Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 10]

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

χαχαχαχα οχι ετρεχα


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

Z3r0k1ll3r

Z3r0k1ll3r

 

Ο Blackbeard δεν είναι κακός.
Ένας δειλός βλάκας είναι που πήρε 10 άτομα, 10 φορές καλύτερα από αυτόν και κρύβετε από πίσω τους. Δεν είναι σαν τον Luffy που πολεμάει για να σώσει τους nakama του.
Και βασικά η έννοια κακός είναι λίγο σχετική.
Κακός μπορεί να είναι και ο Whitebeard απέναντι στο ναυτικό(αν "πας" το ναυτικό περισσότερο από τους πειρατές) :P


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 2uhshlu

petrikios

petrikios

 

Oxι ο Β.Β ειναι κακος κακος με ολη την εννοια της λεξης...και δεν ειναι καθολου αδυναμους απο τους αλλους και ουτε κρυβεται απο πισω τους...απλα περιμενει την καταλληλη στιγμη για να επιτεθει και ναι γουσταρουμε κακους παρτακιδες και εγωιστες κακους....μουαχαχαχαχα

Z3r0k1ll3r

Z3r0k1ll3r

 

petrikios έγραψε:Oxι ο Β.Β ειναι κακος κακος με ολη την εννοια της λεξης...και δεν ειναι καθολου αδυναμους απο τους αλλους και ουτε κρυβεται απο πισω τους...απλα περιμενει την καταλληλη στιγμη για να επιτεθει και ναι γουσταρουμε κακους παρτακιδες και εγωιστες κακους....μουαχαχαχαχα
Με όλη την έννοια;!
Κοίτα αυτό το video και θα δεις πόσο χέστης είναι: https://www.youtube.com/watch?v=S1tU_zO5zHA
Ο Blackbeard πριν από το 3:20 έριξε 2-3 μπουνιές στον WhiteBeard.
Από το 3:20 όμως που ΜΟΛΙΣ ο Whitebeard βάρεσε, τον Blackbeard άρχισε να κλαίει, να χτυπιέται στο πάτωμα και να του ζητάει να τον λυπηθεί λέγοντας του ότι είναι ο γιος του(τι δειλία).
Και μετά μόλις τον είδε που θύμωσε βρήκε την ευκαιρία και τον πυροβόλησε.
Χωρίς να χάσει άλλο χρόνο κάλεσε και τους comrade του για βοήθεια για να τον αποτελειώσουν.
Ούτε μια μάχη δεν μπόρεσε να δώσει μόνος του - και μου αρέσει που λέει στην αρχή ότι είναι OK να παλέψουν... τον γελοίο.
Αυτό είναι ο super κακός;


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 2uhshlu

didimakia

didimakia

 

Yeah, thats what evil is all about :D


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Z3r0k1ll3r

Z3r0k1ll3r

 

didimakia έγραψε:Yeah, thats what evil is all about :D
LoL, just hiding and anoid every single battle :P


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 2uhshlu

iFiVa

iFiVa

 

Ειναι χεστης ειναι δειλος.....να το πω ευγενικα ειναι μπακαφλομπας( :xD: ) αλλα μαρεσει ετσι οπως ειναι!!!!


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 Luffyhj

Z3r0k1ll3r

Z3r0k1ll3r

 

iFiVa έγραψε:Ειναι χεστης ειναι δειλος.....να το πω ευγενικα ειναι μπακαφλομπας( :xD: ) αλλα μαρεσει ετσι οπως ειναι!!!!
Ορίστε η σωστή γνώμη - του αρέσει και ας δέχεται την αλήθεια :P


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 2uhshlu

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ο Χεστης δειλος αχρηστος αδυναμος BB δυστυχως οπως εχει αναφερθει ειδη στο μανγκα μπορει να χτυπηθει μοναχα απο τους yonkou.... Ειναι ο σουπερ,μοναδικος και ο δυνατοτερος κακος που θα αντιμετωπισει ο λουφφυ....

Μη ξεχναμε πως νικησε σε 1vs1 τον πολυαγαπημενο σας Ace....


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 FTxGhJx

petrikios

petrikios

 

Z3r0k1ll3r έγραψε:
Με όλη την έννοια;!
Κοίτα αυτό το video και θα δεις πόσο χέστης είναι: https://www.youtube.com/watch?v=S1tU_zO5zHA
Ο Blackbeard πριν από το 3:20 έριξε 2-3 μπουνιές στον WhiteBeard.
Από το 3:20 όμως που ΜΟΛΙΣ ο Whitebeard βάρεσε, τον Blackbeard άρχισε να κλαίει, να χτυπιέται στο πάτωμα και να του ζητάει να τον λυπηθεί λέγοντας του ότι είναι ο γιος του(τι δειλία).
Και μετά μόλις τον είδε που θύμωσε βρήκε την ευκαιρία και τον πυροβόλησε.



Αγαπητε Ζero το οτι ακριβως η απληστη φυση του τον εκανε να αντιμετωπισει ολοκληρο W.B και επειτα οταν τα βρηκε δυσκολα το επαιξε μετανιωμενος κλαψιαρης αλλα μολις βρηκε την ευκαιρια του την εστησε βαζοντας τα τσιρακια του να ορμηξουν ενας vs 8 και να τον σκοτωσουν ανελεητα αυτο εμενα μου δειχνει εναν απληστο,κακο,μα πολυ κακο,και συμφεροντολογο χαρακτηρα,μην νομιζεις και το να εισαι δειλος δεν ειναι στην φυση του κακου....ασε που τωρα ειναι ακομα πιο δυνατος λογω του φρουτου του W.B

Z3r0k1ll3r έγραψε:Αυτό ειναι ο super κακός?
FUCKING YEAH!!!!!!!!!

Z3r0k1ll3r

Z3r0k1ll3r

 

Περισσότερη κακία έχει μέσα του ο Coby :P


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 2uhshlu

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Παιδια οκ! Οι μισοι βρισκουν τον Blackbeard επικο κακο και οι αλλοι μισοι οχι.
Εγω ανηκω στους δευτερους μισους,το χω δηλωσει και σε προηγουμενα ποστ και σιγα μην κατσω να σκασω που καποιοι βρισκουν επικο αυτον τον κακο.
Εμενα απλως δε μου λεει τιποτα σαν χαρακτηρας.Εχω πει τις σκεψεις μου γιατι ο Blackbeard αν και δυνατος λεμε τωρα , εμενα δε με συγκλονιζει ουτε πιο πολυ και απο τον Buggy ή τον οποιοδηποτε κακο που εχει και την πλακα του.
Οσοι δεν μπορεσαν να με καταλαβουν , αδιαφορω!
Ποτε δεν θα τον Blackbeard και θα πω: πωωω ενας φοβερος κακος respect και ετσι θελω γιατι ο καθενας οπως τη βρισκει.
Εσεις τσακωθειτε για τον Blackbeard...
Προτιμω να τσακωνομαι για Crocodile, Arlong και Hody.
Σιγα μην τρελαθουμε κιολας!


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

Kauko

Kauko

 

ο ΒΒ ειναι ο καλυτερος κακος



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kauko στις Κυρ 28 Αυγ 2011, 01:00, 1 φορά

souidos

souidos

 

Μονο ενας δν μ ο αρεσει και αυτος ειναι ο hachii...και σχετικα με τον ΒΒ ειναι ο κακος π δν εχει κανενα οριο ετσι οπως επρεπε και για να πετυχει αυτο π θελει δν θα λογαριασει ουτε "τιμες" ουτε "αξιες" ουτε "φιλιες"...βλεπει μονο τον στοχο του!και νομιζω κατα την γνωμη πως ετσι πρεπει να ειναι ο κακος

http://watchop.com

petrikios

petrikios

 

souidos έγραψε:και σχετικα με τον ΒΒ ειναι ο κακος π δν εχει κανενα οριο ετσι οπως επρεπε και για να πετυχει αυτο π θελει δν θα λογαριασει ουτε "τιμες" ουτε "αξιες" ουτε "φιλιες"...βλεπει μονο τον στοχο του!και νομιζω κατα την γνωμη πως ετσι πρεπει να ειναι ο κακος
ΕΥΓΕ!!!!! Αυτο ακριβως εννοουσα τοσο καιρο....

iFiVa

iFiVa

 

souidos έγραψε:Μονο ενας δν μ ο αρεσει και αυτος ειναι ο hachii...και σχετικα με τον ΒΒ ειναι ο κακος π δν εχει κανενα οριο ετσι οπως επρεπε και για να πετυχει αυτο π θελει δν θα λογαριασει ουτε "τιμες" ουτε "αξιες" ουτε "φιλιες"...βλεπει μονο τον στοχο του!και νομιζω κατα την γνωμη πως ετσι πρεπει να ειναι ο κακος

Ακριβως ετσι ειναι ΒΒ.....ενα κτηνος!!! Για αυτο ειναι ενας απο τους αγαπημενους μου gj!


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 Luffyhj

petrikios

petrikios

 

Και τη μανα του σκοτωνει για να παρει αυτο που θελει δεν υπολογιζει τιποτα....αυτο ειναι για μενα ο πραγματικος κακος...

kosni21

kosni21

 

οι πιο πολλοι αντιπαθουνε ακαινου κ μαυρογενη κ εγω επισης αλλα αυτοι που μισω ειναι αυτοι οι καταραμενοι με τη γυαλα στο κεφαλι οι τενριμπιουτο η οπως λεγονται

iFiVa

iFiVa

 

kosni21 έγραψε:οι πιο πολλοι αντιπαθουνε ακαινου κ μαυρογενη κ εγω επισης αλλα αυτοι που μισω ειναι αυτοι οι καταραμενοι με τη γυαλα στο κεφαλι οι τενριμπιουτο η οπως λεγονται

celestial dragons......οντως ειναι πολυ σπαστικοι!!


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 Luffyhj

Z3r0k1ll3r

Z3r0k1ll3r

 

Μαζί με τον Bellamy...


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 2uhshlu

iFiVa

iFiVa

 

Ο Bellamy μου την εσπαγε μονο και μονο επειδη το επαιζε δυνατος και γαματος ενω ηταν σκυλακι του donquixote...


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 Luffyhj

Z3r0k1ll3r

Z3r0k1ll3r

 

iFiVa έγραψε:Ο Bellamy μου την εσπαγε μονο και μονο επειδη το επαιζε δυνατος και γαματος ενω ηταν σκυλακι του donquixote...
Ναι, και εμένα για ακριβώς τον ίδιο λόγο.


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 2uhshlu

Pain

Pain

 

Παρόλο που δεν μου αρέσει ο ΒΒ, συμφωνω με τους υπόλοιπους, οτι ειναι ο πραγματικός κακός που δεν υπολογίζει τίποτα. Εξάλου αν ηταν ολοι οι κακοί αξιοπρεπείς δεν θα ηταν τοσο καλο το οπ. Γνωμη μου.


_________________
Χαρακτήρες που Αντιπαθήσατε - Σελίδα 6 W3
Monster Trio :teme:

Kauko

Kauko

 

αν ο ΒΒ δεν ηταν ολα αυτα για τα οποια τον βριζετε δε θα ηταν ο ΒΒ αλλα ο Λουφυ.

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
αν το γουρούνι είχε το μο*νί στο κεφάλι,δεν θα ήταν γουρούνι,αλλά κουμπαράς


ουπς άσχετο giotto leei eksupnad


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης