Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 42]

Giorgos

Giorgos

 

Ευχαριστω γιατρε!! :) :ρ

Aldark

Aldark

 

εμαθα οτι πεθανε ο Seyuu (Voice Actor) του Sengoku....(Takkou Ishimori).
R.I.P

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
κοντευε τα 100 λογικο ειναι

Aldark

Aldark

 

81 ητανε...

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ε ειδες ?αλλα 20 και θα τα εφτανε

BlackLeg

BlackLeg

 

Ελα ρε. Και μου αρεσε πολυ η φωνη του σενγκοκου.

Aldark

Aldark

 

καλη ητανε ναι(ολος ο Σενγκοκου ητανε πολυ καλα στημενος ως χαρακτηρας)...απτην αλλη ποιος ξερει ποτε και αν θα ξαναεμφανιστει (λογικα θα εμφανιστει βεβαια , αλλα πλεον με νεο seyuu οποτε...).

εντιτ: νομιζω αλλη μια φορα ειχε αλλαξει ο σεγιου σε χαρακτηρα που πεθανε πριν χροονια του Σμοκερ.

BlackLeg

BlackLeg

 

Και του Μιχοκ εχει αλλαξει, δεν εχω ιδεα αν πεθανε η αν παιχτηκε καμια αλλη βλακεια αλλα παντως απο το μπαρατιε ως τον πολεμο η φωνη του ειναι τελειως διαφορετικη.

Edit το εψαξα. Και αυτος ειχε πεθανει

maggie

maggie

 

και του Jinbe.

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
του σανκς εχει πεθανει? γιατι αλλη φωνη ειχε στο πρωτο επ και αλλη μετα απο χρονια

Aldark

Aldark

 

BlackLeg έγραψε:Και του Μιχοκ εχει αλλαξει, δεν εχω ιδεα αν πεθανε η αν παιχτηκε καμια αλλη βλακεια αλλα παντως απο το μπαρατιε ως τον πολεμο η φωνη του ειναι τελειως διαφορετικη.

Edit το εψαξα. Και αυτος ειχε πεθανει
χουχου λαθος γιατι πεθανε το 2012 ο σεγιου αρα λογικα επαιζε και τοτε τη φωνη του...αλλα οντως βλεπω οτι παει κι αυτος..και ηταν αρκετα μεγαλος επισης...Ρ.Ι.Π..

α υπαρχει παιδια και η περιπτωση του ιβα-τσαν...ο σεγιου του μπηκε στη στενη για πορνογκραφυ χαχαχα

Giorgos

Giorgos

 

602.... Ενα παρα πολυ καλο επεισοδιο....!! Μ'αρεσαν τα παντα εκτος απο μια σκηνη στην αρχη που ετρεχε ο Ζορο με τους αλλους,η οποια ηταν ασχημα κινηματογραφημενη...Να πεις για το μηλο που εγινε φρουτο του διαβολου,για το χαρτι στον Τσοπερ,για το γελιο που εριξα με το τρεξιμο σε πληρη ισχυ απο τον Ζορο και τους αλλους;;Τον Καφεγενη;Το τελος;; Σουπερ επεισοδιο!!

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Οντως πολυ ωραιο επεισοδιο, επισης πολυ ενδιαφερον μου γανηκε οτι το ενα μηλο εγινε φρουτο του διαβολου! Αντε να δουμε τι πραγματικα συνεβει!

Aldark

Aldark

 

shurorrorororororororororororo
κλαιω στη σκηνη που τρεχουνε και ουρλιαζουνε , φανταζομαι τη φαση οταν το ηχογραφουσαν αυτο..
επισης , ευλογη απορια ποιος στο καλο εγραψε αυτο το χαρτι;

 αλλα 26 επεισοδια ή 25 γι'αυτο το αρκ :xD:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
το επομενο επεισοδιο θα ειναι και το καλητερο στο αρκ κατα την γνωμη μου

BlackLeg

BlackLeg

 

ποιος θα δει την καινουρια ταινια???

 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 10 Idxc



Έχει επεξεργασθεί από τον/την BlackLeg στις Κυρ 30 Ιουν 2013, 23:28, 2 φορές συνολικά

Aldark

Aldark

 

ε; φαν μεηντ ειναι αυτη η αφισα υποθετω ρε...

BlackLeg

BlackLeg

 

Μα τι σε κανει να το λες αυτο????

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ναι οκ...αλλα γτ την ποσταρεις εδω?

Aldark

Aldark

 

ωραια αμα ειναι μουφα ας μη σπαμαρουμε fellas nice!

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Εγω πιστευω η μονετ το εστειλε το χαρτακι. Θα μου πειτε βεβαια γιατι? δεν ξερω... ετσι μου φαινεται, ο σιζαρ για κανενα λογο, ο βεργκο για κανενα λογο, μονο αυτη μενει.

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Μόνο που είχε Lucci το επεισόδιο μάμησε.

Giorgos

Giorgos

 

Εκτος και αν ηταν η Ρομπιν καπου κρυμμενη....Ειχε κανει κλωνο απο πριν και η πιασμενη στο κελι ειναι κλωνος...(Θεωρια του αδερφου μου,τραβηγμενη...) :ρ

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

τιποτα δεν ειναι παραξενο στο οπ. αλλα η μονετ στεκει περισσοτερο απ' ολα

Aldark

Aldark

 

Tony Tony Chopper έγραψε:Μόνο που είχε Lucci το επεισόδιο μάμησε.
τι έχει Lucci; που'ν'τος και δεν τον είδα; :xD:

εγω θεωρω οτι το εστειλε ο Law καπως...δεν νομιζω να το εστειλε η κακιασμενη η Μονε....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης