Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 10]

didimakia

didimakia

 

womanTENSAIinathens έγραψε:Ρε παιδια ειναι δεδομενο , δηλαδη εχει αναφερθει απο τον Oda οτι το οne piece θα το παρει αυτος που θα νικησει στη τελευταια μαχη; (που και γω πιστευω οτι κατα 98% με 99% θα ειναι με Blackbeard)Δηλαδη ο Luffy (μη πειτε οτι κανω σποιλερ, ο Luffy ειναι ο πρωταγωνιστης , αυτος θα το παρει)θα παλεψει πρωτα με καποιον ή απλα θα φτασει εκει που ειναι το one piece και θα παει να το παρει;
Σορρυ για τη χαζομαρα που εγραψα.... sorry
Οχι. Τα μπερδεψες. King of the pirates ειναι αυτος που θα βρει το One Piece. Εμεις υποθετουμε πως θα πεσει μαχη για το One Piece. Δεν θα το παρουν ετσι απλα. Γι αυτο και οι υποθεσεις περι blackbeard : )


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

didimakia έγραψε:
womanTENSAIinathens έγραψε:Ρε παιδια ειναι δεδομενο , δηλαδη εχει αναφερθει απο τον Oda οτι το οne piece θα το παρει αυτος που θα νικησει στη τελευταια μαχη; (που και γω πιστευω οτι κατα 98% με 99% θα ειναι με Blackbeard)Δηλαδη ο Luffy (μη πειτε οτι κανω σποιλερ, ο Luffy ειναι ο πρωταγωνιστης , αυτος θα το παρει)θα παλεψει πρωτα με καποιον ή απλα θα φτασει εκει που ειναι το one piece και θα παει να το παρει;
Σορρυ για τη χαζομαρα που εγραψα.... sorry
Οχι. Τα μπερδεψες. King of the pirates ειναι αυτος που θα βρει το One Piece. Εμεις υποθετουμε πως θα πεσει μαχη για το One Piece. Δεν θα το παρουν ετσι απλα. Γι αυτο και οι υποθεσεις περι blackbeard : )

Το ξερω οτι ο king of the pirates ειναι αυτος που θα βρει το one piece. Aπο την αρχη που ξεκινησα το one piece, το καταλαβα αυτο. Εγω ρωτησα αν ο Luffy θα παρει το one piece , μετα απο καποια μαχη ή οχι.
Και απ'οτι βλεπω καποιοι πιστευουν οτι θα το παρει μετα απο μαχη και συμφωνω σ'αυτο. Ετσι θα ειναι περισσοτερο επικο!

iFiVa

iFiVa

 

Εμενα μου την σπαει απιστευτα ο akainu και ο usopp.....

Νικολής έγραψε:Η μαχη με τον blackbeard θα γινει λιγο πριν φτασουν τα πληρωματά τους στο raftel και φυσικα ο νικητής της μαχης παιρνει το one piece.Παιζει να γινει και η μαχη στο raftel.Ετσι πιστευω εγω

Και εγω αυτο πιστευω!!!

nak

avatar

 

εννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννοειτε ο charloss
οταν τον πατησε μπουνια o Luffy ειχα υπερενταση απο την χαρα μου και αρχισα να χοροπηδαω στο κρεβατι your mom=15$

petrikios

petrikios

 

Και τελικα ξερουμε τι ειναι αυτο το O.P και λετε οτι θα το παρει ο Λουφη λες και ειναι κανενα αντικειμενο....O.P μπορει να ειναι η ελευθερια και η εκπληρωση των ονειρων για αυτο μονο αυτοι που ειναι καλοι στην ψυχη και με δυνατη θεληση θα μπορεσουν να καταλαβουν την σημασια τους και οχι οι απληστοι εγωιστες που νομιζουν οτι το O.P θα ναι ρουμπινια και διαμαντια....

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

petrikios έγραψε:Και τελικα ξερουμε τι ειναι αυτο το O.P και λετε οτι θα το παρει ο Λουφη λες και ειναι κανενα αντικειμενο....O.P μπορει να ειναι η ελευθερια και η εκπληρωση των ονειρων για αυτο μονο αυτοι που ειναι καλοι στην ψυχη και με δυνατη θεληση θα μπορεσουν να καταλαβουν την σημασια τους και οχι οι απληστοι εγωιστες που νομιζουν οτι το O.P θα ναι ρουμπινια και διαμαντια....

Για αλλη μια φορα συμφωνω μαζι σου! Εχω παρατηρησει σε οτιδηποτε γραφεις σχeδον παντα συμφωνω απολυτα, με καλυπτεις.
Αυτο να το προσεξεις :xD:

Kauko

Kauko

 

να παντρευτειτε

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Ειμαι πολυ super για κεινον!


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 5 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

maggie

maggie

 

Πετρο την γλυτωσες :xD:


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 5 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Ναι το καλο του σκεφτηκα και γω


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 5 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

petrikios

petrikios

 

Ειμαι πολυ μικρος για παντριες ακομα στο μελλον βλεπουμε.....οσο για το οτι γραφω συμφωνεις μαλλον εχουμε βανθυνει εις βαθος στο νοημα του O.P και εχουμε εντρυφησει πανω σε αυτο....

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

petrikios έγραψε:Ειμαι πολυ μικρος για παντριες ακομα στο μελλον βλεπουμε.....οσο για το οτι γραφω συμφωνεις μαλλον εχουμε βανθυνει εις βαθος στο νοημα του O.P και εχουμε εντρυφησει πανω σε αυτο....

Πσσσσσ ανατριχιασα

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
μου σηκώθηκε :Ο


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Kauko

Kauko

 

η τριχα? δεν μπορω να φανταστω τι αλλο εννοεις

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Γιαννη! you failed,sir.


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 5 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

Z3r0k1ll3r

Z3r0k1ll3r

 

Johnyman έγραψε:μου σηκώθηκε :Ο
Kauko έγραψε:η τριχα? δεν μπορω να φανταστω τι αλλο εννοεις
LoL!
Και επιστρέφουμε λίγο στο θέμα (:P) - εγώ αντιπαθώ πάρα πολύ τον Blackbeard.
Είναι δειλός και σκότωσε τον σύντροφό του για να πάρει το devil fruit που ήθελε.
Επίσης όταν συνάντησε τον Ace(που ο Ace τον έψαχνε), έκανε πως δεν έτρεχε τίποτα.
Είναι παν ηλίθιος και όταν γελάει εις βάρος κάποιου(οποιουδήποτε), μου δίνει στα νεύρα - και τώρα που έγινε και "καλά" ο main κακός...


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 5 2uhshlu

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Συμφωνω με τον προλαλησαντα!
Και επιαης προδωσε τον ''πατερα'' του(Whitebeard)
Eιναι ο κλασικος κακος αλλα δεν ειναι ντομπρος στις πραξεις του. Δεν ειναι κακος με ειλικρινεια. Γεματος δειλια και προδιδει τους παντες.

Z3r0k1ll3r

Z3r0k1ll3r

 

womanTENSAIinathens έγραψε:Συμφωνω με τον προλαλησαντα!
Και επιαης προδωσε τον ''πατερα'' του(Whitebeard)
Eιναι ο κλασικος κακος αλλα δεν ειναι ντομπρος στις πραξεις του. Δεν ειναι κακος με ειλικρινεια. Γεματος δειλια και προδιδει τους παντες.
Ακριβώς αυτό εννοώ κι εγώ.
Και τώρα μάζεψε και ένα τσούρμο άλλους πολύ δυνατούς κακοποιούς για να κρύβετε ακόμη περισσότερο πίσω από το δαχτυλάκι του... το δειλό.


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 5 2uhshlu

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Λιγα τα λογια για τον Μαυρογενη μη τα παρω....

Τι ντομπρος ειλικρινεις και μαλακιες? Μιλαμε για πειρατες...
Π-Ε-Ι-Ρ-Α-Τ-Ε-Σ!
Τρελο ρισπεκτ στον ποιο επικ κακο της σειρας!


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 5 FTxGhJx

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Tankianism έγραψε:Λιγα τα λογια για τον Μαυρογενη μη τα παρω....

Τι ντομπρος ειλικρινεις και μαλακιες? Μιλαμε για πειρατες...
Π-Ε-Ι-Ρ-Α-Τ-Ε-Σ!
Τρελο ρισπεκτ στον ποιο επικ κακο της σειρας!

M.......ες οχι! Αυτη ειναι η μεγαλη αληθεια!
1000 φορες ενας ειλικρινης και γενναιος κακος , παρα ενας δειλος και προδοτης.
Δεν θα μας πειραζε αν ηταν ενας κακος πειρατης που οτιδηποτε εκανε ηταν χυμα στο κυμα και οχι και καλα δυνατος
Μας πειραζει η αλαζονεια απο καποιον που τι κανει;
Κλεβει φρουτα για να εχεις τις δυναμεις των αλλων, μη ξερασω
Και εκλεψε και το φρουτο του Whitebeard.
Σορρυ αλλα επικ κακος δεν ειναι
επικ ψωναρα ναι
επικ δειλος ναι
επικ προδοτης ναι
ο Ηordy που βλεπουμε τωρα ειναι επικ κακος...
That's my opinion :xD:

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
μα το λες και μονη σου...

Ψωναρα+δειλος+προδοτης= Κακος
darkness fruit+quake fruit+D = Epic

Kακος+επικ= επικ κακος!
Απλα μαθηματικα...


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 5 FTxGhJx

didimakia

didimakia

 

Πες τα ρε Μανο γτ τοσο καιρο τα λεω μονος μου. Δεν ξερουν να απο χαρακτηρες Τ_Τ


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ρε συ πραγματικα... Εχω βαρεθει τους επικ guyz με τις επικ δυναμεις,beliefs,quotes κτλπ... Ειδικα στα shonen εχουμε χορτασει απειρους... Xαρακτηρες σαν τους BB,Buggy,Kuma κτλπ κανουν τη διαφορα...


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 5 FTxGhJx

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Ο καθενας με τη γνωμη του!
Κακοι σαν τον Blackbeard δεν μου λενε κατι, δε με εντυπωσιαζουν.
Οι δειλοι κακοι...
Δηλαδη ακομα και ο Buggy, ειναι πιο ρισπεκτ!
Προτιμω να προσκυνω Akainu που και αυτον δεν τον μπορω αλλα μεταξυ
Αkainu και Blackbeard τουλαχιστον ο πρωτος ειναι ξεκαθαρος σε ολα, φατσα φορα.
οκ το δεχομαι κακος αλλα ο τυπος ειναι δειλος και αλαζονας,αλαζονας ναι αλλα να εισαι δειλος και μετα να πουλας μαγκια.
Αδιαφορος για μενα περισσοτερο και απο Buggy που αυτος ειναι γελοιος αλλα τολμω να πω οτι τον συμπαθω.
Aυτα παιδια μου!Κουραστηκα....


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 5 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
womanTENSAIinathens έγραψε:Ο καθενας με τη γνωμη του!
Κακοι σαν τον Blackbeard δεν μου λενε κατι, δε με εντυπωσιαζουν.
Οι δειλοι κακοι...
Δηλαδη ακομα και ο Buggy, ειναι πιο ρισπεκτ!
Προτιμω να προσκυνω Akainu που και αυτον δεν τον μπορω αλλα μεταξυ
Αkainu και Blackbeard τουλαχιστον ο πρωτος ειναι ξεκαθαρος σε ολα, φατσα φορα.
οκ το δεχομαι κακος αλλα ο τυπος ειναι δειλος και αλαζονας,αλαζονας ναι αλλα να εισαι δειλος και μετα να πουλας μαγκια.
Αδιαφορος για μενα περισσοτερο και απο Buggy που αυτος ειναι γελοιος αλλα τολμω να πω οτι τον συμπαθω.
Aυτα παιδια μου!Κουραστηκα....

εσκαβες?


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 5 FTxGhJx

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης