Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

Kauko

Kauko

 

Εγωβασικα δεν εχω ακουσει κατι τετοιο. Για την ακριβεια εχω ενα αντιθετο παραδειγμα, της καθηγητριας μας στο σχολειο, η οποια περασε φιλολογια απο την αλλη δεσμη (πηγαινε για ιατρικη) και γνωριζει πολυ καλα και απο θετικες επιστημες. Ισως βεβαια να ειναι εξαιρεση...

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
σε εμάς πιο έξυπνοι είναι οι τοίχοι παρά οι φιλόλογοι

Kauko

Kauko

 

Οι φιλολογοι δεν ειναι πιο εξυπνοι και πρακτικοι, αυτο το δεχομαι. Ειναι ομως πιο "σοφοι" δηλαδη οι γνωσεις τους εχουν αλλη αξια και δνε ειναι πρακτικες αλλα τους βοηθανε πολυ στη ζωη...

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
φιλολογοι και μαθηματικοι και μαλακιες... Κοψτε τις ταμπελες και τις μαλακιες...


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 5 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
captain usopp έγραψε:Οι φιλολογοι δεν ειναι πιο εξυπνοι και πρακτικοι, αυτο το δεχομαι. Ειναι ομως πιο "σοφοι" δηλαδη οι γνωσεις τους εχουν αλλη αξια και δνε ειναι πρακτικες αλλα τους βοηθανε πολυ στη ζωη...

όχι αυτοί που πέρασαν στη σχολή τους,περίμεναν τον διορισμό τους και τώρα που τον έχουν την ξύνουν με τσουγκράνα

Kauko

Kauko

 

Μερικοι το βλεπουν απλα ως επαγγελμα, αυτους δεν τους παω κι εγω. Αλλα αυτοι που βλεπουν τη φιλολογια, τη φιλοσοφια και ο,τι εχει να κανει με ανθρωπιστικες σπουδες ως επιστημη δεν σταματουν ποτε την ερευνα και τη δημιουργια.
Ασυνειδητοι και τεμπεληδες υπαρχουν σε ολα τα επαγγελματα

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Αυτοί μπορεί να ξέρουν πολλά,αλλά δεν μπορούν να οργανώσουν σωστά τον λόγο τους γιατί χάνονται στις σκέψεις τους...
Επίσης πολλοί πετάνε βλακεία με το τσουβάλι για να ακουστούν πιο "μορφωμένοι"...
Και εγώ πάντως σχεδόν όσους φιλολόγους έχω δει είναι άστα να πάνε...
Και πολλοί όντως δεν δουλεύουν καθόλου...Αλλά υπάρχουν κάποιοι που δουλεύουν και μάλιστα πολύ καλά(στο σχολείο μου ας πούμε,η καθηγήτρια της Έκθεσης μας)
Έτσι λοιπόν συνοψίζοντας μόνο 3 έχω συναντήσει που ήταν φιλολόγοι,και ο ένας δεν είχε τελειώσει ακόμα την σχολή...


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 5 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

ημουν σχεδον αριστη στο δημοτικο και στο γυμνασιο, στο λυκειο ημουν μετρια μαθητρια. σπουδασα παιδαγωγικα προσχολικης ηλικας και ειδικη αγωγη και τωρα κανω την πρακτικη μου.
Εχω μια ανησυχια για το μελλον αν θα κανω αυτο που σπουδασα αλλα οκ ας σκεφτομαστε θετικα!

α! μικρη ηθελα να γινω ζωγραφος, στιχουργος, μακιγιερ(θεατρου, τηλεορασης αυτο που μεταμορφωνεσαι), φαρμακοποιος...


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 5 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
ειλικρινά εύχομαι καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά που από αύριο ξεκινούν τις πανελλαδικές εξετάσεις τους

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Εκ μέρους όλων σε ευχαριστώ...
Μακάρι να γράψεις και εσύ του χρόνου καλύτερα από τον καλύτερο από εμάς φέτος...
Μηνυμα προς τους φετινούς:
ΠΑΜΕ ΝΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ!!!!


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 5 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Elidor

Elidor

 

Avarga
Ναι ναι.. Παμε να μας σκισουνε τον κωλο...

maxuris

maxuris

 

Σε ολους εσας που γραφετε, ευχομαι τα καλυτερα και να περασετε στην 1η επιλογη :>


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 5 757b32

Kauko

Kauko

 

Καλη επιτυχια κι απο μενα!!!
με τι μαθημα αρχιζετε?

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Έκθεση...
Σπόιλερ:


_________________
Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 5 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Jim McDuck έγραψε:Έκθεση...
Σπόιλερ:

και μενα η Βιολογια ηταν απο τ'αγαπημενα μου μαθηματα και παντα στα διαγωνισματα εγραφα πανω απο 17.
αλλα στις πανελληνιες ειχα γραψει χαμηλα , δε θυμαμαι ποσο
περασαν και τα χρονια....

didimakia

didimakia

 

Καλη επιτυχια λοιπον και απο μενα. Αντε με το καλο να πατε χωρις αγχος και με αυτοπεποιθηση.

ΣΚΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

didimakia έγραψε:Καλη επιτυχια λοιπον και απο μενα. Αντε με το καλο να πατε χωρις αγχος και με αυτοπεποιθηση.

ΣΚΙΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

:haha: :haha: :haha:

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
womanTENSAIinathens έγραψε:
Jim McDuck έγραψε:Έκθεση...
Σπόιλερ:

και μενα η Βιολογια ηταν απο τ'αγαπημενα μου μαθηματα και παντα στα διαγωνισματα εγραφα πανω απο 17.
αλλα στις πανελληνιες ειχα γραψει χαμηλα , δε θυμαμαι ποσο
περασαν και τα χρονια....

και μένα η Βιολογία είναι το αγαπημένο μου μάθημα..άντε ακόμα να με παντρευτείς?

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Johnyman έγραψε:
womanTENSAIinathens έγραψε:
Jim McDuck έγραψε:Έκθεση...
Σπόιλερ:

και μενα η Βιολογια ηταν απο τ'αγαπημενα μου μαθηματα και παντα στα διαγωνισματα εγραφα πανω απο 17.
αλλα στις πανελληνιες ειχα γραψει χαμηλα , δε θυμαμαι ποσο
περασαν και τα χρονια....

και μένα η Βιολογία είναι το αγαπημένο μου μάθημα..άντε ακόμα να με παντρευτείς?

ναι γιατι θα παρω αλλον... :haha:

Fallenangie

Fallenangie

 

Αντε παντρευτειτε να ησυχασουμε!

Η βιολογια ηταν και μενα το αγαπημενο μου μαθημα...Το χειροτερο τωρα...Αρχαια.Και το χα και επιλεξει...

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΙΝΟΥΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!


_________________
The Death and The Strawberry2

Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 5 Bleach06b_ryfee2

Elidor

Elidor

 

Avarga
Εσεις τι σπουδαζετε ειπαμε?

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Elidor έγραψε:Εσεις τι σπουδαζετε ειπαμε?

εγω σπουδασα 2 χρονια παιδαγωγικα προσχολικης ηλικιας και εναν χρονο ειδικη αγωγη και τωρα κανω πρακτικη

Elidor

Elidor

 

Avarga
2 χρονια ειναι μονο αυτη η σχολη? Απο δουλεια πως τα παει μετα?

Fallenangie

Fallenangie

 

Αισθητικη.
Αλλα πηγαινα σε ιδιωτικη σχολη,και επειδη παραιτηθηκα απο την δουλεια,αναγκαστικα να την σταματησω.Αυτα.Τωρα ψαχνουμε για δουλεια αλλα @@


_________________
The Death and The Strawberry2

Σχολείο-Σχολές (Γενική Συζήτηση) - Σελίδα 5 Bleach06b_ryfee2

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Elidor έγραψε:2 χρονια ειναι μονο αυτη η σχολη? Απο δουλεια πως τα παει μετα?

ναι κοιτα δεν τα πηγα καλα στις πανελληνιες και δεν περασα σε καποια σχολη. πηγα σε ιδιωτικη σχολη και στις ιδιωτικες σπουδαζεις την καθε ειδικοτητα απο 2 χρονια. δεν εχω παρει ακομα τα πτυχια μου. πρεπει να παιρνεις τηλ και να τους ρωτας συνεχεια, πρεπει να μπαινεις σε ιστοσελιδες και να μαθαινεις, αστα βραστα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης