Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 42]

Giorgos

Giorgos

 

Τι να πω ρε παιδια...Θα δουμε...Ολα ειναι πιθανα στο οπ οπως λες και συ Χρηστο...Παντως εγω βρισκω πιο πιθανο να το πεταξε ο Λο σε σχεση με την Μονετ...Ειμαι περιεργος να δω και με το Σινοκουνι τι θα γινει.....

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
βασικά το γράμμα η robin το έγραψε γιατί είναι κλώνος στο κλουβί,αν δείτε ότι χαμογέλαγε σε ολλο το επεισόδιο...
αλλα αυτό είναι το λιγότερο που πρέπει να μας απασχολεί!αυτά τα φρούτα τι δύναμης έχουν?που κολλάει ο law σε olla αυτά?γιατί ο doflamingo κάνει τέτοια φρούτα?ο law είπε οι έχει ένα σχέδιο για να σκοτώσουν έναν από τους αυτοκράτορες και πρέπει να απαγάγουν τον τσεζάρ clown!ίσος πίσω από τα φρούτα κρύβεται ένας emperor...και έχει δίνει λεφτά στον τσεζάρ για να του τα φτιάχνει και έτσι θα θυμώσει που ο law τον απήγαγε τον τσεζάρ

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
^ Ανανά με απασχολέι πολύ το γεγονός πως έχεις αγγλικούς χαρακτήρες διάσπαρτους..
Δεν χρησιμοποίησες καλα τον translator αγαπητέ :xD: :xD:
(Θα στο μπανάρουν κ αυτό hawkins.. πώς το βλέπεις?? )

Πάντως πολλάαα ερωτήματα σε αυτό το επ. heh look at that

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Ρε Aldark κοιμάσαι όρθιος.

Σπόιλερ:

Aldark

Aldark

 

δεν εδωσα σημασια στο επεισοδιο ρε :xD:  με σκιπ το εβλεπα να δω πως τα απεδωσαν τα πραγματα...ειδα καποιες φατσες οπως του ταμαγκο αλλα δε το προσεξα , οπως δε το χα προσεξει και στο μανγκα!!!

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Aldark έγραψε:
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:

Aldark

Aldark

 

ναι τονυ θενξ τα ειδα και μονος μου να σαι καλα.
συνεχιζουμε με τη συζητηση παιδια goodjob²

petrikios

petrikios

 

:

kosni21

kosni21

 

ποιος το ειπε αυτο? βοηθας λιγο??

petrikios

petrikios

 

Ποιος ακριβως ειπε τι,βοηθησε με λιγο πρωτα εσυ και η απαντηση θα βρεθει μπροστα σου

kosni21

kosni21

 

αυτο που εβαλες στο σποιλερ ποιος το λεει?

petrikios

petrikios

 

Κανεις...εγω τα λεω συμφωνα με τα παραπανω σποιλερ που εβαλε ο Τονυ

kosni21

kosni21

 

σορυ νομιζα οτι το ειχε πει καποιος χαρακτηρας οσο για τον ντοφυ ανηπομονω να τον ξεπουπουλιασει ο λουφυ κ ο σαντζι να τον κανει κοτοσουπα
ζηταω πολλα κυριε οντα?

Aldark

Aldark

 

παρα πολλα , hype 10 ετων δεν νομιζω να το γκρεμισει ο οντα σε μερικα επεισοδια και να τον κανουν κοτοσουπα οι Mugiwara :xD: 

πετρικιος:
Σπόιλερ:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ρε παιδια μην λετε για φλαμινγκο και τετοια!εμεις που δεν διαβαζουμε μανγκα σποιλαριζομαστε

petrikios

petrikios

 

:

Giorgos

Giorgos

 

Παλι ενα παρα πολυ καλο επεισοδιο!! Μ'αρεσε πολυ που ειδαμε καποιους ''παλιους γνωστους''...Επισης και η μαγκια του ο Λο,που ειχε αλλαξει τις αλυσιδες....Ελιωσα με το τρεξιμο του Σαντζι οταν επιασε το στηθος της Ναμι...:xD: Και το τελος ηταν ωραιο που εκοψαν την πορτα ο Ζορο και ο Κινεμον...Τωρα ολοι ειναι μεσα στο εργαστηριο....Και οι SH θα επιστρεψουν στους εαυτους τους φανταζομαι...Ωρα για ξυλο!!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
πωωω πως τον κανανε ετσι τον κιντ?γαμω το ανιμεισιον γαμω

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Γενικως το προσφατο επεισοδιο ηταν επιεικως απαραδεκτο οσον αφορα το animation. red card,outa tha ga

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Αύριο λοιπόν βγαίνει η animated version του chapter 678. Ετοιμαστείτε για το πιο βαρετό και ανούσιο επεισόδιο στην ιστορία του One Piece. Ευτυχώς που θα έχουμε να διαβάσουμε το 715 μεθαύριο... careless run 

Aldark

Aldark

 

όχι και το πιο βαρετό επεισόδιο ρε! Δε θέλω όμως να κάνω σπόιλερ θα τα μιλήσουμε αύριο..:xD:
Το πιο βαρετό επεισόδιο είναι άλλο...πίσω στο επεισόδιο 22...ή το 60κάτι εκεί με τον Κρόκους...
τέλος πάντων , θα δω κι εγώ το αυριανό επεισόδιο θέλω να δω πως θα αποδώσουν μια συγκεκριμένη σκηνή~

Giorgos

Giorgos

 

Μη λετε τετοια ρε παιδια(για βαρετα επεισοδια) και με ξενερωνετε!! :ρ

BlackLeg

BlackLeg

 

Ισως δουμε και κανα u.f.o. στο αυριανο επεισοδιο

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

blackleg το αβαταρ σου δειχνει και καλα τον λουφι με τις δυναμεις του ες η δειχνει τον ακαινου? (σρυ για το οφ αλλα ηθελα να ρωτησω)

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Xrhstos D. Kol έγραψε:blackleg το αβαταρ σου δειχνει και καλα τον λουφι με τις δυναμεις του ες η δειχνει τον ακαινου? (σρυ για το οφ αλλα ηθελα να ρωτησω)
Red Hawk

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης