Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Top 5 Favorite PC Games

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 9]

126Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 06 Απρ 2012, 01:57

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

βασικα ενταξει εμενα δεν με ενδιαφερει πως ειναι το γενικο gameplay καποιου παιχνιδιου γιατι αμα ειναι με τα γουστα του καθενος ολοι θα βρουν θετικα και αρνητικα σε ενα game...εγω σου μιλισα για τα class και για το PvP στα πιο μεγαλα levels...εμενα παντα σε ολα τα game αυτο που με ενδιεφερε ειναι το ξυλο πανω απο ολα...το θεμα ειναι δικο σου στο τι σου αρεσει να παιζεις και τι ειναι αυτο που σε τραβαει :D

κοιτα εγω αυτο το bug το παθενω μονο σε siege Οταν ειναι περιπου 1000 ατομα κοσμος μαζεμενος και παζουμε ξυλο...μονο τοτε κολαω λιγο και καποιες φορες με βγαζει πιο πισω απο εκει που ειμουν...και αυτο σε σπανιες περιπτωσεις ή οποτε κατεβαζω ταινιες xD...οποτε παντως παιζω και ειμαι σολο χωρις πολλα ατομα ωστε να μου προκαλουν lag δεν εχω κανενα αλλο προβλημα περι lag ή κατι παρομιο...τωρα τι να σου πω οσα ατομα ξερω δεν το εχουν αυτο το προβλημα....

127Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 06 Απρ 2012, 09:16

Elidor

Elidor

 

Avarga
A αλλο bug, αυτο θα μου πει η Πατυ αν το εχει που ειναι assassin, με εκεινο στο skill που ειναι σαν το charge... Αυτο βασικα με πεταει παντα πισω.

128Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 24 Μάης 2012, 02:50

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
τα αγαπημενα μου ειναι 1.team fortress 2 (epic)2.batllefield 3 3.monkey island
αν ψηνετε κανενας για κανενα ματσακι team fortress 2 εδω ειμαι εγω gj!
ειστε σοβαρει τι lineageries και πιπες παιξτε το παιχνιδι που σας λεω και θα σας αρεσει ειναι αρκετα διασκεδαστικο απο οτι εμαθα ο τιντιμακια πεζει αλλα εξαφανιστικε

129Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 12 Ιουν 2012, 16:08

Big-Nose_Ussop

Big-Nose_Ussop

 

Γενικά ειμαι fan των MOBA games, επομένως:
1. Warcaft III, DoTA (παλιό μεν, σταθερης αξιας δε) *δευτετο αγαπημενο map στο W3: Bleach vs One piece
2. League of Legends
3. DoTA 2(θα ηταν πρωτο αλλα λογω της κατακρεούργησης καποιων ηρωων πχ Earthshaker, που καμια σχέση δεν έχουν με τους αρχικούς, τριτο)
4.WoW Cataclysm
5. CoD 4( με διαφορα το πιο αγαπημενο απο τη σειρα CoD )

Υ.Γ.: Μήπως ξέρει κανείς καποιο game OP για Xbox???


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 8b6201eb8f

130Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 12 Ιουν 2012, 16:45

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
οοοο εχεις χβοχ 360? heh look at that εχω και εγω αν θες και πεζεις ονλινε στο χβοχ κανε με αντ guidedgravy09 to nickname mou

131Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 12 Ιουν 2012, 16:59

Big-Nose_Ussop

Big-Nose_Ussop

 

σοζ φιλε δεν παιζω online sto xbox, βασικα δεν παιζω σχεδον καθολου.(ειναι του αδερφου μου). Απλα ειναι η μονη κονσολα που εχω εκτος απο το pc και σκεφτηκα μηπως υπαρχει κανα OP game γι'αυτο... τεσπα αν ποτε τυχει θα σε κανς add. ;)


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 8b6201eb8f

132Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 12 Ιουν 2012, 22:13

razor1911

razor1911

 

Big-Nose_Ussop έγραψε:Γενικά ειμαι fan των MOBA games, επομένως:
1. Warcaft III, DoTA (παλιό μεν, σταθερης αξιας δε) *δευτετο αγαπημενο map στο W3: Bleach vs One piece
2. League of Legends
3. DoTA 2(θα ηταν πρωτο αλλα λογω της κατακρεούργησης καποιων ηρωων πχ Earthshaker, που καμια σχέση δεν έχουν με τους αρχικούς, τριτο)
4.WoW Cataclysm
5. CoD 4( με διαφορα το πιο αγαπημενο απο τη σειρα CoD )

Υ.Γ.: Μήπως ξέρει κανείς καποιο game OP για Xbox???
The elder scrolls v: Skyrim


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 NMKp9JO

133Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τετ 13 Ιουν 2012, 19:31

Big-Nose_Ussop

Big-Nose_Ussop

 

Τι ειναι αυτο;


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 8b6201eb8f

134Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τετ 13 Ιουν 2012, 20:10

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Big-Nose_Ussop έγραψε:Τι ειναι αυτο;
:conf: :conf: :conf: :conf: :conf: :conf: :conf: :conf: :conf: :conf: :conf: :conf: :conf:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Untitled-1-7

135Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τετ 13 Ιουν 2012, 20:51

Big-Nose_Ussop

Big-Nose_Ussop

 

E τι game ειναι; Με συγχωριτε που δεν ξερω ολα τα παιχνιδια που υπαρχουν....Αν ειχατε την ευγενη καλοσυνη ισως θα μπορουσατε να μου εξηγησετε, αγαπητε κυρια και κυρια.....Ζητω ταπεινα την συνχγωρεση σας για την αμαθεια και ελειψη γνωσεων που με διακρινει.....


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 8b6201eb8f

136Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τετ 13 Ιουν 2012, 23:36

razor1911

razor1911

 

Big-Nose_Ussop έγραψε:E τι game ειναι; Με συγχωριτε που δεν ξερω ολα τα παιχνιδια που υπαρχουν....Αν ειχατε την ευγενη καλοσυνη ισως θα μπορουσατε να μου εξηγησετε, αγαπητε κυρια και κυρια.....Ζητω ταπεινα την συνχγωρεση σας για την αμαθεια και ελειψη γνωσεων που με διακρινει.....
Δοκιμασε το:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 NMKp9JO

137Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 14 Ιουν 2012, 09:36

Big-Nose_Ussop

Big-Nose_Ussop

 

Βασικα εγω ηθελα καποιο παιχνιδι One Piece, αλλα αυτο το game φαινεται γ@μ@το!!!
Προφανως προκειται για rpg game εμπνεσμευνο απο αλλα rpg οπως WoW, Lineage κ.λπ
αλλα το εφτασαν σε ενα αλλο επικο επιπεδο! Το μονο που θελω να σε ρωτησω ειναι ποσο κανει...


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 8b6201eb8f

138Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 14 Ιουν 2012, 09:48

maxuris

maxuris

 

ειναι δωρεαν, οπως οτιδηποτε μη συνδρομητικο υπαρχει εκει εξω.
Δεν θελει συνδρομη ετσι ?


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 757b32

139Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 14 Ιουν 2012, 10:25

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Για το Elder Scrolls V: Skyrim μιλάς; Γιατί να θέλει συνδρομή;

140Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 14 Ιουν 2012, 10:35

Big-Nose_Ussop

Big-Nose_Ussop

 

Εγω παντως ρωτησα ποσο κανει να το αγορασεις ή αν το καταβαζεις τζαμπα...


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 8b6201eb8f

141Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 14 Ιουν 2012, 11:54

maxuris

maxuris

 

Tony Tony Chopper έγραψε:Για το Elder Scrolls V: Skyrim μιλάς; Γιατί να θέλει συνδρομή;

Ξερω γω δεν το ειχα ψαξει το game και βαριομουνα να googlαρω

Big-Nose_Ussop έγραψε:Εγω παντως ρωτησα ποσο κανει να το αγορασεις ή αν το καταβαζεις τζαμπα...

Οταν μπορεις να εχεις το 2ο , που μπορεις , τοτε το εφαρμοζεις


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 757b32

142Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 14 Ιουν 2012, 12:11

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
SKIDROW παίδες!!! Όσο ακόμα η ACTA το επιτρέπει.. :xD:
Και μην μου πείτε και εσεις πως δεν κατεβάζετε με τορρεντς πια, γιατί το άκουσα και αυτό!!! :conf:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Untitled-1-7

143Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 14 Ιουν 2012, 12:23

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

SKIDROW είναι εγγύηση. Κατέβασα Max Payne 3 από εκεί πρόσφατα. Και ο Razor1911 είναι εξίσου καλός όμως δεν ξέρω αν είναι εν ενεργεία.

144Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 14 Ιουν 2012, 20:06

maxuris

maxuris

 

Οσοι βγαζουν και τους εμπιστευονται εγκυρα sites πχ http://www.rlslog.net/page , piratebay και σε forums πχ warez-bb , κατεβαστε τα αφοβα . Τωρα τελευταια εχουν παρει μπουλο τα file hosting sites και μονο απο torrent συμφερει .


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 757b32

145Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 14 Ιουν 2012, 20:10

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Μέχρι να τα καταστρέψουν και αυτά... whistle


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Untitled-1-7

146Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Τρι 07 Αυγ 2012, 19:56

razor1911

razor1911

 

Μεχρι τοτε ομως θα τα εχουμε αντιγραψει σε ενα σωρο αγνωστα sites που δεν ΘΑ τα πιανει το "ματι" της google

Το θυμαται κανεις αυτο εδω;


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 NMKp9JO

147Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 27 Σεπ 2012, 12:02

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

τι γνωμη εχετε για το guild war 2 ? Παιζει κανενας απο εσας? :D

148Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 27 Σεπ 2012, 13:12

Elidor

Elidor

 

Avarga
Α μπα.... που να δινουμε τωρα τοσα λεφτα και να το βαρεθουμε κιολας μετα...

149Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 27 Σεπ 2012, 14:09

razor1911

razor1911

 

Αλλο f2p και αλλο P2P


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 NMKp9JO

150Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 27 Σεπ 2012, 17:16

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Elidor το ΑΙΟΝ κάτι ψιλολέει.. αλλα δεν ξέρω τζάμπα κόπος ρε συ.. δεν έχω λεφτά να δώσο για goldpack..
Δοκίμσα να παίξω στον Αμερικάνικο σέρβερ αλλα λαγκ του κερατά..
Τόρα περιμένω να δω πως θα είναι το Blade n Soul whistle


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 6 Untitled-1-7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης