Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 42]

Aldark

Aldark

 

όλοι αντέχουν τόσο πολύ στο ρημάδι το οπ. Ω , εκτός απ'τον Έης (apply water to burned area).
Btw μη βγαίνετε οφφ. Εύγε Βάηπερ. Απ'το επόμενο οφφ (συμπεριλαμβανομένου κι εμένα)...you know...

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι βαιπερ ρίξε μας γουορν... τα γουστάρουμε τρελά τα θέλουμε σαν τρελοί ναι ναι ναι....

τι κλάμμα με το observ haki σε ασπρομαυρες.... που το ξαναθυμήθηκες/??

πάντως όντως ο κοραζον είναι ανθεκτικος ο πούστης.... θέλω πολύ να δω τον λο να τρώει το φρουτο

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ο ρασπουτιν του ΟΡ!!! :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:

Tcixlas

Tcixlas

 

σκέψου να κάνει και τα dance moves

Scarlet D.

Scarlet D.

 

tcixlas έγραψε:
πάντως όντως ο κοραζον είναι ανθεκτικος ο πούστης.... θέλω πολύ να δω τον λο να τρώει το φρουτο
χαχαχα ρε το stab απο τον law στην καρδια δεν το φαγε??? κανονικα θα πρεπε να ναι νεκρος τωρα

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν το φαγ στην καρδιά στην πλάτη χαμηλά προς την κοιλιά το φαγε...

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ναι αλλα τον τρυπησε, οποτε η πηγε στην καρδια η λιγο πιο κατω, για να μην πεθανει, μαλλον λιγο πιο κατω

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι ρε είναι χαμηλά κι αρίστερα όχι στην καρδιά πιο πιθανό σε άλλο όργανο κι απλά την έβγαλε καθαρή

Santouryuu

Santouryuu

 

καθομαι και περιμενω το επομενο επισοδειο

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι γιατί βλέπεις φουλ ανιμ εσύ...

Santouryuu

Santouryuu

 

τα εχω δει ολα τα επεισοδια... τα περισσοτερα μαλιστα πολλες φορες... απλα το νιου γιορλντ δεν μου αρεσει ως τωρα, οποτε μια φορα ειναι υπεραρκετη :haha:

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Με χαλάει λίγο και εμένα το animation. Δείχνει λιγότερο αίμα από ότι παλαιότερα ή είναι ιδέα μου;

Santouryuu

Santouryuu

 

ε καλυτερα... τουλαχιστον τωρα ειναι ειλικρινες! δεν σου λεει, εχασα 30 λιτρα αιμα (ενω ο ανθρωπος εχει γυρω στα 5) αλλα ζω ακομα κουφαλες και οχι μονο αυτο αλλα ανεβαζω και ταχυτητα...

Tcixlas

Tcixlas

 

μπα εγώ θα ήθελα λίγο αιματάκι ακόμα... δεν ξέρω... αν και πιστέυω ότι λίγο τώρα στη ντρεσρόζα θα το φτιάξουν...

Aldark

Aldark

 

Κι εγώ πιστεύω ότι δείχνει λιγότερο αίμα από παλιά...Έχω απορία να δω τι θα δείξει μετά..

Tcixlas

Tcixlas

 

είμαι σίγουρος ότι θα δούμε αργά αιμα... ισως κάτι έχει να κάνει με τον έντιτορ που έχει αλλάξει εδώ και 2-3 χρόνια

Aldark

Aldark

 

 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 25 11217159_1027367743948684_2449678528310170071_n toei animationu <3

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Aldark έγραψε: ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 25 11217159_1027367743948684_2449678528310170071_n toei animationu oh my love!


wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man?

Shikkoku

Shikkoku

 

Χαχαχαχαχ νταξ, απολυτη ξεφτιλα πλεον..

(Γιατι καρφιτσωθηκε το θέμα στο πορταλ;)

Tcixlas

Tcixlas

 

τώρα σοβαρά?

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Deathracer2009 έγραψε:
Aldark έγραψε: ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 25 11217159_1027367743948684_2449678528310170071_n toei animationu <3


wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man?

καλα αν είμασταν τωρα στο διεθνες facebook ξερβ γω θα ειχε πεταχτυ καποιος και θα ελεγε "omg παιδια δεν νιωθεται από τεχνη, είναι το νέο σύνθημα minimaλιστικου ενδιαφεροντως που εφαρμόζεται τωρα ΚΑΙ στα anime, less is more" hahahahaha

μα ρε παιδια πραγματικα την θεωρουσα σοβαρη εταιρια την toei, είναι σαν να παει να βγαλει η μερσεντές ποδηλατο με μηχανή αυτοκινητου :haha:

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

έλα βαλτε το κάποιος hall of fame χαχαχα κλαίω...

όντως

Aldark

Aldark

 

woooow , ψιλοφτιάξανε το ανιμέησιον οι αλήτες xD

Btw Bellamy vs Luffy round 2 *_* 

(γούσταρα πολύ με το φλασμπάκ με Μπέλλαμυ από Τζάγια και τα γραφικά τα φρέσκα )

Tcixlas

Tcixlas

 

χάρηκε ο αλ γιατί είναι στο rewatch project και θα το δει σε 2 χρόνια ολοκληρωμένο το dressrosa με φίνα γραφικά χαχαχα

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Μετρώντας τα chapter του manga που απομένουν για να φύγουν από τη Dressrosa και σε σχέση με το anime βρισκόμαστε στο 75% περίπου του arc. Άρα χρονικά θα μας πάρει μέχρι αρχές του '16 αν δεν κάνει ΚΑΝΕΝΑ break..

Spoiler:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης