Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

Santouryuu

Santouryuu

 

Aldark έγραψε:όχι και το πιο βαρετό επεισόδιο ρε! Δε θέλω όμως να κάνω σπόιλερ θα τα μιλήσουμε αύριο..:xD:
Το πιο βαρετό επεισόδιο είναι άλλο...πίσω στο επεισόδιο 22...ή το 60κάτι εκεί με τον Κρόκους...
τέλος πάντων , θα δω κι εγώ το αυριανό επεισόδιο θέλω να δω πως θα αποδώσουν μια συγκεκριμένη σκηνή~

φιλε αλντάρκ, μου φαινεται δεν θα συμφωνησουμε ποτε! εκεινα τα επισοδεια ηταν γαματα. ειχα ριξει ΤΟ γελιο με τον κροκους. τοτε το Ο.Ρ. απλα συνουσιαζε!



κατι ασχετο: αυτοι οι γετι κουλ μπραδερς τι απεγιναν;


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 12 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Aldark

Aldark

 

Santouryuu έγραψε:
Aldark έγραψε:όχι και το πιο βαρετό επεισόδιο ρε! Δε θέλω όμως να κάνω σπόιλερ θα τα μιλήσουμε αύριο..:xD:
Το πιο βαρετό επεισόδιο είναι άλλο...πίσω στο επεισόδιο 22...ή το 60κάτι εκεί με τον Κρόκους...
τέλος πάντων , θα δω κι εγώ το αυριανό επεισόδιο θέλω να δω πως θα αποδώσουν μια συγκεκριμένη σκηνή~

φιλε αλντάρκ, μου φαινεται δεν θα συμφωνησουμε ποτε! εκεινα τα επισοδεια ηταν γαματα. ειχα ριξει ΤΟ γελιο με τον κροκους. τοτε το Ο.Ρ. απλα συνουσιαζε!



κατι ασχετο: αυτοι οι γετι κουλ μπραδερς τι απεγιναν;

 χαχαχαχα δε πειράζει τα φόρουμς είναι και για διαφωνίες! :xD:
όχι το συγκεκριμένο επεισόδιο και στιγμιότυπο κυρίως είχε πολύ πλάκα είχα πεθάνει απ'το γέλιο κι εγώ!!! Ωστόσω λίγο μετά ψιλοβαρέθηκα...ή έτσι θυμάμαι...Ναι το Ο.Π ήταν απλά απολαυστικό εκεί συμφωνώ , πιο αθώο από ότι είναι τώρα , το Αραμπάστα Αρκ είναι έπιιιικ γενικά
Οι Γέτι Κουλ Μπράδερς τις φάγαν από Λούφφυ και Λο αν δεν με απατά η μνήμη μου και χάθηκαν...και δεν είδαμε καν τις φάτσες τους ellefson is an idiot

βγαίνει το επ σε λίγο καλή διασκέδαση οι πρωινοί ,εμένα μ'αρέσε το τσάπτερ ειδικά το τέλος


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 12 Maxres11

Santouryuu

Santouryuu

 

ευχαριστο επισοδειο μετα απο πολυ καιρο... μου αρεσε! :)

εγινε καποια αλλαγη στους ανιμεϊτορς;;;; :Ρ


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 12 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Aldark

Aldark

 

χαχαχα κλαίω με Σάντζι , επιτέλους όμως τους άλλαξε :xD: 
Σμόουκερ=boss
Ωραίος ο Ζόρος , την περίμενα τη σκηνή καιρό στο άνιμε!!(τη φανταζόμουν λίγο πιο έπικ βέβαια...)
Αλλά το Ούφο με άφησε ικανοποιημένο...!
Όμορφο επ , για να δούμε...!

έντιτ: και κάλυπτε πάνω απ'ένα τσαπ!!


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 12 Maxres11

Giorgos

Giorgos

 

Καταναλωθηκε λιγος περισσοτερος χρονος απ'οτι χρειαζοταν στην αρχη με το δηλητηριωδες αεριο.....Αν εξαιρεσουμε αυτο,ηταν καλο επεισοδιο....Γελασα πολυ με το διδυμο Σαντζι-Ναμι.... :ρ Ο Ζορο τα 'σπασε ακομη μια φορα....''Ωρα να σοβαρευτουμε''!!Επισης και ο Σμοκερ που παει για τον Βεργκο.... Ωραιο και το ουφο...Πλακα ειχε.... :ρ Ειμαι περιεργος να δω τι υπαρχει πισω απο την πορτα R66... :ρ Τι θα γινει αν περασει το 2ωρο που ειπε ο Λο;; Επισης τι ειπε ο Λουφυ στην Ρομπιν;; Η συνεχεια αναμενεται με ενδιαφερον....

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Έβαλαν και από το επόμενο για να μην δείχνουν αέρια για ακόμα 3 λεπτά. :xD: 

Aldark

Aldark

 

Tony Tony Chopper έγραψε:Έβαλαν και από το επόμενο για να μην δείχνουν αέρια για ακόμα 3 λεπτά. :xD: 

 εσύ χρωστάς εξηγήσεις γιατί το σημερινό είναι ανούσιο και βαρετό :xD:


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 12 Maxres11

Giorgos

Giorgos

 

Ελπιζω να 'ναι ετσι...Και οντως πρεπει να δωσεις εξηγησεις :ρ

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Aldark έγραψε:
Tony Tony Chopper έγραψε:Έβαλαν και από το επόμενο για να μην δείχνουν αέρια για ακόμα 3 λεπτά. :xD: 

 εσύ χρωστάς εξηγήσεις γιατί το σημερινό είναι ανούσιο και βαρετό :xD:
Δεν ήθελα να πω ανούσιο. Λάθος λέξη. Δεν είναι ανούσιο επειδή είναι πολύ αναγκαίο. Όμως τα αναγκαία chapters/episodes είναι τα πιο βαρετά.

Τα σωστά κριτήρια για την βαθμολογία Chapter/Episode  του One Piece

Plot Development:
Funny Moment:
Epic Moment:
Important Info:
Big Revelation:

Βαθμολογία: 1/5

Santouryuu

Santouryuu

 

εαν πηγαινε ετσι εδω και 200 επισοδεια μονο 1/5 βλεπουμε! xD


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 12 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Giorgos

Giorgos

 

plot development και important info για μενα ειναι το ιδιο και ειχε το επεισοδιο(τα λογια του Λο σ'ολους)...Οπως και επικη στιγμη(βλεπε Ζορο)...

Aldark

Aldark

 

Tony Tony Chopper έγραψε:
Aldark έγραψε:
Tony Tony Chopper έγραψε:Έβαλαν και από το επόμενο για να μην δείχνουν αέρια για ακόμα 3 λεπτά. :xD: 

 εσύ χρωστάς εξηγήσεις γιατί το σημερινό είναι ανούσιο και βαρετό :xD:
Δεν ήθελα να πω ανούσιο. Λάθος λέξη. Δεν είναι ανούσιο επειδή είναι πολύ αναγκαίο. Όμως τα αναγκαία chapters/episodes είναι τα πιο βαρετά.

 ισχύει άπειρα , όποια επεισόδια χτίζουν , είναι συνήθως αρκετά βαρετά και τα μη βαρετά είναι όσα εμπεριέχουν απόλυτο/ωμό ξυλίκι ή τίποτα έπικ ή καφρίλα...
το σημερινό τα είχε όλα λέω εγώ...(ε δεν είχε καμία revelation , αλλά έρχονται κι αυτές...careless run )


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 12 Maxres11

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Giorgos έγραψε:plot development και important info για μενα ειναι το ιδιο και ειχε το επεισοδιο(τα λογια του Λο σ'ολους)...Οπως και επικη στιγμη(βλεπε Ζορο)...
Δεν είναι το ίδιο και δεν νομίζω να είχε σημαντικές πληροφορίες το επεισόδιο.

Giorgos

Giorgos

 

Τις πληροφοριες για το εργαστηριο εννοω που ελεγε ο Λο,εκτος και αν δεν τις θεωρεις τοσο σημαντικες...Και μπορει να ειναι το ιδιο γιατι π.χ. στο σημερινο ειπε αυτες τις πληροφοριες ο Λο και ολοι κατευθυνονται προς τα αλλα κτηρια του εργαστηριου(plot development)....
Ετσι το βλεπω εγω.... :)

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Το προσφατο επεισοδιο ειχε καλο animation βεβαια το επομενο (606) απο οτι ειδα στο preview ειναι μαπα.

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

πολυ καλο το τελευταιο επεισοδιο, γεματο υποσχεσεις για το επομενο!(αντε πολυ νεκρα επεσε)


_________________
Δύσκολα τα πράματα...  ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 12 Monkeydluffy

Νικολής

Νικολής

 

Αντε επιτελους να δουμε λιγο δραση!!!Απορω πιο μπορει να ειναι το σχεδιο το Λο.


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 12 Bellamy2-2

Giorgos

Giorgos

 

Πολυ καλο παιδια!!Ο Σαντζι τα 'σπασε παλι!! :) Αντε παμε σιγα-σιγα για πολυ καλα πραγματα!!

Νικολής

Νικολής

 

Το επεισοδιο αναβαλλεται για τις 10 Αυγουστου.Μαλιστα!


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 12 Bellamy2-2

Aldark

Aldark

 

Καλοκαίρι είναι , και καλύτερα παιδιά να πάρει ανάσες το μάνγκα λέω εγώ(τι ανάσες να πάρει με ένα διάλειμμα :Ρ) , τέλος πάντων το αρκ θα τελειώσει Δεκέμβριο τα έχω μετρήσει ^^


_________________
 ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 12 Maxres11

Giorgos

Giorgos

 

Θα κανω το 1ο σχολιο μετα απο μερες...Τα 2 τελευταια επεισοδια ηταν πολυ καλα!!Ειδικα το 608!!

Roronoa Zoro5

Roronoa Zoro5

 

Animators, είναι τόσο δύσκολο να αναπαριστάτε πιστά το manga??ΤΟΣΟ??? μόλις είδα το 609 κι έχω νεύρα! μια καραέπικ σκηνή χαμένη!

http://kamikaze5.blogspot.gr

Giorgos

Giorgos

 

Επιτελους σχολιασε καποιος μετα απο καιρο! :ρ Εμενα το ανιμεϊσον μου φανηκε καλο....Γενικα τα 3 τελυταια επεισοδια τα σπανε!! Μ'αρεσε πολυ και η μαχη Λο-Βεργκο και το ''ξυπνημα'' του Λουφυ οταν αρπαζει την Μονε(χακι του βασιλια ηταν;;) Στο δωματιο με τα παιδακια πιστευω θα εχουμε μαχη Ζορο-Μονε...Τωρα παμε και για Σμοκερ-Βεργκο...Χαμοοος!!

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Ωραιο και αυτο το επεισοδιο, αντε να αρχιζει σιγα σιγα το ξυλικι


_________________
Δύσκολα τα πράματα...  ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση - Σελίδα 12 Monkeydluffy

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Giorgos έγραψε:Επιτελους σχολιασε καποιος μετα απο καιρο! :ρ Εμενα το ανιμεϊσον μου φανηκε καλο....Γενικα τα 3 τελυταια επεισοδια τα σπανε!! Μ'αρεσε πολυ και η μαχη Λο-Βεργκο και το ''ξυπνημα'' του Λουφυ οταν αρπαζει την Μονε(χακι του βασιλια ηταν;;) Στο δωματιο με τα παιδακια πιστευω θα εχουμε μαχη Ζορο-Μονε...Τωρα παμε και για Σμοκερ-Βεργκο...Χαμοοος!!
Μαντης εισαι; gj! 

Το arc πηγαινει μια χαρα μεχρι στιγμης και σε 3-4 επεισοδια θα γινει χαμος (οχι οτι τωρα δεν γινεται). Δεν λεω αλλα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης