Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 42]

BlackLeg

BlackLeg

 

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Hταν ωραιο το επεισοδιο προς το τελος φυσικα και το σχεδιο ηταν απο τα καλυτερα που εχω δει στο anime.

Aldark

Aldark

 

αντε νουμπαδες , μπαινουν onepiece gr στην τοει και διαβασαν τις διαμαρτυριες σας..τυχεροι ειστε

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
εχω ερωτευτη την φωνη του κιντ!ειναι θεικη!

maggie

maggie

 

έχει την ίδια φωνή με τον Jellal από την αηδία.

δεν μαρέσει, βασικά αδιάφορη, η φωνή του αλλά είναι πάρα πολύ καλός σεγιου.

δίνει τη φωνή του και στον Ulqiorra, αν δεν το έβλεπα από τη wiki δεν θα το καταλάβαινα.

κάνει και τον Waver Velvet, από το fate/zero..ούτε αυτόν τον κατάλαβα.

το ότι δεν τον αναγνώρισα είναι κάλο.

Aldark

Aldark

 

αντε παιδια , καλα νεα σε 27 επεισοδια τελειωνει το Punk Hazardo!!!!! yupi

πως ο Μιστογκαν/Τζεραρντ ειναι ο Κιντ και ο Ουιλκιορα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

MINDFUCK. childhood destroyed.

παροτι οι 2 απ'τους 3 ειναι bad ass μωγληδες oh my love!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Aldark έγραψε:αντε παιδια , καλα νεα σε 27 επεισοδια τελειωνει το Punk Hazardo!!!!! yupi

πως ο Μιστογκαν/Τζεραρντ ειναι ο Κιντ και ο Ουιλκιορα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

MINDFUCK. childhood destroyed.

παροτι οι 2 απ'τους 3 ειναι bad ass μωγληδες oh my love!

Καλο Νοεμβρη-Δεκεμβρη τοτε......:xD: :xD: :xD: :xD: :xD:

soulis8

soulis8

 

Ωραίο το σημερινό..Ο κιντ είχε και πριν το τιμε σκιπ αυτο το σημάδι στο πρόσωπο?
27 επεισόδια ε? Μπαίνω στρατό στις 9 του μηνός ελπίζω να μπορώ να τα βλέπω :xD:

Aldark

Aldark

 

wtf , ο τυπος ειναι πολυ καλος λοιπον μπραβο του !
soulis8 έγραψε:Ωραίο το σημερινό..Ο κιντ είχε και πριν το τιμε σκιπ αυτο το σημάδι στο πρόσωπο?
27 επεισόδια ε? Μπαίνω στρατό στις 9 του μηνός ελπίζω να μπορώ να τα βλέπω :xD:
οχι δεν το χε νομιζω

και ναι αν δεν εκανα λαθος στο μετρημα και δε σταματησουν να βγαζουν 1 τσαπ=1 επ , τοτε θα ειναι 27 επεισοδια...

BlackLeg

BlackLeg

 

Αρα απο το νεο χρονο. Θα το εχει εθιμο ο Οντα απο εδω και περα.
Νεος χρονος = νεο αρκ

ZisAkiS

ZisAkiS

 


ζουμπας, αλλα το εκανε το γαματο το summon.. GJ ζουμπα! gj!

Aldark

Aldark

 

BlackLeg έγραψε:Αρα απο το νεο χρονο. Θα το εχει εθιμο ο Οντα απο εδω και περα.
Νεος χρονος = νεο αρκ
ε δεν νομιζω να το σκεφτεται ετσι...στο μανγκα το νεο αρκ ισως κρατησει παραπανω δε το βλεπω να τελειωνει τα χριστουγεννα...περισσοτερα δε μπορω να πω στο ανιμε σεξιον dont talk to me, i k

BlackLeg

BlackLeg

 

Με ολους αυτους που εχει παρουσιασει. Κλαφτα. Νεο αρκ στο μανγκα του χρονου τετοιο καιρο αμα συνεχισει κιολας να βγαζει 2 τσαπ το μηνα

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
εγω το σταματησα το μανγκα για αυτον τον λογο!μονο τα κοβερ στορυ θα βλεπω!ωσο για το επεισοδιο τι να πω?15 λεπτα να μηλανε ουσοπ μωρα σεζαρ?ημαρτον!πιο σλοου πλοκη πεθαινεις

Aldark

Aldark

 

who cares about the current cover stories man

και σταματηστε το ολοι αμα ειναι να κλαιμε , ετς εκανα κι εγω και χαρηκα τη ζωη μου στο πανκ χαζαρντο..:)

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
^τι λες ρε?το συγκεκριμενο κοβερ στορυ ειναι πολυ σημαντικο...

Aldark

Aldark

 

καλα θα μπουμε στη σποιλεροσφαιρα κανε οτι θες end of discussion

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
νομιζω αν πουμε για τα κοβερ στορυ στο ανιμ τοπικ δεν ειναι σποιλερ
ωσογια το σημερινο επεισοδιο απλα βλακεια.

Aldark

Aldark

 

διαβασα το πλοτ..ειναι αργο και παλι :xD:cant blame them ομως αν κι ο αλλος κανει διαλειμματα καθε 2 βδομαδες...

in other news σκαει αυτο: http://onepiece.wikia.com/wiki/Episode_of_Merry maggies fav

BlackLeg

BlackLeg

 

Ρε σεις. μια χαρα ηταν το επεισοδιο. Εμενα μου αρεσε. 
Κιαλλο σπεσιαλ επεισοδιο??? οχι οτι εχουν βγαλει πολλα αλλα ειναι αχρειαστα

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
κανει συνεχεια μπρεικ ο μανγκακα πως να μην δειχνη σπεσιαλ?αλλα ποτε ειναι το σπεσιαλ?

Giorgos

Giorgos

 

Γεια σας παιδια!!Το σημερινο μου φανηκε μετριο....Μ'αρεσε που εστω και ενα παιδακι ηθελε να φυγει.....Αυτος ο Μομονοσουκε που ειναι επιτελους παρεπιπτοντως;; :ρ Επισης είχε πλακα ο Βεργκο με το κουταλι και τα κουλουρακια... :D Αυτος ο Λο εμπιστευτηκε την καρδια του στον Σιζαρ;; Τι να πω... :ρ Να δουμε και τι θα γινει και με το Σινοκουνι τωρα...Ολοι πανε προς το εργαστηριο...Θα δουμε ωραια πραγματα πιστευω....Και μια ερωτηση ρε παιδια...Λεγοντας underworld brokers τι εννοουν ακριβως;;

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Giorgos έγραψε:Λεγοντας underworld brokers τι εννοουν ακριβως;;
Το όπως προδίδει το όνομά του Underworld είναι ένα δίκτυο συναλλαγών του υποκόσμου. Brokers είναι οι μεσίτες δηλαδή οι διαμεσολαβητές μεταξύ πωλητή και ενδιαφερόμενου αγοραστή. Βέβαια νομίζω πως στο One Piece οι μεσίτες δρουν διαφορετικά από ότι στη πραγματικότητα. Δουλεύουν δηλαδή για τον αγοραστή χωρίς προσωπικό όφελος. Ο αγοραστής είναι το αφεντικό τους. Αυτοί που παρακολουθούν την παρουσίαση του Shinokuni δεν είναι ενδιαφερόμενοι αγοραστές άλλα μεσίτες. Θα μπορούσα να φέρω κι ένα παράδειγμα για να το καταλάβεις καλύτερα άλλα θα ήταν ψιλοσποϊλεριά(εντελώς ασήμαντη βέβαια).

maggie

maggie

 

Ρίαλ Χόκινς έγραψε:κανει συνεχεια μπρεικ ο μανγκακα πως να μην δειχνη σπεσιαλ?αλλα ποτε ειναι το σπεσιαλ?

δεν έχουν καμία σχέση τα special με τη ροή των anime episodes. θα το δείξουν διαφορετική ώρα και μέρα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης