Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ανέκδοτα/Κρυάδες

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 33]

601Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Παρ 17 Φεβ 2012, 19:20

deko10ole

deko10ole

 

Καλά ο σκύλος το χει παρακάνει.Θεωρώ όμως αυτού του στυλ τα ανέκδοτα καλά ειδικά αν συγκριθούν με κάποια του στυλ:

Που κουρεύονται τα πρόβατα;
Σπόιλερ:


_________________
You guys have already lost... in sheer military force.

602Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Σαβ 25 Φεβ 2012, 20:53

Sosa

Sosa

 

-γιατι ενα οπλο ειναι καλυτερο απο μια γυναικα;
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

603Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Σαβ 25 Φεβ 2012, 21:36

Elidor

Elidor

 

Avarga
Oι γυναικες ειναι νουμπαδες και τη παιρνουν.. Τελος.

604Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Σαβ 25 Φεβ 2012, 22:42

vagas1989

vagas1989

 

605Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Φεβ 2012, 01:33

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Elidor έγραψε:Oι γυναικες ειναι νουμπαδες και τη παιρνουν.. Τελος.

Παρακαλώ??????

Την φαλλοκρατική κοινωνία μου μέσα... μάνα γιατί δεν με γέννησες αντρα...
Αν και σαν φύλο είμαστε ομορφότερο και αρτιότερο.. συμφωνώ πως η γυναίκα σαν ύπαρξη έχει ευτελιστεί και ώρες ώρες σιχαίνομαι ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ θυλικά.. φτηνά, ξετσίπωτα , χωρις αισθητική και ίχνος νοημοσύνης..
Αλλα και τα αρενικά έχετε ανάγει την καφρίλα και την σιχαμάρα σε άλλο επίπεδο... δεν μπορώ να πω πως είστε κατα πολύ ανώτερα, πάντως δεν εξευτελίζεστε σε τέτοιο βαθμό... (βαβαια και στις 2 περιπτώσεις υπάρχουν εξαιρέσεις.. μην παρεξηγιόμαστε)
Γενικα έχω απογοητευτεί από το ανθρώπινο είδος.. Άθλιες και σιχαμερές υπάρξεις... Το Death Note μου τώρα.... :xD: is there trouble?


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Untitled-1-7

606Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Φεβ 2012, 01:55

Elidor

Elidor

 

Avarga
Mπορεις να πεθανεις τωρα αν θες.

607Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Φεβ 2012, 02:01

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Elidor έγραψε:Mπορεις να πεθανεις τωρα αν θες.

Προτιώ να καθαρίσω κάποια άτομα που έχω σε λίστα... θα γίνει ο κόσμος μας καλύτερος.


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Untitled-1-7

608Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Φεβ 2012, 02:31

Elidor

Elidor

 

Avarga
Nα τα καθαρισεις πως..?

609Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Φεβ 2012, 10:44

Sosa

Sosa

 

λοιπον, μιας και εχουμε 2012 πλεον, ας πουμε επιτελους τα πραγματα με το ονομα τους:
ΟΧΙ, οι γυναικες ΔΕΝ ειναι ομορφοτερα πλασματα απ'τους αντρες.
απλα σκεψου οτι ενας ομορφος αντρας ειναι στο ιδιο επιπεδο με μια ομορφη γυναικα, με την διαφορα οτι ο αντρας ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΟΤΑΝ 4,5 ΩΡΕΣ με μπογιες και καλλυντικα, ουτε καν ενα τεταρτο. Οποτε για ποια συγκριση μιλαμε;


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

610Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Φεβ 2012, 10:48

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

611Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Φεβ 2012, 11:04

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Sosa έγραψε:λοιπον, μιας και εχουμε 2012 πλεον, ας πουμε επιτελους τα πραγματα με το ονομα τους:
ΟΧΙ, οι γυναικες ΔΕΝ ειναι ομορφοτερα πλασματα απ'τους αντρες.
απλα σκεψου οτι ενας ομορφος αντρας ειναι στο ιδιο επιπεδο με μια ομορφη γυναικα, με την διαφορα οτι ο αντρας ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΟΤΑΝ 4,5 ΩΡΕΣ με μπογιες και καλλυντικα, ουτε καν ενα τεταρτο. Οποτε για ποια συγκριση μιλαμε;

Aπο όσα είπα εκεί κολήσατε.. :xD:
Μιλάω για την ανατομία του γυναικείου σώματος και την ύπαρξη της γυναίκας.. αλλά εντάξει θα συμφωνήσω..
Και δεν φτιάχνονται ΌΛΕΣ οι γυναίκες.. μην λέμε χαζά..
Απλά έχω σιχαθει τα στερεότυπα, και μιας και είμαστε στο 2012 βαρέθηκα να υποτιμάται η γυναίκα και να θεωρείται ένα κομάτι κρέας, για να μην πω γλάστρα και
απλο σεξουαλικό αντικείμενο... Εκει θέλω α καταλήξω.. με αφορμή και την εικόνα του Βέγκας.. σόρρυ που έμεινα οφ τόπικ, τι σταματάω εδώ..


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Untitled-1-7

612Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Φεβ 2012, 11:13

Sosa

Sosa

 

-τι κανει μια γυναικα στο κρεβατι μετα την πραξη?
Σπόιλερ:


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

613Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Φεβ 2012, 11:20

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Sosa έγραψε:-τι κανει μια γυναικα στο κρεβατι μετα την πραξη?
Σπόιλερ:

Χαχαχα, οκ πάω πάσο... why you..!


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Untitled-1-7

614Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 28 Φεβ 2012, 14:10

core

core

 

χαχαχαχαχα...... gj!
Καλό αν και δεν είναι πάντα έτσι….
Σπόιλερ:


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 07Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

615Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 28 Φεβ 2012, 14:20

Santouryuu

Santouryuu

 

πως λεγεται το περιττο λιπος γυρω απο το αιδοιο;
Σπόιλερ:
is there trouble?

βασικα οι γυναικες ειναι πολυ κατωτερα οντα απο τους αντρες πιστευω. στα παντα, μα στα παντα οι αντρες ειναι καλυτεροι. μεχρι και αυτοι οι πισωγλεντηδες οι σχεδιαστες μοδας - οι ελαττωματικοι αντρες δλδ - ειναι καλυτεροι xD

αν οι γυναικες εκαναν κουμαντο η ανθρωποτητα θα ηταν ακομα πανω στα δεντρα και θα περιμενε να ωριμασουν τα βελανιδια!


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

616Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 28 Φεβ 2012, 14:33

Elidor

Elidor

 

Avarga
Oι γυναικες ποτε δεν θα μπορεσουν να κανουν κουμαντο, τους λειπει η ηγετικη ικανοτητα.

617Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 28 Φεβ 2012, 14:41

Santouryuu

Santouryuu

 

Elidor έγραψε:Oι γυναικες ποτε δεν θα μπορεσουν να κανουν κουμαντο, τους λειπει η ηγετικη ικανοτητα.


κοινως τα.... βαριδια xD


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

618Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 28 Φεβ 2012, 14:47

Sosa

Sosa

 

εδω ακομα και στο στοιχειο τους, που ειναι η κουζινα και η μαγειρικη, τις κερναμε κανονικα. τι καθεστε λοιπον και συζητατε. ως κομπαρσοι μπορουν να τα καταφερουν πολυ καλα ομως. "πισω απο εναν επιτυχημενο αντρα, κρυβεται μια σπουδαια γυναικα". ποτε ομως το αντιθετο, μη το ξεχνατε αυτο.
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Strong_woman


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

619Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 28 Φεβ 2012, 17:22

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Βασικά σε έναν ανδροκρατούμενο κόσμο, όπου η γυναίκα υποτιμάται, μεχρι προσφάτως δεν είχε ευκαιρίες για μόρφωση και εργασία, και αντιμετωπίζεται ακόμα και σήμερα με την νοοτροπία που μόλις τώρα δείχνετε.. τα αποτελέσματα είναι απογοητευτικά..
Έτσι μεγαλώσατε, νιώθετε την "υπεροχή" του αρσενικού... τι να πώ..
και ίσως τα παραδείγματα που έχετε γύρω σας να σας ώθησαν στο να σκέφτεστε όπως οι προπαππούδες σας..
Ίσως πάλι εγώ να μεγάλωσα σε μια οικογένεια με αντιστραμένους ρόλους... δεν ξέρω τι φταίει... πάντως ας μου αναλύσει κάποιος για ποιο λόγω οι άντρες θεωρούνται ανώτεροι.. σοβαρά και υπεύθυνα.. τον προκαλώ..


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Untitled-1-7

620Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 28 Φεβ 2012, 17:49

Santouryuu

Santouryuu

 

THIS IS A MAN'S WORLD :P


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

621Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 28 Φεβ 2012, 18:49

vagas1989

vagas1989

 

Patty D Luffy έγραψε:
Aπο όσα είπα εκεί κολήσατε.. :xD:
Μιλάω για την ανατομία του γυναικείου σώματος και την ύπαρξη της γυναίκας.. αλλά εντάξει θα συμφωνήσω..
Και δεν φτιάχνονται ΌΛΕΣ οι γυναίκες.. μην λέμε χαζά..
Απλά έχω σιχαθει τα στερεότυπα, και μιας και είμαστε στο 2012 βαρέθηκα να υποτιμάται η γυναίκα και να θεωρείται ένα κομάτι κρέας, για να μην πω γλάστρα και
απλο σεξουαλικό αντικείμενο... Εκει θέλω α καταλήξω.. με αφορμή και την εικόνα του Βέγκας.. σόρρυ που έμεινα οφ τόπικ, τι σταματάω εδώ..

2η φορά με αποκαλούν βεγκας σε αυτό το φορουμ θα τρελαθωωωωωωωω ,όχι μη σκέφτεσαι που παραπέμπει
όσο για την εικόνα ,ανέκδοτα/κρυάδες βρισκόμαστε, πλάκα κάνουμε, δεν το εννοώ μην αρπάζεστε :D

622Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Σαβ 16 Ιουν 2012, 02:01

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ο gol d roger ηταν ο βασιλιας των πυρατων γιατι ο τσακ νορις ειχε ναυτια :xD:

623Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Σαβ 16 Ιουν 2012, 14:43

Choperfan

Choperfan

 

vagas1989 έγραψε:
Patty D Luffy έγραψε:
Aπο όσα είπα εκεί κολήσατε.. :xD:
Μιλάω για την ανατομία του γυναικείου σώματος και την ύπαρξη της γυναίκας.. αλλά εντάξει θα συμφωνήσω..
Και δεν φτιάχνονται ΌΛΕΣ οι γυναίκες.. μην λέμε χαζά..
Απλά έχω σιχαθει τα στερεότυπα, και μιας και είμαστε στο 2012 βαρέθηκα να υποτιμάται η γυναίκα και να θεωρείται ένα κομάτι κρέας, για να μην πω γλάστρα και
απλο σεξουαλικό αντικείμενο... Εκει θέλω α καταλήξω.. με αφορμή και την εικόνα του Βέγκας.. σόρρυ που έμεινα οφ τόπικ, τι σταματάω εδώ..

2η φορά με αποκαλούν βεγκας σε αυτό το φορουμ θα τρελαθωωωωωωωω ,όχι μη σκέφτεσαι που παραπέμπει
όσο για την εικόνα ,ανέκδοτα/κρυάδες βρισκόμαστε, πλάκα κάνουμε, δεν το εννοώ μην αρπάζεστε :D

oλα αυτα που λεγατε ηταν αστεια ετσι?γιατι τοχατε παρατραβηξει το θεμα

624Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 24 Μαρ 2013, 10:26

Santouryuu

Santouryuu

 

Μπαίνει ένας με γεμάτο πιστόλι στο καφενείο της γειτονιάς και φωνάζει :
- Ποιός από σας γ@μησε την γυναίκα μου;
Και ακούγεται από το βάθος μια φωνή :
- Δεν σου φτάνουν οι σφαίρες ρε μεγάλε...!!


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

625Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 25 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 24 Μαρ 2013, 13:32

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Είναι ένας σκίουρος πάνω σε ένα πεύκο ..Αγναντεύει ,αγναντεύει
,αγναντεύει .....Αγναντεύει .Σε κάποια φάση βλέπει κάτω μία αγελάδα.
Ξεκινάει η αγελάδα και σκαρφαλώνει το πεύκο και έχει μείνει καγγελο ο σκίουρος .
Έρχεται κάθετε διπλά του και του λέει καλημέρα σκίουρε .
Ο σκίουρος σοκαρισμένος :
Μα καλά αγελάδα δεν είσαι?Τι κάνεις πάνω στο δεντρό ?
-Αγελάδα :Ήρθα να φάω μήλα
-Σκίουρος : Μα εδώ είναι πεύκο
-Αγελάδα : Έφερα τα δικά μου ......


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 29 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης