Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Top 5 Favorite PC Games

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

26Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τετ 30 Μαρ 2011, 09:42

costascss

costascss

 

The Lord of the Rings The Battle for Middle-earth I & II
Resident Evil 5
Mirror's Edge
Age of Pirates 2 City of Abandoned Ships
Call of Duty (1)


Κάποια που θα μπορούσαν να είναι στο top 5: Age of Pirates Caribbean Tales, The Witcher, Warcraft III The Frozen Throne & Reign of Chaos, Prototype



Έχει επεξεργασθεί από τον/την costascss στις Πεμ 02 Ιουν 2011, 22:33, 1 φορά


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Wallpaper1515121
Madness Returns in Wonderland!
____________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Finalfantasia-1

27Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 13 Μάης 2011, 15:44

OMEGA

OMEGA

 

1.Alien vs predator
2.Rome total war
3.Doctor who
4.Cod 4
5.Napoleon total war

28Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 02 Ιουν 2011, 20:34

stelko

avatar

 

1. NeverWinder Nights
2. Baldur's Gate
3. San Andreas
4. Might and Magic
5. Borderlands

..και εχω κολλησει τοσο με το Borderlands..burnout!
θελω να βρω καμια αφισα αλλα δεν βρησκω πουθενα!
Εδω Ελλαδα μονο μερικες εταιριες που κανουν αφισες
και φυλλαδια βρηκα!

Ξερει κανεις?

29Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 02 Ιουν 2011, 21:54

Kauko

Kauko

 

NBA Live 2004
ακόμα αυτό παίζω αν κι έχω και το 07. Κορυφαίο basketball simulator στην ιστορία

30Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 02 Ιουν 2011, 22:50

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
captain usopp έγραψε:NBA Live 2004
ακόμα αυτό παίζω αν κι έχω και το 07. Κορυφαίο basketball simulator στην ιστορία
με χακ ή χωρις???εγω ειχα κατεβασει το 06 με ενα χακ με το οποιο ειχε γραφικα 2Κ9 και ηταν τζαμι whistle

31Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 02 Ιουν 2011, 23:30

Kauko

Kauko

 

βασικά τώρα είδα οτι το τοπικ λεει PC. Εγώ παίζω σε PS2. Το Pc μου δυστυχώς δεν είναι σε θέση... i hate everythin\'

32Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 01 Ιουλ 2011, 11:22

kr3.zw

avatar

 

Να δώσω κ γω την δική μου 5άδα... Έχω αρκετά παλιά games μέσα, αφού από τα καινούργια που βγαίνουνε δε νομίζω πως μπορούν να ξεπεράσουν αυτά τα επικά games!.........πάμε.....

Left 4 Dead 2 paparitsa
Counter Strike (κλασικά γαμάτο)
Warcraft 3
Age of Empires 2 - Exp
Prototype

33Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 01 Ιουλ 2011, 22:33

Red Dragon

Red Dragon

 

μολις σποιλαρα τις εικονες και εβαλα καλυτερα εξωφυλλα, βαλτε καμοια εικονα και εσεις


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 49303-bigthumbnail

34Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 01 Ιουλ 2011, 23:33

than132

than132

 

1) Prince of persia the sands of time
2) Prince of persia warrior within
3) Prince of persia the two thrones
4) Halo 1
5) Halo 2
6) Halo 3
7)The Chronicles of Riddick : Escape from butcher bay

αφτα .......ειναι απλα επικ!


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Blackbeard

35Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 19 Ιουλ 2011, 15:35

Red Dragon

Red Dragon

 

δυνατα παιχνιδια

Terminator Salvation
Σπόιλερ:
https://www.youtube.com/watch?v=ujy6boJzLKw

Dead Space 2
Σπόιλερ:
https://www.youtube.com/watch?v=z7Qy_4sWs3I


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 49303-bigthumbnail

36Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 02 Σεπ 2011, 17:20

nikos kritikos

nikos kritikos

 

1. War 2
2. Lord of the rings the battle for middle earth 2
3. Duke Nukem
4. Pro Evo 2011
5. Football Manager 2007


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Golden-eagle-450

37Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Κυρ 09 Οκτ 2011, 18:30

Silver Hawk

Silver Hawk

 

01 - Call Of Duty 4 Modern Warfare
02 - Grand Theft Auto San Andreas
03 - Overlord
04 - Prince Of Persia Warrior Within/ The Two Thrones
05 - Tomb Raider Legend/Anniversary

απο playstation μονο το God of War


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Silverhawk_display_image

38Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Κυρ 09 Οκτ 2011, 21:45

Mike13

Mike13

 

Shogun Total war 2
Fear 3
LOL
AVA
BIOSHOCK 2


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Dragon-ball-episode-of-bardock-2614323
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Settings
https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

39Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 17 Νοε 2011, 23:24

razor1911

razor1911

 

Bioshock 2
F.E.A.R. 2 Project origins
Gatling Gears
League of Legends
Hard Reset

EDIT:
Red Dragon έγραψε:01. Call Of Duty 4 Modern Warfare
Σπόιλερ:

02. Lord Of The Rings Battle For Middle Earth_2-Rise Of The Witch_King
Σπόιλερ:

03. Titan Quest-Titan Quest Immortal Throne
Σπόιλερ:

04. Grand Theft Auto San Andreas
Σπόιλερ:

05. Resident Evil 4
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
Σπόιλερ:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 NMKp9JO

40Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 29 Δεκ 2011, 17:28

TheGh7st

TheGh7st

 

1)Pro evolution soccer (γενικα η σειρα εκτως απο το 8)
2)Football manager (απο 10 και μετα που αρχισα)
3)The Elder Scrolls - Skyrim (παιχνιδαρα)
4)San adreas (ατελειωτες ωρες χαζομαρας)
5)Batman Arkham City (απιστευτη ιστορια)

41Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 20 Ιαν 2012, 01:21

ARTHAN

ARTHAN

 

Παιδιά, εγώ είμαι της παλιάς σχολής και το δικό μου τόπ μάλλον θα σας φανεί χαζό κι ενδεχομένως να μην γνωρίζεται κανένα από τα παιχνίδια που θα αναφέρω. Για ακριβώς αυτόν τον λόγο θα επεξηγήσω τους λόγους της εκάστοτε επιλογής μου:

* Στο νούμερο 5: Abuse, ένα από τα πιο κλασσικά παιχνίδια όλων των εποχών (κατά την ταπεινή μου γνώμη πάντα). Χαρακτηρίστηκε όχι άδικα σαν το Doom των Platform games, λόγω της σκοτεινής ατμόσφαιρας και των πολλών μεταλλαγμένων/εξωγήινων τεράτων που πρέπει να αντιμετωπίσεις ολομόναχος. Ήταν το πρώτο παιχνίδι δράσης στο οποίο στόχευες και πυροβολούσες με τη χρήση του mouse (μιλάμε για παιχνίδι του 1995!). Εξαιρετικότατο, παίζεται ευχάριστα κόμη και σήμερα.

* Στο νούμερο 4: Heretic 2, μια εκπληκτική, κατά εμού, παιχνιδάρα της οποίας το στυλ ήταν third person action, και το πρώτο της κατηγορίας του που χρησιμοποιούσε το mouse για να σημαδέψει/επιτεθεί. Ο πρωταγωνιστής μπορούσε να εκτελέσει πρωτόγνωρα για την εποχή του ακροβατικά με εξαιρετικό animation, να πολεμήσει με μια σειρά από ποικίλα weapons ένα σημαντικό όγκο από διάφορους εχθρούς και να επιβιώσει από θανάσιμες παγίδες και εμπόδια, και όλα αυτά συνδέοταν με ένα πολύ ενδιαφέρον story που εξελισσόταν σε μια απίστευτα όμορφη cosmology, τη γη της Pathoris.

* Στο νούμερο 3: Serious Sam 2, και δεν εννοώ ότι τα Serious Sam-The First Encounter, Serious Sam-The Second Encounter και το πρόσφατο Serious Sam 3 είναι χειρότερα (κατά πολλούς μάλιστα το δεύτερο μέρος αυτής της τριλογίας είναι το χείριστο της σειράς). Απλώς λατρεύω την καρτουνίστικη ατμόσφαιρα και τα ανάλαφρα αστεία που συνόδευαν το εξαιρετικό gameplay της σειράς και η οποία απουσιάζει από τους υπόλοιπους αντίστοιχους τίτλους.

* Στο νούμερο 2: Total Annihilation-Kingdoms, όχι ότι το Total Annihilation το αυθεντικό δεν ήταν παιχνιδάρα, το άκρως αντίθετο (έχει κερδίσει 58 βραβεία παρακαλώ!), όμως προτιμώ το μεσαιωνικό στυλ του δεύτερου μέρους της σειράς, σε αντίθεση με την μελλοντική εποχή του πρώτου. Αλλά πάνω από όλα, αυτό που πραγματικά με συγκινεί στο Total Annihilation: Kingdoms είναι η απίστευτη ιστορία του, ιστορία που σπάνια συναντάς τόσο βαθιά και περιποιημένη σε RTS game, καθώς και η μοναδικότητα που χαρακτηρίζει κάθε μια από τις πέντε φυλές (Aramon, Taros, Veruna, Zhon, Creon) με διαφορετικές επιλογές, στρατηγικές, μονάδες κτλ. Αναμφισβήτιτα το καλύτερο παιχνίδι στρατηγικής που έχω παίξει ποτέ μου, και έχω παίξει πολλά του είδους.

* Στο νούμερο 1: Worms Armageddon, κι όποιος έχει παίξει ένα παιχνίδι της σειράς (όπως τα Worms 2, Worms World Party, Worms 3D, Worms 4 Mayhem), τότε θα καταλάβει γιατί έβαλα ως πρώτη μου επιλογή ένα παιχνίδι με απίστευτη πλάκα, απίστευτα καρτουνίστικα γραφικά, εξαιρετικούς ήχους και με την ανάγκη να συνδιαστεί η φαντασία και η δημιουργικότητα με την ικανότητα και την στρατηγική, ώστε να κατατροπώσεις τον αντίπαλό σου πριν σε κατατροπώσει αυτός!

Συνοψίζωντας, έχουμε το δικό μου τοπ πέντε:
1) Worms Armageddon
2) Total Annihilation-Kingdoms
3) Serious Sam 2
4) Heretic 2
5) Abuse

42Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 24 Ιαν 2012, 19:48

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

θα με βρισετε γτ δν ειναι παιχνιδι για το pc, αλλα το αγαπημενο μ ειναι god of war


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 1033418-bigthumbnail

43Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 07 Φεβ 2012, 00:04

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Toni D. Kellis έγραψε:θα με βρισετε γτ δν ειναι παιχνιδι για το pc, αλλα το αγαπημενο μ ειναι god of war


The ultimate trilogy!!!!! Αντε να βγεί και το 4!!!! Από τα αγαπημένα για το PS και από τα πρώρα που με πόρωσαν.. μαζί με Kingdom Hearts... (μην ακούσω σχόλια για την παιχνιδάρα!!!)

44Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 07 Φεβ 2012, 00:24

deko10ole

deko10ole

 

1)San Andreas και ξερό ψωμί
2)Medal of Honor:Breakthrough κλπ
3)NBA 2k9,10,11(όχι 12)
4)TOTAL WAR
5)Hooligans για πολύ γέλιο ειδικά όταν ερχόταν και η αστυνομία στο κόλπο


_________________
You guys have already lost... in sheer military force.

45Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 07 Φεβ 2012, 00:30

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
ααα.. όσο αφορά το pc είναι δυσκολο.. Θα αναφέρω όσα έπαιξα τους τελευταίους μήνες.. μετά το format δηλαδή..

1. League of legends Καθημερινή αξία
2. Portal 2 Φοβερά έξυπνο, τρελά μοντς, δεν το βαριέσαι
3. Alice madness Returns Η υνέχεια του θρύλου!!! Φοβερό παιχνίδι!!
4. Skyrim.. FUS RO DAH!!! Χαχαχαχα not much to say..

Αναμενουμε: dmc να δώ πως σκατά έκαναν τον Dante, Prototype 2, Hitman η επιστροφή του silent assassin!!!


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Untitled-1-7

46Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 07 Φεβ 2012, 00:40

Elidor

Elidor

 

Avarga
^ Ρε, τι απαιτησεις εχει το Skyrim απο το pc? Τι καρτα γραφικων εχεις κτλπ?

47Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 07 Φεβ 2012, 00:49

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Elidor έγραψε:^ Ρε, τι απαιτησεις εχει το Skyrim απο το pc? Τι καρτα γραφικων εχεις κτλπ?

Minimum System Requirements

* OS: 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
* CPU: Dual Core 2.0GHz or equivalent processor
* RAM: 2 GB
* HDD: 6 GB
* Graphics: 512 MB card
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9.0c
* Internet for Steam activation

Recommended System Requirements

* OS: Windows 7/Vista/XP (32 or 64 bit)
* CPU: Quad-core Intel or AMD CPU
* RAM: 4 GB
* HDD: 6 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9.0c
* Internet for Steam activation


Εγώ έχω επεξεργαστή Intel Core i5 , RAM 4 GB, κάρτα geforce GTS 250 και το τρέχει άνετα..

48Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Κυρ 19 Φεβ 2012, 00:40

black tulip

black tulip

 

1.oblivion
2.skyrim
3.warcraft 3
4.kingdom hearts
5.alice madness returns

49Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Κυρ 19 Φεβ 2012, 02:14

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
black tulip έγραψε:1.oblivion
2.skyrim
3.warcraft 3
4.kingdom hearts
5.alice madness returns

Like σε όλα!!!! Kingdom Hearts!! απλά έρωτας!!!!!!


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Untitled-1-7

50Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Κυρ 19 Φεβ 2012, 02:55

black tulip

black tulip

 

Patty D Luffy έγραψε:
black tulip έγραψε:1.oblivion
2.skyrim
3.warcraft 3
4.kingdom hearts
5.alice madness returns

Like σε όλα!!!! Kingdom Hearts!! απλά έρωτας!!!!!!

Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 42897 Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 2 555517

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης