Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Top 5 Favorite PC Games

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

51Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 02:20

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Παίζει κανείς ΑΙΟΝ??


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Untitled-1-7

52Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 10:46

razor1911

razor1911

 

Patty D Luffy έγραψε:Παίζει κανείς ΑΙΟΝ??
Εγω παιζω το Infinite aion και εχω ενα gladiator lvl 52 με ονομα Zankrow :xD:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 NMKp9JO

53Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 14:14

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

παιδες l2 cleaver ο server εχω sps 74 lvl το μονο κακο ειναι οτι θελει craft τον char μου τον ονομασα TsunaBoss :xD:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Naruto11

54Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 14:59

Elidor

Elidor

 

Avarga
Tι infinite aion ρε? Τωρα που ο official εγινε τσαμπα εσεις εκει παιζετε?

55Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 17:37

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ναι, και εγώ ψήνομαι να ξεκινήσω στον οφίσιαλ... :xD:
Καλό είνια ή θα βαρεθώ πάλι.. :xD:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Untitled-1-7

56Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 17:49

razor1911

razor1911

 

Elidor έγραψε:Tι infinite aion ρε? Τωρα που ο official εγινε τσαμπα εσεις εκει παιζετε?
Παιζω στον infinite γιατι εχει καλο καλο exp rate


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 NMKp9JO

57Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 19:31

Elidor

Elidor

 

Avarga
^Φλωριες δηλαδη... Η παιζουμε η δεν παιζουμε

58Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 19:52

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ξεκίνησα έκανα έναν μειτζ και έναν σκάουτ.. :xD:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Untitled-1-7

59Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 20:00

Elidor

Elidor

 

Avarga
Και εγω αμα αρχισω scout θα κανω... Τωρα αν θα παω για Assassin η Ranger θα δειξει...

Gladiator που εχω δοκιμασει παντως δεν λεει και πολλα ρε... Σε pvp εννοω...

Cleric ειναι ωραιο αλλα μην φανταστεις οτι κοβει και πολυ damage..

60Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 20:10

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Kαι εγω για ασασιν θα τον πάω... :xD:
Βέβαια οι Μειτζ είναι οι αγαπημένοι μου σε όλα τα γκειμ.. οπότε έκανα και μια μειτζ... αλλα ξενέρωσε που δεν έχουν ακόμα εφε τα σκιλς.. ααα.. ξέρει κανείς στα πόσα λεβελ πετάς??

Άσχετο.. Τον Σκαουτ τον έκανα ίδιο ο Κλάουντ.. εντομεταξύ 'εχει κάτι φάτσες καρμπόν από άλλα παιχνίδια :xD:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Untitled-1-7

61Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 20:29

Elidor

Elidor

 

Avarga
Στα 10 level σου παιρνεις τα πρωτα φτερα... Η πτηση δεν κραταει για παντα μονο για 1 λεπτο, οσο μεγαλωνεις σε lvl αποκτας skill η αντικειμενα που αυξανουν τον χρονο πτησης σου.

Τα επομενα φτερα τα παιρνεις στα 30 λεβελ και και μετα 40 και 50 η αμεσως στα 50 δεν θυμαμαι...

Asmodian η Elyos?

Btw, σιχενομαι μεχρι αηδιας τους μαγους.

62Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 20:36

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

για τους μαγους τους σιχενεσαι μονο στο aion η και στο L2????


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Naruto11

63Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 20:46

Elidor

Elidor

 

Avarga
Παντου, σε ολα τα παιχνιδια.

64Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 20:47

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

γιατι ρε φιλε αν μαθεις να παιζεις με mage βιαζει χωνουν και απο μακρια και αντε γεια


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Naruto11

65Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 20:48

Sosa

Sosa

 

ο mage ειναι η ευκολη λυση που συνηθως επιλεγουν οι ασχετοι


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

66Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 20:49

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

ελα ρ man μην το λες αυτο δεν ειναι παντα ετσι


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Naruto11

67Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 20:52

Elidor

Elidor

 

Avarga
Ετσι ειναι ετσι. Φλωρια σκετη, ασε που ειναι και βαρετος....

68Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 20:56

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

καλα λεγεται οτι θελετε εχω δει mage να παιζουν που σου βγαινουν τα ματια εξω


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Naruto11

69Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 21:00

Elidor

Elidor

 

Avarga
Αυτο δεν μπορεις να καταλαβεις, σου βγαζουν τα ματια εξω γιατι εχουν το τρελο dps, slow και χιλιες δυο μαλακιες + του οτι ειναι range χαρακτηρες και βαρανε απο μακρυα... Το μονο που κανει ο mage ειναι spam το slow και μετα βαραει και τρεχει-βαραει και τρεχει... Σαν λουγκρα..

70Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 21:01

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Elidor έγραψε:Στα 10 level σου παιρνεις τα πρωτα φτερα... Η πτηση δεν κραταει για παντα μονο για 1 λεπτο, οσο μεγαλωνεις σε lvl αποκτας skill η αντικειμενα που αυξανουν τον χρονο πτησης σου.

Τα επομενα φτερα τα παιρνεις στα 30 λεβελ και και μετα 40 και 50 η αμεσως στα 50 δεν θυμαμαι...

Asmodian η Elyos?

Btw, σιχενομαι μεχρι αηδιας τους μαγους.

Ααα.. ωραία είμαι 6 λέβελ μέχρι τώρα.. Asmodian θα είναι ο μέιν μου, απλά μπήκα και σε άλλον σέρβερ να κάνω και έναν Elyos :xD:
Έλα ρε, καλούτσικοι είναι, αν και οι αγαπημένοι μου στο Γοου ήταν οι Γόρλοκ!! :xD:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Untitled-1-7

71Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 21:07

Elidor

Elidor

 

Avarga
Patty D Luffy έγραψε:
Elidor έγραψε:Στα 10 level σου παιρνεις τα πρωτα φτερα... Η πτηση δεν κραταει για παντα μονο για 1 λεπτο, οσο μεγαλωνεις σε lvl αποκτας skill η αντικειμενα που αυξανουν τον χρονο πτησης σου.

Τα επομενα φτερα τα παιρνεις στα 30 λεβελ και και μετα 40 και 50 η αμεσως στα 50 δεν θυμαμαι...

Asmodian η Elyos?

Btw, σιχενομαι μεχρι αηδιας τους μαγους.

Ααα.. ωραία είμαι 6 λέβελ μέχρι τώρα.. Asmodian θα είναι ο μέιν μου, απλά μπήκα και σε άλλον σέρβερ να κάνω και έναν Elyos :xD:
Έλα ρε, καλούτσικοι είναι, αν και οι αγαπημένοι μου στο Γοου ήταν οι Γόρλοκ!! :xD:

Επαιζες και wow?

Kαι εγω επαιζα, δεν θα σου πω τι class αλλα θα σου δωσω ενα χιντι....

Σπόιλερ:

72Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 22:47

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

Elidor έγραψε:Αυτο δεν μπορεις να καταλαβεις, σου βγαζουν τα ματια εξω γιατι εχουν το τρελο dps, slow και χιλιες δυο μαλακιες + του οτι ειναι range χαρακτηρες και βαρανε απο μακρυα... Το μονο που κανει ο mage ειναι spam το slow και μετα βαραει και τρεχει-βαραει και τρεχει... Σαν λουγκρα..

για αυτο ειναι mage ρ φιλε για τα slow και για αυτα χωρις αυτα θα ηταν μια βλακεια που βαραει απο μακρια


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Naruto11

73Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 22:54

Elidor

Elidor

 

Avarga
Δεν το βρισκεις βαρετο αυτο? Εγω θεωρω μεγαλυτερη προκληση το να σπασω τα slow και να πλησιασω τον φλωρομαγο ως melee και να τον σφαξω.

74Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 23:10

luffy_is_paok

luffy_is_paok

 

νταξ δικιο εχεις ετσι οπως το λες η μαγκια ειναι ομως να σε χωσει ο mage πριν σπασεις το slow η το fear


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Naruto11

75Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 3 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 06 Μαρ 2012, 23:17

Elidor

Elidor

 

Avarga
Το θεμα ειναι οτ το slow η το fear δεν σπανε -___________-

Εχεις παιξει ποτε wow? Τραβα πολεμα frost mage... Να δεις εκει τα spamερια...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης