Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 42]

Giorgos

Giorgos

 

Καλησπερα παιδια!!Χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη!! :) Ωραιο ηταν το επεισοδιο...Ειχε και μυστηριο οσον αφορα αυτο με την απαγωγη του Σιζαρ και πλακα με τις εκφρασεις του Λο στα ''παιχνιδια'' των SH...Να δουμε τι θα γινει και με αυτον τον Σμαϊλι....

maggie

maggie

 

Real Hawkins έγραψε:περασαν 3 μερες ωποτε δεν μετραει το 2πλο ποστ


ναι αλλά μέτραγε για σπαμ, όχι ποστ με εμότικονς μόνο.


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 4 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
maggie έγραψε:
Real Hawkins έγραψε:περασαν 3 μερες ωποτε δεν μετραει το 2πλο ποστ


ναι αλλά μέτραγε για σπαμ, όχι ποστ με εμότικονς μόνο.

:xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: δεν το λεει στους κανονε ωμος

maggie

maggie

 

οι κανόνες είμαστε εμείς Johnyman

έχουμε πει αμέτρητες φορές πως posts με εμοτικον μόνο απαγορεύονται.

btw, όποιος του μείωσε την μπάρα τον αγαπώ careless run


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 4 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

petrikios

petrikios

 

Real Hawkins έγραψε: δεν το λεει στους κανονεςΩΜΟΣ


Ααα τα ματια μου πηραν φωτια.....και παρακαλω μην τρολαρετε εντος του τοπικ...για να λεει η Μαγκι οτι ειναι κανονας ειναι κανονας

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
maggie έγραψε:οι κανόνες είμαστε εμείς Johnyman

έχουμε πει αμέτρητες φορές πως posts με εμοτικον μόνο απαγορεύονται.

btw, όποιος του μείωσε την μπάρα τον αγαπώ careless run

με αγαπάς


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 4 FTxGhJx

ZisAkiS

ZisAkiS

 

maggie έγραψε:οι κανόνες είμαστε εμείς Johnyman

Badass! gj! gj! goodjob²

Τωρα για να μπουμε παλι στο topic, το επισοδειο εμενα μ αρεσε.. ειδηκα στη σκηνη με τον Law, "θα με προδωσεις?" , "οχι" , και μετα η επικη φατσα του Luffy. :haha: :haha: του φορτωσανε και τον Chopper.. Καλα θα περασει ο Law..

Επισης, πολυ περιεργο γουστο δεν εχει ο ceasar για κατοικιδια? αντι να παρει εναν παπαγαλο, κανα σκυλο, αντε ενα ιγκουανα.. παει και περνει "αυτο" ? Το εβγαλε και "Smiley"... Μονο σε "smile" δε φερνει..


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 4 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

maggie

maggie

 

σαν πλοκή ωραίο ήταν το επεισόδιο, ακόμα δεν ξέρουμε (εσείς, εγώ ξέρω :p) με ποιον yonku θα τα βάλουν. οι 2 σκηνές που ανέφερες όντως epic, αλλά ρε γμτ πόσο πιο χάλια animation & σχέδιο σε αυτό το επεισόδιο????


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 4 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

ZisAkiS

ZisAkiS

 

με το animation το εχουν παραξεφτιλησει... αν συγκρινεις το σχεδιασμο στο marineford και τωρα, ειναι σαν το τωρινο να ειναι αιωνες πριν... ολα τα anime βγαινουν τωρα με ωραια animation σχεδιασμο, χρωματα, και αυτοι στην Toei τα ξυνουν...


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 4 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ZisAkiS έγραψε:με το animation το εχουν παραξεφτιλησει... αν συγκρινεις το σχεδιασμο στο marineford και τωρα, ειναι σαν το τωρινο να ειναι αιωνες πριν... ολα τα anime βγαινουν τωρα με ωραια animation σχεδιασμο, χρωματα, και αυτοι στην Toei τα ξυνουν...

Μιλησες πολυ σωστα φιλε μου. Με την τσουγκρανα τα ξυνουν. Απαραδεκτο να ηταν καλυτερο το ανιμασιον πριν απο 4 χρονια που παιζοταν το marineford

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Dimis έγραψε:
ZisAkiS έγραψε:με το animation το εχουν παραξεφτιλησει... αν συγκρινεις το σχεδιασμο στο marineford και τωρα, ειναι σαν το τωρινο να ειναι αιωνες πριν... ολα τα anime βγαινουν τωρα με ωραια animation σχεδιασμο, χρωματα, και αυτοι στην Toei τα ξυνουν...

Μιλησες πολυ σωστα φιλε μου. Με την τσουγκρανα τα ξυνουν. Απαραδεκτο να ηταν καλυτερο το ανιμασιον πριν απο 4 χρονια που παιζοταν το marineford

Πιστευω οτι θα εχουν καλο animation οπου θα εχει τις μαχες απλα στα υπολοιπα επεισοδια θα ειναι υποφερτο. Παντως βλεπω οτι παει καλα το arc (οσον αφορα αν το καθυστερουν) και σε λιγο θα γινουν τα ωραια. gj!

NikosLuffy

NikosLuffy

 

παιδια εγω τωρα που εχω αρχισει και διαβαζω τα manga ειναι επικο!!Θα γινει χαμος!!


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 4 Luffyhakimarinefordb

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Αυτο τ πλανο με σκοτωνει

Σπόιλερ:

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Ενταξει μετριο επεισοδιο, δεν μου αρεσε στο τελος καθως περιμενα να αρχησουν τα πιστολιδια με το που μπηκαν μεσα στη μαχη.


_________________
Δύσκολα τα πράματα...  ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 4 Monkeydluffy

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Xrhstos D. Kol έγραψε:Ενταξει μετριο επεισοδιο, δεν μου αρεσε στο τελος καθως περιμενα να αρχησουν τα πιστολιδια με το που μπηκαν μεσα στη μαχη.

Για μενα το επεισοδιο τελειωσε εκει που ο zoro, η nami-sanji και ο Brook ειδαν το Smiley. Περιμενα να βρουν το υπολοιπο κομματι του kinemon και μετα να γινει το συμβαν. (λεπτομερειες δεν λεω λογω spoiler...)

Kishishi

Kishishi

 

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα. Αυτό ακριβώς περίμενα και εγώ. Τίποτα σπουδαίο κατα τα άλλα.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
MAGGIE!!!! Εχω ερωτευτεί το σετάκι σου!!!!! aww aww aww


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 4 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

υστερα απο σχεδον ενα χρονο (ισως και πιο πολυ;!) καταφερνω να φτασω στο τελευταιο επεισοδιο one piece και να περασω και παλι στο μανγκα...
ομολογω οτι το αρκ ειναι πολυ καλο και θυμιζει και κατι απ'τα παλια , ταυτοχρονα θετει βασεις για κατι πολυ μεγαλο κατι που αυτοματα το κανει Ε-Π-Ι-Κ.

στα θετικα βαζω την επιστροφη του Smoker (2ου αγαπημενου μου χαρακτηρα) , τον Κιννεμον που φαινεται ενδιαφερον χαρακτηρας και λογικα ειναι δυνατος τυπος για να τα βαζει με τοσο τσουρμο και την εμφανιση του Doflamingo στο opening (αλλος ενα αγαπητος μου χαρακτηρας που με λιγες του εμφανισεις εχει ανεβασει τις προσδοκιες μου στο απειρο)


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 4 Maxres11

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
χμμμμ.....πολυ αργα παει,με μια δευτερη ματια δεν θα ελεγα οτι ειναι και καλητερο απο το μαρινφορντ αρκ(ωπος λενε παρα πολυ)
τεσπα απο το επομενο αρχιζουν τα ωραια!!!

Giorgos

Giorgos

 

Μ'αρεσε πολυ το σημερινο παιδια!!Εκει που λες τελειωσε το επεισοδιο,πεταγεται ο Λουφυ απο το πουθενα....!!! Ειδαμε για τον Σμαϊλι....Πολυ επικινδυνος....Μ'εκανε εντυπωση η ταχυτητα του Λουφυ απεναντι στον Σμοκερ...Επισης μ'αρεσε αυτο που τον ειπε,οτι δηλαδη δεν εχει νοημα να παλεψουν αν δεν εχει ολες του τις δυναμεις....Περιμενω το επομενο να ειναι πολυ καλο επισης...!!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Giorgos έγραψε:Μ'αρεσε πολυ το σημερινο παιδια!!Εκει που λες τελειωσε το επεισοδιο,πεταγεται ο Λουφυ απο το πουθενα....!!! Ειδαμε για τον Σμαϊλι....Πολυ επικινδυνος....Μ'εκανε εντυπωση η ταχυτητα του Λουφυ απεναντι στον Σμοκερ...Επισης μ'αρεσε αυτο που τον ειπε,οτι δηλαδη δεν εχει νοημα να παλεψουν αν δεν εχει ολες του τις δυναμεις....Περιμενω το επομενο να ειναι πολυ καλο επισης...!!


To επομενο θα ειναι πολυ καλο αρκει να μην το κοψουν με τον kinemon να ειναι ολα τα λεφτα...

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Deathracer2009 έγραψε:
Giorgos έγραψε:Μ'αρεσε πολυ το σημερινο παιδια!!Εκει που λες τελειωσε το επεισοδιο,πεταγεται ο Λουφυ απο το πουθενα....!!! Ειδαμε για τον Σμαϊλι....Πολυ επικινδυνος....Μ'εκανε εντυπωση η ταχυτητα του Λουφυ απεναντι στον Σμοκερ...Επισης μ'αρεσε αυτο που τον ειπε,οτι δηλαδη δεν εχει νοημα να παλεψουν αν δεν εχει ολες του τις δυναμεις....Περιμενω το επομενο να ειναι πολυ καλο επισης...!!


To επομενο θα ειναι πολυ καλο αρκει να μην το κοψουν με τον kinemon να ειναι ολα τα λεφτα...

Σπόιλερ:

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Real Hawkins έγραψε:
Deathracer2009 έγραψε:
Giorgos έγραψε:Μ'αρεσε πολυ το σημερινο παιδια!!Εκει που λες τελειωσε το επεισοδιο,πεταγεται ο Λουφυ απο το πουθενα....!!! Ειδαμε για τον Σμαϊλι....Πολυ επικινδυνος....Μ'εκανε εντυπωση η ταχυτητα του Λουφυ απεναντι στον Σμοκερ...Επισης μ'αρεσε αυτο που τον ειπε,οτι δηλαδη δεν εχει νοημα να παλεψουν αν δεν εχει ολες του τις δυναμεις....Περιμενω το επομενο να ειναι πολυ καλο επισης...!!


To επομενο θα ειναι πολυ καλο αρκει να μην το κοψουν με τον kinemon να ειναι ολα τα λεφτα...

Σπόιλερ:

Eκτος απο αυτο λογικα θα δειξει.....
Σπόιλερ:

tsiblis

tsiblis

 

αυτό που μου κηνεί το ενδιαφέρον ειίναι με πιο τρόπο θα βγάλουν τον Smiley από την μέση...σκεύτηκα πως λογικά θα του πέξει ο Luffy με το haki αλλά μπορεί να μην επιρεαστεί, ως τόσο ο Master είπε κάτι πως ο Smiley έχει θεμα με το νερό dont talk to me, i k


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 4 4u74lx

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
tsiblis έγραψε:αυτό που μου κηνεί το ενδιαφέρον ειίναι με πιο τρόπο θα βγάλουν τον Smiley από την μέση...σκεύτηκα πως λογικά θα του πέξει ο Luffy με το haki αλλά μπορεί να μην επιρεαστεί, ως τόσο ο Master είπε κάτι πως ο Smiley έχει θεμα με το νερό dont talk to me, i k

πως και ξανα μπηκες σε θυμαμαι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης