Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

One Piece Couples

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

76One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Παρ 21 Οκτ 2011, 19:28

Mike13

Mike13

 

Πες τα!!!!!!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

77One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Παρ 21 Οκτ 2011, 20:44

-FlameLeg Vender

-FlameLeg Vender

 

Βασικά, εγώ κατάλαβα ότι από τη στιγμη που ο οντα βγαίνει και μιλάει χάνεται το ενδιαφέρον. Ας ξεκολλήσουμε λίγο από το τι έχει πει κάποιος σε συνέντευξη και ας πεικεντρωθούμε σε ότι είδαμε.

Εγώ είμαι μεγάλος φαν του ΖοΡόμπιν από τα επεισόδια στη Skypiea. Εκτός των όσων έχουν γίνει, ταιριάζουν και εξωτερικά, δένουν εμφανισιακά. Ενώ ο φράνκυ με τέτοιο cyborg-σώμα καλύτερα θα ήταν να πιάσει γκόμενα το playstation μου.

http://malicioustheory.blogspot.com

78One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Παρ 21 Οκτ 2011, 22:36

Mike13

Mike13

 

ΧΑΧΑΧΑ!!!!ΓΑΜΑΤΟ!!!!!!!πολυ καλο φιλε!!!One Piece Couples - Σελίδα 4 42897 One Piece Couples - Σελίδα 4 42897 One Piece Couples - Σελίδα 4 42897 One Piece Couples - Σελίδα 4 555517

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

79One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Παρ 21 Οκτ 2011, 23:45

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

-FlameLeg Vender έγραψε:Βασικά, εγώ κατάλαβα ότι από τη στιγμη που ο οντα βγαίνει και μιλάει χάνεται το ενδιαφέρον. Ας ξεκολλήσουμε λίγο από το τι έχει πει κάποιος σε συνέντευξη και ας πεικεντρωθούμε σε ότι είδαμε.

Εγώ είμαι μεγάλος φαν του ΖοΡόμπιν από τα επεισόδια στη Skypiea. Εκτός των όσων έχουν γίνει, ταιριάζουν και εξωτερικά, δένουν εμφανισιακά. Ενώ ο φράνκυ με τέτοιο cyborg-σώμα καλύτερα θα ήταν να πιάσει γκόμενα το playstation μου.

THANK YOU!!!!!!!!!!!!!!!

και μια μικρη παρενθεσουλα..οποιος δν γουσταρει το topic μαγκια του και χαρα του,πολυ απλα δν ασχολειται αλλα δν χρειαζεται να σπαει τα νευρα των αλλων με ακυρα post

80One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Παρ 21 Οκτ 2011, 23:47

Mike13

Mike13

 

Γινεσε λιγο ποιο συγκεκριμενος?????ποιος εκανε ακιρο ποστ?????

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

81One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 00:04

ZisAkiS

ZisAkiS

 

-FlameLeg Vender έγραψε:Βασικά, εγώ κατάλαβα ότι από τη στιγμη που ο οντα βγαίνει και μιλάει χάνεται το ενδιαφέρον. Ας ξεκολλήσουμε λίγο από το τι έχει πει κάποιος σε συνέντευξη και ας πεικεντρωθούμε σε ότι είδαμε.

Εγώ είμαι μεγάλος φαν του ΖοΡόμπιν από τα επεισόδια στη Skypiea. Εκτός των όσων έχουν γίνει, ταιριάζουν και εξωτερικά, δένουν εμφανισιακά. Ενώ ο φράνκυ με τέτοιο cyborg-σώμα καλύτερα θα ήταν να πιάσει γκόμενα το playstation μου.

Αυτος εισαι φιλε!! gj! Franky+PlayStation!! χαχαχα και τα παιδια τους θα ειναι PSP!! :haha: :xD: Aλλα σοβαρα τωρα το μονο "ζευγαρι" που να ταιριαζει ειναι ZoroXRobin.. gj!

82One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 00:13

Mike13

Mike13

 

ε οχι και psp ειπαμε,απο pc και πανω!!!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

83One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 01:00

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

Mike13 έγραψε:Γινεσε λιγο ποιο συγκεκριμενος?????ποιος εκανε ακιρο ποστ?????

ενας πιο πριν που λεει να αφησουμε το one piece αμα θελουμε ζευγαρια και κατι τετοια...να μ κανετε τη χαρη ασχολουμαι με one piece πανω απο 10 χρονια πριν ακομα βγει στο alter και ειμαι πραγματικα αρρωστος με αυτο οπως σχεδον σιγουρα ειναι και ολα τα υπολοιπα μελη του forum
επαναλαμβανω o κοσμος του one piece ειναι βγαλμενος απο τη φαντασια οποτε δν υπαρχουν ορια σε ιδεες και σκεψεις πανω σε αυτο οποιουδηποτε ειδους...κατανοω απολυτα οτι μπορει καποιος να θεωρει το topic ασχετο αλλα αυτο δν σημαινει οτι μπορει να ερχεται εδω και να postαρει εναντιον του, ειναι σαν να προσβαλει ολους αυτους εδω που ασχολουνται...οποιοσδηποτε δν συμφωνει με το topic απλα το προσπερναει

edit
ZisAkiS έγραψε:

Αυτος εισαι φιλε!! gj! Franky+PlayStation!! χαχαχα και τα παιδια τους θα ειναι PSP!! :haha: :xD: Aλλα σοβαρα τωρα το μονο "ζευγαρι" που να ταιριαζει ειναι ZoroXRobin.. gj!

ετσι!!!! ελα να γινομαστε πολλοι xD



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maggie στις Σαβ 22 Οκτ 2011, 01:03, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : double post)

84One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 01:27

Kauko

Kauko

 

διπλοποσταρει ban NAO ^


για τα ζευγαρια chopper + Nami για οσους το θελουν μαλλιαρο
η Ussop + Luffy για τρελες Yaoi καταστασεις με μυτογκα και ελαστικοτητα

85One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 01:49

maggie

maggie

 

^^καταρχας εχεις ενα warn για double post
______________________________________________________________


κατα δευτερον:
Toni Kellis έγραψε:Παραξενευτικα οταν δν βρηκα αναλογο foroum ηδη οποτε αποφασισα να κανω το πρωτο βημα καθως ειμαι σιγουρος οτι οι περισσοτεροι απο σας (και ειδικα οι καμμενοι οπως εγω) θα εχουν σκεφτει κατι τετοιο....λοιπον ποια ειναι τα αγαπημενα σας ζευγαρια του one piece??????? ξεκιναω εγω με zoro x robin
^τουτο εδω ειναι το πρωτο ποστ του τοπικ, πιστευω οτι ο τιτλος ειναι ξεκαθαρος για το τι συζητηση θα ακολουθησει...

ενω ομως ειναι ξεκαθαρος εγω βλεπω τετοια ποστ :
Κώδικας:

[spoiler][quote="Mike13"]Τι ειναι το 1926???????[/quote]

[quote="luffy_is_paok"][quote="Mike13"]Τι ειναι το 1926???????[/quote]
οταν ιδρυθηκε ο παοκ  :thumbup: [/quote]

[quote="Mike13"]ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΟΛΑΕΙ ΤΟ +1926????????[/quote]

[quote="luffy_is_paok"]το συνηθησα απο ενα forum του παοκ οταν συμφωνουσαμε με κατι λεγαμε
+1926  :thumbup: [/quote]

[quote="Mike13"]Ε καλα αυτο ειναι δεδομενο!!!!!![/quote]

[quote="souidos"]Εγω μ την ROBIN...[/quote]

[quote="womanTENSAIinathens"]Εγω με τον Zoro![img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/1864.gif[/img][/quote]

[quote="Mike13"]Εγω με την Hanckok ενωειτε!!!!!![img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/42897.gif[/img][/quote]

[quote="womanTENSAIinathens"]H καρδια της Hancock ανηκει σ'αλλον...[/quote]

[quote="Mike13"]Σκατα!!!!Α και ξεχασα οτι μησει τους ανδρες εκτος απο Luffy και Rayleight!!!!!![/quote]

[quote="luffy_is_paok"]εγω με ολες  :haha:  :xD:  :xD: αλα αυτη που θα αγαπω θα ειναι η hancock  :mylove: [/quote]

[quote="Mike13"]τι ρομαντικο!!!!!!!!!!Θα ξερασω!!!!!![/quote]

[quote="womanTENSAIinathens"][quote="luffy_is_paok"]εγω με ολες [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/12591.gif[/img] [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/42897.gif[/img] [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/42897.gif[/img] αλα αυτη που θα αγαπω θα ειναι η hancock [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/358175.gif[/img] [/quote]

Εσυ δικαιλογησε γιατι εισαι ο Luffy, το λεει κ το ονομα σου  [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/42897.gif[/img][/quote]

[quote="luffy_is_paok"][quote="womanTENSAIinathens"][quote="luffy_is_paok"]εγω με ολες [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/12591.gif[/img] [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/42897.gif[/img] [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/42897.gif[/img] αλα αυτη που θα αγαπω θα ειναι η hancock [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/358175.gif[/img] [/quote]

Εσυ δικαιλογησε γιατι εισαι ο Luffy, το λεει κ το ονομα σου  [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/42897.gif[/img][/quote]

σωστα χαχαχα  :xD:  :xD:  :xD:  :haha: [/quote]

[quote="Red Dragon"]εγω με την nami  :inlove:  :inlove:  :inlove:

επεισης βρηκα αλλο συλλεκτικο ζευγαρι
[spoiler]η womanTENSAIinathens με τον brook (θα της κανει και κανταδα δεν τη χαλαει)[/spoiler][/quote]

[quote="womanTENSAIinathens"][quote="Red Dragon"]
[spoiler]η womanTENSAIinathens με τον brook (θα της κανει και κανταδα δεν τη χαλαει)[/spoiler][/quote]

χαχαχα καλο!Αν και θα ενιωθα αβολα με την κανταδα.

Αντε με τον Brook, αλλα τον Zoro τον εχω ηδη, μη πει κανενας οτι τον θελει [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/176463.gif[/img][/quote]

[quote="Red Dragon"]τον sanji γιατι δεν το θελει καμοια ρε παιδια? επειδη ειναι λιγουρης και την πεφτει σε ολες? επεισης απιστευτα καντεμης που επεσε στο νησι με τα τραβελια χαχαχα[/quote]

[quote="womanTENSAIinathens"]Εμενα δε μ'αρεσουν οι ξανθοι γι'αυτο δεν τον θελω  αλλα τον παω πολυ!
Δεν τον θελει καμμια γιατι εμεις οι γυναικες θελουμε τους αντρες μονογαμικους και πιστους.
Ο Sanji θα τα εχει με  μια και θα ξερογλυφεται για αλλες 10.[/quote]

[quote="luffy_is_paok"]αυτα ειναι  :mylove: [/quote]

[quote="Mike13"]ΟΥΑΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΕς!!!!!!![/quote]

[quote="Red Dragon"][quote="womanTENSAIinathens"]Εμενα δε μ'αρεσουν οι ξανθοι [/quote]
εχεις ωραιο γουστο  :thumbup: [/quote]

[quote="womanTENSAIinathens"]Ανακαλυψα εναν μελαχρινο χαχαχα!!![/quote]

[quote="Mike13"][quote="Red Dragon"][quote="womanTENSAIinathens"]Εμενα δε μ'αρεσουν οι ξανθοι [/quote]
εχεις ωραιο γουστο [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/555517.gif[/img] [/quote]

Αμ τι μπρικια κολλαμε??????[/quote]

[quote="luffy_is_paok"]εγω που ειμαι μελαχρινος με λιγες ασπρες τριχες καλαω η οχι μπρικια  :conf:  :conf: [/quote]

[quote="Mike13"]Ε???που κολανε οι τριχες??????[/quote]

[quote="luffy_is_paok"]σε πια κατηγορια μαλλιων ανηκω μελαχρινος η οχι  :conf: [/quote]

[quote="Mike13"]ξερω γω!!!!μαλον μελαχρινος!!!!![/quote]

[quote="Mike13"]Ο ντοςπολυ ποροτικη στιγμη!!!!!![/quote]

[quote="vagas1989"][quote="womanTENSAIinathens"]Εμενα δε μ'αρεσουν οι ξανθοι γι'αυτο δεν τον θελω  αλλα τον παω πολυ!
Δεν τον θελει καμμια γιατι εμεις οι γυναικες θελουμε τους αντρες μονογαμικους και πιστους.
Ο Sanji θα τα εχει με  μια και θα ξερογλυφεται για αλλες 10.[/quote]

Η γνώμη μου πάνω σε αυτό είναι ότι ο sanji έχει σοβαρό θέμα στέρησης εξου και το θεματάκι που έχει με όλες τις γυνάικες .γιαυτο ακριβώς το λόγο αν μπει σε σχέση θα είναι υπερβολικά πιστός.Πιο πιθανό το κόβω να του κάνει μπινιά η άλλη.[/quote]

[quote="Mike13"]Μαλλον εχεις δικιο!!!!!!!![/quote]

[quote="Toni Kellis"][quote="-FlameLeg Vender"]Τώρα θυμήθηκαι τη σκηνή στο Water 7, όταν ο ζόρο είχε μπλέξει με εκείνη την οικογένεια και πρόσεχε κάτι μωρά.

Όταν η Ρόμπιν τον είδε είπε το Besides, it suits you. Όσο να πεις, είναι hint από τον oda.[/quote]


μπα συμφωνω με τον mike13 αυτη η σκηνη οπως επισης και οι αμετρητες σκηνες που σωζουν ο ενας τον αλλο στις μαχες ειναι στιγμες μεταξυ nakama, 8α μπορουσαν να συμβουν με τον κα8ενα....[/quote]

[quote="souidos"]vegetta μ την boulma,krilin μ τ ανδροειδες,σογκοχαν μ την κορη του μιστερ σαταν...αυτα ηταν τα ζευγαρια...[/quote]

[quote="womanTENSAIinathens"][quote="vagas1989"][quote="womanTENSAIinathens"]Εμενα δε μ'αρεσουν οι ξανθοι γι'αυτο δεν τον θελω αλλα τον παω πολυ!
Δεν τον θελει καμμια γιατι εμεις οι γυναικες θελουμε τους αντρες μονογαμικους και πιστους.
Ο Sanji θα τα εχει με μια και θα ξερογλυφεται για αλλες 10.[/quote]

Η γνώμη μου πάνω σε αυτό είναι ότι [u][b]ο sanji έχει σοβαρό θέμα στέρησης[/b][/u] εξου και το θεματάκι που έχει με όλες τις γυνάικες .γιαυτο ακριβώς το λόγο αν μπει σε σχέση θα είναι υπερβολικά πιστός.Πιο πιθανό το κόβω να του κάνει μπινιά η άλλη.[/quote]

Δηλαδη οι υπολοιποι αντρες στο πληρωμα δεν εχουν θεμα στερησης...εχουν νιωσει τη χαρα του ερωτα!

Παιδια ειναι τοσο απλο το θεμα!

Ο Oda εφτιαξε τους straw hat και εδωσε στον καθενα διαφορετικο χαρακτηρα με στοιχεια υπερβολης για να γελαμε.

Εκανε για παραδειγμα τη Nami να ειναι φιλοχρηματη , τον Usopp να λεει ψεμματα κτλ κτλ.

Ο Usopp λεει ψεμματα γιατι του στερησαν την αληθεια;

Ετσι και ο Sanji! Ειναι οπως ειναι με τις γυναικες για το κωμικο της υποθεσης.

Τι στερηση και πρασινα αλογα?!Nα σχεδιασει ο Oda εναν οικο ανοχης να βαλει εκει τον Sanji και μετα να ειναι αλλος χαρακτηρας.

Καμμια στερηση, ειναι οι αστειες πινελιες του OP!!![/quote]

[quote="luffy_is_paok"]μην ξεχνας του luffy την βλακεια  :thumbup: [/quote]

[quote="vagas1989"][/quote]Δηλαδη οι υπολοιποι αντρες στο πληρωμα δεν εχουν θεμα στερησης...εχουν νιωσει τη χαρα του ερωτα!

Παιδια ειναι τοσο απλο το θεμα!

Ο Oda εφτιαξε τους straw hat και εδωσε στον καθενα διαφορετικο χαρακτηρα με στοιχεια υπερβολης για να γελαμε.

Εκανε για παραδειγμα τη Nami να ειναι φιλοχρηματη , τον Usopp να λεει ψεμματα κτλ κτλ.

Ο Usopp λεει ψεμματα γιατι του στερησαν την αληθεια;

Ετσι και ο Sanji! Ειναι οπως ειναι με τις γυναικες για το κωμικο της υποθεσης.

Τι στερηση και πρασινα αλογα?!Nα σχεδιασει ο Oda εναν οικο ανοχης να βαλει εκει τον Sanji και μετα να ειναι αλλος χαρακτηρας.

Καμμια στερηση, ειναι οι αστειες πινελιες του OP!!![/quote]

Για να μπορούμε να δώσουμε μια υπόσταση στο θέμα και να αποφασίσουμε πως θα αντιδρούσε σε μια σχεση καποιος απο τους χαρακτηρες με ενα πραγματικό πρόσωπο νομίζω ότι πρέπει να φύγουμε απο τη λογική άπλα αστείες πινελιές του οπ.Να δούμε    βαθυτερα.
Η ναμι έγινε φιλοχρήματη γτ από μικρή προσπαθούσε να μαζέψει τα χρήματα για να σώσει το χωριό της οπότε και της εντυπώθηκε αυτό το ''κουσούρι'' σε όλη της τη ζωή.
Ο ουσοπ έλεγε ψέματα γιατί με αυτό τον τρόπο μπορούσε μόνο να ξεχωρίσει, να του δώσει προσοχή η kaya, και να φτίαξει έναν κόσμο στον οποίο ίσχυε το όνειρό του να είναι τρομερός πολεμιστής.
Ο sanji έχει ένα πάθος με τις γυναίκες αλλά με έναν τρόπο ''ιπποτικό'' θα έλεγα,τις λατεύει και θέλει να τις προστατεύει.Μάλλον το θέμα στέρησης αν το θέσεις έτσι όπως είπες έχεις  δίκιο, λάθος επιχείρημα.Αλλά ο brook είναι σκελετος (εχει δείξει βέβαια σημάδια στέρησης Panties...!panties!!),ο φρανκυ είναι ρομποτ,ο τσοππερ μπορει να θεωρηθει άντρας?,ο ζόρο παραείναι αφοσιωμένος στην προπόνηση του και στο θέμα δύναμης και ο λουφυ....?είναι απλά ο λουφυ.Με λίγα λόγια δεν το ψάχνουν και πολύ το θέμα γυναίκες.Ο sanji όμως χτυπιέται και ωρίεται αλλά τπτ ε μάλλον το στερείται.
Εκεί που θέλω να καταλήξω όμως είναι στο ότι δεν θα  απατούσε ο sanji ενώ τα είχε με μια δεν θα πήγαινε με άλλη γιατι αυτό ακριβώς αντιπροσωπεύει την ''ιπποτικη'' πλευρά του άντρα που θαυμάζει το ωραίο φύλο[/quote]

[quote="-FlameLeg Vender"][quote="Mike13"]ε καλα αυτο του το ειπε για να τον πειραξει!!!!!Μην την βγαλουμε κι εροτευμενη με το ζορο νακαμα ειναι!!!!!!!!!!!!!!δεν θα πεχτει τιποτα και με κανεναν!!!!!!![/quote]

Γιατί ρε εσύ δεν έχεις ερωτευτεί ποτέ φίλη σου; Και για τον Ζόρο η λέξη νάκαμα είναι περίεργη, δεν έχει την ίδια κοντινή σημασία που έχει για πολλούς άλλους.[/quote]

[quote="womanTENSAIinathens"][quote="vagas1989"]

[b][color=red]Για να μπορούμε να δώσουμε μια υπόσταση στο θέμα και να αποφασίσουμε πως θα αντιδρούσε σε μια σχεση καποιος απο τους χαρακτηρες με ενα πραγματικό πρόσωπο νομίζω ότι πρέπει να φύγουμε απο τη λογική άπλα αστείες πινελιές του οπ.Να δούμε βαθυτερα.
[/color][/b]Η ναμι έγινε φιλοχρήματη γτ από μικρή προσπαθούσε να μαζέψει τα χρήματα για να σώσει το χωριό της οπότε και της εντυπώθηκε αυτό το ''κουσούρι'' σε όλη της τη ζωή.
Ο ουσοπ έλεγε ψέματα γιατί με αυτό τον τρόπο μπορούσε μόνο να ξεχωρίσει, να του δώσει προσοχή η kaya, και να φτίαξει έναν κόσμο στον οποίο ίσχυε το όνειρό του να είναι τρομερός πολεμιστής.
Ο sanji έχει ένα πάθος με τις γυναίκες αλλά με έναν τρόπο ''ιπποτικό'' θα έλεγα,τις λατεύει και θέλει να τις προστατεύει.Μάλλον το θέμα στέρησης αν το θέσεις έτσι όπως είπες έχεις δίκιο, λάθος επιχείρημα.Αλλά ο brook είναι σκελετος (εχει δείξει βέβαια σημάδια στέρησης Panties...!panties!!),ο φρανκυ είναι ρομποτ,ο τσοππερ μπορει να θεωρηθει άντρας?,ο ζόρο παραείναι αφοσιωμένος στην προπόνηση του και στο θέμα δύναμης και ο λουφυ....?είναι απλά ο λουφυ.Με λίγα λόγια δεν το ψάχνουν και πολύ το θέμα γυναίκες.Ο sanji όμως χτυπιέται και ωρίεται αλλά τπτ ε μάλλον το στερείται.
Εκεί που θέλω να καταλήξω όμως είναι στο ότι δεν θα απατούσε ο sanji ενώ τα είχε με μια δεν θα πήγαινε με άλλη γιατι αυτό ακριβώς αντιπροσωπεύει την ''ιπποτικη'' πλευρά του άντρα που θαυμάζει το ωραίο φύλο[/quote]

Να φυγουμε απο τη λογικη (αστειες πινελιες του OP)και να δουμε τι θα εκανε ο καθε χαρακτηρας με καποιο πραγματικο προσωπο.Γιατι να συνδεουμε κατι ψευτικο με την αληθινη ζωη;

Αλλη λογικη εχει το one piece και αλλη λογικη υπαρχει στο δικο μας κοσμο.Δεν ειναι καθολου το ιδιο.

Και γιατι να δωσουμε μια τετοια υποσταση;ποιος ο λογος;

Δεν προκειται να κανω αλλες υποθεσεις, ουτε να εκφρασω αλλα ερωτηματα,

Το ΟP ειναι ενας ψευτικος κοσμος, αληθινα  προσωπα ΔΕΝ θα βαλω ποτε μεσα σ'αυτο.Οταν ημουν μικρη εβαζα τον εαυτο μου μεσα στα pokemon , στους thundercats και ελεγα: τι θα εκανα αν ημουν και γω τωρα εκει? Τοτε ομως ημουν μικρη και τα παιδακια μπλεκουν την αληθεια με τη φαντασια.Αυτο ομως δεν το κανω τωρα, ειμαι μεγαλη.

 Και αυτο με τον Sanji ειναι για το κωμικο στοιχειο και αν αρχισω να λεω ο Sanji τι θα εκανε με εμενα ή τη γειτονισσα , μαλλον θα εχω μπλεξει τη φαντασια με την πραγματικοτητα.

Δεν δινω αληθινη υποσταση σε ψευτικους κοσμους, δε θελω να αποτρελαθω, ειμαι ηδη τρελη![/quote]

[quote="-FlameLeg Vender"][quote="womanTENSAIinathens"][quote="vagas1989"]

[b][color=red]Για να μπορούμε να δώσουμε μια υπόσταση στο θέμα και να αποφασίσουμε πως θα αντιδρούσε σε μια σχεση καποιος απο τους χαρακτηρες με ενα πραγματικό πρόσωπο νομίζω ότι πρέπει να φύγουμε απο τη λογική άπλα αστείες πινελιές του οπ.Να δούμε βαθυτερα.
[/color][/b]Η ναμι έγινε φιλοχρήματη γτ από μικρή προσπαθούσε να μαζέψει τα χρήματα για να σώσει το χωριό της οπότε και της εντυπώθηκε αυτό το ''κουσούρι'' σε όλη της τη ζωή.
Ο ουσοπ έλεγε ψέματα γιατί με αυτό τον τρόπο μπορούσε μόνο να ξεχωρίσει, να του δώσει προσοχή η kaya, και να φτίαξει έναν κόσμο στον οποίο ίσχυε το όνειρό του να είναι τρομερός πολεμιστής.
Ο sanji έχει ένα πάθος με τις γυναίκες αλλά με έναν τρόπο ''ιπποτικό'' θα έλεγα,τις λατεύει και θέλει να τις προστατεύει.Μάλλον το θέμα στέρησης αν το θέσεις έτσι όπως είπες έχεις δίκιο, λάθος επιχείρημα.Αλλά ο brook είναι σκελετος (εχει δείξει βέβαια σημάδια στέρησης Panties...!panties!!),ο φρανκυ είναι ρομποτ,ο τσοππερ μπορει να θεωρηθει άντρας?,ο ζόρο παραείναι αφοσιωμένος στην προπόνηση του και στο θέμα δύναμης και ο λουφυ....?είναι απλά ο λουφυ.Με λίγα λόγια δεν το ψάχνουν και πολύ το θέμα γυναίκες.Ο sanji όμως χτυπιέται και ωρίεται αλλά τπτ ε μάλλον το στερείται.
Εκεί που θέλω να καταλήξω όμως είναι στο ότι δεν θα απατούσε ο sanji ενώ τα είχε με μια δεν θα πήγαινε με άλλη γιατι αυτό ακριβώς αντιπροσωπεύει την ''ιπποτικη'' πλευρά του άντρα που θαυμάζει το ωραίο φύλο[/quote]

Να φυγουμε απο τη λογικη (αστειες πινελιες του OP)και να δουμε τι θα εκανε ο καθε χαρακτηρας με καποιο πραγματικο προσωπο.Γιατι να συνδεουμε κατι ψευτικο με την αληθινη ζωη;

Αλλη λογικη εχει το one piece και αλλη λογικη υπαρχει στο δικο μας κοσμο.Δεν ειναι καθολου το ιδιο.

Και γιατι να δωσουμε μια τετοια υποσταση;ποιος ο λογος;

Δεν προκειται να κανω αλλες υποθεσεις, ουτε να εκφρασω αλλα ερωτηματα,

Το ΟP ειναι ενας ψευτικος κοσμος, αληθινα  προσωπα ΔΕΝ θα βαλω ποτε μεσα σ'αυτο.Οταν ημουν μικρη εβαζα τον εαυτο μου μεσα στα pokemon , στους thundercats και ελεγα: τι θα εκανα αν ημουν και γω τωρα εκει? Τοτε ομως ημουν μικρη και τα παιδακια μπλεκουν την αληθεια με τη φαντασια.Αυτο ομως δεν το κανω τωρα, ειμαι μεγαλη.

 Και αυτο με τον Sanji ειναι για το κωμικο στοιχειο και αν αρχισω να λεω ο Sanji τι θα εκανε με εμενα ή τη γειτονισσα , μαλλον θα εχω μπλεξει τη φαντασια με την πραγματικοτητα.

Δεν δινω αληθινη υποσταση σε ψευτικους κοσμους, δε θελω να αποτρελαθω, ειμαι ηδη τρελη![/quote]

Κανείς δε σου είπε να αποτρελαθείς και να ζήσεις μέσω του άνιμε. Φαντασία σου ζητάνε, και προσπάθεια να ονειρευτείς. Αυτό, τίποτα άλλο.[/quote]

[quote="womanTENSAIinathens"]Δεν περιμενω κανενα ανιμ για να εχω φαντασια.Φαντασια εχει ο ανθρωπος απο την αρχη της ζωης του.
Ουτε περιμενω κανενα ανιμ για να ονειρευτω.Εχω και απο αλλου ευκαιριες για να ονειρευομαι, ευκαιριες απ'τη ζωη μου.[/quote]

[quote="vagas1989"] απ'οτι φαίνεται τραβηξε πολυ  χωρις λόγο, μόνο ενα τελευταίο πράγμα συγχωρέστε με για το οφ τοπικ για να ξεκαθαρισουμε τα πράγματα.
womanTENSAIinathens το όλο θέμα είναι ότι με το να βάζεις τον ευατό σου σε ζευγάρι με το ζορο,το sanji κτλ αυτομάτως μιλάς υποθετικά και προφανώς μπλέκεις τη φαντασία με την πραγματικότητα.Δεν μπορεί να υφίσταται αυτό που συζητάμε αν δεν είναι υποθετικό.Το να μπλέκουμε τη φαντασία με την πραγματικότητα το κάνουμε καθαρα για χαβαλέ και κανέις δεν πιστεύει ότι 'ετσι είναι τα πράγματα όπως ένα 5χρονο παιδάκι.Σορρυ και πάλι για το οφ γιαυτό θα μπώ ον!

Σκεφτήτε ζευγάρι Luffy-bonney jewelry έχουν ετοιμάσει ένα ταψί μπριζολίδια και κάθονται στο μεσημεριανό τραπέζι.Τι γίνεται?[/quote]

[quote="Mike13"]Πες τα!!!!!!!![/quote]

[quote="Mike13"]ΧΑΧΑΧΑ!!!!ΓΑΜΑΤΟ!!!!!!!πολυ καλο φιλε!!![img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/42897.gif[/img] [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/42897.gif[/img] [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/42897.gif[/img] [img]http://r27.imgfast.net/users/3213/13/83/44/smiles/555517.gif[/img][/quote]

[quote="Mike13"]Γινεσε λιγο ποιο συγκεκριμενος?????ποιος εκανε ακιρο ποστ?????[/quote]

[quote="Mike13"]ε οχι και psp ειπαμε,απο pc και πανω!!!!![/quote]

ολα τα παραπανω, 40 και βαλε ποστς, ειναι ολα εκτος θεματος...καποιοι -οχι ολοι- ειναι αδικαιολογητοι...συγκεκριμενα mike13 στο ειπα και σε αλλο ποστ μου, κοψε τα ανουσια ποστς, γραφε πιο ουσιωδεις πραγματα...και εχεις και εσυ warn για την ολη σου συμπεριφορα εδω μεσα..
_______________________________________________________________


τριτον:

Toni Kellis έγραψε:Παραξενευτικα οταν δν βρηκα αναλογο foroum ηδη οποτε αποφασισα να κανω το πρωτο βημα καθως ειμαι σιγουρος οτι οι περισσοτεροι απο σας (και ειδικα οι καμμενοι οπως εγω) θα εχουν σκεφτει κατι τετοιο....λοιπον ποια ειναι τα αγαπημενα σας ζευγαρια του one piece??????? ξεκιναω εγω με zoro x robin

maggier έγραψε:αν θελετε ζευγαρια και ματσ μουτσ τραβατε διαβαστε κανα shoujo και αφηστε το one piece ...
Toni Kellis έγραψε:και μια μικρη παρενθεσουλα..οποιος δν γουσταρει το topic μαγκια του και χαρα του,πολυ απλα δν ασχολειται αλλα δν χρειαζεται να σπαει τα νευρα των αλλων με ακυρα post

Toni Kellis έγραψε:ενας πιο πριν που λεει να αφησουμε το one piece αμα θελουμε ζευγαρια και κατι τετοια...να μ κανετε τη χαρη ασχολουμαι με one piece πανω απο 10 χρονια πριν ακομα βγει στο alter και ειμαι πραγματικα αρρωστος με αυτο οπως σχεδον σιγουρα ειναι και ολα τα υπολοιπα μελη του forum
επαναλαμβανω o κοσμος του one piece ειναι βγαλμενος απο τη φαντασια οποτε δν υπαρχουν ορια σε ιδεες και σκεψεις πανω σε αυτο οποιουδηποτε ειδους...κατανοω απολυτα οτι μπορει καποιος να θεωρει το topic ασχετο αλλα αυτο δν σημαινει οτι μπορει να ερχεται εδω και να postαρει εναντιον του, ειναι σαν να προσβαλει ολους αυτους εδω που ασχολουνται...οποιοσδηποτε δν συμφωνει με το topic απλα το προσπερναει

1. πες μου σε παρακαλω πολυ που ειδες γραμμενο απο εμενα να λεω οτι δεν γουσταρω το τοπικ?
2. ακυρο ποστ?? η γνωμη μου ακυρο ποστ? η οποια γνωμη μου εσπασε και τα νευρα των αλλων?
ποιον αλλων? μονο εσενα βλεπω πειραγμενο...λοιπον ειπα "αν θελετε ζευγαρια και ματσ μουτσ τραβατε διαβαστε κανα shoujo και αφηστε το one piece ..." και το ξαναλεω, αν φαντασιωνεστε να δειτε ζευγαρακια στο οπ ξεχαστε το ^^...και για να εξηγουμαι, δεν προσβαλω κανεναν, ο καθενας ειναι ελευθερος να πιστευει και να γραφει οτι θελει, και οπως εισαι ελευθερος εσυ να πιστευεις και να φανταζεσαι ζευγαρακια ετσι και εγω ειμαι ελευθερη να μην φανταζομαι ζευγαρακια ^^ κατανοητο? δεν μπορω να το εξηγησω απλουστερα...

3. οντως εισαι πραγματικα αρρωστος και αρκετα πορωμενος για να φθασεις σε σημειο να παρεξηγησεις μια απλη προταση...δλδ hello, ειμαι admin του φορουμ, λες να εγινα αντμιν σε ενα φορουμ του οποιου το θεμα δεν μου αρεσει?
4. δεν ξερω με τι να πρωταρχισω απο αυτην την παραγραφο...εβαλα εγω οριο σε ιδεες? σου απαγορεψα να φανταζεσαι? και ολο αυτο το εκανα λεγοντας απλα την γνωμη μου? oh my god i'm so evil...ειπα μια γνωμη, την δικη μου γνωμη, δεν συμφωνεις, δεκτο, αλλα επειδη δεν συμφωνεις δεν σημαινει οτι ειναι προσβλητικη...

και σε ξαναρωταω, ειπα εγω καπου οτι το τοπικ ειναι ασχετο? ποσταρα εγω εναντιον του? γνωμη ποσταρα, συγνωμη που η γνωμη μου δεν συμφωνει με το θεμα του τοπικ (not!)...δεν ποσταρα εναντιον του τοπικ, ποσταρα μια διαφορετικη αποψη, δοξα τω θεω οι ανθρωποι μεταξυ μας ειμαστε διαφορετικοι και εχουμε διαφορετικες αποψεις και αυτο προς πληροφορηση σου ειναι καλο...

α και οποιοσδηποτε δεν συμφωνει με ενα τοπικ μπορει ελευθερα να ποσταρει την γνωμη του, η χουντα απο οτι με εχουν πληροφορησει τελευταια τελειωσε το 74...αρκει η γνωμη του να μην ειναι προσβλητικη, και η δικη μου δεν προσβαλε κανεναν και τιποτα..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maggie στις Σαβ 22 Οκτ 2011, 01:59, 1 φορά

86One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 01:55

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Νευριασε η Μαγδαληνη... Δεν γινεται συχνα αυτο...

Το καλυτερο ζευγαρι θετε?

Lucci/Robin! Yπαρχει ποιο ταιριαστο?

87One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 02:05

-FlameLeg Vender

-FlameLeg Vender

 

Τι αρρώστια είναι αυτή ρε; Λούτσι Ρόμπιν. Δεν ταιριάζουν καθόλου, σε μια τέτοια σχέση ο Λούτσι θα ήταν το σαδιστικό σύμβολο. Shigan+γλωσσόφιλα=τρελό ρομάντζο.

Ο Λούτσι όμως θα ταίριαζε πολύ με την Κάλιφα. Αλλά η Κάλιφα θα ταίριαζε και με τον Icebarg.

http://malicioustheory.blogspot.com

88One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 02:08

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
δε ταιριαζουν καθολου? Τι το κακο εχει ο σαδισμος?

89One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 02:13

-FlameLeg Vender

-FlameLeg Vender

 

Τίποτα κακό βρε! Ειδικά όταν τα rankyakuu βρίσκουν σπονδυλική στήλη και χύνονται τα υγρά και ο νωτυαίος μυελός ανεμίζει σαν αλογοουρά από το κρανίο, ΑΝΑΒΩ.

Βασικά ο Λούτσι είναι ο τύπος του άντρα που θέλει όταν μπαίνει στο σπίτι να έχει το ποδόλουτρο, τα φασόλια μαυρομάτικα βρασμένα έτοιμα με άνιθο και κρεμμυδάκι και ψωμί στο τραπέζι, ενώ διαβάζει εφημερίδα και φοράει τα γυαλιά πρεσβυωπίας. Ταυτόχρονα χαϊδεύει το μούσι του ανέμελα.

Μία γυναίκα σαν την Amane την Misa χρειάζεται. Τίποτε λιγότερο, τίποτε περίσσο.

http://malicioustheory.blogspot.com

90One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 02:19

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

λοιπον πρωτον αυτο το doublepost δν ξερω καν τι ειναι ή πως εγινε οποτε το προσπερναω

δευτερον ολα αυτα τα παραδειγματα απο προηγουμενα post ειναι οντως εκτος θεματος αλλα παραλληλα ειναι δεκτα γτ βγαινουν μεσα απο τη συζητηση...ας κανουμε και καμια πλακα ρ παιδι

τριτον ολα αυτα περι admin και ιστοριες δν τα πολυκαταλαβαινω εγω απλα γραφτηκα σε ενα forum προκειμενου να μιλαω με κοσμο που αγαπαει πραγματικα το one piece γτ σε οσους τα λεω εκτος forum τους μοιαζουν γιαπωνεζικα (ειρωνια xD)

τελος οσον αφορα αυτο περι γνωμης η καθε γνωμη ειναι δεκτη ειτε θετικη ειτε αρνητικη...εννοειται οτι και η αντιθετη γνωμη ειναι χρησιμη γτ δινει εμφαση και βαθος στο θεμα απλα αμα διαφωνεις πολυ απλα λες ρ παιδι 'δν προκειται να συμβει' ή κατι τετοιο οχι ματσ μουτσ και τραβατε αλλου και δν ξερω γω τι

τεσπα ολλα αυτα τα λεω γτ πριν γραφτω εδω ημουν για 2 χρονια σε ενα απο τα μεγαλυτερα forum περι one piece του κοσμου το οποιο μυστηριωδως εκλεισε by the way,και σε ολο αυτον τον καιρο δν συναντησα ποτε κατι αντιστοιχο γι αυτο μου εκανε εντυπωση no big deal...
προφανως δν επιδιωκω να δημιουργησω καμια αναστατωση

91One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 02:25

Fallenangie

Fallenangie

 

Απαπαπα...

Οποιος μου ξαναπροτεινει το wiki του One Piece,να παει να το διαβασει μονος του,ολο,για να μην μου πεταει κουφα μετα.

Τα λογια του Oda ε?...

Τουλαχιστον ειμαι shipper αλλα δεν περιμενω τρελα ρομαντζα στο manga αυτο.

Επισης,στα shoujo σιγουρα θα δειτε ζευγαρακια και οτι γουσταρεται παρα σε ενα shonen.

Ο Oda μιλησε,σε οποιον δεν γουσταρει ΚΑΝΕΙΣ δεν του απαγορευει καποια αλλη επιλογη.

Αλλα,ο Luffy τις εχει ολες.Αυτος τις εσωσε,σε αυτον χρωστανε τα περισσοτερα...

Μην αρχισουμε παλι τα ιδια,με το ποιος εχει ποιον ρολο και τι,τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα.

Δηλαδη,αν ηταν καποια αλλη στην θεση της Robin,ο Zoro,ΔΕΝ θα θυμοταν την σκηνη που,ενω θυσιαζε την ζωη της για να τους προστατευσει,ειπε οτι ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ,και να νικησει επιτελους τον Kaku.

Και μην μου ξαναβαλετε επιχειρημα το επ 318,και το κοπλιμεντο.Ειναι filler,ξεπεραστε το...

Μαλιστα...
Εγω για να μαι και εντος,ειμαι LuNa fan.
Η πρωτη που συνατησε,σε αυτην αφηνει το καπελο του,εκεινον επικαλειται οτι συμβαινει κατι ασχημο,απο εκεινον ζητησε στο Arlong Park βοηθεια...

Επισης Alvida x Buggy.Μην μου ξαναπειται ομως για εξωτερικη εμφανιση...Τοτε ο Sanji με ολες(οχι πως δεν θα θελε αλλα λεμε τωρα...)

92One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 02:46

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

α να μπραβο τα 2 τελευταια αντιπροσωπευουν ακριβως την εννοια του topic...ο καθενας λεει το αγαπημενο τ ζευγαρι, με καναδυο επειχηρηματα βεβαια οχι ξερο ψωμι,no harm is done

ολα αυτα τι εχει και τι δν εχει πει ο oda σουξου μουξου μανταλακια ειναι περιττα...βεβαια σε καποια φαση και γω παρασυρθηκα απο τη κατασταση δν ειμαι καλυτερος απο τους υπολοιπους μη παρεξηγηθουμε

στο κατω κατω της γραφης και ο oda ανθρωπος ειναι ανα πασα στιγμη μπορει να αλλαξει τα παντα...one piece ειναι φαντασια θελει xD

93One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 04:46

Fallenangie

Fallenangie

 

Κοιτα να δεις.

Αν αγνοεις τι λεει και τι δεν λεει ο Oda,τοτε μπορω να πω οτι ο Garp θα γινει πειρατης?Σωστα?
Οσον αφορα το ανθρωπος ειναι και μπορει να αλλαξει γνωμη,τοτε δεν θα διαβαζεις One Piece αλλα το μικρο σπιτι στο λιβαδι,η τον τιτανικο.Και μην το τραβαμε σε επιστημονικη φαντασια αν ο Oda κανει η δεν κανει πανω σε αυτο το θεμα.Προσωπικα αν το αρχισει σε τρελα ρομαντζα και π***ριες θα χασει την υποθεση ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ και θα γινει και ζησαν αυτοι καλα με τα πολλααα παιδια τους και μεις καλυτερα.

Εδω,λεμε τι μας αρεσει,και με επιχειρημα,αλλα με βαση και την υποθεση,σωστα?

Εγω ειπα παραπανω γιατι μ αρεσει LuNa,το και το.
Το καπελο στην Robin δεν το εδωσε.

Ετσι λοιπον και ο Zoro δεν εκανε τπτ παραπανω και τπτ λιγοτερο για την Robin απο οτι εκανε για την Nami και προπαντων για τον Luffy.

Για χαρη του Luffy,επεσε και παρακαλαγε τον Mihawk,και κοντεψε να πεθανει για χαρη(στη θεση) του Luffy.Το χει κανει για αλλον αυτο?Bromance?

Βεβαια υπαρχει και η ωραιοτατη κατηγορια crack pairings,στην οποια συγκαταλεγονται με 3-4 εξαιρεσεις ολα τα υπολοιπα ζευγαρια στο One Piece.Η Hancock με τον Mihawk η τον Ace για παραδειγμα.
Εκει ειδικα ειναι το θεμα εμφανισιακα ταιριαζουν.Γιατι δεν χρειαζεσαι evidence για να το supportarεις.

Πειτε βρε παιδια και κανα αλλο!
Σπόιλερ:

94One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 10:45

Mike13

Mike13

 

Toni Kellis έγραψε: λοιπον πρωτον αυτο το doublepost δν ξερω καν τι ειναι ή πως εγινε οποτε το προσπερναω

δευτερον ολα αυτα τα παραδειγματα απο προηγουμενα post ειναι οντως εκτος θεματος αλλα παραλληλα ειναι δεκτα γτ βγαινουν μεσα απο τη συζητηση...ας κανουμε και καμια πλακα ρ παιδι
DOUBLEPOST ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΠΟΣΤΑΡΕΙς ΔΥΟ ΦΟΡΕς ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ,ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΕΓΡΑΦΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΣΤΑ ΠΑΡΑΠAΝΩ ΠΟST ΞΕΡΕΙς ΜΙΛΑΓΑΝ ΚΙΑΛΟΙ,ΑΠΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ,ΝΟΜΙΖΩ ΠΩς ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ Ν ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛ ΚΑΝΟΝΤΑς ΠΛΑΚΕς ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΩΡΑΙΑ Η ΩΡΑ ΜΑΣ,ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟς WARNING!!!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

95One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 12:20

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
ρε που τους βρηκατε αυτους...

Ολοι ενας και ενας ειναι....

96One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 13:08

maggie

maggie

 

Tankianism έγραψε:Νευριασε η Μαγδαληνη... Δεν γινεται συχνα αυτο...

Το καλυτερο ζευγαρι θετε?

Lucci/Robin! Yπαρχει ποιο ταιριαστο?

ηρεμη ημουν..αποφευγω να απανταω οταν εχω νευρα, θα χασω την αντικειμενικοτητα μου και δεν κανει ^^
Tankianism έγραψε:ρε που τους βρηκατε αυτους...

Ολοι ενας και ενας ειναι....

αστα ellefson is an idiot

97One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 13:17

Elidor

Elidor

 

Avarga
Αφου ειμαστε εδω για να περναμε καλα ας βγαλουμε τους κανονες και ας γαμησουμε ολα τα τοπικς απαποδα....

ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ!? ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ?! Τα κωλο οφφ τοπικ τι σκατα τα εχουμε? Αντι να μπειτε εκει και να κανετε την πλακα σας καθεστε και μαλακιζεστε εδω???

Μην ξαναδω ουτε ΕΝΑ οφφ τοπικ ποστ αλλιως ολο το τοπικ εχει φαει διαγραφη!

98One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 13:32

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

οκ boss gj!

99One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 17:30

Red Dragon

Red Dragon

 

womanTENSAIinathens έγραψε:οσον αφορα τον zoro ισχυει οτι ειναι πολεμοχαρης και μπλα μπλα μπλα αλλα αυτο δν σημαινει οτι δν νοιαζεται για τους αλλους...ισα ισα που παντα οταν ολοκληρο το πληρωμα βρισκεται υπο διαλυση,οπως τοτε που εφυγε ο usopp και η robin ειναι αυτος που παιρνει το πανω χερι και βαζει μια ταξη στα πραγματα

Για τον Zoro μιλας;Οτι βαζει σε ταξη τα πραγματα;τι εχω χασει ρε guys???

μια και ειδα αυτο το post πρεπει να σου υπενθυμισω το επεισοδιο 064-065, οταν ολοι ειχαν γινει τυφλα (απο φαγητα και ποτα) και κοιμοντουσαν, μονο ο zoro ηταν ο ξαγρυπνος φρουρος. Ο zoro δεν ειναι καθολου χαζος

100One Piece Couples - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Couples Σαβ 22 Οκτ 2011, 17:33

Red Dragon

Red Dragon

 

womanTENSAIinathens έγραψε:
Toni Kellis έγραψε:οσον αφορα τον zoro ισχυει οτι ειναι πολεμοχαρης και μπλα μπλα μπλα αλλα αυτο δν σημαινει οτι δν νοιαζεται για τους αλλους...ισα ισα που παντα οταν ολοκληρο το πληρωμα βρισκεται υπο διαλυση,οπως τοτε που εφυγε ο usopp και η robin ειναι αυτος που παιρνει το πανω χερι και βαζει μια ταξη στα πραγματα

Για τον Zoro μιλας;Οτι βαζει σε ταξη τα πραγματα;τι εχω χασει ρε guys???

μια και ειδα αυτο το post πρεπει να σου υπενθυμισω το επεισοδιο 064-065, οταν ολοι ειχαν γινει τυφλα (απο φαγητα και ποτα) και κοιμοντουσαν, μονο ο zoro ηταν ο ξαγρυπνος φρουρος. Ο zoro δεν ειναι καθολου χαζος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης