Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral?

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενο

αγαπημενος admiral

Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? Vote_c1045%Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? Vote_c10 45% [ 48 ]
Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? Vote_c1036%Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? Vote_c10 36% [ 39 ]
Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? Vote_c1019%Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? Vote_c10 19% [ 20 ]
Σύνολο Ψήφων : 107

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 11]

mizumizupower

mizumizupower

 

ποιος πιστευετε οτι ειναι ο καλυτεροτερος, ο φοβεροτερος ο αγαπημενος σας admiral?
Ψηφιστε ελευθερα και δικαιολογηστε την απαντηση σας...

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ψηφισα Kizaru επειδη εχει μαματο(για μενα το καλυτερο) Devil Fruit...
στο Sabaody Archipelago που τον εδειχνε να παλευει με πορωνε!

didimakia

didimakia

 

Kizaaaaruuuuuu... ouf
Το γτ νομιζω το κτλβενετε με τον τροπο που εγραψα το ονομα του... :xD:

Iron Nicκ

Iron Nicκ

 

Kizaru γτ απλα εχει πιστευω καλυτερο φρουτο απο τους αλλους 2 και ξερει να το χρησιμοποιει με περισσοτερους τροπους....εχει πλ επιμονη κιολας ο ατιμος κ δν λεει να σταματησει....ρε φιλε οταν τις εχεις φαει σταματα τι το βασανιζεις αλλο :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:

mizumizupower

mizumizupower

 

αυτα ειναι... kizaru for the win παιδες.
και εγω kizaru ψηφισα επειδη απλα ειναι απεριοριστα μαγκας και cooooooooooooool...

Iron Nicκ

Iron Nicκ

 

Akainu 0 Votes
τυχαιο???δν νομιζω :xD:

mizumizupower

mizumizupower

 

ετσι... και θα θελα να ξερα ποιος ψηφισε aokiji...

didimakia

didimakia

 

Kατσε να μπει ο Γιαννης...αυτον θα ψηφισει...

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ε νταξ μωρε και αυτος που ψηφισε Aokiji καλα ειναι...δλδ....αμα αυτος του αρεσει πιο πολυ....
ομως αυτος που θα ψηφισει Akainu(αν ψηφισει κανεις) πρεπει να φαει μπαν κατευθειαν! knife :xD:

Iron Nicκ

Iron Nicκ

 

ναι επρεπε να το βαλουμε κ σαν ορο στην αρχη....οποιος ψηφισει Akainu 4 μερες Ban :xD: :xD: :xD:
χαιρομαι που βλεπω οτι δν προσπαθουμε να βγαλουμε εμεις τα αποτελεσματα :haha: :haha: :haha:

Gol D. Sparrow

Gol D. Sparrow

 

λολ ρε παιδια πως κανετε ετσι εγω ψηφισα Αοkiji μου αρεσει περισσοτερο απο Κizaru αλλα συμφωνω με τους απο πανω Μπαν για Ακαινου gj! gj! Ποιος κατα τη γνωμη σας ειναι ο καλυτερος admiral? Portgasdaceforeverbysep

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Kizaru ρε...οπως εχω ξαναπει αψηφαει τη σχετικοτητα του Einstein xD...

και κανει τρομερο contrast η δυναμη του με τη καθυστερηση στην αντιληψη που εχει.... :haha:

mizumizupower

mizumizupower

 

shadow σε θεωρω υπευθυνο που δεν εχει φαει ακομα ban o gold d sparrow(πλακιτσα)
πολυ μαματη εικονα αυτη με τον ace sparrow...

Jimmy

Jimmy

 

kizaru ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
τρομερο στυλακι ο ατιμος....

Tsiakkos

Tsiakkos

 

Ακολουθώ κι εγώ το ρεύμα. Kizaru για το στυλ του. gj!

http://tsiakkos-rg.blogspot.com/

didimakia

didimakia

 

Βtw ο τιτλος χρειαζεται fix... ''dmiral'' :xD:

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
haaaai title fixed. ouf ouf


Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
Kizaru/Akainu

επειδή όμως δεν θέλω να πάει ο AKAINUUUUUUUUUUU αμαχητί θα τον ψηφίσω ρε...και θα μου κλάσετε μια μάντρα...από πότε αυτός που κάνει σωστά την δουλεία του πρέπει να πεθάνει? εξάλλου τα ήθελε ο κώλος του Ace...αφού δεν σε παίρνει τι κάνεις τον νταή?

παρ' όλα αυτά και η στάση του Ace μου άρεσε πολύ,αλλά και η συνέχεια...μας έδειξε πως υπάρχουν και πιο δυνατοί απ' ότι πιστεύαμε και δεν είναι όλα παίξε γέλασε


αα.Σας το πα?

AKAINU me kisses you ^_^ me kisses you ^_^ me kisses you ^_^ me kisses you ^_^ me kisses you ^_^ me kisses you ^_^ me kisses you ^_^ me kisses you ^_^ me kisses you ^_^ me kisses you ^_^ me kisses you ^_^ me kisses you ^_^ me kisses you ^_^ me kisses you ^_^

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

Γιαννη ελα πες την αληθεια...γιατι το 'κανες?ποιος σε παρεσυρε?!?!
κυλησες μηπως στα ναρκωτικα?!

και για ειμαι και λιγο on-topic...
ακριβως γι αυτο μισησαμε ολοι τον Akainu...επειδη εκανε σωστα τη δουλεια του και ειδες τα αποτελεσματα...!!!

Σπόιλερ:

Gol D. Sparrow

Gol D. Sparrow

 

HawkEyes Juracule έγραψε:Γιαννη ελα πες την αληθεια...γιατι το 'κανες?ποιος σε παρεσυρε?!?!
κυλησες μηπως στα ναρκωτικα?!

και για ειμαι και λιγο on-topic...
ακριβως γι αυτο μισησαμε ολοι τον Akainu...επειδη εκανε σωστα τη δουλεια του και ειδες τα αποτελεσματα...!!!

Σπόιλερ:
και στα ναρκωτικα να επεφτε δεν θα εστελνε φιλακια στο Akainu :mueh: τι τρεχει Γιαννη πες μας θα δειξουμε κατανοηση και θα σε βοηθησουμε να το ξεπερασεις here and there

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Θα ψήφιζα Kizaru αλλά μετά σκέφτηκα οτι τον Aokiji τον πάω πιο πολύ και τον θεωρώ πιο δίκαιο απο τους άλλους
Kuzan Aokiji λοιπόν και Hie Hie No Mi

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

maggie

maggie

 

Akainu ρεεεεεεεεε...

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
εσύ δεν τον μισείς?
*ύποπτο βλέμμα*

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
κιζαρου χαλαρα

maggie

maggie

 

Johnyman έγραψε:εσύ δεν τον μισείς?
*ύποπτο βλέμμα*
εγω? γτ?
μου εκανε κατι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης