Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

alphaetomega

alphaetomega

 

μια λεξη bLaCkBeArD iyaaa


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 2 28jlma0
luffy=onepiece

dem

dem

 

βατόμουρο έγραψε:
MonkeyD.Alex έγραψε:Spandam
Wapol
Foxy the Silver Fox
kill yourself

+10000.

can't agree more

+ bellamy

didimakia

didimakia

 

alphaetomega έγραψε:μια λεξη bLaCkBeArD iyaaa
You sir have no taste!


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Pan8er

avatar

 

εμενα παλι με εκνεβριζε ο axe handed Morgan

Pan8er

avatar

 

ακομα ο Fukuro ο Hannyabal ο Doc Q η Alvida ο Mr 3 ο Kuro ο Don Krieg... αφτοι

Gol D. Sparrow

Gol D. Sparrow

 

Τι εκανε ο καημενος ο Χανιβαλος ? Αλλα μην κανεις doublepost γιατι απαγορευεται nice!


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 2 F52092145d87cd10444f68f
The truth about the new nakama
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
εγω αντιπαθω τον Grimmy.

Νικολής

Νικολής

 

Tenryuubitos μου την σπαγανε αρκετά,αλλά ειχανε πολύ πλακα να τους βλεπω να τρωνε ξυλο από τους straw hat!!!!

Silver fox foxy,που παρολου που οι straw hats τους βοηθησαν να παρουν πισω το πληρωμα τους,τους παιξανε πουστιά!Επισης αντιπάθησα τον Luffy γιατί οποιον εδερνε δεν το σκοτωνε,και του εμφανιζοταν ατνιπαλους αργοτερα{foxy,gecko moria}

dem

dem

 

Νικολής έγραψε:Tenryuubitos μου την σπαγανε αρκετά,αλλά ειχανε πολύ πλακα να τους βλεπω να τρωνε ξυλο από τους straw hat!!!!

Silver fox foxy,που παρολου που οι straw hats τους βοηθησαν να παρουν πισω το πληρωμα τους,τους παιξανε πουστιά!Επισης αντιπάθησα τον Luffy γιατί οποιον εδερνε δεν το σκοτωνε,και του εμφανιζοταν ατνιπαλους αργοτερα{foxy,gecko moria}

αυτο το μετεπειτα με τον foxy ηταν filler btw

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

δεν εχει σημασια αν ηταν φιλλερ ή οχι..απλα δεν τον συμπαθησε xD


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 2 Db0370

dem

dem

 

HawkEyes Juracule έγραψε:δεν εχει σημασια αν ηταν φιλλερ ή οχι..απλα δεν τον συμπαθησε xD

σαφως σαφως απλα ενιωσα την παρορμηση να το επισημανω

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
ναι ρε,ασχετα με το ποσο τον δειχνει,τον μισουμε τον Grimmy!

Νικολής

Νικολής

 

dem έγραψε:αυτο το μετεπειτα με τον foxy ηταν filler btw

Ρε παιδιά ολοι λετε το ταδε επεισόδιο ειναι φιλερ το αλλο ειναι φιλερ,εσεις που το ξερετε οτι ειναι φιλερ?????

dem

dem

 

Νικολής έγραψε:
dem έγραψε:αυτο το μετεπειτα με τον foxy ηταν filler btw

Ρε παιδιά ολοι λετε το ταδε επεισόδιο ειναι φιλερ το αλλο ειναι φιλερ,εσεις που το ξερετε οτι ειναι φιλερ?????

το manga ειναι η original ιστορια made by Oda. Επειδη ενα anime που αναπαραγει το manga αποκλειστηκα δε θα παιρνε πανω απο 5 λεπτα ανα επισοδειο εκτος αν βαζαν 3+ chapter μαζι, και κατ επεκταση θα εφτανε το σημειο στο οποιο βρισκεται το manga και θα επρεπε να περιμενει τον oda να βγαλει το επομενο chapter, προσθετουν επιπλεον σκηνες (αλλες φορες εμπνευσμενες αλλες απογοιτευτηκες) η ακομα και ολοκληρα σετ επισοδειων (κοινως Arcs) ωστε να επιβραδυνουν την κατασταση. Επισοδεια η Arcs που δεν περιλαμβαονται στην original ιστορια του manga κατηγοριοποιουνται ως fillers και ο Oda δεν εχει καμια σχεση με αυτα. Ενα απο αυτα τα επισοδεια ηταν και αυτο με την επιστροφη των Foxy Pirates.

petrikios

petrikios

 

Νικολής έγραψε:

Ρε παιδιά ολοι λετε το ταδε επεισόδιο ειναι φιλερ το αλλο ειναι φιλερ,εσεις που το ξερετε οτι ειναι φιλερ?????

Oi manga readers δηλαδη εμεις καταλαβαινουμε αν ενα επεισοδιο η ενα αρκ ειναι φιλλερ απλουστανα αμα δεν υπαρχει μεσα στα τσαπτερ που διαβαζουμε....το David Back Fight για παραδειγμα δεν ειναι φιλλερ γιατι υπαρχει και μεσα στο manga αμα διαβαζεις δηλαδη....επισης και αυτο με την επιστροφη του Foxy που τον βοηθησαν και τους επαιξε μετα ασε μην πω την λεξη δεν ειναι φιλλερ γιατι υπαρχει και αυτο στο manga μεσα...

dem

dem

 

petrikios έγραψε:επισης και αυτο με την επιστροφη του Foxy που τον βοηθησαν και τους επαιξε μετα ασε μην πω την λεξη δεν ειναι φιλλερ γιατι υπαρχει και αυτο στο manga μεσα...

ειμαι 99% σιγουρος οτι δεν υπαρχει στο Manga

Pan8er

avatar

 

Gol D. Sparrow έγραψε:Τι εκανε ο καημενος ο Χανιβαλος ? Αλλα μην κανεις doublepost γιατι απαγορευεται nice!


οκ δεν το ηξερα για το double post και ο hanyabal απλα δεν μου αρεσει η φατσα του και αντηθετα μου αρεσει ο maggelan ετσι ωστε να με νεβριαζει περισσοτερο ο hanyabal πχ. στο σειμιο που λεει να αφισει τους buggy kai mr 3 να περασουν για να κατηγωρισει τον Maggelan



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Pan8er στις Τετ 15 Σεπ 2010, 00:02, 1 φορά

petrikios

petrikios

 

dem έγραψε:
petrikios έγραψε:επισης και αυτο με την επιστροφη του Foxy που τον βοηθησαν και τους επαιξε μετα ασε μην πω την λεξη δεν ειναι φιλλερ γιατι υπαρχει και αυτο στο manga μεσα...

ειμαι 99% σιγουρος οτι δεν υπαρχει στο Manga


Δεν υπαρχει?? Γιατι στν Wikia αναφερει οτι επισης αυτο με την επιστροφη ηταν στο manga...τεσπα οτι να ναι....παντως το David Back Fight υπαρχει και κανεις δεν μπορει να το αμφισβητησει...

Νικολής

Νικολής

 

Aχα ωστε μονο οποιος διαβάζει το manga καταλαβαίνει ποιο ειναι φίλερ και ποιο οχι!Παντα ειχα αυτήν την απορία!Ευχαριστώ μαγκες!Παντως εμένα δεν μου πολυαρέσουν τα μανγκα προτειμώ να βλέπω το επεισόδιο........

didimakia

didimakia

 

Οχι μονο αυτος που διαβασει manga. αν γραψεις στο google ''One Piece filler list ή One Piece filler episodes'' θα στα βγαλει :)


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Hawk-Eyes Mihawk

avatar

 

Οι tenryoubito Σιγουρα που νομιζουν οτι ειναι τουλαχιστον θεοι.Και φυσικα ο Μοria που παρολο που εχασε στο thriller bark ο οda δεν λεει να τον στειλει στην συνταξη.

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ομπο ναι αυτος ο χοντροκιμας...πρεπει να χαθει μια για παντα xD


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 2 Db0370

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
mpria ownz....και το φρούτο και το στυλ

kishishishi

Νικολής

Νικολής

 

Bασικά,αν το καλοσκεφτήτε,οσους αντιπαθήσατε κανανε τον luffy να κανει τρελά πραγματα πχ τα tenryoubito κανανε τους straw hats να εχουν εναν vice admiral να τους κυνηγάει,κατι που συνεβαλε πολύ στην δράση


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 2 Bellamy2-2

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
admiral θέλεις να πεις whistle

και ναι,οι μάπες χαρακτήρες είναι για έπικ ξύλο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης