Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 42]

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
The Red-Haired έγραψε:Μετρώντας τα chapter του manga που απομένουν για να φύγουν από τη Dressrosa και σε σχέση με το anime βρισκόμαστε στο 75% περίπου του arc. Άρα χρονικά θα μας πάρει μέχρι αρχές '16 αν δεν κάνει ΚΑΝΕΝΑ break..

Άρα κάπου αρχές Μάρτη θα είμαστε στο Zoo και στο anime...


Εγω πιστευω οτι η αποκαλυψη του Κaido θα γινει στο τελευταιο επεισοδιο της χρονιας, μετα ενα break μια εβδομαδας και μετα ξεκινανε τα επομενα....

Scarlet D.

Scarlet D.

 

τα οποια για κανα μηνα ακομα

Σπόιλερ:

http://www.onepiecegr.com/

Qaaz

Qaaz

 

Μεχρι Απριλη σιγουρα θα εχει Dressrosa

Tcixlas

Tcixlas

 

μέχρι απρίλη σίγουρα? έλα ρε? εγώ υπολόγιζα γύρω στο μάρτη να είναι εδώ που είμαστε ΄τωρα και να πηγαίνουν για zoo και είχα βάλει και μπρεικς? τι διαολο έιχα κάνει λάθος?

Qaaz

Qaaz

 

Ειναι γυρω στα 30 chapters διαφορα σε episodes ειναι καμια 40

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Αν είναι 40 τότε έχουμε 10 μήνες foul ακόμα dressrosa!:P -χωρίς break-

Tcixlas

Tcixlas

 

πωπωπω? γιατί τοσο καιρό? λάθος τα υπολόγιζα πραγματικά

blackeagles pirates

blackeagles pirates

 

καλά κρασιά, αν είναι να περιμένω μέχρι τον Μάρτιο
Σπόιλερ:
τότε σταματάω το anime εδώ και κατα το 2017 το ξαναπιάνω

Tcixlas

Tcixlas

 

λέω ότι θα το κάνω εδώ και έναν μηνα να έχουν μαζευτεί πολλά αλλά κάθε κυριακή λεω φακ χαχα

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Το έκανα από τον προηγούμενο Δεκέμβρη μέχρι τον Ιούνιο περίπου, αλλά τα επεισόδια δεν έλεγαν και πολλά εκτός από κάποιες εξαιρέσεις... Αν δω όλο όμως το arc της Dressrosa πιστεύω θα αλλάξω άποψη, ειδικά τα επεισόδια που απομένουν είναι το ένα καλύτερο από το άλλο -με κάποιες εξαιρέσεις ελέω τελειομανίας oda...-

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ λέω να προσπαθήσω να το σταματήσω για κανα χρόνο και να διαβάζω μόνο μανγκα έχω αρχίσει καιτο μάνγκα απο την αρχή και θα δούμε χαχααχα

Aldark

Aldark

 

μάρτιο;;; wtf...Πω με θλίβει το γεγονός ότι κάποτε είχαμε 2 ή 2,5 τσάπτερ = 1 επ και τώρα είναι έτσι...πω 

Άρχισαν και νέα τακτική πάντως βλέπω εδώ , στο επ 711 είχαμε κομμάτια απ'τα εξής:

Chapter 769 (p. 17)
Chapter 770 (p. 2-3)
Chapter 771 (p. 3-4)
Chapter 772 (p. 2-8)
Chapter 780 (p. 2-3) 
fuck no.

Tcixlas

Tcixlas

 

εεε wtf? ρε πάνε καλά?

Qaaz

Qaaz

 

ετσι κανουν

Aldark

Aldark

 

έτσι θα το πάνε να δεις , θα δείχνει στιγμούλες από κάθε τσαπ ώστε να εναλάσει πάνελς και τοποθεσίες...Σε στυλ Game of thrones :p

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι αλλά γιατί αυτό είναι το θέμα... και διάβαζα πρόσφατα να δω επίτηδες σε πιο τσαπτερ είναι πριν 3-4 βδομάδες και είχα μπερδευτει και ένιωθα μαλάκας λέω γιατί δν βγα΄ζω άκρη τελείως? χαχαα δεν έμοιαζε με κανένα τελείως και λέω ποσο αργά προχωράει

Qaaz

Qaaz

 

Οχι δε το κανουν τωρα απο παλια ετσι κανουν πηδαν σελιδες

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι δεν τις ανακυκλώνουν σε άλλο επ όμως? αλλιώς πως μενει μπροστα

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Aldark έγραψε:μάρτιο;;; wtf...Πω με θλίβει το γεγονός ότι κάποτε είχαμε 2 ή 2,5 τσάπτερ = 1 επ και τώρα είναι έτσι...πω 

Άρχισαν και νέα τακτική πάντως βλέπω εδώ , στο επ 711 είχαμε κομμάτια απ'τα εξής:

[size=13]Chapter 769 (p. 17)
Chapter 770 (p. 2-3)
Chapter 771 (p. 3-4)
Chapter 772 (p. 2-8)
Chapter 780 (p. 2-3) 
[/size]
fuck no.

κι εγώ κοίταξα πώς πάνε τα episodes και δεν έβγαλα πολύ άκρη γι'αυτό το λόγο...

γίνεται βέβαια πιο ενδιαφέρον γιαυτούς που παρακολουθούν manga ταυτόχρονα γιατί είναι πιο απρόβλεπτο, αλλά το 1ep = 2chap ήταν καλύτερο όπως λες, έτσι θα τελειώναμε dressrosa φλεβάρη, τώρα θα τελειώσουμε ιούν(λ?)ιο... αν είναι 40chap ακόμα όπως είπε ο qaaz σε άλλο post

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι αυτο βλέπω κι εγώ... με λιγα λόγια την πατήσαμε καλύτερα να το κόψω για κανα χρόνο και να μείνω μόνο στο manga

Aldark

Aldark

 

Θεωρώ πως θα τελειώσουμε γύρω στο Φεβρουάριο... Τα χριστούγεννα θα έχουμε δει...


ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

Tcixlas

Tcixlas

 

όχι πριν τον μάρτιο δεν νομίζω... εκεί μέσα μαρτίου πιστεύω θα φτάσει εδώ που είμαστε τώρα

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Δε μπορεί ο Oda ΜΙΑ ΦΟΡΑ να βγάλει 10episodes μαζεμένα;

έστω 2 ..? μόνο μια φορά από όσο θυμάμαι το είχε κάνει κάπου στο 280. Δεν ξέρω γιατί το έκανε επειδή δεν παρακολουθούσα τότε... τα είδα μαζεμένα εως το 500 περίπου..

Aldark

Aldark

 

o Oda δε βγάζει επεισόδια boy :xD:

Qaaz

Qaaz

 

Τι λες τωρα ρε Αλ? ο Oda φταιει για τα παντα

και για την τρυπα του Οζοντος και για τα μεταλαγμενα και για το νερο στον Αρη για ολα αυτος φταιει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης