνουν τα ίδια? ποστ για να γίνουμε φίλοι απο τα ανιμ που μας αρέσουν για παμε ανταλλαξτε και εσώρουχο μετά για να νιώσετε την πραγματική φιλία
wtf man?

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι ρε έτσι σκέφτονται οι τύποι

Scarlet D.

Scarlet D.

 

[adm]ειιι ξεφύγαμε πάλι ρεεεε, εδώ είναι κουτί παραπόνων όχι "Θαψτε τα Group στο fb" Αν δεν είμαι εγώ μέσα θα βγαίνεται Off topic για πολλές ακόμα σελίδες ε;[/adm]

http://www.onepiecegr.com/

17Θάψτε τα Anime Groups στο Facebook Empty Θάψτε τα Anime Groups στο Facebook Δευ 11 Απρ 2016, 21:33

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Μια χαρα ειναι εδω..σε σχεση με το group! Οργανωση σωστη συζητηση και χαβαλε..ολα! Εκει εχεις να κανεις με το καθε κιουπουκι που μιλαει μονο fact γιατι εχει θειο τον Oda..δε ξερω αν το λειτουργειται καποιοι απο δω μεσα εκεινο το group αλλα παιδια..δε τραβαει!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εαν μπουνε εδω θα μαθουν τι εστι OP.  :-3

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Deathracer2009 έγραψε:Εαν μπουνε εδω θα μαθουν τι εστι OP.  :-3
δές το αλλιώς: Αν ΔΕΝ μπουν εδώ , το φόρουμ θα μείνει το ιδιο καλο στην κονώτητα :D

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Crimson Viper έγραψε:
δές το αλλιώς: Αν ΔΕΝ μπουν εδώ , το φόρουμ θα μείνει το ιδιο καλο στην κονώτητα :D

Θες να πεις οτι θα μας καταστρεψουν; Απλα εαν ειναι λιγο πεισματαρηδες θα βαλουμε qaaz & santo να καθαρισουν.

@Tcixlas

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Deathracer2009 έγραψε:
Crimson Viper έγραψε:
δές το αλλιώς: Αν ΔΕΝ μπουν εδώ , το φόρουμ θα μείνει το ιδιο καλο στην κονώτητα :D

Θες να πεις οτι θα μας καταστρεψουν; Απλα εαν ειναι λιγο πεισματαρηδες θα βαλουμε qaaz & santo να καθαρισουν.

@Tcixlas

εχεις δικιο, αν βάλουμε αυτούς πρώτη γραμμή θα καταλάβουν ότι μπροστά μας είναι γατάκι xD

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Λοιπον μιας και ειμαι ο δημιουργος αυτου του thread (ασχετα οτι το εκανες εσυ) θα βαζουμε εδω μαλακιες ατομων που ποσταρουν σε ομαδες ωστε να γελαμε... 

ΤΙ ΛΕΤΕ;  oh my love!

Tcixlas

Tcixlas

 

συμφωνώ ότι μαλακία βλέπετε βαζετε να γελάμε με την ψυχη μας, μικρόψυχοι ουστ

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Για την ακριβεια σκεφτομουν να ανεβασω εναν που τους κραζει...  aww

Tcixlas

Tcixlas

 

για ανέβασε να δούμε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης