Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

tsiblis έγραψε:αυτό που μου κηνεί το ενδιαφέρον ειίναι με πιο τρόπο θα βγάλουν τον Smiley από την μέση...σκεύτηκα πως λογικά θα του πέξει ο Luffy με το haki αλλά μπορεί να μην επιρεαστεί, ως τόσο ο Master είπε κάτι πως ο Smiley έχει θεμα με το νερό dont talk to me, i k

Ναι εχει θεμα με το νερο και δεν μπορει να περασει απενταντι απο το μερος που ειναι η φωτιες στο μερος που ειναι οι παγοι και γιαυτο μπικε μεσα στο νερο και σιγα σιγα φτηνει τα κωμματια του και τα πεταει απεναντι ετσι ωστε να περασει απεναντι.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Gomugomunoluffy έγραψε:
tsiblis έγραψε:αυτό που μου κηνεί το ενδιαφέρον ειίναι με πιο τρόπο θα βγάλουν τον Smiley από την μέση...σκεύτηκα πως λογικά θα του πέξει ο Luffy με το haki αλλά μπορεί να μην επιρεαστεί, ως τόσο ο Master είπε κάτι πως ο Smiley έχει θεμα με το νερό dont talk to me, i k

Ναι εχει θεμα με το νερο και δεν μπορει να περασει απενταντι απο το μερος που ειναι η φωτιες στο μερος που ειναι οι παγοι και γιαυτο μπικε μεσα στο νερο και σιγα σιγα φτηνει τα κωμματια του και τα πεταει απεναντι ετσι ωστε να περασει απεναντι.

Οποτε τι συμπερασμα βγαζουμε για το Smiley αφου εχει θεμα με το νερο; nice!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
εχει φαει φρουτο κυριε!

ZisAkiS

ZisAkiS

 

Θεωρια 1η.
- Εχει υδροφοβια.
Θεωρια 2η.
- Δεν ξερει κολυμπι.
Θεωρια 3η.
- Λογω του οτι ειναι συμπικνωμενο αεριο σε υγρη μορφη, διαλυεται στο νερο.. Κατι τετοιο. Καταλαβατε..

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Xrhstos D. Kol έγραψε:Καληνύχτα σας
τι το καναμε εδω μεσα? Facebook? Αμα ειναι να μπαινω και εγω πρωι πρωι και να γραφω "καλημερουδια αγαπες"

:xD: :xD: :xD:

Aldark

Aldark

 

^delete τα πανω ποστ και το δικο μου...

Santouryuu

Santouryuu

 

^τα warn ειναι απο μενα. να χαιρεστε που δεν σας ειδε ο πετρος! :Ρ

καθολου προοδος στην ιστορια.... απαισιο σχεδιο που θυμιζει μπολεκ και λολεκ στην ποιοτητα. το radical beam του φρανκυ φερνει λιγο απο σονγκοκου!
:xD:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ρε συ, μας δουλευεις με τα warn? Για εμενα εχουν χασει την αξια τους. Ο αλλος ειναι μπαναρισμενος κανα μηνα τωρα και μπαινει χαλαρα και γραφει.
Τεσπα, το σχεδιο συνεχιζει να ειναι απαισιο. Τα ξυνουνε με την τσουγκρανα οι animators.

Aldark

Aldark

 

εγω γιατι πηρα γουορν μαν ειπα να διαγραψεις τα ποστ λολ...τελοσπαντων..

ντιμη , απο που το βλεπεις ρε το ανιμε και σε τι ποιοτητα; γιατι εγω στα 720p απο Yibis δεν εχω παρατηρησει κατι ασχημο στο σχεδιο...το χειροτερο σχεδιο το ειχε γυρω στο 300-400 που ειχε πεσει ασχημα (σε σχεση με 207-325 επς που το σχεδιο ειναι μαγικο <3 )

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
εγω απο τους σικ

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
α καλα τωρα σωθηκες. oι Yibis τον τελευταιο ενα χρονο βγαζουν τα επεισοδια με 4 βδομαδες καθυστερηση. Αμα περιμενα να το δω απο εκει... Εχω παρατηρησει παντως αμα το βλεπω σε χαλια αναλυση απο το watchop παραπονιεμαι για την ποιοτητα και λεω απλα ενα οκ στο σχεδιο. Αμα το βλεπω σε 1080π απο τους kusei αρχιζω να παραπονιεμαι για το animation. Ειμαι αχαριστος.
Δεν συγκρινεται ομως με την δουλεια που ριχναν στο marineford arc oi animators.Ειναι που ειναι επικ το πανκ αντι να ριξουν και ενα επικ animation τα εχουν φορτωσει στον κοκορα.

red card,outa tha ga

Aldark

Aldark

 

το χα κοψει το ανιμε οποτε δεν παραπονιεμαι , ειδα οσα επεισοδια δεν ειχα δει και δεν ειχα διαβασει και ξαναμπηκα μανγκα μεχρι το τελευταιο τσαπ που βγηκε..ναι το ξερω οι yibis αργουν καμποσο...αλλα τουλαχιστον δεν ειναι σαν τους καιζοκου που σε 4 χρονια εχουν βγαλει 20 επεισοδια :xD:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Για πανελληνιες διεκοψες ? Και εγω αμα ειχαν μαζεφτει μανγκα και επεισοδια ενος χρονου και τα εβλεπα μαζεμενα... η πορωση θα υπερνικουσε το κακο animation. Oποτε ουτε που θα το παρατηρουσα.
:xD:

Aldark

Aldark

 

μπα ειμαι μπεμπης , πανελληνιες θα δινω του χρονου is there trouble?

δε ξερω ισως να ειμαι ασχετος , αλλα μου φαινεται καλο και το σχεδιο και το ανιμεησιον (προσοχη υπηρξε καλυτερο!)

τελος παντων τελος το οφφ εγω δε θα ξαναδω επεισοδιο λογικα τωρα που ειμαι ονγκοινγκ στο μανγκα your mom=15$

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Μια χαζομαρα εγραψα και εγω μετα απο καμια 500αρια ποστ και μου βαλατε warn! Απαραδεκτοι!! aaaaaah!

petrikios

petrikios

 

Eιμαστε αδιστακτοι εδω μεσα βαζουμε κατευθειαν...φιλε Ντιμι τα warn δεν εχουν χασει την αξια τους,ο Χοκινς πηρε εκεινη την μερα μπαν για 8 μερες,μετα απο 8 μερες μπορεσε και μπηκε κανονικα,απλα εμεινε το εικονιδιο του Ban γιατι βαριεμαι εγω να το αλλαξω....τεσπα θα εμφανισω ξανα την μπαρα του,απο το 100% και με καθε παραπτωμα θα πεφτει οπως γινεται και με ολους

Santouryuu

Santouryuu

 

και απ'οτι φαινεται ημουν και πολυ επιεικης, αλλιως δεν θα συνεχιζατε τα οφφ. ;)

maggie

maggie

 

και ποιος σου είπε ότι δεν έχει φάει μόνιμο? αυτό είναι το 31654564ο του ακκ.

petrikios

petrikios

 

Dimis έγραψε:τελευταιο οφ. Αμα ειναι ετσι ρε συ και δεν ειναι permanent ban τι να το κανεις? Αμα παιζει κανεις online μεσω steam θα ξερει τι εννοω. Τρεμει το φυλλοκαρδι σου. Εκει κανεις μια φορα μαλακια, τρως ενα ωραιοτατο vac ban και μετα για να ξαναπαιξεις στο ιδιο παιχνιδι online το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να αλλαξεις παροχο internet. Και αυτο δεν το κοβω να πιανει. Μετα ξαναγοραζεις το παιχνιδι. Τι θα πει ban για 8 μερες... Σε σοβαρο φορουμ μιλαμε, δεν παιζουμε cs στο kapsimo.
Και επειδη θα ακουσω οτι ειναι ο κανονισμος, και αφου το αποφασισαμε δεν αλλαζει. Και αμα δεν σου αρεσει κτλπ και μπλα μπλα μπλα, δεν χρειαζεται, τα λεω απο μονος μ. Και δεν χρειαζεται να πει κανεις τιποτα. Απλα εκθετω τη γνωμη μου και δινω μια εμμεση συμβουλη για την αλλαγη των κανονισμων.
Dimis...Out

Πολλα παραπονα εχεις φιλε Ντιμι...αμα ησουν Admin εδω μεσα θα ταν μελη ενεργα εσυ.....ααα και συ...το ειπαμε οτι δεν μας νοιαζουν τι κανουν τα αλλα φορουμ-sites,εκει μπορει να σε αποκληρωνουν και απο την ενορια της γειτονιας σας,και να σου παιρνουν και την γκομενα μαζι με το μπαν,ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ,εδω εχουμε καποιους κανονισμους,επιηκεις και μη...αν κρινουμε σαν Admins να διαγραψουμε το προφιλ καποιου θα το κανουμε αλλιως θα φαει ενα παραδειγματικο μπαν για καποιες μερες,που θα κρινουμε εμεις ποσες θα ειναι,ξαφνικα γιναμε κριτες των παντων,αν μας θεωρεις μη σοβαρους μπορεις καλλιστα να αλλαξεις....εχεις και αυτην την επιλογη...αλλιως σταματας τα παραπονα και απλα γραφεις σχετικα με το τοπικ που βρισκεσαι αυτη την στιγμη...και η ελλαδα παει κατα διαολου γιατι ειμαι κακος και αντιπαθητικος Αντμιν....

petrikios

petrikios

 

Ε τοτε καλυτερα ας μεινουμε ενα παρεακι Admin...τραβα αλλου...και επειδη θελεις αυστηροτητα παρε μια διαγραφη ετσι γιατι ειμαι πλακατζης...

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Ας μιλησουμε λιγο για το ενα κομματι

Santouryuu

Santouryuu

 

συγγνωμη πετρο, αλλα θα'θελα και εγω να πω κατι τελευταιο γιατι εχω εκνευριστει πολυ.

καταρχην ως συντονιστης εδειξα μεχρι τωρα υπερβολικη επιεικεια προς χαρην της παρεας. αποτελεσμα ηταν μερικοι χρηστες να κανουν ο,τι τους καπνισει. μετα την παρεμβαση του πετρου αποφασιστηκε να τιμωρουνται τα οφφ, οπερ και εγενετο. εφοσον λοιπον ειπε ενας αντμιν, πολυ παλαιοτερος απο εμενα κιολας, οτι δεν δεχομαστε πλεον παραβασεις των κανονων, εγω θα το ακολουθησω. δεν εχει "μα εγω ειπα μονο αυτο..." και αλλες τετοιες δικαιολογιες. ουτε υποδειξεις θα μας κανετε ουτε θα σχολιαζετε τα οφφ με αλλα οφφ. δεν ξερω γιατι παραπονιεστε εφοσον ειχατε προειδοποιηθει. οποιαδηποτε παραβαση απο εδω και μπρος θα τιμωρειτε ΠΑΡΑΥΤΑ!

Giorgos

Giorgos

 

Πολυ καλο το σημερινο παιδια!!Ολοι τεζα απο τον Μαστερ αν και τις εφαγε λιγο απο τον Λουφυ!!Παλι ειχαμε ενα φοβερο φιναλε....Αυτος ο τυπας λογικα ειναι εκεινος με τα μαυρα γυαλια και τα γενια που δειχνει στο νεο οπενινγκ...Περιμενω με ανυπομονησια το επομενο!!

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Απορώ τι τους εκανε ολους ο σιζαρ και εκτος αυτου τοι εκανε στον λο ο μυστηριος τυπος.

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
την καρδια του επιανε κατι παιζει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης