Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

αγαπημενος admiral

Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 11 Vote_c1045%Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 11 Vote_c10 45% [ 48 ]
Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 11 Vote_c1036%Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 11 Vote_c10 36% [ 39 ]
Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 11 Vote_c1019%Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 11 Vote_c10 19% [ 20 ]
Σύνολο Ψήφων : 107

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 11]

Kamikaze

Kamikaze

 

Ένας ήταν πρώτη γραμμή και τα έβαλε με Newgate δύο φορές καθώς και με το πλήρωμα και τους Commanders του. Ο άνθρωπος που σκότωσε τον Ace όταν ξέφυγε και η "αποστολή" στη Marineford θα πήγαινε στράφι, το άτομο που έκανε το δυνατότερο ναυτικό στην ιστορία. Ο καλύτερος πλέον Αρχιναύαρχος!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kamikaze Tycoon στις Δευ 03 Ιουλ 2017, 18:53, 1 φορά

Aldark

Aldark

 

Όντως , υπό αυτό το σκεπτικό δεν υπήρχε σύγκριση μεταξύ εκείνου και του Αοκίτζι για το "χρήσμα". Θαρρώ όμως ότι ο Σενγκόκου ήταν λίγο πιο ήπιος και μετριοπαθής και γι'αυτό είπε τον καλό λόγο για τον Κούζαν. Όμως ο ικανότερος για μία πιο "αμίληκτη" δικαιοσύνη και ένα ισχυρό "ράπισμα" στους παρανόμους είναι ξεκάθαρα ο Σακαζούκαρος. :P

@crimson viper βάλε vibration button ρε , σε προκαλώ!! :xD:

Hawkins

Hawkins

 

αγαπημενος ειναι ο φουτζιτορα με διαφορα απο τον δευτερο

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ο καλύτερος άντμιραλ στη δουλειά του ο Σακαζούκι, ο πιο σωστός ηθικά άντμιραλ ο άο κιτζι και ο πιο γαμάτος/κουλ άντμιραλ ο κιζαρού

NikosV20

NikosV20

 

Συμφωνω απόλυτα με τον σκληρό .
Και ο aokiji είναι κουλ όμως

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aldark έγραψε:Όντως , υπό αυτό το σκεπτικό δεν υπήρχε σύγκριση μεταξύ εκείνου και του Αοκίτζι για το "χρήσμα". Θαρρώ όμως ότι ο Σενγκόκου ήταν λίγο πιο ήπιος και μετριοπαθής και γι'αυτό είπε τον καλό λόγο για τον Κούζαν. Όμως ο ικανότερος για μία πιο "αμίληκτη" δικαιοσύνη και ένα ισχυρό "ράπισμα" στους παρανόμους είναι ξεκάθαρα ο Σακαζούκαρος. :P

@crimson viper βάλε vibration button ρε , σε προκαλώ!! :xD:


@Aldark θα το βαλω μονο για σενα αλλα δεν θα του βαλω cooldown ετσι ωστε να το σπαμμαρω συνεχεια και να μην μπορεις να διαβασεις τιποτα :haha:

@NikosV20 pun intended?

κι απο μενα Aokiji δεν ηταν ο Fleet Admiral που χρειαζοταν το η κυβερνηση, αλλα ο Fleet Admiral που τους αξιζε :P

http://www.onepiecegr.com/

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 11 Z
Kizaru ο καλυτερος,με το καλυτερο φρουτο στο O.P

258Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 11 Empty Αγαπημένος ναύαρχος Δευ 03 Ιουλ 2017, 17:18

Aokiji

Aokiji

 

Ποιος είναι ο δικός σας?

Εμένα νομίζω μπορείτε να καταλάβετε πως είναι ο Aokiji  xD

Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? - Σελίδα 11 Downlo10

Kamikaze

Kamikaze

 

Όπως είπα και στο άλλο topic με το ίδιο όνομα.
http://www.onepiecegr.com/t44p250-topic

Ένας ήταν πρώτη γραμμή και τα έβαλε με Newgate δύο φορές καθώς και με το πλήρωμα και τους Commanders του. Ο άνθρωπος που σκότωσε τον Ace όταν ξέφυγε και η "αποστολή" στη Marineford θα πήγαινε στράφι, το άτομο που έκανε το δυνατότερο ναυτικό στην ιστορία. Ο καλύτερος πλέον Αρχιναύαρχος!!!
Σπόιλερ:

Aokiji

Aokiji

 

Σκοτωθηκε ο ace???? Παιδια νομιζω δεν πρεπει να ξαναπατησω στο φορουμ μεχρι να εχω φτασει στο πλεον τελευταιο επεισοδιο xD


Παντως το σπόιλερ δεν το ανοιξα

Santouryuu

Santouryuu

 

Kizaru

Shikkoku

Shikkoku

 

Το πιο αστείο κομμάτι είναι ότι στο σπόιλερ ταγκ δεν υπάρχει κάποιο σπόιλερ.

Μπορούμε να πούμε για όλους όσους πέρασαν κάποτε από αυτήν τη θέση, έτσι;

Kamikaze

Kamikaze

 

Στο spoiler θα μάθαινε από ποιον σκοτώνεται ο Ace ουσιαστικά. :P

Αλλά γιατί να ρωτήσει για αγαπημένο ναύαρχο αν δεν τους έχει δει καν όλους;;

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μονο τον aokiji εχει δει, ειναι πισω xD

http://www.onepiecegr.com/

Kamikaze

Kamikaze

 

Όπως είπα γιατί να ρωτήσει τότε; Μόνο έναν έχει δει...

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μπορει τωρα να αρχισε one piece και να εχει δει τα amv σου με τον sakazuki :P, κι εγω μεχρι καποια στιγμη ειχα καρασποιλεραρει τον εαυτο μου πριν δω one piece... κι ακομα το απολαμβανα

http://www.onepiecegr.com/

Kamikaze

Kamikaze

 

Δεν παίζει να ψάχνεται αφού δεν ήξερε το πιο γνωστό spoil. Που το ξέρουν ακόμα και όσοι δεν έχουν δει καν τον Ace.

Aokiji

Aokiji

 

Τωρα μου θυμισες! Πριν ξεκινησω one piece ειχα δει ενα βιντεο απτο youtube που λεγοταν "one piece the new era" και ειχα δει τον kuma να εξαφανιζει το πληρωμα αλλα ειδα και μια ολοκληρη τρυπα στην κοιλια του ace...


Τεσπα, ειμαι στο 460 νμζ απλα εχω χασει τον αποκωδικοποιητη της τηλεορασης μου...

Santouryuu

Santouryuu

 

Εδώ είναι Manga section... Αν δεν θες σποϊλς, μην έρχεσαι εδώ

  xD

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης