Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ναι ρε παιδια ολοι την ωρα κλαψ κλαψ υμαρτον δυλαδη

ZisAkiS

ZisAkiS

 

η αληθεια ειναι οτι εχουμε καθε δικαιωμα να κλαιγομαστε και να γκρινιαζουμε.. γιατι? γιατι οσο γαματο κι αν ειναι το επισοδειο, οσο γαματη κι αν γινεται η ιστορια, αν δεν βαλουν τον κωλο τους κατω, να κανουν ενα σχεδιο της προκοπης, κατι θα λειπει...
το λεω απο το FI, και θα συνεχισω να το λεω γιατι μου εχει γινει καημος... οταν εδω και κατι χαζο rom-com anime που βγαινουν μπορουν να κρατησουν ενα σταθερο fucking μεγεθος στους χαρακτηρες! το 598 εδειχνε τον Kinamon και τον Brook διπλασιους απο τον Zoro, και στο 599 να του ριχνουν μονο ενα κεφαλι, εκει λες 'νταξει, ειπαμε...
χανει κατι απο την γαμιοσυνη του το One Piece, και πραγματικα δεν του αξιζει...

Aldark

Aldark

 

χαλαρωστε , εγω γιατι ποτε δεν εδωσε σημασια σ'αυτα ; :xD:
καλα το σχεδιο του οντα γενικα δεν ειναι το καλυτερο να εχετε στο νου σας. τωρα αυτο με τον μπρουκ δε ξερω , απλα εχε στο νου σου οτι ο μπρου και ο κινεμον ειναι 2,5 μετρα ενω ο ζορο ειναι 1,80 περιπου

BlackLeg

BlackLeg

 

Το μανγκα μια χαρα ειναι. Στο ανιμε απλα ξερουν οτι το ΟΠ θα το δουν ειτε εχει για το πεος σχεδιο ειτε οχι. Γιαυτο δεν δινουν πολυ σημασια "τελευταια"--> 2 αρκ

Aldark

Aldark

 

το χειροτερο σχεδιο που υπαρχει το ειχε στο θριλερ μπαρκ σε καποια επεισοδια και στο sabaody

 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 8 75966192

maggie

maggie

 

και water 7.

 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 8 Ejzz8j

petrikios

petrikios

 

Για μενα το σχεδιο αρχισε να χαλαει απο τον Foxy και μετα...οχι ολα τα επεισοδια σε μερικα ομως πολυ...στο Enies Lobby ηταν σε μερικα πολυ χαλασμενο,βασικα δεν ξερω ειχα παρατηρησει οτι το σχεδιο σαν να εγινε κατα καποιον τροπο πιο λεπτο,δηλαδη οι γραμμες στα προσωπα των χαρακτηρων ηταν πολυ ''λεπτες'' δεν ειχαν αυτο το εντονο που ειχαν παλιοτερα,οι χαρακτηρες μοιαζαν ως προς στο σχεδιο μεταξυ τους,και τα χρωματα εγιναν,ειδικα στο water 7 και enies lobby,πιο φτωχα...

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ρε παραπονιαρηδες με τιποτα δεν εισται ευχαρηστιμενη

Aldark

Aldark

 

εγω προσωπικα ευχαριστημενΗ δεν ειμαι ποτε

τωρα το προσεξα αυτο , εγω στο water 7 και ενιες λομπυ νομιζα οτι το σχεδιο ηταν sugoi παντα :xD:
(μαγγι κλαιω πολυ με τη φατσα της ναμι στη φωτο ακυρο χαχαχα)

στον πολεμο παντως ειχε καλο σχεδιο νομιζω...και στα τελευταια επεισοδια πραγματικα δε με χαλαει...!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
να παει στον αγιριστο το ανιμεσιον!εγω το μονο που ζηταω ειναι 2 τσαπ σε ενα επ

maggie

maggie

 

άλνταρκ δεν θυμάμαι πως ήταν γενικότερα το water 7 saga, αλλά σε εκείνα τα επεισόδια που μαθεύτηκε ότι η ρόμπιν δεν του πρόδωσε μέχρι και που έφτασαν ennies lobby, οι animators είχαν μεγάααλο πρόβλημα με τη νάμι..την έκαναν χάλια.

BlackLeg

BlackLeg

 

Και τωρα στις αρχες του Πανκ, καναν την Ρομπιν σαν πινακα του Νταλι. 
Fun painting by Dali : The great masturbator <----- Google it

Aldark

Aldark

 

Ρίαλ Χόκινς έγραψε:να παει στον αγιριστο το ανιμεσιον!εγω το μονο που ζηταω ειναι 2 τσαπ σε ενα επ

Ειπαμε boy , δε θα βγαινε , θα επρεπε να γεμισουν φιλλερς.

maggie έγραψε:άλνταρκ
*αλντάρκ

soulis8

soulis8

 

Εντάξει η φωτογραφία της νάμι με την φάτσα της δεν υπάρχει..
Υπάρχουν κι άλλα παραδείγματα απλά βαριέμαι να ανεβάσω τώρα :xD:
Προσωπικά δεν με απασχολεί τόσο αυτό το θέμα.

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
αλντάρκ??? άλνταρκ νομιζα
εγω ετσι σε εχω σεινηθηση δεν μου βγαινει το αλλο

Aldark

Aldark

 

ναι το χω το προβλημα ολοι νομιζουν οτι τονιζεται στο πρωτο α...sigh

nevermind , για μενα το καλυτερο σχεδιο υπηρχε στα επεισοδια 200-300 περιπου , αλλα ισως απλα να ειμαι παρασυρμενος γιατι εκει ειναι για μενα τα καλυτερα επεισοδια γενικα.

BlackLeg

BlackLeg

 

Aldark έγραψε:ναι το χω το προβλημα ολοι νομιζουν οτι τονιζεται στο πρωτο α...sigh

nevermind , για μενα το καλυτερο σχεδιο υπηρχε στα επεισοδια 200-300 περιπου , αλλα ισως απλα να ειμαι παρασυρμενος γιατι εκει ειναι για μενα τα καλυτερα επεισοδια γενικα.
Εγω παλι το ηξερα για καποιο λογο. Υπηρχε περιπτωση να λεγεται 'Αλνταρκ???
Τεσπα. Οσον αφορα το σχεδιο. Το καλυτερο οπως ειπε ο προλαλησαντας ηταν στο cp9 saga και για εμενα ολο το whitebeard war saga. Παλι γιατι ηταν τα αγαπημενα μου επεισοδια.

Aldark

Aldark

 

ασχετο αλλα σχετικο με το τελευταιο επεισοδιο

ZisAkiS

ZisAkiS

 

Aldark έγραψε:ασχετο αλλα σχετικο με το τελευταιο επεισοδιο




wait... WHAAAAAAAAAAAAAAAT??!!!! pingpingeyesfuck no.pingpingeyesfuck no.pingpingeyesfuck no.

Aldark

Aldark

 

gomu gomu nooo reeed haawk!!

διαφημηση ειναι δεν πρεπει να ναι τιποτα..

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
φοβερω επ μας εδειξε και κιντ στο τελος οι αλλοι 2 πρεπει να ειναι νεα πρωσοπα!

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

εγω βαρεθηκα λιγακι εκει με τα παιδακια... αλλα μου αρεσε που μας εδειξε τον κιντ

ZisAkiS

ZisAkiS

 

Ρίαλ Χόκινς έγραψε:φοβερω επ μας εδειξε και κιντ στο τελος οι αλλοι 2 πρεπει να ειναι νεα πρωσοπα!

στο τελος απο τους 5 που εδειξε ξερουμε τους 4.. Kid, Killer, οι 2 της Big Mom και αλλος ενας, ο οποιος μου εμοιαζε με τον Basil Hawkins. (μακροστενη μουρη, μακρη μαλλι και σαν ξανθο.. σπαθι ομως δεν θυμαμαι να ειχε..)

γενικα πολυ καλο επισοδειο.. και επιτελους δεν θα γκρινιαξω για σχεδιο.. μονο την ποιοτητα να ανεβασουν σε 720 και μετα ολα θα ειναι τελεια!angel1 angel1

Aldark

Aldark

 

η ποιοτητα ειναι 720p ,αρκει να το κατεβασεις απο yibis πχ αλλα το επ βγαινει σε 2 βδομαδες.

ZisAkiS

ZisAkiS

 

καποια arc σιγουρα θα τα ξαναδω καποια στογμη οποτε θα τα κατεβασω ολα μαζι.. μεσα σε αυτα και του punk hazard.. αλλα μεχρι τοτε...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης