Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ανέκδοτα/Κρυάδες

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 33]

801Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 04 Απρ 2016, 03:31

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Δύο χαζοί φίλοι μόλις έχουν παρκάρει το αυτοκίνητό τους και ο ένας προσπαθεί να το ξεκλειδώσει, για να βγουν από μέσα, χρησιμοποιώντας ένα σουγιά.
- Δεν μπορώ να ανοίξω την πόρτα. Να δω πώς θα μπορέσουμε να βγούμε από δω μέσα...
- Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βρεις μια λύση γρήγορα. Σε λίγο θα αρχίσει να βρέχει και η κουκούλα είναι ανοιχτή...

http://www.onepiecegr.com/

802Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 04 Απρ 2016, 15:56

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
-1

803Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 04 Απρ 2016, 20:38

Tcixlas

Tcixlas

 

-3 στον δήμο

804Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 04 Απρ 2016, 20:53

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Τα ονειρα μου

805Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 04 Απρ 2016, 20:54

Tcixlas

Tcixlas

 

καλό το ξέρω και με το οι στόχοι μου

806Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 05 Απρ 2016, 00:48

Shikkoku

Shikkoku

 

Είδα ένα ωραίο σήμερα με ένα παγάκι, αλλά ήταν πολύ κρύο

807Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 05 Απρ 2016, 00:58

Tcixlas

Tcixlas

 

έπρεπε να ακουμπήσεις τη γλώσσα σου πάνω του

808Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Παρ 11 Νοε 2016, 15:12

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Αουτς...

Μια νοικοκυρά θέλει να μαγειρέψει χόρτα.
Πάει στον μανάβη και ρωτάει:
- Χόρτα έχετε;
- Όχι, λέει ο μανάβης.
Πάει στο κρεοπωλείο:
- Χόρτα έχετε;
- Όχι, λέει ο κρεοπώλης.
Πάει στην σχολή Κουνγκ-φου:
- Χόρτα έχετε;
- Ναι, όσα θέλετε! Έξω από την πόρτα.

Ηθικό δίδαγμα:
Στου koung-fou την πόρτα, όσα θέλεις χόρτα.....!!

http://www.onepiecegr.com/

809Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Παρ 11 Νοε 2016, 21:58

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Scarlet D. έγραψε:Αουτς...

Μια νοικοκυρά θέλει να μαγειρέψει χόρτα.
Πάει στον μανάβη και ρωτάει:
- Χόρτα έχετε;
- Όχι, λέει ο μανάβης.
Πάει στο κρεοπωλείο:
- Χόρτα έχετε;
- Όχι, λέει ο κρεοπώλης.
Πάει στην σχολή Κουνγκ-φου:
- Χόρτα έχετε;
- Ναι, όσα θέλετε! Έξω από την πόρτα.

Ηθικό δίδαγμα:
Στου koung-fou την πόρτα, όσα θέλεις χόρτα.....!!
ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean

810Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Παρ 11 Νοε 2016, 23:24

Aldark

Aldark

 

Scarlet D. έγραψε:Αουτς...

Μια νοικοκυρά θέλει να μαγειρέψει χόρτα.
Πάει στον μανάβη και ρωτάει:
- Χόρτα έχετε;
- Όχι, λέει ο μανάβης.
Πάει στο κρεοπωλείο:
- Χόρτα έχετε;
- Όχι, λέει ο κρεοπώλης.
Πάει στην σχολή Κουνγκ-φου:
- Χόρτα έχετε;
- Ναι, όσα θέλετε! Έξω από την πόρτα.

Ηθικό δίδαγμα:
Στου koung-fou την πόρτα, όσα θέλεις χόρτα.....!!
πιο παλιό απ'το ίντερνετ.
Σαν το άλλο που ήταν ένας τυφλός ταξιτζής με ένα Skoda Fabia και ήθελε να ανεβάσει την πελατεία του.
Οπότε τι να κάνει τι να κάνει , αποφάσισε να βάλει κληματισμό! Ήρθε κάποιος κόσμος αλλά δεν ήταν ικανοποιημένος , οπότε έκανε επένδυση και έβαλε δερμάτινα καθίσματα! Τώρα είχε μεγάλα έσοδα και ζήτηση , αλλά ο ταξιτζής μας ποτέ δεν ήταν ικανοποιημένος. Οπότε λέει , θα βάλω τηλεόραση να βλέπουν οι πελάτες μου. Ε τότε έγινε της πουτάνς στην πόλη , όλοι θέλανε να πάνε στο ταξί του , γιατί έβαλε και DVD και έφερνε φρέσκες ταινίες. Μα ήταν πολύ φιλόδοξος και σκέφτηκε ένα ακόμα δαιμόνιο κόλπο , θα πρόβαλε και πορνοταινίες!
Έτσι έβγαλε την εξής διαφήμιση (ηθικό δίδαγμα):
Στου τυφλού την Skoda , όσο θέλεις Τσόντα.

811Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Παρ 11 Νοε 2016, 23:36

Hawkins

Hawkins

 

πως γινετε να αδηγαει και να ειναι τυφλος?

812Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Σαβ 12 Νοε 2016, 01:55

Shikkoku

Shikkoku

 

Το cringe έχει χτυπήσει κόκκινο

813Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 13 Νοε 2016, 01:37

Kamikaze

Kamikaze

 

Στου κουφού τη σκόντα το ξέρω'γω που επειδή ήταν κουφός δεν είχε πελάτες και αναγκάστηκε να τα κάνει όλα αυτά. :P

814Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 13 Νοε 2016, 02:38

Aldark

Aldark

 

ανέκδοτο είναι χόκινς ή ίσως και να ναι όπως το λέει ο Θάνος (ε ναι αυτό είπα κι εγώ ότι έψαχνε πελάτες). 
Το βρήκα κι αλλού , νεβερμάηντ  αυτά τα ανέκδοτα ήταν στη μόδα πριν 12-10 χρόνια. Χρυσές εποχές :')

Ήτανε ο STALLONE και ο SCHWAZENEGGER και ο ένας προσπαθούσε να υπερβεί τον άλλον!
Ε λοιπόν αγοράζει ο SCHWAZENEGGER ένα τεράστιο και πανάκριβο κτήμα σε μια καλή περιοχή και αμέσως μετά το ίδιο κάνει και ο Stallone!
Έπειτα χτίζει ο πρώτος μια τεράστια πολυτελή βίλα με πισίνες και τζακούζια και πάλι το ίδιο κάνει και ο Stallone! Μετά αγοράζει μια πανάκριβη janguar ο SCHWAZENEGGER και το ίδιο κάνει και ο Stallone! Tελος ο SCHWAZENEGGER αγοράζει ένα λευκό πανέμορφο άλογο το οποίο ήταν και
ταχύτατο και το ίδιο κάνει και ο Stallone!
Σε κάποια φάση νευριασμένος ο SCHWAZENEGGER του λέει να τα στήσουνε τα άλογα για να δούνε τελικά ποιανού είναι το γρηγορότερο άλογο και εν κατακλείδι να δούνε και ποιος είναι ο καλύτερος!

Αρχίζουν να τρέχουνε τα άλογα αλλά χωρίς αποτέλεσμα γιατί ήταν και τα δυο το ίδιο γρήγορα!
Τότε συμφωνούνε για να δούνε ποιο είναι το πιο καλό να δούνε ποιο από τα δυο θα χέσει πρώτο...
Μετά από πολύ ώρα χέζει πρώτο το άλογο του Stallone!!!!
ΗΘΙΚΟΝ ΔΙΔΑΓΜΑ
Χέστηκε η φοράδα STALLONE!!!!!

Άλλο ένα είναι το εξής:
Ήταν μια φορά ένας σκίουρος που ήθελε να αγοράσει γρήγορα καπότες γιατί είχε την γκόμενα στο σπίτι του. Πάει στο μαγαζί του Ντόναλντ για να αγοράσει αλλά δεν βρίσκει. Τότε του λέει ο Ντόναλντ:
- "Εγώ δεν έχω μου τελείωσαν αλλά άμα πάς στου Μίκυ θα βρεις όσες θέλεις."
Πάει ο σκίουρος στον Μίκυ, Ο Μίκυ του είπε ότι μόλις του τελείωσαν. Όμως του είπε ότι αν πάει στου Ντάφυ θα βρει σίγουρα. Ο σκίουρος που βιαζόταν πάρα πολύ και ήθελε να αγοράσει προφυλακτικά πήγε και στον Ντάφυ. Εκείνος του είπε ότι έχει. Ο σκίουρος αγόρασε καμιά δεκαριά και έφυγε.
Ποιο είναι το ηθικό δίδαγμα;
Όποιος βιάζεται στου Ντάφυ.
ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΥΠΕΡΤΑΤΟ....



Μια μερα ξεκινανε 4 φοιτητες απο την Πατρα να πάνε στο νυχτερινο κέντρο oπου εμφανίζεται ο Τόλης Βοσκόπουλος. Βρισκουν τραπέζι κοντα στην πίστα, διασκεδάζουν όλο το βράδυ, πίνουν και
λίγο παραπάνω και κατά τις 4 η ώρα αποφασίζουν να φύγουν από το μαγαζί. Βγαίνοντας έξω αρχίζουν
να πηγαίνουν στο αυτοκίνητό τους που το είχαν αφήσει μακριά. Ψάχοντας στα δρομάκια της γύρω
περιοχής να το βρουν (είπαμε, ήταν και λίγο μεθυσμένοι) πέφτουν τυχαία στο κτίριο της
Θεραπευτικής Κοινότητας "Στροφή". Παρά το προχωρημένο της ώρας, ένα παράθυρο παραμένει φωτισμένο.
Κοιτούν με περιέργεια προς τη μαύρη φιγούρα που σχηματίζεται στο παράθυρο και τι βλέπουν;
Τον Νελσον Μαντέλα!!! Ποιο το ηθικό δίδαγμα;
Από τον Τόλη έρχομαι, και στη Στροφή Μαντέλα

815Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 13 Νοε 2016, 11:49

Shikkoku

Shikkoku

 

Έχω να ακούσω ανέκδοτα με ηθικό δίδαγμα κάτι αιώνες και δεν το μετανιώνω:3

816Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 13 Νοε 2016, 14:12

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Είμαστε ήδη 2 χρόνια μαζί με την κοπέλα και αποφασίσαμε να
παντρευτούμε. Οι γονείς μου βοήθησαν όσο μπορούσαν και όλοι μου οι
φίλοι μου έλεγαν πως είναι πολύ καλή ιδέα.
Η κοπέλα μου; Είναι ένα όνειρο! Αλλά υπάρχει κάτι που με ενοχλεί! Αυτό
το κάτι είναι η μικρή της αδερφή.

Η μέλλουσα κουνιάδα μου είναι 20 χρονών, φοράει κολλητά σουπερ μίνι
και στενές κοντές μπλούζες. Σκύβει πάντοτε μπροστά και είχα την
ευτυχία πολλές φορές να δω τα εσώρουχα της. Ποτέ δεν το έκανε μπροστά
σε κάποιον άλλον!

Μια μέρα μου τηλεφωνεί και μου ζητάει να πάω σπίτι τους και να δω τις
προσκλήσεις του γάμου. Όταν έφτασα ήταν μόνη. Μου ψιθύρισε ότι σύντομα
παντρεύομαι και έχει αισθήματα για μένα εδώ και καιρό και οτί δεν
νομίζει ότι μπορεί να τα ξεπεράσει. Μου είπε ότι ήθελε μανιασμένα να
κάνει σεξ μαζί μου μια φορά πριν παντρευτώ την αδερφή της.

Σοκαρίστηκα και δεν μπορούσα να πώ λέξη...

Αυτή είπε ότι πάει στην κρεβατοκάμαρα και αν ήθελα και εγώ να πάω επάνω.

Πάγωσα και την κοιτούσα να ανεβαίνει τις σκάλες.

Ανεβαίνοντας έβγαλε την κιλότα της και την πέταξε σε μένα.

Έμεινα εκεί για μια στιγμή και μετά έτρεξα στην πόρτα. Την άνοιξα και
περπάτησα προς το αμάξι.

Ο μέλλον πεθερός μου στεκόταν απέξω και με δάκρυα στα μάτια με
αγκάλιασε και είπε: Χαίρομαι που πέρασες αυτό το μικρό τεστ και είμαι
σίγουρος ότι η κόρη μου δεν θα μπορούσε να βρει καλύτερον
άντρα. Καλώς ήρθες στην οικογένεια, γιε μου!

Ηθικό δίδαγμα: ΝΑ ΦΥΛΑΣ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΚΑΠΟΤΕΣ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΟΥ!

817Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 13 Νοε 2016, 17:42

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
μαλάκες νιώθω γέρος :(

818Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 14 Νοε 2016, 00:50

Aldark

Aldark

 

Γιάκσα κλαίω ρε μπαγάσα χαχαχαχαχαχ υπέρτατο

Γιατί νιώθεις γέρος μαμά;

819Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 14 Νοε 2016, 21:06

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
όταν ήμουν νιό τα άκουγα αυτά και μειδίαζα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Johnyman στις Πεμ 17 Νοε 2016, 19:30, 1 φορά

820Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Πεμ 17 Νοε 2016, 14:36

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Εννοείς όταν ήσουν 2 χρονών; Γιατί τώρα βλέπω είσαι 6. xD

821Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Πεμ 17 Νοε 2016, 19:30

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
κρύβω χρόνια

822Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Παρ 18 Νοε 2016, 18:21

Tcixlas

Tcixlas

 

τα ανέκδοτα που γράφετε είναι πιο παλιά απο τον τζόνιμαν...

να σας ρίξω εγώ φρεσκαδούρα και κρύο? σύντομα έιναι πιο ωραία

τι λέει ο αρσενικος μπαταρίος στη θυληκιά?
ντώσει πόλο?

823Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 33 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 26 Ιουν 2017, 09:25

Tcixlas

Tcixlas

 

Γιατί οι μαύροι βρωμάνε?

Για να τους μισούν και οι τυφλοί




Ποιος ειναι ο καλυτερος εβραίος?

αυτός με πεχά 5,5


Ο αμπντουλ για όσους δεν ξέρουν είναι ένα παιδάκι στην Αφρική που καθε μέρα προσπαθεί να διανύσει με το χαλασμένο του ποδήλατο και τα σκισμένα του ρούχα 10 χιλιόμετρα για να πάει στο σχολείο. Από 1 ευρώ ο καθένας σας να δώσετε να σας στείλω το βίντεο. Θα πεθάνετε από τα γέλια με το γαμημενο




Τι κοινό έχει ένας μαύρος με έναν ανεμοστροβιλος?

Ένας είναι αρκετός για να καταστρέψει τα πάντα


νέος κύκλος ανεκδότων, πάμε λιγοοοο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης