Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

Hawkins

Hawkins

 

πραγματικα τα καλητερα φλασμπακ...ωραιο το ανιμεισιον και το εδειξε πολυ ωραια...με τον ντοφυ να κοιμαται και να βλεπει τον εφιαλτη που εζησε aww

γενικα τα φλασμπακ θα τα απολαυσω γιατι δεν ξερω τι γινετε...οταν το μανγκα ηταν στα φλασμπακ δεν τα ειδα μια γρηγορη ματια τους ερειχνα γιατι ηθελα να το δω ανιμειτιντ

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εγω βασικα το αντιθετο, προσπερνουσα γρηγορα ολα τα αλλα, γιατι ηξερα τι γ@μ!@ς ειναι ο corazon και οταν εφτασα εκει, σαν συναξαρι το διαβαζα, λες και ειμαι ο πετρος γαϊτανος και διαβαζω αγια γραφη

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

πέτρο γαιτάνο διάβασε και παλαιά διαθήκη

Santouryuu

Santouryuu

 

Εδειξε τζορο; η ακομα;

Scarlet D.

Scarlet D.

 

καποια στιγμη ο pica γελαει στον zorro, θελω πραγματικα να δω πως γελαει στο anime!

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

λογικά σε κάποιο απο τα επόμενα θα είναι το φινισ τζόρο

Santouryuu

Santouryuu

 

Αφςςςςς... αν το γαμησει η τοεϊ το σκηνικο δεν θα ξαναδω ανιμε... λες και τωρα βλεπω δηλαδη

Aldark

Aldark

 

δε νομίζω , η τοει είναι Ζορο φανμπόυ

Hawkins

Hawkins

 

θα αργηση λιγο το ολλο σκηνικο θελουμε γυρω στους 4 μηνες αν δεν κανω λαθος μπορει και περισσοτερο

Santouryuu

Santouryuu

 

Aldark έγραψε:δε νομίζω , η τοει είναι Ζορο φανμπόυ

Ή αυτο ή ξερει οτι αν απογοητευσει τους τζορο φεν μποϊς θα χασει τους μισους βιουερς... ειμαστε πολλοι :Ρ

Tcixlas

Tcixlas

 

όντως θα το κάνει υπεργαμάτο νομίζω


αλλά ναι είμαστε πάρα πολλοί

Santouryuu

Santouryuu

 

<3

Tcixlas

Tcixlas

 

να μαζευτούμε κάποια στιγμή οι τζορο φανς να πατήσουμε τους λουφυ φανς και σαντζι φανσ και ότι άλλο φανς υπάρχουν....(αν και είμαι και λίγο λούφυ φανμποι... αλλά ζόρο φορ δε γουιν)

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Μονο αγάπη ρε.!!
Θα πέσουν και στοιχήματα η μονο θα πλακωθείτε??

Santouryuu

Santouryuu

 

Δεν υπαρχουν σαντζι φαν μποϊς... ουτε ταξι δε γεμιζουν

Tcixlas

Tcixlas

 

καλά απλά είπα να το αναφέρω μήπως και ενδιαφερθεί κάποιος... η αγάπη δεν υπάρχει στο σπαθί... αγάπη δίνουν οι ξανθομπούκληδες στριψοφρυδιδες

Santouryuu

Santouryuu

 

Βασικα ο μονος λογος που ασχολουμαι με ουαν πςς ειναι ο τζορο... αντε και για κανα κροκονταϊλ, κανα μιχωκ, κανα ουαϊτμπιρντ... αλλα αυτοι κανουν σπανια εμφανιση... την περισσοτερη ωρα τρωμε στη μαπα κατι τσοπερς, κατι χοντυ, κατι φοξυ, κατι μπαγκυς και μιστερ σρι... ολο αηδιες δηλαδη

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ για τζορο και λούφυ και γενικά το τιμ στροχατς( πέρα απο τις μαλακίες πο κάνουν) τις περισσότερες φορές το απολαμβάνω εκτός κι αν απλά φιλάρουν με τις παπαριές που τους βάζει ο όντας να κάνουν... αλλά εκτιμώ πάρα πολύ το πλήρωμα όχι όσο λούφυ και με τίποτα όσο τζόρο... αλλά επίσης γουστάρω πολύ τους καλους χαρακτήρες του ουαν πις όπως είπες κι εσύ παραπάνω... κι όχι καλούς στους σκοπούς αλλά καλούς για μένα...

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
πφφφ Elitists...

Tcixlas

Tcixlas

 

αν αυτό είναι αυτός που επιλέγει το καλύτερο τότε είμαι χαχαχαχα

απλά εγώ πάω μπροστά εσείς ανεχτείτε το χάλια ή το απλα φυσιολογικό και μην ζητάτε ποτέ τίποτα παραπάνω μείνετε ευχαριστημένοι με ότι σας πλασάρουν γιουχουυυυυυυυυ

Aldark

Aldark

 

επειδή είστε 3 άτομα εδώ δε σημαίνει ότι δεν έχει φανς ο Σάντζι. Πολύ ελιτιστές είστε ρε καμάρια.

Tcixlas

Tcixlas

 

ο σαντζι δεν εχει φανς ξεπέρασε το.... ο ελιτισμός θα μας πάει μπροστά που θα ήσουν χωρίς αυτόν??? ακόμα και η φύση είναι ελιτίστρια... λέγεται θεωρία του δαρβίνου και εξαιτίας της είσαι αυτή τη στιγμή το κυριαρχο πλάσμα στον πλανήτη αλλά έιναι συζήτηση που πρέπει να γίνει αλλού και όχι εδώ

Santouryuu

Santouryuu

 

Ελιτιστες; το παραδεχεααι δηλαδη οτι ο σαντζι δεν ειναι στην κορυφη! Μουχαχαχα

Tcixlas

Tcixlas

 

πως το περίμενα αυτό το κομ??? είπα να μην σου πάρω τη δοξα του να το πεις

Santouryuu

Santouryuu

 

thanks sexy me kisses you ^_^

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης