Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ανέκδοτα/Κρυάδες

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 33]

401Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 21 Ιουν 2011, 00:45

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Aldark έγραψε:Πάει ένας μεθυσμένος σε ένα bar.Πλησιάζει τη barwoman και της λέει θα μου βάλεις ένα ποτό ?
Του βάζει το ποτό και αυτός της λέει:
-Το ξέρεις ότι είσαι πολύ άσχημη?
Και αυτή του απαντάει:
-Κι εσύ το ξέρεις ότι είσαι πολύ μεθυσμένος?
Και αυτός:
-Ναι,αλλα εγώ αύριο δεν θα είμαι
e?
Σπόιλερ:

402Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 21 Ιουν 2011, 00:54

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
κι ένα καλό γιατί βαρέθηκα την μετριότητα

ΧΙΤΛΕΡ: - Παιδιά, επειδή απόψε έχω κέφακια θα παιξουμε ενα παιχνιδάκι. Θα κανουμε αγώνες δρόμου! Θα σας χωρισω εγω σε ομαδούλες ...και επειδη ειμαι πολυ κεφατος θα σκοτωνω μονο τον πρωτο και τον τελευταιο απο καθε γκρουπακι, και τους άλλους θα τους αφήνω να φύγουν. Ωραία;
ΕΒΡΑΙΟΙ: - Ναι ναι..! Ζητω ο Χίτλερ!!
ΧΙΤΛΕΡ: - Έτοιμοι;
ΕΒΡΑΙΟΙ: - ΕΤΟΙΜΟΙ!!
ΧΙΤΛΕΡ: - Να φυγει η πρωτη δυαδα..!


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

403Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 21 Ιουν 2011, 01:01

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Aldark's mother έγραψε:κι ένα καλό γιατί βαρέθηκα την μετριότητα

ΧΙΤΛΕΡ: - Παιδιά, επειδή απόψε έχω κέφακια θα παιξουμε ενα παιχνιδάκι. Θα κανουμε αγώνες δρόμου! Θα σας χωρισω εγω σε ομαδούλες ...και επειδη ειμαι πολυ κεφατος θα σκοτωνω μονο τον πρωτο και τον τελευταιο απο καθε γκρουπακι, και τους άλλους θα τους αφήνω να φύγουν. Ωραία;
ΕΒΡΑΙΟΙ: - Ναι ναι..! Ζητω ο Χίτλερ!!
ΧΙΤΛΕΡ: - Έτοιμοι;
ΕΒΡΑΙΟΙ: - ΕΤΟΙΜΟΙ!!
ΧΙΤΛΕΡ: - Να φυγει η πρωτη δυαδα..!
e? που ειν το αστειο??
Σπόιλερ:

404Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 21 Ιουν 2011, 12:27

Aldark

Aldark

 

Ξεκινά το μάθημα της Σεξουαλικής διαπεδαγώγησης στην 6η δημοτικού. Αρχίζει η δασκάλα:

- Που λέτε παιδιά, μεταξύ σας υπάρχουν και κοριτσάκια και αγοράκια...

- Κυρία! κυρία! πετάγετε ο Τοτός.

- Σώπα Τοτό... μισό λεπτό! Λοιπόν τα αγοράκια κάποια ημέρα θα γίνουν άντρες και τα κοριτσάκια γυναικες!!

- Κυρία κυρία! ξαναπετάγετε ο Τοτός.

- Σώπα Τοτό!!!!! Όταν λοιπόν τα κοριτσάκια γίνουν γυναίκες ...

- Κυρία κυρία! φωνάζει πια ο Τοτός.

- Ε...ΛΕΓΕ ΡΕ ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ!

- Όσοι έχουμε γαμήσει να πάμε έξω για μπάσκετ;

Pandman ownz Pandman ownz


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Maxres11

405Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 21 Ιουν 2011, 12:28

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Aldark έγραψε:Ξεκινά το μάθημα της Σεξουαλικής διαπεδαγώγησης στην 6η δημοτικού. Αρχίζει η δασκάλα:

- Που λέτε παιδιά, μεταξύ σας υπάρχουν και κοριτσάκια και αγοράκια...

- Κυρία! κυρία! πετάγετε ο Τοτός.

- Σώπα Τοτό... μισό λεπτό! Λοιπόν τα αγοράκια κάποια ημέρα θα γίνουν άντρες και τα κοριτσάκια γυναικες!!

- Κυρία κυρία! ξαναπετάγετε ο Τοτός.

- Σώπα Τοτό!!!!! Όταν λοιπόν τα κοριτσάκια γίνουν γυναίκες ...

- Κυρία κυρία! φωνάζει πια ο Τοτός.

- Ε...ΛΕΓΕ ΡΕ ΤΟΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ!

- Όσοι έχουμε γαμήσει να πάμε έξω για μπάσκετ;

Pandman ownz Pandman ownz

Οοοοοχιιι με εστειλες :haha: :haha: :haha:

406Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 21 Ιουν 2011, 15:49

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ένα κορίτσι ζητάει απο το αγόρι της να έρθει Παρασκευή βράδυ για φαγητό στο σπίτι της ώστε να γνωριστούν με τους γονείς της! Μιας και θα γινόταν ένα τόσο σοβαρό βήμα στη σχέση τους ανακοίνωσε στο αγόρι της οτι μετά το δείπνο θα έβγαιναν εξω και θα έκαναν sex για πρώτη φορα!

Το αγόρι εκστασιασμένο που θα ήταν η πρώτη του φορά που θα έκανε sex χρειαζόταν κάποιες συμβουλές για τη διαδικασία, οπότε αποφασίζει να επισκεφθεί το κοντινό φαρμακείο της γειτονιάς του και να προμηθευτεί προφυλακτικά και να συμβουλευτεί κάποιον μεγαλύτερο. Όταν πηγαίνει, λοιπόν, στο φαρμακείο ο φαρμακοποιός τον ρωτάει πόσα προφυλακτικά θα χρειαστεί, το πακέτο των τριών, το πακέτο των εξι ή το οικογενειακό πακέτο. Έτσι το αγόρι επιμένει οτι μιας και είναι η πρώτη του φορά μάλλον θα είναι ιδιαίτερα απασχολημένος εκείνο το βράδυ!

Λίγες ώρες μετά εμφανίζεται στο σπίτι της κοπέλας του, η οποία τον περιμένει εναγωνίως στην πόρτα, λέγοντας του πόσο ενθουσιασμένη ήταν που θα γνώριζε το αγόρι της τους γονείς της! Μπαίνουν στο σπίτι και κατευθύνονται προς το τραπέζι οπου κάθονταν ηδη οι γονείς της κοπέλας. Το παιδί τους χαιρετάει και κάνει ενα νεύμα χαιρετισμού κουνώντας το κεφάλι του.

Κάθονται στο τραπέζι όλοι μαζί και ετοιμάζονται να ξεκινήσουν το δείπνο τους. Περνάει ένα λεπτό και το αγόρι με σκυμένο το κεφάλι του προσευχεται. Περνούν 10 λεπτά και το αγόρι ακόμα προσεύχεται, καμία μετακίνηση απο τη θέση του... Τελικά μετά απο 20 λεπτά προσευχής με το κεφάλι σκυμένο προς το τραπέζι , η κοπέλα πλησιάζει διακριτικά το αγόρι της και του λέει : " Δεν ήξερα οτι ήσουν τόσο θρησκευόμενος...". Και γυρνάει το αγόρι και της απαντάει: " Δεν ήξερα οτι ο πατέρας σου ήταν ο φαρμακοποιός της γειτονιάς.... !!! " .

ΑΛΛΟ
Ένας αστυνομικός σταματάει έναν τύπο για παραβίαση του ορίου ταχύτητας και γίνεται η ακόλουθη συζήτηση:

Αστυνομικός: Μπορώ να δω το δίπλωμα οδήγησής σας;
Οδηγός: Δεν έχω δίπλωμα.Μου το κατέσχεσαν την πέμπτη φορά που με έπιασαν να οδηγώ μεθυσμένος.

Αστυνομικός: Μπορώ να δω την άδεια οδήγησης του αυτοκινήτου;
Οδηγός: Δεν είναι το δικό μου αυτοκίνητο.Το έκλεψα.

Αστυνομικός: Το αυτοκίνητο είναι κλεμένο;
Οδηγός: Ακριβώς.Αλλά τώρα που το σκέφτομαι νομίζω ότι είδα την άδεια οδήγησης στο ντουλαπάκι του αυτοκινήτου καθώς έβαζα το όπλο μου μέσα.

Αστυνομικός: Δηλαδή υπάρχει ένα όπλο στο ντουλαπάκι του αυτοκινήτου;
Οδηγός: Ναι κύριε.Εκεί το άφησα αφού πυροβόλησα και σκότωσα τη γυναίκα στην οποία ανήκει το αυτοκίνητο και την έβαλα στο πορτ μπαγκαζ.

Αστυνομικός: Δηλαδή υπάρχει ένα πτώμα στο πορτ μπαγκαζ;;;;
Οδηγός: Ναι κύριε.


Ακούγοντας όλα αυτά,ο αστυνομικός κάλεσε αμέσως τον προϊστάμενό του.Το αυτοκίνητο γρήγορα περικυκλώθηκε απο περιπολικά και ο αρχηγός της αστυνομίας πλησίασε τον οδηγό για να χειριστεί την σοβαρή κατάσταση.


Αρχηγός: Κύριε μπορώ να δω το δίπλωμά σας;
Οδηγός: Ναι βέβαια.Ορίστε.

Ήταν έγκυρο.

Αρχηγός: Σε ποιόν ανήκει αυτό το αυτοκίνητο;
Οδηγός: Σε μένα ανήκει και αυτή είναι η άδεια οδήγησης.

Το αυτοκίνητο άνηκε στον οδηγό.

Αρχηγός: Μπορείτε αργά να ανοίξετε το ντουλαπάκι του αυτοκινήτου σας ώστε να δω αν υπάρχει κανένα όπλο;
Οδηγός: Ναι κύριε,αλλά δεν υπάρχει κανένα όπλο μέσα.

Φυσικά δεν υπήρχε τίποτα μέσα στο ντουλαπάκι.

Αρχηγός: Θα σας πείραζε να ανοίξετε το πορτ μπαγκάζ;Με ενημέρωσαν ότι έχετε ένα πτώμα μέσα.
Οδηγός: Κανένα πρόβλημα.

Άνοιξε το πορτ μπαγκάζ,και δεν υπήρχε πτώμα μέσα.

Αρχηγός: Δεν καταλαβαίνω.Ο αστυνομικός που σας σταμάτησε μου είπε ότι του είπατε ότι δεν είχατε δίπλωμα,ούτε άδεια,ότι κλέψατε το αυτοκίνητο,ότι είχατε ένα όπλο μέσα στο ντουλαπάκι και ένα πτώμα μέσα στο πορτ μπαγκάζ.

Οδηγός: Ναι,στοιχηματίζω ότι αυτός ο πούστης σας είπε επίσης ότι έτρεχα κι όλας !!

407Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 21 Ιουν 2011, 17:32

Aldark

Aldark

 

Ένα κορίτσι ζητάει απο το αγόρι της να έρθει Παρασκευή βράδυ για φαγητό στο σπίτι της ώστε να γνωριστούν με τους γονείς της! Μιας και θα γινόταν ένα τόσο σοβαρό βήμα στη σχέση τους ανακοίνωσε στο αγόρι της οτι μετά το δείπνο θα έβγαιναν εξω και θα έκαναν sex για πρώτη φορα!

Το αγόρι εκστασιασμένο που θα ήταν η πρώτη του φορά που θα έκανε sex χρειαζόταν κάποιες συμβουλές για τη διαδικασία, οπότε αποφασίζει να επισκεφθεί το κοντινό φαρμακείο της γειτονιάς του και να προμηθευτεί προφυλακτικά και να συμβουλευτεί κάποιον μεγαλύτερο. Όταν πηγαίνει, λοιπόν, στο φαρμακείο ο φαρμακοποιός τον ρωτάει πόσα προφυλακτικά θα χρειαστεί, το πακέτο των τριών, το πακέτο των εξι ή το οικογενειακό πακέτο. Έτσι το αγόρι επιμένει οτι μιας και είναι η πρώτη του φορά μάλλον θα είναι ιδιαίτερα απασχολημένος εκείνο το βράδυ!

Λίγες ώρες μετά εμφανίζεται στο σπίτι της κοπέλας του, η οποία τον περιμένει εναγωνίως στην πόρτα, λέγοντας του πόσο ενθουσιασμένη ήταν που θα γνώριζε το αγόρι της τους γονείς της! Μπαίνουν στο σπίτι και κατευθύνονται προς το τραπέζι οπου κάθονταν ηδη οι γονείς της κοπέλας. Το παιδί τους χαιρετάει και κάνει ενα νεύμα χαιρετισμού κουνώντας το κεφάλι του.

Κάθονται στο τραπέζι όλοι μαζί και ετοιμάζονται να ξεκινήσουν το δείπνο τους. Περνάει ένα λεπτό και το αγόρι με σκυμένο το κεφάλι του προσευχεται. Περνούν 10 λεπτά και το αγόρι ακόμα προσεύχεται, καμία μετακίνηση απο τη θέση του... Τελικά μετά απο 20 λεπτά προσευχής με το κεφάλι σκυμένο προς το τραπέζι , η κοπέλα πλησιάζει διακριτικά το αγόρι της και του λέει : " Δεν ήξερα οτι ήσουν τόσο θρησκευόμενος...". Και γυρνάει το αγόρι και της απαντάει: " Δεν ήξερα οτι ο πατέρας σου ήταν ο φαρμακοποιός της γειτονιάς.... !!! " .

AXAXAXAAXAXXAXAXAXAX :muaha:


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Maxres11

408Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 21 Ιουν 2011, 18:29

leon black

leon black

 

τόσο τεράστια που βαριέμαι να τα διαβάσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_________________
animanga greek forum!
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

409Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 21 Ιουν 2011, 22:28

Kauko

Kauko

 

^^ Να φανταστω οτι κατι τετοιο ισχυει και για τα σχολικα σου βιβλια?? knife

410Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τετ 22 Ιουν 2011, 15:38

leon black

leon black

 

όχι Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 41510


_________________
animanga greek forum!
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

411Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Πεμ 23 Ιουν 2011, 18:48

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Πάει ο πρόεδρος/μεγαλομέτοχος της Coca-Cola στον Πάπα της Ρώμης...
-Σου δίνω 1 δις αν αλλάξεις το "άρτον ημών τον επιούσιον" με "Coca-Cola ημών τον επιούσιον"
-Δεν γίνονται αυτά τέκνον μου
-Με 2 δις?
-Όχι τέκνον μου αυτά είναι ιερά πράγματα
-Τι λές για 50 δις?
Και φωνάζει ο πάπας έναν ιερέα που ήταν στην Αγία Τράπεζα
-Για άνοιξε το συρτάρι και δες πότε λύγει το συμβόλαιο με τους αρτοποιούς


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

412Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Πεμ 23 Ιουν 2011, 18:54

Aldark

Aldark

 

:xD: επικ


_________________
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Maxres11

413Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Πεμ 23 Ιουν 2011, 20:28

leon black

leon black

 

πού καλό


_________________
animanga greek forum!
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

414Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Σαβ 25 Ιουν 2011, 14:35

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
μαλακίτσα αλλά έσκασα στα γέλια

Παίζουν ποδόσφαιρο Ελέφαντες-Μυρμήγκια.
Ένας ελέφαντας μπαίνει στην περιοχή των μυρμηγκιών και τσαλαπατάει ένα μυρμήγκι.
Τότε πετάγεται ο προπονητής των μυρμηγκιών και φωνάζει:
- Μουνόπανα! Θέλετε να παίζουμε και εμείς έτσι;


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

415Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Σαβ 25 Ιουν 2011, 15:46

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Aldark's mother έγραψε:μαλακίτσα αλλά έσκασα στα γέλια

Παίζουν ποδόσφαιρο Ελέφαντες-Μυρμήγκια.
Ένας ελέφαντας μπαίνει στην περιοχή των μυρμηγκιών και τσαλαπατάει ένα μυρμήγκι.
Τότε πετάγεται ο προπονητής των μυρμηγκιών και φωνάζει:
- Μουνόπανα! Θέλετε να παίζουμε και εμείς έτσι;
xaxaaax ελεεινο :haha: :haha: :haha:

416Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Σαβ 25 Ιουν 2011, 16:44

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Νυχτερινη βαρδια ο ταριφας, μονος στην πιατσα, περιμενει πελατη.
Ξαφνικα ερχεται μια κοπελα ολογυμνη και μπαινει μεσα στο ταξι και του λεει:παμε Συνταγμα.
Την κοιταζει ο ταριφας απο πανω μεχρι κατω, ψιλοσκεφτεται, κανει να ξεκινησει και αμεσως μετα σταματαει.
Ξανακανει 2 μετρα σκεφτικος και σταματαει παλι αναποφασιστος.
Αφου γινεται αυτο για κανενα 5λεπτο η κοπελα τον ρωταει:
τι συμβαινει; Δεν εχεις ξαναδει γυμνη γυναικα;
Και ο ταριφας λεει: Πως. εχω δει πολλες φορες γυμνη γυναικα. Πορτοφολι δε βλεπω και ανησυχω...


417Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Ιουν 2011, 15:19

leon black

leon black

 

χαχαχαχαχαχαχαχα


μέσα στα βυζιά της το είχε


_________________
animanga greek forum!
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 One_piece_1
http://spbserials.blogspot.com/

418Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Ιουν 2011, 16:14

didimakia

didimakia

 

Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 77022519


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

419Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Ιουν 2011, 17:09

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

didimakia έγραψε:Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 77022519


τι ειναι τουτο; shocked?!

420Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Ιουν 2011, 17:12

Elidor

Elidor

 

Avarga
"Cool" εικονα.

421Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Ιουν 2011, 17:28

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Παει ενας τρελος σ'ενα εστιατοριο . Του φερνουν τον καταλογο και του λεει ο σερβιτορος: Φιλε φαε αυτο και θα με θυμηθεις!
Ενταξει λεει ο τρελος.
Φερνει ο σερβιτορος το φαγητο , τρωει ο τρελος την πρωτη μπουκια και λεει: Γιωργο εσυ εισαι;


Παρτε κι αλλο:
-Γιωργο μου εστειλα το παιδι να παρει κιμα και λειπει εδω και 3 ωρες , τι να κανω;
-Ξερω γω! Φτιαξε φασολακια...

:haha: :muaha:

422Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Ιουν 2011, 18:33

Kauko

Kauko

 

Μπαίνει ένας μεθυσμένος σε ένα μπαρ, πλησιάζει μια και της λέει: 'Έλα σπίτι μου να πηδηχτούμε μέχρι το πρωί!!!'
- 'Σας παρακαλώ, τι με περάσατε, για καμιά πόρνη;'
- 'Γιατί μωρή, ποιος μίλησε για λεφτά;;;'

423Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Ιουν 2011, 19:32

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
bored ενημερώστε με αν έχετε τίποτα καινούριο

υγ.ωραία anyway


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

424Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Ιουν 2011, 19:55

womanTENSAIinathens

womanTENSAIinathens

 

Aldark's mother έγραψε: bored ενημερώστε με αν έχετε τίποτα καινούριο

υγ.ωραία anyway

Ειμαι σιγουρη οτι ξεκαρδιστηκες.

425Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 17 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 26 Ιουν 2011, 21:52

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
ναι...όταν τα πρωτο άκουσα


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης