Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Top 5 Favorite PC Games

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

151Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 27 Σεπ 2012, 17:50

Elidor

Elidor

 

Avarga
Blade and Soul και αυτο μανια δεν θα θελει? Νομιζω εχει συνδρομη κανονικοτατη...

152Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 27 Σεπ 2012, 17:59

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Νομίζω ναι...


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Untitled-1-7

153Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 27 Σεπ 2012, 18:06

Elidor

Elidor

 

Avarga
E τοτε γαμησε το και αυτο..

154Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Πεμ 27 Σεπ 2012, 18:37

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Γάμησε τα όλα δηλαδή.. πάλι καλα πήρα PS3... :xD:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Untitled-1-7

155Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 28 Σεπ 2012, 09:05

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Εγώ παίζω στον Αμερικάνικο στο Aion, και δεν αντιμετώπισα πρόβλημα, τουλάχιστον μεγάλο. Το ψιλοπαράτησα το Aion γιατί βαριέμαι να ανεβαίνω lvl, αφού θέλει 2 μέρες για να πάω από το 34 --> 35.
Πες όνομα στο PS3 να σε κάνω προσθήκη στους φίλους μου να παίζουμε μαζί (αν έχουμε κανένα κοινό παιχνίδι...)

Τώρα ον τοπικ:
*ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΒΑΡΕΤΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ* Η εισαγωγή σου είναι βαρετή και τρώει χώρο. Την έβαλα σε spoiler
Εισαγωγή:
Καλύτερο παιχνίδι, No 1 αυτής της εβδομάδας (και μήνα) είναι το Portal 2, ειδικά τώρα που μπορείς και φτιάχνεις δικές σου πίστες, δεν το βαριέσαι ποτέ. Μόνο που δεν βρήκα ούτε ένα άτομο να παίξω co-op. Αυτό. Για όσους δεν ξέρετε τι είναι το Portal 2, να σκάσετε από το κακό σας, δεν σας λέω. :xD:

Τοp 5 λοιπόν:
1) Portal 2
2) Assassin's Creed:Revelations
3) Dead Island
4) Gotham City Impostors
5) Prince of Persia: The Sands of Time
Σπόιλερ:



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jim McDuck στις Κυρ 06 Απρ 2014, 22:49, 1 φορά


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

156Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 28 Σεπ 2012, 09:46

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
PORTAL 2!!!!!!!!!!!
Τι υπέρτατη παιχνιδάρα!! Το λατρεύω!! careless run
gj! gj! gj!

Από zombie style και το Deadrising έλεγε πολύ!!
Τα Assassin's Creed όπως φυσικά και τα DevilMayCry για εμένα είναι από τις τοπ σειρές!! gj! Καλά όσο για τα Prince of Persia τα βάζω αζί με το God of War στις κλασσικές αξίες!! Μετά έχουμε FF και Kingdom Hearts!!
(Μην ακούσω τίποτα για το Kingdom Hearts!! Σκοτώνω!! knife )

Όσα έχεις στο spoiler εκτός από Team Fortress 2 που δεν το έχω παίξει είναι και αυτά awesome!!

Βέβαια το LoL πάει σε άλλη κατηγορία :xD:

Ααααα ξέχασα τα Hitman !!! Ειδικά το Blood Money!!! Άντε να δούμε το καινούριο... όπως και το dmc.......new dante's look!! *epic facepalm *

Σπόιλερ:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Untitled-1-7

157Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 28 Σεπ 2012, 12:53

Elidor

Elidor

 

Avarga
Tι διαολο μονο εγω δεν ελιωνα στα παιχνιδια? Ολα και ολα για 2-3 παιχνιδακια ξερω και αυτα τα εβλεπα απο αλλους που επαιζαν... Εγω λιγα επαιζα..

158Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 28 Σεπ 2012, 13:24

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Εlidor εγώ θα αρχίσω game reviews στο Youtube. Gamer once, gamer forever.

Patty το Kingdom Hearts είναι τέρμα επικό. Δεν το έβαλα επειδή δεν υπάρχει για PC. Πήγα στο Public και πήρα το 2 για Ps2 ίσα ίσα όποτε βρίσκω ελεύθερη τηλεόραση να το παίζω. Σε λίγες μέρες θα πάω να πάρω και το 1 που το έχει 13 ευρώ. Ένας φίλος μου το τερματίσε και εγώ έβλεπα, και πάλι πορώθηκα.

Αντε να βγεί το Assassin's Creed III να καιώ πάλι... :xD:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

159Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 28 Σεπ 2012, 20:16

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Το Blade & Soul ενδέχεται να γίνει F2P για ΗΠΑ κι Ευρώπη. Εγώ το έχω παίξει είδη.

160Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Παρ 28 Σεπ 2012, 20:23

Elidor

Elidor

 

Avarga
Tony Tony Chopper έγραψε:Το Blade & Soul ενδέχεται να γίνει F2P για ΗΠΑ κι Ευρώπη. Εγώ το έχω παίξει είδη.

Λεει τιποτα? Πες μας και καμια εντυπωση..

161Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Σαβ 29 Σεπ 2012, 04:12

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Jim McDuck έγραψε:Εlidor εγώ θα αρχίσω game reviews στο Youtube. Gamer once, gamer forever.

Patty το Kingdom Hearts είναι τέρμα επικό. Δεν το έβαλα επειδή δεν υπάρχει για PC. Πήγα στο Public και πήρα το 2 για Ps2 ίσα ίσα όποτε βρίσκω ελεύθερη τηλεόραση να το παίζω. Σε λίγες μέρες θα πάω να πάρω και το 1 που το έχει 13 ευρώ. Ένας φίλος μου το τερματίσε και εγώ έβλεπα, και πάλι πορώθηκα.

Αντε να βγεί το Assassin's Creed III να καιώ πάλι... :xD:

Φίλε Τζίμ..... ένα σου λέω... Kingdom Hearts 1.5 HD Remix !!! http://www.joystiq.com/2012/09/19/kingdom-hearts-1-5-hd-remix-announced-for-ps3-features-remaster/ Τσέκαρε!!!! aww

καλα και εγώ έχω και το 1 και το 2 και τα καίω όποτε μπορώ... ειδικά το ένα ξέρω όλα τα ίτεμς, τους heartless, πού πέφτει κάθε ίτεμ.. στο 2 ξέρω τιπς για να φουλάρεις τα gauge... 2 χρόνια είχα λιώσει σε αυτό το παιχνίδι!!! Και μιλάμε για ώρες λιώσιμο κάθε σαββατοκύριακο... πωπω, τι χρόνια!! Τι θυμήθηκα τώρα!!!

The power of the keyblade φίλε Τζιμ... καλα την τελική μάχη με τον Άνσεμ στο 1 ,, έχω μάθει απο έξω όλους τους διαλόγους~!!

και αυτό το καταραμένο Hollow Bastion... το λάτρευα!!! Ήταν σωστός λαβύρηνθος!! Καλα για εμένα σαν το 1 δεν έχει!!! είναι έπος!! aww aww aww

Εγώ περιμένω πιο πολύ να βγει το Hitman xD ΘΕΛΩ PORTAL 3!!!! oh my love! oh my love! oh my love!


Με κάψατε πάλι!!! :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Untitled-1-7

162Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Σαβ 29 Σεπ 2012, 08:51

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
ΠΟΡΩΣΗ!!!
Και εγώ θέλω Portal 3...

Και όσο για το κάψιμο, δεν κάνει τίποτα... :xD:


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

163Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Σαβ 29 Σεπ 2012, 14:00

Choperfan

Choperfan

 

νιωθω περιεργα ειναι κακο που δεν ξερω κανενα παιχνιδι ? e?

164Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Σαβ 29 Σεπ 2012, 17:30

razor1911

razor1911

 

Choperfan έγραψε:νιωθω περιεργα ειναι κακο που δεν ξερω κανενα παιχνιδι ? e?
Οχι gj!


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 NMKp9JO

165Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Σαβ 29 Σεπ 2012, 18:52

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Ο δημόσιος χλευασμός αρχίζει στις 22:00.
Έως τότε, όχι δεν πειράζει καθόλου και δεν είναι καθόλου κακό. Ίσα ίσα δείχνει ότι είχες άλλες ασχολίες στα παιδικά σου και γενικά στα χρόνια που έζησες πάνω σε αυτόν τον πλανήτη, και έτσι δεν είχες την ευκαιρία να μπεις στον κόσμο των βιντεοπαιχνιδιών.


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

166Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Κυρ 30 Σεπ 2012, 04:17

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ναι αλλα δεν ξέρεις πόσα έχασες!!!! :mueh: :mueh: :mueh:
Γίνομαι κακιά??? aww3


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Untitled-1-7

167Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Κυρ 25 Νοε 2012, 06:34

FlameBoy

FlameBoy

 

Δεν θα πω top 5 θα πω τι παιζω τωρα , το παιχνίδι λέγετε smite ειναι ακόμα σε closed beta ( θελεις invite για να γραφτείς ) ειναι third person (5 vs 5) moba κατι σαν το LOL και αντι για champions εχει θεούς της μυθολογίας .
Οι θεοι ειναι :
Κώδικας:
-Greek
      1.Arachne
      2.Ares
      3.Artemis
      4.Hades
      5.Zeus
  -Egyptian
      6.Anhur
      7.Anubis
      8.Bastet
      9.Ra
      10.Sobek
  -Norse
      11.Freya
      12.Hel
      13.Loki
      14.Odin
      15.Thor
      16.Ymir       
  -Chinese
      17.Ao Kuang
      18.Guan Yu
      19.He Bo
      20.Sun Wukong
    -Hindu
      21.Agni
      22.Bakasura
      23.Kali
      24.Vamana
    -Roman
      25.Bacchus
      26.Cupid
το παιχνίδι απλά τα σπαει ειναι πιστευω το καλυτερο moba.
οριστε ενα tutorial του game https://www.youtube.com/watch?v=26UoxVq7-3s&feature=relmfu ειναι παλιο τωρα το game εχει αλλαξει προς το καλυτερο.
και πως ειναι τωρα :
δεν λέω αλλα για το παιχνίδι γιατι απλά τα σπάει ψάξτε το λιγο.


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 805467-bigthumbnail

168Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Δευ 26 Νοε 2012, 01:30

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Το δοκίμασα στο Beta, είναι unbalanced ακόμα αλλα πολλά υποσχόμενο!!! gj!
Δυστυχώς έχω αφοσιωθεί στο LoL και δεν έχω πολύ χρόνο να ασχοληθώ με το Smite, αλλα είνια πολύ πρωτοποριακό για MOBA gj!


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Untitled-1-7

169Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Δευ 26 Νοε 2012, 17:10

Elidor

Elidor

 

Avarga
Κατεβαζω το Stars Wars The Old Republic τωρα που γινε free (ο θεος να το κανει free δηλαδη). Θα πω γνωμες αφου το δοκιμασω να δουμε τι λεει.

170Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Δευ 26 Νοε 2012, 19:22

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Άντε να δούμε whistle


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Untitled-1-7

171Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Δευ 26 Νοε 2012, 19:39

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Patty D Luffy έγραψε:Το δοκίμασα στο Beta, είναι unbalanced ακόμα αλλα πολλά υποσχόμενο!!! gj!
Δυστυχώς έχω αφοσιωθεί στο LoL και δεν έχω πολύ χρόνο να ασχοληθώ με το Smite, αλλα είνια πολύ πρωτοποριακό για MOBA gj!
τι lvl εισαι αν 30 τι ελο εχεις,σε πιον σερβερ παιζεις,ποιοι ειναι οι αγαπημενη σου champion ,ποσσα κιλλς ειναι τα περισσοτερα που εχεις κανει και με ποιον,τελος θα ειθελα να σε ρωτησω αν λεει να παρω μαλχαζαρ

172Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Δευ 26 Νοε 2012, 20:35

FlameBoy

FlameBoy

 

Real Hawkins έγραψε:
Patty D Luffy έγραψε:Το δοκίμασα στο Beta, είναι unbalanced ακόμα αλλα πολλά υποσχόμενο!!! gj!
Δυστυχώς έχω αφοσιωθεί στο LoL και δεν έχω πολύ χρόνο να ασχοληθώ με το Smite, αλλα είνια πολύ πρωτοποριακό για MOBA gj!
τι lvl εισαι αν 30 τι ελο εχεις,σε πιον σερβερ παιζεις,ποιοι ειναι οι αγαπημενη σου champion ,ποσσα κιλλς ειναι τα περισσοτερα που εχεις κανει και με ποιον,τελος θα ειθελα να σε ρωτησω αν λεει να παρω μαλχαζαρ

omg ανακριση! χαχαχα

----------------------------------------------------------------------------------------

btw για όσους δεν πείστηκαν για το smite ορίστε και ενα video απο εναν top player του παιχνιδιού που δίνει ρεσιτάλ :


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 805467-bigthumbnail

173Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Δευ 26 Νοε 2012, 22:23

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
δεν μου αρεσει
μοιαζη λιγο με το team fortress

174Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Δευ 26 Νοε 2012, 23:37

FlameBoy

FlameBoy

 

Real Hawkins έγραψε:δεν μου αρεσει
μοιαζη λιγο με το team fortress
Μην τα λες ετσι ρε θα μας βγάλεις κανένα ματι..... σε τι μοιάζει με το T.F ? daaamn!


_________________
Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 805467-bigthumbnail

175Top 5 Favorite PC Games - Σελίδα 7 Empty Απ: Top 5 Favorite PC Games Κυρ 16 Δεκ 2012, 12:08

Elidor

Elidor

 

Avarga
Patty D Luffy έγραψε:Άντε να δούμε whistle

Σε ξεχασα κιολας, τωρα το θυμηθηκα. Παιζω εδω και κανα 2-3 βδομαδες απο ποτε κατεβηκε τελος παντων. Νταξ μετραει ασχημα και για f2p οι περιορισμοι του ειναι σχετικα ασημαντοι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης