Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ανέκδοτα/Κρυάδες

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 33]

426Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 27 Ιουν 2011, 00:46

leon black

leon black

 

womanTENSAIinathens έγραψε:Παει ενας τρελος σ'ενα εστιατοριο . Του φερνουν τον καταλογο και του λεει ο σερβιτορος: Φιλε φαε αυτο και θα με θυμηθεις!
Ενταξει λεει ο τρελος.
Φερνει ο σερβιτορος το φαγητο , τρωει ο τρελος την πρωτη μπουκια και λεει: Γιωργο εσυ εισαι;


Παρτε κι αλλο:
-Γιωργο μου εστειλα το παιδι να παρει κιμα και λειπει εδω και 3 ωρες , τι να κανω;
-Ξερω γω! Φτιαξε φασολακια...

:haha: :muaha:

πολύ ξακουστό και κλεμένο απο σφυνάκια


_________________
animanga greek forum!
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

427Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 27 Ιουν 2011, 00:48

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

leon black έγραψε:
womanTENSAIinathens έγραψε:Παει ενας τρελος σ'ενα εστιατοριο . Του φερνουν τον καταλογο και του λεει ο σερβιτορος: Φιλε φαε αυτο και θα με θυμηθεις!
Ενταξει λεει ο τρελος.
Φερνει ο σερβιτορος το φαγητο , τρωει ο τρελος την πρωτη μπουκια και λεει: Γιωργο εσυ εισαι;


Παρτε κι αλλο:
-Γιωργο μου εστειλα το παιδι να παρει κιμα και λειπει εδω και 3 ωρες , τι να κανω;
-Ξερω γω! Φτιαξε φασολακια...

:haha: :muaha:

πολύ ξακουστό και κλεμένο απο σφυνάκια

ναι τους το εκλεψα

428Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 27 Ιουν 2011, 00:52

leon black

leon black

 

απορεί το παιδί στην μαμά του: μαμά τι σειμαίνει ορκίζομαι?
απαντάει η μαμά: ορκίζομαι είναι όταν δίνεις τον λόγο σου σε κάτι που λές και δεν μπορείς να το πάρεις πίσω και πρέπει να γίνει...
παιδί: ωραία... ορκίζομαι να μου δώσεις 50 ευρώ


_________________
animanga greek forum!
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

429Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 27 Ιουν 2011, 13:15

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
συνεχίζω με μία ακόμα μαλακίτσα

Ήταν μια φορά ένας ομοφυλόφιλος και αποφάσισε να πάει στον πατέρα του να του ανακοινώσει το γεγονός. Πάει λοιπόν και του λέει:
- Πατέρα, έχω να σου πω κάτι. Είμαι gay.
- Καλά παιδί μου, αλλά για πες μου κάτι. Σπίτι στη Μύκονο έχεις;
- Όχι, πατέρα.
- Μήπως κάνεις παρέα με μοντέλα;
- Όχι, πατέρα.
- Μήπως θέλεις να γίνεις σχεδιαστής μόδας;
- Όχι, πατέρα.
- Ε, τότε τι gay και μαλακίες μου λες; Πούστης της συμφοράς είσαι


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

430Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 27 Ιουν 2011, 15:53

leon black

leon black

 

θέλω την μαμά μου! :conf: :buhu: ellefson is an idiot


_________________
animanga greek forum!
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

431Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 27 Ιουν 2011, 15:54

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Aldark's mother έγραψε:συνεχίζω με μία ακόμα μαλακίτσα

Ήταν μια φορά ένας ομοφυλόφιλος και αποφάσισε να πάει στον πατέρα του να του ανακοινώσει το γεγονός. Πάει λοιπόν και του λέει:
- Πατέρα, έχω να σου πω κάτι. Είμαι gay.
- Καλά παιδί μου, αλλά για πες μου κάτι. Σπίτι στη Μύκονο έχεις;
- Όχι, πατέρα.
- Μήπως κάνεις παρέα με μοντέλα;
- Όχι, πατέρα.
- Μήπως θέλεις να γίνεις σχεδιαστής μόδας;
- Όχι, πατέρα.
- Ε, τότε τι gay και μαλακίες μου λες; Πούστης της συμφοράς είσαι
δν τ καταλαβα e?

432Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 28 Ιουν 2011, 01:06

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Ο Chuck Norris παίζει άσο το διπλό του Μπέου.

Ο Chuck Norris παίζει το ημίχρονο over και το τελικό under. Και κερδίζει.


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

433Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 28 Ιουν 2011, 01:08

Kauko

Kauko

 

κορυφαια! :haha:

434Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τετ 29 Ιουν 2011, 23:38

didimakia

didimakia

 

Κάνει ένα αντρόγυνο έρωτα όταν ανοίγει την πόρτα ο μικρός τους γιος και τους λέει:
- Τι κάνετε εκεί;
- Βάζω βενζίνη στην μαμά σου, απαντάει ο μπαμπάς.
- Πώπω μπαμπά, η μαμά πρέπει να καίει πολύ, γιατί το πρωί της έβαζε και ο θείος...


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

435Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τετ 29 Ιουν 2011, 23:42

Kauko

Kauko

 

^^ ωραιο :haha:

παρτε κι απο μενα 2

1. Μπαινει ο ιπποτηςστη σπηλια και φωναζει: "Δρακε δρακε ελα να παλεψουμε"
και ακουγεται μια φωνη: "Θα εβγαινα αν θταματουθες να παταθ τη γλωθθα μου" ( :xD: δημοτικο style)

κι ενα αλλο

2. Τι ειναι κιτρινο και δεν μπορει να κολυμπησει?
Σπόιλερ:
γιατι?
Σπόιλερ:

:haha: :haha: :haha:

436Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τετ 29 Ιουν 2011, 23:43

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

didimakia έγραψε:Κάνει ένα αντρόγυνο έρωτα όταν ανοίγει την πόρτα ο μικρός τους γιος και τους λέει:
- Τι κάνετε εκεί;
- Βάζω βενζίνη στην μαμά σου, απαντάει ο μπαμπάς.
- Πώπω μπαμπά, η μαμά πρέπει να καίει πολύ, γιατί το πρωί της έβαζε και ο θείος...

Το ξερω κι αλλιως!
Το ιδιο σκηνικο, ωσπου μπαινει το παιδι μεσα και ρωταει:μπαμπα, μαμα τι κανετε εκει;
Μαμα:φουσκωνω την κοιλια του μπαμπα
παιδι:καλα κανεις γιατι το πρωι η θεια του τη ξεφουσκωσε!


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Lunabyrusky
by Rusky-Boz

437Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Πεμ 30 Ιουν 2011, 01:24

kosni21

kosni21

 

καλυτερο κ απο air condition

438Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 03 Ιουλ 2011, 01:24

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
το ξαναβιάβασα και είπα αυτή τη φορά να το μοιραστώ μαζί σας

Ένα ζευγάρι ενώ κάνει έρωτα έχουν βάλει ένα μαύρο δούλο να τους κάνει αέρα. Μετά απο 15 λεπτά ρωτάει ο άντρας την γυναίκα αν της άρεσε εκείνη απαντάει αρνητικά.Μετά απο λίγο την ξαναρωτάει αλλά εκείνη δίνει αρνητική γνώμη. Τότε ο άντρας νευριάζει και λέει στον μαύρο να αλλάξουν ρόλους. Μετά απο ένα τέταρτο ρωτάει ο άντρας τη γυναίκα του πως ήταν και εκείνη απαντάει καταφατικά και γεμάτη ενθουσιασμό. Και τότε γυρνάει ο άντρας και λέει στον μαύρο:είδες ρε άχρηστε πως κάνουν αέρα?!


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

439Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 04 Ιουλ 2011, 12:06

katalanosGR

katalanosGR

 

Aldark's mother έγραψε:το ξαναβιάβασα και είπα αυτή τη φορά να το μοιραστώ μαζί σας

Ένα ζευγάρι ενώ κάνει έρωτα έχουν βάλει ένα μαύρο δούλο να τους κάνει αέρα. Μετά απο 15 λεπτά ρωτάει ο άντρας την γυναίκα αν της άρεσε εκείνη απαντάει αρνητικά.Μετά απο λίγο την ξαναρωτάει αλλά εκείνη δίνει αρνητική γνώμη. Τότε ο άντρας νευριάζει και λέει στον μαύρο να αλλάξουν ρόλους. Μετά απο ένα τέταρτο ρωτάει ο άντρας τη γυναίκα του πως ήταν και εκείνη απαντάει καταφατικά και γεμάτη ενθουσιασμό. Και τότε γυρνάει ο άντρας και λέει στον μαύρο:είδες ρε άχρηστε πως κάνουν αέρα?!
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Pandman ownz


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Playermodel

440Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 04 Ιουλ 2011, 12:25

leon black

leon black

 

Aldark's mother έγραψε:το ξαναβιάβασα και είπα αυτή τη φορά να το μοιραστώ μαζί σας

Ένα ζευγάρι ενώ κάνει έρωτα έχουν βάλει ένα μαύρο δούλο να τους κάνει αέρα. Μετά απο 15 λεπτά ρωτάει ο άντρας την γυναίκα αν της άρεσε εκείνη απαντάει αρνητικά.Μετά απο λίγο την ξαναρωτάει αλλά εκείνη δίνει αρνητική γνώμη. Τότε ο άντρας νευριάζει και λέει στον μαύρο να αλλάξουν ρόλους. Μετά απο ένα τέταρτο ρωτάει ο άντρας τη γυναίκα του πως ήταν και εκείνη απαντάει καταφατικά και γεμάτη ενθουσιασμό. Και τότε γυρνάει ο άντρας και λέει στον μαύρο:είδες ρε άχρηστε πως κάνουν αέρα?!


χαζόοοοοοοο


_________________
animanga greek forum!
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

441Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 04 Ιουλ 2011, 23:41

than132

than132

 

λιπον θα πω ενα ορεο ανεκδοτο που ακουσα μολισ.......


ηταν ενα γατακι και πνιγοταν ...φοναζωντασ ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ Εκηνη την ωρα περνουσε ενα πουλι απο ψυλα ...
οταν το ειδε το γατακι αρχισε να φοναζει δυνατοτερα ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ

το πουλι ειδε το γατακια αλλα δεν εκανε τιποτα και απομακρυνθικε σιγανα....



ιθικο δυδαγμα
Σπόιλερ:


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Blackbeard

442Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 05 Ιουλ 2011, 00:09

leon black

leon black

 

αυτός είναι χειρότερος από εμένα στα ορθογραφικά ρε!!!!!!!!!!!


_________________
animanga greek forum!
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

443Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 05 Ιουλ 2011, 03:04

didimakia

didimakia

 

Τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια και τελειωνει σε οζη?


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

444Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 05 Ιουλ 2011, 10:54

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

didimakia έγραψε:Τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια και τελειωνει σε οζη?

η γατα βρε καραγκιοζη

445Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 05 Ιουλ 2011, 11:46

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια και τελειώνει σε -μένως?


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

446Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 05 Ιουλ 2011, 11:58

Kauko

Kauko

 

θα σου'λεγα τωρα... ^^

447Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 05 Ιουλ 2011, 11:59

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
δεν κάνει νιάου νιάου αυτός^^

η γάτα ρε καραγκιόζη,στο είπα και προηγουμένως


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

448Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 05 Ιουλ 2011, 11:59

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Aldark's mother έγραψε:τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια και τελειώνει σε -μένως?

η γατα βρε καραγκιοζη στο ειπα προηγουμενως

449Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 05 Ιουλ 2011, 12:27

leon black

leon black

 

τό ´παμε αυτό


_________________
animanga greek forum!
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

450Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 05 Ιουλ 2011, 13:16

than132

than132

 

Πωσ γινετε ενα πεοσ γνοστο....???
Σπόιλερ:
:haha:


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 18 Blackbeard

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης