Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 9]

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Santouryuu έγραψε:χαχ0α0χ0αχ00αχα, που το ξετρυπωσες αυτο το θεμα; δεν ηξερα καν οτι υπηρχε! ναι καλα ειναι και δεν εχει τοση αναμονη για ειδικοτητα. αλλα μου φαινεται ειναι προυποθεση να ξερεις τη γλωσσα, αν και δεν βαζω στο χερι μου στη φωτια. μεταπτυχιακο; υπαρχει ιατρικη σε μπατσελορ; xD

Εδικότητα μωρέ... κόλλησα.. :xD: Αμαν μάνι μάνι... :xD:
Γερμανικά μέχρι το Β1 έχω φτάσει... καλά κατάλαβα... :xD:


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 Untitled-1-7

Santouryuu

Santouryuu

 

αντε σου ευχομαι ο,τι καλυτερο!


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Και εγώ σε εσένα.. gj!
Που ακριβώς βρίσκεσαι τώρα ?? Έτος??
Ισχύει ότι έξω με την δευτερη που μένεις σε μάθημα πέρνεις πόδι?
Το είχα απορία :xD:


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 Untitled-1-7

Santouryuu

Santouryuu

 

να'σαι καλα! :)
μπαινω στο 4ο ετος....

ναι, στην τριτη φορα σου λενε τον πουλογλου!


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Santouryuu έγραψε:να'σαι καλα! :)
μπαινω στο 4ο ετος....

ναι, στην τριτη φορα σου λενε τον πουλογλου!

Ααααααααααααααααα wtf?????
Αλλα να φανταστώ έχεις την επιλογή να μην το δόσεις??
Πωπω, δεν θα την πάλευα... ειδικά με την ανατομία που έχω μια σχέση μίσους... :xD:


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 Untitled-1-7

Santouryuu

Santouryuu

 

ναι μπορεις να μη δηλωσεις. η μπορεις να δηλωσεις και να παρεις χαρτι γιατρου και δεν μετραει. ειναι πιο λασκα απ'οτι φαινεται!


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Ήμουν τόσο μικρός και αθώος τότε. Δεν ήξερα τι με περιμένει. Πώς μπορούσα άλλωστε; Δεν υπήρχε κανένας να με προειδοποιήσει. Έχουμε φτάσει πλέον σχεδόν στο 5ο και λέμε τι καλά που ήταν τότε... Πάττυ, με νιώθεις φαντάζομαι XD


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Aldark

Aldark

 

Πού το ξέθαψες αυτό ρε θηρίο;
Αχχχ , μου άρεσε η Χημεία στο γυμνάσιο βλέπω , αλλά πλέον είμαι ένα αδαές σκουλήκι που την έχει παρατήσει 2-3 χρόνια...Και η σχολή μου έχει αρκετές δόσεις από αυτή. Fuck me right?


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 Maxres11

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Εγώ βλέπω την Βιολογία που έκανα και νιώθω διάννοια τώρα :xD:


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Scarlet D.

Scarlet D.

 

πλακα εχει, ξεθαξε κι αλλα τζιμ αν μπορεις


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
τα έλεγα ωραία από τότε :xD:
μην πω είχα πιο ορθό λόγο απ'ότι τώρα..τώρα μόνο πίπες λέω

και ήταν ωραία τα μαθητικά χρόνια..ξέρω και με ποιόν θα πλακωθώ γι'αυτή τη δήλωση


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Aldark

Aldark

 

Τελικά ήταν όντως ωραία τα μαθητικά χρόνια , δε θέλω να το παραδεχθώ όμως...Το αναγκαστικό πρωινό ξύπνημα και το άθλιο εκπαιδευτικό σύστημα της Ελλάδος είναι δύο σοβαροί λόγοι για να τα μισήσεις.
Πέρα από αυτό , ο αμούστακος Aldark γράφει απαίσια  , αλλά τα χρόνια του στο ίντερνετ και τα φόρουμ στάθηκαν μεγάλο σχολείο , ώστε να γράφω με τον ορθρό τρόπο και την επαγωγική σκέψη του σήμερα (όπου πλέον έχω και μάλιστα σε μεγάλο βαθμό μουστάκι :xD:)


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 Maxres11

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Τα μαθητικά χρόνια ΔΕΝ ήταν ωραία! Όχι δεν το λέω έτσι, σοβαρά δεν ήταν απλά τα ωραιοποιούμε επειδή μας χτύπησε η ενηλικίωση κατακέφαλα. Σίγουρα το να μην έχεις κάποιες ευθύνες είναι γαμάτο αλλά το να πρέπει να ξυπνάς και να ανέχεσαι κάθε παπάρα καθηγητή/συμμαθητή μόνο ωραίο δεν ήταν.


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 FTxGhJx

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Χμμμ ισχύει. Βέβαια έχω να κάνω διακοπές 2 χρόνια με την σχολή, Το δέχομαι δικό μου λάθος με τα μαθήματα κτλ, αλλά συγκρίνω τα μαθήματα και τα προβλήματα του τότε, με τα προβλήματα του τώρα. Δεν είχε πλάκα να ανέχεσαι κάθε παπάρα καθηγητή/συμμαθητή, αλλά τώρα δεν έχει πλάκα να ανέχεσαι κάθε παπάρα πελάτη. :P
Εγώ βλέπω την τωρινή φάση σαν μια μεταβατική φάση που πρέπει να κάτσω λίγο ακόμα στο θρανίο και να τελείωσω για να μπορέσω να ξεκινήσω την ουσιαστική ζωή μου. Λέγοντας ουσιαστική, εννοώ ανεξάρτητη.


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ναι αλλά τα προβλήματα σου τώρα είναι μεγαλύτερα όχι επειδή τελείωσε το σχολείο αλλά επειδή μεγάλωσες. Απλά ταυτίζουμε την παιδική ανεμελιά με το σχολείο για αυτό μας λείπει όλους.


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 FTxGhJx

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Ναι, έχεις απόλυτο δίκιο. Δεν έχω να πω κάτι άλλο, είναι ακριβώς αυτό που λες. Δεν αναπολούμε το σχολείο σαν σχολείο, αλλά την ηλικία που ήμαστε σε αυτό.


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Σοφά λόγια.. whistle


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 Untitled-1-7

Aldark

Aldark

 

Dr. Jimalicious έγραψε:Ναι, έχεις απόλυτο δίκιο. Δεν έχω να πω κάτι άλλο, είναι ακριβώς αυτό που λες. Δεν αναπολούμε το σχολείο σαν σχολείο, αλλά την ηλικία που ήμαστε σε αυτό.
Σοφά λόγια και από εσένα και από το Μάνο!
Μάλλον όντως αυτό είναι , η παιδική ηλικία και το παρελθόν σε κάνουν να νοσταλγείς και όχι το σχολείο αυτό καθεαυτό...Σε συνδυασμό απλά με τις θετικές και ανέμελες εμπειρίες και τα φιλαράκια από εκεί , όντως το κάνουν τώρα να φαντάζει πιο γλυκό.


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 Maxres11

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

δεν νομιζω να υπαρχει ανθρωπος στη γη που να νοσταλγει το σχολειο αυτο καθε αυτο ολοι απλα θυμομαστε οπως ειπατε τις καλες του πλευρες...παρεα,φιλοι,κοπανες(τοτε που ειχαν νοημα γτ στο πανεπιστημιο το περιεργο ειναι να πηγαινεις)πλακες,ειμασταν ολοι στ @@ μας το μονο που θελαμε ηταν να περναμε καλα και τπτ αλλο :)

παιδια επειδη εχω χρονια να μιλησω με τους περισσοτερους που σπουδαζετε ρε μαγκες;
εγω ειμαι στη καλαματα στο ιστορικο-αρχαιολογικο


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 9 Silver_rayleigh___one_piece_by_neoxh2o

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης