Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Aldark έγραψε:τι σας χαλαει στο οπενινγκ; οντως δεν ειναι η ΝΤΟΠΑ , αλλα και πιασαρικο ειναι και σποιλερ εχει (στο 1:15 πεθαινω και μονο με τη φατσα του θεουλη αυτου) και δραση και coup de burst οπως καθε οπενινγκ απ'το 9 και μετα here and there

(εντιτ: παιζει να μην εχει σε καθε οπενινγκ βασικα μη λεω ανακριβειες)


Eχει και τραγουδαρα. Το κατεβασα και το ακουω απο εχτες. whistle

Giorgos

Giorgos

 

Αντε και καποιοι που τους άρεσε το οπενινγκ!! :)

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ωραιο ηταν ρε παιδια. Με εντυπωσιασε ιδιαιτερα η αρχη που το ξεκινησε απο σκετσακι και το χρωματισε. Ακομα μου αρεσε που πηραν εξωφυλλα των μανγκα και τα καναν animate. Το τραγουδι επισης ηταν πολυ ωραιο. Ειχε τσαχπινικο ρυθμο και ακουγοταν πολυ ωραια συνολικα ακομη και αν δεν καταλαβαινα στιχους

mania.arch

mania.arch

 

Ούτε εμένα μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε το opening, ούτε το τραγουδάκι του... Αλλά δεν ήταν και κακό!

Barbossa elD

Barbossa elD

 

H ταινια μου αρεσε παρα πολυ...μπορω να πω οτι ηταν πιο ενδιαφεροσα και απο την strong world και αυτο γιατι η ιστορια του Ζ ηταν απλα πανεξυπνη... με τρελανε δλδ το γεγονος οτι αυτος ο τυπος ηταν ο δασκαλος των πιο δυνατων marines. σημειωση : το γεγονοσ οτι ο λουφυ τον νικησε στο τελος οφειλετε καθαρα στο οτι ο Ζ ηταν γέρος και κουρασμενος...εκει που θέλω να καταληξω ειναι οτι δεν πρεπει να σκεφτονται μερικοι το οτι εφοσον ο λουφυ νικησε τονν δασκαλο των ADMIRALS μπορει να νικησει στην συγκικριμενη χρονικη περιοδο και τους ιδιους τους ADMIRALS :: dont talk to me, i k dont talk to me, i k TELIKO ΣΧΟΛΙΟ : συγκλονιστικη η εμφανιση του αοκιτζι

GomuRumeninge

GomuRumeninge

 

Ειχα καιρο να δω anime...Σημερα που ειδα μου φανηκε πως προχωραει σχεδον με ακριβεια ενος chapter καθε φορα...Αν κανω λαθος να με διορθωσουν οι υπολοιποι mangakas...

Τωρα οσον αφορα στο επεισοδιο...Ωραιο ηταν...Τα CoO του Luffy τα σπαει οπως παντα...Lol στιγμη οταν ο Brownbeard λεει πως δν ξερει τπτ για τα Γετι αλλα ξερει αρκετα οπως του υποδεικνυει και η Nami...Συνεπως ειναι λιγο lead in για το επερχομενο το οποιο πιστευω πως θα ειναι εξαιρετικο....


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 3 Sticker,375x360

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
GomuRumeninge έγραψε:Ειχα καιρο να δω anime...Σημερα που ειδα μου φανηκε πως προχωραει σχεδον με ακριβεια ενος chapter καθε φορα...Αν κανω λαθος να με διορθωσουν οι υπολοιποι mangakas...

Τωρα οσον αφορα στο επεισοδιο...Ωραιο ηταν...Τα CoO του Luffy τα σπαει οπως παντα...Lol στιγμη οταν ο Brownbeard λεει πως δν ξερει τπτ για τα Γετι αλλα ξερει αρκετα οπως του υποδεικνυει και η Nami...Συνεπως ειναι λιγο lead in για το επερχομενο το οποιο πιστευω πως θα ειναι εξαιρετικο....

Γενικως στο επεισοδιο αυτο εκλεψαν την παρασταη οι Cool Brothers. gj!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Meh. Δεν με εντυπωσιαζουν ιδιαιτερα αυτα τα επεισοδια αφενως γιατι γνωριζω τι θα γινει και αφετερου γιατι ειμαστε ακομη στην εισαγωγη και δεν εχουμε φτασει στα καλα.

Giorgos

Giorgos

 

Ωραιο επεισοδιο...!! Μ'αρεσουν οι Cool Brothers!! Μ'αρεσε επισης το Χακι του Λουφυ που λεει και ο Ρουμενιγκε καθως και αυτο με την Ναμι,αλλα και η στιγμη που προσπαθει να κανει την ακτινα του Φρανκυ....Ο Λο ετοιμαζει κατι....Και κατι αλλο...Ο Ζορο και οι αλλοι προφανως δεν πεθαναν....Θελω να δω τι παιχτηκε και μ'αυτους....

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Στο επόμενο επεισόδιο μπαίνουμε στο κυρίως πιάτο του ark!!

Giorgos

Giorgos

 

Τα σπασε το επεισοδιο παιδια!!Ειχε και μαχη και πλακα!! Νεα επιθεση απο Λουφυ και Λο!!Ειδικα του Λο μαματη!! Το αποκορυφωμα βεβαια τα λογια του Λο στον Λουφυ στο τελος του επεισοδιου.... Τωρα μπαινουμε στα καλα νομιζω!!! gj!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Giorgos έγραψε:Τα σπασε το επεισοδιο παιδια!!Ειχε και μαχη και πλακα!! Νεα επιθεση απο Λουφυ και Λο!!Ειδικα του Λο μαματη!! Το αποκορυφωμα βεβαια τα λογια του Λο στον Λουφυ στο τελος του επεισοδιου.... Τωρα μπαινουμε στα καλα νομιζω!!! gj!

ποιος πιστεύεις ειναι???

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Real Hawkins έγραψε:ποιος πιστεύεις ειναι???
Για πες εσύ που δεν διαβάζεις το manga.

ZisAkiS

ZisAkiS

 

Shanks με τιποτα.
Big Mom λογικα θα εχουμε μετα...
Blackbeard, αυτος σιγουρα θα ειναι final boss battle
οποτε πιθανοτατα ο Kaidou..


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 3 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Tony Tony Chopper έγραψε:
Real Hawkins έγραψε:ποιος πιστεύεις ειναι???
Για πες εσύ που δεν διαβάζεις το manga.

shanks your mom=15$ your mom=15$ your mom=15$



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Real Hawkins στις Δευ 29 Απρ 2013, 02:35, 1 φορά

maggie

maggie

 

^warn για spoiler.

edit:
ZisAkiS έγραψε:Shanks με τιποτα.
Big Mom λογικα θα εχουμε μετα...
Blackbeard, αυτος σιγουρα θα ειναι final boss battle
οποτε πιθανοτατα ο Kaidou..

why Shanks με τίποτα?


btw, η σκηνή filler (νομίζω filler) με zoro & sanji in nami ήταν τέλεια XD


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
maggie έγραψε:^warn για spoiler.

edit:
ZisAkiS έγραψε:Shanks με τιποτα.
Big Mom λογικα θα εχουμε μετα...
Blackbeard, αυτος σιγουρα θα ειναι final boss battle
οποτε πιθανοτατα ο Kaidou..

why Shanks με τίποτα?


btw, η σκηνή filler (νομίζω filler) με zoro & sanji in nami ήταν τέλεια XD



εσύ που είδες το σποιλερ????την γνωμη μου ειπα.....

maggie

maggie

 

εσύ είδες πουθενά warn? τι μου ταράζεσαι?


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

petrikios

petrikios

 

Θα δει συντομα αμα συνεχισει με αυτον τον ρυθμο,βασικα ban θα δει αλλα θα ναι πολυ αργα

ZisAkiS

ZisAkiS

 

maggie έγραψε:

why Shanks με τίποτα?


Σπόιλερ:


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 3 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

το οτι μπορει να πανε για τον bb? δεν το ειπε κανενας?
και δεν πιστευω οτι ο luffy θα μπορεσει να τα βαλει me bb τοσο δυνατοι που εχουν γινει...αρα σιγουρα θα χρειαστει βοηθεια και οχι μονο απο το crew του...αρα...

Giorgos

Giorgos

 

ειπε καποιος οτι το αποκλειει....Και γω ετσι νομιζω....Πιστευω θα γινει μαχη με τον ΒΒ προς το τελος,αν δεν ειναι η τελευταια....Πιστευω Καϊντου γτ ειναι ο μοναδικος που δεν εχουμε δει....Μπιγκ Μαμ αργοτερα...Δεν νομιζω για Σανκς,γιατι ειναι ο Σανκς....Εκτος και αν τον πει Σανκς,ο Λουφυ αρνηθει και τλκ γινει μαχη Λουφυ-Σανκς Vs Λο.....

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Shanks με τιποτα γιατι αποκλειεται να δεχτει ο Λουφη κ Μαυρογενης θα ειναι το final boss οποτε πονταρω η σε Μαμ η Καιντο

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Dimis έγραψε:Shanks με τιποτα γιατι αποκλειεται να δεχτει ο Λουφη κ Μαυρογενης θα ειναι το final boss οποτε πονταρω η σε Μαμ η Καιντο
Σπόιλερ:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
περασαν 3 μερες ωποτε δεν μετραει το 2πλο ποστ


ωραιο επ !!!!!! gj! και με πολλα ερωτηματικα!!

γιατι ο λο θελει να αιχμαλοτισουν τον σεζαρ?γιατι ειπε οτι μολις τα καταφερουν τα πραγματα θα αλλαξουν δραματικα και δεν θα υπαρχει γυρισμος
καλα εεεε εχει να γινει Ο ΧΑΜΟΣ

Σπόιλερ:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης