Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Top 5 Favorite PC Games

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

101Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 09 Μαρ 2012, 11:13

Elidor

Elidor

 

Avarga
Nαι.

EDIT: 8 lvl scout, θα παει για assassin.
Συγνώμη άρχοντα μου, αλλά έπρεπε να γίνει

102Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Κυρ 11 Μαρ 2012, 22:02

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Και εγώ assassin 15 lvl!!! Για πες όνομα Ελι..


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Untitled-1-7

103Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Κυρ 11 Μαρ 2012, 22:21

Elidor

Elidor

 

Avarga
10 lvl και εγω, Arthouria το ονομα.

104Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Δευ 12 Μαρ 2012, 17:14

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ρε ΈΛι, δεν σε βγάζει... σε ψάχνω αλλά τζίφος..


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Untitled-1-7

105Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Δευ 12 Μαρ 2012, 20:05

Elidor

Elidor

 

Avarga
Elyos, στον Τηλεμαχο.. Πες μια το δικο σου ονομα.

106Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Δευ 12 Μαρ 2012, 20:16

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Cloudstriffe λένε τον δικό μου.
Δεν σε βγάζει στο search ρε..


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Untitled-1-7

107Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Δευ 12 Μαρ 2012, 20:48

Elidor

Elidor

 

Avarga
Σε εκανα.. Νομιζω δηλαδη... ηλιθια συστημα εχει..

Αντε κανας αλλος αντε ελατε.

108Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Δευ 12 Μαρ 2012, 20:50

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ναι, με έκανες!! Αλλά μάλλον θα μπω πιο μετά.. να ξέρεις.. μόλις μπω θα σου πώ.


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Untitled-1-7

109Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 13 Μαρ 2012, 01:01

SaboIsAlive

SaboIsAlive

 

εγω το παρατησα το λ2 οταν πρωτοβγαλανε τον αιον ,να φανταστω απο αυτα που λετε πως ο αιον ο official ηταν με μηνιαια πληρωμη και τωρα εγινε free ρωταω γιατι αυτο το ειχα ακουσει οτι το κανανε μονο στο λ2 τον official τεσπα κατεβασα το αιον απο το λινκ που βαλατε για να το δοκιμασω ελπιζω να ειναι ωραιο :D


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 640px-09_Sabo%27s_death

110Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 13 Μαρ 2012, 14:52

Elidor

Elidor

 

Avarga
Και το L2 και το Aion εγιναν τσαμπε.

EDIT: Πατυ παιζεις με swords η daggers? Εγω ειχα dagger στο main και sword στο off γιατι νομιζω σκαει περισσοτερα crit με το dagger ως main, αλλα τωρα τα αλλαξα μηπως δω διαφορα στο damage.
Όλα γίνονται στο πνεύμα της τάξης, άρχοντά μου

111Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τετ 14 Μαρ 2012, 19:49

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ημμμ.. μαρέσουν πιο πολύ τα swords.. και μου είχαν πέσει κάτι πολύ καλά.. Δεν πολυέπαιξα με ντάγκερσ να σου πω την αλήθεια.. προτιμώ damage.. τώρα δεν ξέρω αν κάνω μαλακία.. και το crit χρεαιάζεται, απλά εμένα μαρέσουν πιο πολύ τα σπαθιά.. τώρα μέχρι να 55ρήσουμε και να αρχίσει το Pvp ας πειραματιστούμε μωρέ.. Αν θέλεις διάβασε και κάνα guide για assassin.. Πάντως ποτέ δεν σε πετυχαίνω μέσα ρε..


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Untitled-1-7

112Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 15 Μαρ 2012, 21:41

Elidor

Elidor

 

Avarga
Γαμιεται το Aion...Εχει τρελο lag αποψε...

113Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 15 Μαρ 2012, 23:18

razor1911

razor1911

 

Elidor έγραψε:Γαμιεται το Aion...Εχει τρελο lag αποψε...
Παιξε κανενα κανονικο game εκτος απο mmo δεν κολλαει καθολου


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 NMKp9JO

114Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 15 Μαρ 2012, 23:44

Elidor

Elidor

 

Avarga
Θα επαιζα αν ειχα... Αλλα δεν εχω και κανενα, δεν πολυ ασχολουμε με αλλα εκτος των mmo..

115Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 16 Μαρ 2012, 18:32

razor1911

razor1911

 

Elidor έγραψε:Θα επαιζα αν ειχα... Αλλα δεν εχω και κανενα, δεν πολυ ασχολουμε με αλλα εκτος των mmo..
Εκτος απο το League of legends δεν ειναι καλα πας 55 level και μετα το παιχνιδι τελειωνει εκει


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 NMKp9JO

116Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 16 Μαρ 2012, 19:13

Elidor

Elidor

 

Avarga
Το end game ειναι η αρχη του παιχνιδιου στα mmo-rpg...

117Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 16 Μαρ 2012, 20:05

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Eli, πόσα είσαι, εγώ μισή μπάρα για 20.. :xD:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Untitled-1-7

118Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 16 Μαρ 2012, 20:15

balcoit

balcoit

 

παιδια το αιον το free ειναι beta?


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Whitebeardonepiece2

119Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 16 Μαρ 2012, 22:41

razor1911

razor1911

 

balcoit έγραψε:παιδια το αιον το free ειναι beta?
Ναι οι περισσοτεροι servers του read to death


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 NMKp9JO

120Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Σαβ 17 Μαρ 2012, 00:07

Elidor

Elidor

 

Avarga
Patty D Luffy έγραψε:Eli, πόσα είσαι, εγώ μισή μπάρα για 20..  :xD:

15 μωρη... Αφου χθες που μπηκα λιγο ειχε τοσο μα τοσο lag που δεν μπορουσα να κανω τιποτα... Δεν επαιξα χθες... Και μη χαιρεσε, θα σε φτασω ρε.

Edit: 19 lvl μολις.

Edit 2: 20 lvl.

EDIT: Λοιπόν είμαι 33 Λαβάλ, Elyos assassin. Πιστεύω πως είναι η ώρα να πω τις απόψεις μου για το Αιών με βάση τις ώρες που έχω παίξει.

Λοιπόν, για αρχή ας πάρουμε το παιχνίδι ως τεχνική ποιότητα. Πολλές φορές (σχεδόν 9 στις 10) όταν προσγειώνομαι από μια πτήση, αφαιρει και με πετάξει 10 μετρά πίσω εκεί που ήμουν πριν λίγα λεπτά. Αυτό πολλές φορές γίνεται και όταν τρέχω όχι μόνο όταν πετώ. Μια φορά είχα κολλήσει σε ένα σημείο και δεν μπορούσα να φύγω παρά μόνο λίγα μετρά από αυτό. Τι εννοώ, φανταστείτε να με βάζει μέσα σε έναν νοητό κύκλο, και να με πετάξει πίσω στο κέντρο του οπότε απομακρύνομαι 2 μετρά από αυτό. Με λίγα λόγια με είχε κολλήσει σε ένα σημείο. Για να ξεπεράσω αυτό το πρόβλημα αναγκάστηκα να κάνω restart το παιχνίδι. Δεύτερη φορά που αναγκάστηκα να επανεκκίνηση το παιχνίδι ήταν όταν σε ένα σημείο είχαν κατεστράφη τελείως τα γραφικά του παιχνιδιού και μου έδειχνε κάτι τραγικά pixels... Επίσης το παιχνίδι παρά μα παρά πολλές φορές χωρίς λόγο crushαρει και και συνεχίζει να το κάνει αυτό μέχρι να κάνω restart όλο το π. Με λίγα λόγια, είναι ένα πολύ κακοφτιαγμένο παιχνίδι. Επίσης πολλές φορές τα skills πρέπει να τα σπινάρεις μέχρι θανάτου επειδή δεν ανοίγουν με την πρώτη..

Τώρα, σχετικά με το gameplay. Πιστεύω πως προσπαθεί να κερδίσει παρά πολύ από τα γραφικά του που αν και ωραία, πολλές φορές κουραστικά. Είναι σα να σε βομβαρδίζουν με ότι πιο γεμάτο έχουν από γραφικά για να μην δεις τα αλλά λάθη του παιχνιδιού... Αν όμως εξαιρέσεις τα γραφικά και τα εφέ της μάχης, φτάνεις στο συμπέρασμα πως το classes είναι πολύ κακοφτιαγμένα επίσης. Δεν υπάρχει κανένα ίχνος ανισσόροπες ανάμεσα τους. Καλύτερος είναι όποιος έχει mage. Τέλος.

Είμαι assassin, δηλαδή κάτι σαν rogue στο α, ο γνωστος daggerας του LN2 κτλ... Μέχρι στιγμής με εξαίρεση ένα τρισάθλιο stealth ( με χρονικό όριο) δεν έχω κανένα σκι που να κάνει το class μου ξεχωριστό. Στο α για να πιάσω στην η critical πρέπει να ανοίξω ένα σωρό skills και μέχρι να το κάνω αυτό ο αντίπαλος caster με έχει κρατήσει σε απόσταση 100 μέτρων με τα slow του και με έχει γεμίσει με το τρελό του damage... Ακόμα και ο gladi σκάει το ίδιο damage με έμενα, έχοντας ομως πολύ περισσότερο armor και α.. Συνεπως με δίνει και αυτός. Γενικότερα όταν κάνω pvp αρχίζω απλά να βαρά με τα skills μου και απλά ελπίζω σε ένα critical. Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω καμία απολύτως στρατηγική.

Ακόμα ένα πρόβλημα του παιχνιδιού είναι τα quest του. Ακόμα και τα "campaign" που και καλά δεν είναι απλό grind αλλά έχουν ιστορία και υπόβαθρο είναι ορχιδέα... Σε στέλνουν να μιλάς από άδω και από εκεί και απλά να χάνεις τον χρόνο σου, να σφάξεις κάνα δυο τύμπανου και τέλος. Σε αντίθεση με το WoW το Aion δεν έχει καλή ιστορία πίσω ως βάση. Όλα είναι μονότονα και αδιάφορα.

Εν κατακλείδι, Assassin level 33 - 2λεπτα poison, 20-30 δευτέρα stealth, σπάνια critical, σχεδόν μηδενικα stun.

Κάνω πολλές συγκρίσεις με το WoW, ομως από τη στιγμή που το Aion ήταν ακόμα ένα από τα παιχνίδια που θα "χτυπούσαν" το WoW θα κάνω πολλές σύγκρισεις μόνο και μόνο για να δείξω ποσό λάθος ήταν.
All hail Elidor!

121Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 05 Απρ 2012, 02:17

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Eli... τι σύνδεση έχεις?? Τι pc έχεις?? Γιατι από τα τεχνικά προλήματα που λες εκτός από λίγο lag δεν μου έχει βγάλει τίποτα..

Το στόρυ δεν με νιάζει, για χαβαλέ παίζω.. ο άσσασσιν είναι η πιο δύσκολη κλασ στο ΑΙΟΝ, και αρχίζει να γαμάει μετά τα 40 από ότι έμαθα, που παίρνουμε αντι-σπελ για άλλες κλάσεις... οπότε υπομονή.. ελπίζω να με αποζημιώσει στο τέλος η επιλογή του κλασ..

Τέλος είναι φρεε... τζαμπέ.. δεν θα πλήρωνα για να παίξω μμο... βγαίνει βέβαια το γκουιλντ γορς 2... αλλά θα δούμε.. :xD:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Untitled-1-7

122Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 05 Απρ 2012, 02:25

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

Elidor έγραψε:Λοιπόν είμαι 33 Λαβάλ, Elyos assassin. Πιστεύω πως είναι η ώρα να πω τις απόψεις μου για το Αιών με βάση τις ώρες που έχω παίξει.

Λοιπόν, για αρχή ας πάρουμε το παιχνίδι ως τεχνική ποιότητα. Πολλές φορές (σχεδόν 9 στις 10) όταν προσγειώνομαι από μια πτήση, αφαιρει και με πετάξει 10 μετρά πίσω εκεί που ήμουν πριν λίγα λεπτά. Αυτό πολλές φορές γίνεται και όταν τρέχω όχι μόνο όταν πετώ. Μια φορά είχα κολλήσει σε ένα σημείο και δεν μπορούσα να φύγω παρά μόνο λίγα μετρά από αυτό. Τι εννοώ, φανταστείτε να με βάζει μέσα σε έναν νοητό κύκλο, και να με πετάξει πίσω στο κέντρο του οπότε απομακρύνομαι 2 μετρά από αυτό. Με λίγα λόγια με είχε κολλήσει σε ένα σημείο. Για να ξεπεράσω αυτό το πρόβλημα αναγκάστηκα να κάνω restart το παιχνίδι. Δεύτερη φορά που αναγκάστηκα να επανεκκίνηση το παιχνίδι ήταν όταν σε ένα σημείο είχαν κατεστράφη τελείως τα γραφικά του παιχνιδιού και μου έδειχνε κάτι τραγικά pixels... Επίσης το παιχνίδι παρά μα παρά πολλές φορές χωρίς λόγο crushαρει και και συνεχίζει να το κάνει αυτό μέχρι να κάνω restart όλο το π. Με λίγα λόγια, είναι ένα πολύ κακοφτιαγμένο παιχνίδι. Επίσης πολλές φορές τα skills πρέπει να τα σπινάρεις μέχρι θανάτου επειδή δεν ανοίγουν με την πρώτη..

Τώρα, σχετικά με το gameplay. Πιστεύω πως προσπαθεί να κερδίσει παρά πολύ από τα γραφικά του που αν και ωραία, πολλές φορές κουραστικά. Είναι σα να σε βομβαρδίζουν με ότι πιο γεμάτο έχουν από γραφικά για να μην δεις τα αλλά λάθη του παιχνιδιού... Αν όμως εξαιρέσεις τα γραφικά και τα εφέ της μάχης, φτάνεις στο συμπέρασμα πως το classes είναι πολύ κακοφτιαγμένα επίσης. Δεν υπάρχει κανένα ίχνος ανισσόροπες ανάμεσα τους. Καλύτερος είναι όποιος έχει mage. Τέλος.

Είμαι assassin, δηλαδή κάτι σαν rogue στο α, ο γνωστος daggerας του LN2 κτλ... Μέχρι στιγμής με εξαίρεση ένα τρισάθλιο stealth ( με χρονικό όριο) δεν έχω κανένα σκι που να κάνει το class μου ξεχωριστό. Στο α για να πιάσω στην η critical πρέπει να ανοίξω ένα σωρό skills και μέχρι να το κάνω αυτό ο αντίπαλος caster με έχει κρατήσει σε απόσταση 100 μέτρων με τα slow του και με έχει γεμίσει με το τρελό του damage... Ακόμα και ο gladi σκάει το ίδιο damage με έμενα, έχοντας ομως πολύ περισσότερο armor και α.. Συνεπως με δίνει και αυτός. Γενικότερα όταν κάνω pvp αρχίζω απλά να βαρά με τα skills μου και απλά ελπίζω σε ένα critical. Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω καμία απολύτως στρατηγική.

Ακόμα ένα πρόβλημα του παιχνιδιού είναι τα quest του. Ακόμα και τα "campaign" που και καλά δεν είναι απλό grind αλλά έχουν ιστορία και υπόβαθρο είναι ορχιδέα... Σε στέλνουν να μιλάς από άδω και από εκεί και απλά να χάνεις τον χρόνο σου, να σφάξεις κάνα δυο τύμπανου και τέλος. Σε αντίθεση με το WoW το Aion δεν έχει καλή ιστορία πίσω ως βάση. Όλα είναι μονότονα και αδιάφορα.

Εν κατακλείδι, Assassin level 33 - 2λεπτα poison, 20-30 δευτέρα stealth, σπάνια critical, σχεδόν μηδενικα stun.

Κάνω πολλές συγκρίσεις με το WoW, ομως από τη στιγμή που το Aion ήταν ακόμα ένα από τα παιχνίδια που θα "χτυπούσαν" το WoW θα κάνω πολλές σύγκρισεις μόνο και μόνο για να δείξω ποσό λάθος ήταν.
φιλε μου επειδη παιζω αιον αχεδον απο τοτε που βγικε...αλλα παιζω σπαστα...θελω να σε ενημερωσω οτι κανεις μεγαλο λαθος σε ολα...
1ο αυτο που ειπες που σε πεταει 10 μετρα πισω απο εκει που εισουνα κτλπ αυτο ειναι 100% θεμα απο το lag που εχεις στην internet γραμμη σου και αφορα και το pc spec. σου ασφαλος...αυτα αν παιζεις οfficial γτ τωρα αν παιζεις σε κανεναν private τοτε μην γκρινιαζεις για τετειου ειδους bugs.
2ον οσο λες οτι οποιος εχει mage ειναι ο καλυτερος τελος...την πεταξες παλι...ΟΛΑ τα κλαςς παιζουν και γαμ* τα PvP ΟΛΑ εχουν τα μειωνεκτιματα τους και ΟΛΑ τα πλεονεκτηματα τους!ΟΛΑ τα κλαςς μπορουν να φανε ΟΛΑ τα αλλα ! δεν εχει πχ mage>all αρα βγαλτω απο το μυαλο σου! τωρα που εισαι low λεβελ μπορει να βλεπεις τους Sorceror να φαρμαρουν και να XPαρουν πιο ευκολα απο εσενα αυτο ναι ειναι καλυτερο στο lvling αλλα πιστεψε με φτασε 50+ μαθε να κανεις PvP (Και το pvp gear παιζει ρολο)
και μετα ελα ξανακρινε τα κλαςς και οσο αφορα το PvP Και πιος ειναι ο καλυτερος...ΕΣΥ μπορεις να γινεις ο καλυτερος!:)
επισης η αλλη μαλακι* που πεταξες [assasin = rogue δηλαδη κατι σαν daggeras του L2] καλα φιλε μου αν εισαι ενας σαν και αυτα τα ΚΑΘΙΣΤΕΡΙΜΕΝΑ που εβλεπα στο νετ και παιζαν daggerades πατοντας dash και σπαμαροντας το πληκτρολογιο τους χωρις να εχει νοημα η σειρα μεχρι να πεσει αυτος που εχουν κανει ταργκετ τοτε πραγματικα βγες απο το aion και μην ξαναμπεις δεν κανει για εσενα.το αιον ειναι ενα game που ο SKILLED player ειναι αυτος που θα κερδισει και οχι ο ντιμενος! (ασχετα αν ειπα οτι παιζει ρολο το pvp gear αλλα τωρα λεω κατι αλλο οτι παιζει ρολο το να ξερεις να παιζεις) ΔΗΛΑΔΗ αν ειναι ενας FULL ντιμενος 55ρης με full 55αρα pvp armor accesories weapon και ενας 55ρης χωρις pvp items αλλα αυτος που δεν εχει pvp items ξερει να παιζει τοτε αυτος θα κερδισει γιατι το aion ειναι 99% θεμα skilled player (δηλαδη να ξερεις να παιζεις τον παιχτη σου!)
τωρα μην ξενερωνεις που λες πρεπει να κλικαρω ολα αυτα τα σκιλλς ναι ρε φιλε πρεπει να τα κλικαρεις και πρεπει να μαθεις να παιζεις με το πληκρολογιο σου! που να δεις εμενα που ειμαι Sorceror και δεν υπαρχει κουμπι για κουμπι που να μην παταω οταν παιζω pvp!
τωρα οσο για τα capmaing εμενα σαν gamer ποτε δεν μου τραβαγαν το ενδιαφερον στο aion τα εκανα μονο και μονο για θεμα του exp να ανεβω level πολυ γρηγορα..!
αν σου αρεσει το grind και η ιστορια το games τοτε δεν ξερω το aion πιστευω οτι ειναι πολυ pvp και οχι τοσο pvp τουλαχιστον για εμενα...ασχετα αν το παιζουν πολοι pvers...

ανεβα λεβελ μαθε να παιζεις pvp ντισου και θα δεις με το που θα κανεις blink πανω στον αντιπαλο σου εχει πεσει! γιατι ο assasin ειναι πολυ dmg ειναι stealth ολη η ωρα (μετα περνεις και 2ο hide το οποιο λεγετε shadow walk) επομενος θα εισαι ολη η ωρα αορατος εχει πολλα dodge και resist σκιλλς και αυτα ειναι τα δυνατα του πλεονεκτηματα!επομενος μπορει να κλαις λιγο τωρα αλλα μετα θα δωσεις πολυ πονο! ολοι ετσι ειμασταν στην αρχη!
παρε και ενα pvp με assasin Που μολις διαβασα στο forum του Freetoplay και δες εναν assasin, δεν τον ξερω τον assasin δεν ειναι στον serveer που παιζω επομενος δεν ξερω αν ειναι και καλος...απλα βλεπω οτι δινει αργιο ξυλο δες το και εσυ...!

123Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 05 Απρ 2012, 13:27

Elidor

Elidor

 

Avarga
Για τα τεχνικα προβληματα που λετε, πριν λιγο καιρο (κανα 2 μηνες πριν βγει το free) Επαιζα στον Infinite Aion ο οποιος ειναι private server. Δεν ειχα κανενα μα κανενα τετοιου ειδους προβλημα οπως τα bugs που ανεφερα οποτε δεν παιζει να φταιει το pc η η συνδεση καθως το μονο που αλλαξε απο τοτε ηταν να προσθεσω 1 giga μνημης στη RAM μου.

Οσο για τα classes τονισα απειρες φορες πως μιλαω για τα λεβελ μου, δεν ξερω τι γινεται μετα, δεν ξερω αν θα ειναι καλυτερα η χειροτερα, μεχρι στιγμης παντως εχω μονο skills για damage, οχι antispells, οχι σοβαρα buffs και ενα φλωρο stealth που με κανουν τροφη για τους αντιπαλους.

Αν θα μοιραζω πονο απλοχερα στα μεγαλα λεβελ δεν το ξερω, μπορω να κρινω το παιχνιδι μεχρι εκει που το εχω φτασει μοναχα και αυτο κανω.

Kαι λιγο σεμνα με τις "μαλακιες" κτλπ.

124Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 05 Απρ 2012, 18:24

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

ειδες...;) μην βιαστης να κρινεις ενα game απο τα σχεδον μεσα του...
τα αλλα ετσι μου βγαινουν οταν γραφω μεγαλα κειμενα και προσπαθησα να τα καληψω...συγνωμη

125Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 5 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 05 Απρ 2012, 20:35

Elidor

Elidor

 

Avarga
Oκ, ας πουμε οτι ειμαι μικρος ακομα στα λεβελ για να κρινω το gameplay, για τα bugs ομως επιμενω και θα επιμενω.

Ειναι λογικο, ο infinite aion που ειναι private server να μην ειχε τετοια bugs και να εχει το official????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης