Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Προτάσεις/θαψιμο για Anime

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 11]

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Untitled-1-7

Tcixlas

Tcixlas

 

είδα το tokyo gkoul καλό αλλά πολλά κενά νομίζω και γενικά λίγο κακογραμμένο μου φάνηκε σα να προσπερνάει σημαντικά και να τελειώνει απότομα

πάμε για soul eater


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:είδα το tokyo gkoul καλό αλλά πολλά κενά νομίζω και γενικά λίγο κακογραμμένο μου φάνηκε σα να προσπερνάει σημαντικά και να τελειώνει απότομα

πάμε για soul eater
κι ομως υπαχουν ατομα που το εκθιαζουν... ουτε εμενα μου αρεσε τόσο... περα απο την στιγμη που ο kaneki εφαγε τον jack ολη η επομενη σεζον ξαφνικα ειχαν μετατραπει ολοι σε high class φιλοσοφοι και το να δω ενα απλο γ@@@ supernatural shonen (νομιζω) anime εγινε σαν να διαβαζω βιβλιο βαθιας φιλοσοφιας... ΣΙΓΑ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ANIME ΒΛΕΠΟΥΜΕ! Τελος παντων το soul eater ειναι πολυ περισσοτερο της δρασης, ενα απλο ωραιο anime.


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

το ξεκινάω απόψε κιόλας ελπίζω να το χαρώ περισσότερο


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Kamikaze

Kamikaze

 

Το Parasyte είναι το Tokyo Ghoul done right. Απλά δείτε αυτό, πολύ καλύτερο.


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 2cd7qzoΠροτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 50qvrm

Tcixlas

Tcixlas

 

οκκκ noted μετά το soul eater θα δω αυτό


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

sandokanthanos έγραψε:Το Parasyte είναι το Tokyo Ghoul done right. Απλά δείτε αυτό, πολύ καλύτερο.
πες του... οτι για πρωτη φορα... καπου συμφωνουμε :P

οχι πραγματικα ηταν ωραιο το parasite, απο τα καλυτερα που εχω δει για να ειμαι ειλικρινης


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Parasyte τοπ, Tokyo Ghoul βαρέθηκα στο 3ο επεισόδιο.
soul eater θα θέλεις να διαβάσεις και το μάνγκα, οι χαρακτήρες και ο κόσμος είναι πανέμορφα.


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Untitled-1-7

Tcixlas

Tcixlas

 

φακ, άρα καλύτερα να πάω στο parasyte? δε θέλω να μπλέξω με μανγκα


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Kamikaze

Kamikaze

 

Ναι ρε, μην κάνεις μαλακίες με tokyo ghoul και τέτοια.


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 2cd7qzoΠροτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 50qvrm

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:φακ, άρα καλύτερα να πάω στο parasyte? δε θέλω να μπλέξω με μανγκα
Αν πας tokyo ghoul επιλογη ΠΡΕΠΕΙ να μπλεξεις με μανγκα καθως δεν εχει τελειωσει το anime. Το parasyte έχει τελειώσει και αν θυμαμαι καλα πηγαινε ιδια φαση με το manga (το οποιο ειναι απο το '90 η κατι τέτοιο)


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

το θέμα είναι ότι ρώτησα εδώ μέσα, για ολοκληρωμένα anime και μου είπαν tokyo gkoul και soul eater και ξεκίνησα απο το μικρότερο που μου πρότειναν.... σο fuck them γιατί ήταν μαλακία το γκουλ δεν έβγαζε ξεκάθαρα νόημα, έχανε σε πολλά σημεία, πολλά plot holes, και κακοανιιμαρισμένο!!! μετά απο ένα σημείο όλα τα δαιμονικά όπλα ξερω γω γαμιόντουσαν...!!! τεσπά πάμε parasyte


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
SHINIGAMI-SAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA............. ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Tcixlas

Tcixlas

 

κοίτα έχω δει 4 έπεισόδια parasyte και είναι καλο όσων αφορά την ποιότητα του άνιμ, την υπόθεση κλπ, αλλά δεν έχω δει ακόμα και κάτι απο δράση, γενικά καλό, είδωμεν...


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Φιλτατε τσιχλα....

Αφου δεις το Parasyte κατσε διαβασε το Soul Eater. Διοτι και να δεις το anime μετα παλι θα προτινω να διαβασεις το manga.


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι αλλά δεν έχω χρονο για διάβασμα manga θέλω κάτι να με χαλαρώνει ρε φίλε απο το διαβασμα που πέφτει... αν με ψήσει το anime καλώς


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Eαν δεν εχεις ορεξη για shonen τοτε κατι δεν παει καλα.... xD


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε φίλε διαβάζω σαν πούστης απο δω και πέρα πρέπει να ηρεμήσω πρώτα


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Nαι ρε σε καταλαβαινω απλα αξιζει και το manga.


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Hawkins

Hawkins

 

το tokyo ghoul μια χαρα ανιμε ηταν,τουλαχιστον οσοι φιλοι μου το ειδαν τους αρεσε τωρα αν ειστε σε φαση κουλτουριαριδες και ετσι τι να πω


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν ειμαι κουλτουριάρης ρε φίλε, απλά δε μπορώ να δω κάτι που είναι γεμάτο κενά!! το είδα οκ ήταν μέτριο, δεν ήταν κάτι το ξεχωριστό, παρόλο που το στόρι κλπ είχαν τα φόντα... είχε πάρα πολλές τρύπες


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Hawkins έγραψε:το tokyo ghoul μια χαρα ανιμε ηταν,τουλαχιστον οσοι φιλοι μου το ειδαν τους αρεσε τωρα αν ειστε σε φαση κουλτουριαριδες και ετσι τι να πω
Μα ΑΚΡΙΒΩΣ επειδη ΔΕΝ ειμαστε κουλτουριαριδες δεν μας αρεσε. Εχουμε για 2 σεζον τον κανεκι να φιλοσοφει για το οτι δεν ειναι ηθικα σωστο να τρως ανθρωπους, οτι τι εστι ghoul η τι εστι ανθρωπος, αν πρεπει να σκοτωνει ανθρωπους, τι θα πρεπει να κανει για να σωσει τους φιλους του κτλ κτλ κτλ, κι ολα αυτα τα σκεφτεται ενω στο 80% κοιταει το υπερπεραν. Γι αυτο μην λες οτι το tokyo ghoul ειναι η καφριλα του αιωνα και οσοι δεν τους αρεσει το παιζουν κουλτουρα κι ετσι γιατι το tokyo ghoul το τερματισε. Ειχαν δω τοσο εσωτερικο ψαγμενο μονολογο απο τα 5 τελευταια επεισοδεια του Neon genesis evangelion!


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

συμφωνώ αλλά δεν έχω δει αυτό το neon.... και καλά να τα λέει τουλάχιστον να τα έκανε, το ότι τα λέει και μετά πάει και τρώει ανθρώπους όσο συχνάει τρώει π***** η πατρινιά φοιτήτρια στο καρναβάλι, με κάνει να ξενερώσω, και καλά έχει λόγο ότι για να τους προστατέψει, και μετά παρασύρεται... @@@@α... θέλει να φάει και τρώει


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:συμφωνώ αλλά δεν έχω δει αυτό το neon.... και καλά να τα λέει τουλάχιστον να τα έκανε, το ότι τα λέει και μετά πάει και τρώει ανθρώπους όσο συχνάει τρώει π***** η πατρινιά φοιτήτρια στο καρναβάλι, με κάνει να ξενερώσω, και καλά έχει λόγο ότι για να τους προστατέψει, και μετά παρασύρεται... @@@@α... θέλει να φάει και τρώει
αν θες να δεις το evangelion, skipαρε τα 5 τελευταια επεισοδεια και πηγαινε στις ταινιες κατευθειαν, αν ποτε τολμησεις να δεις τα 5 τελευταια επεισοδεια θα βαρας το κεφαλι σου στον τοιχο... οχι μονο ειναι εσωτερικος μονολογος ΟΛΩΝ των χαρακτηρων, αλλα δεν αφορα καθολου την πλοκη και σε καποια φαση σιγουρα θα χασεις την μπαλα η απο την κουραση η απο το ποσο βαθια το παει σε καποια σημεια και την αλλαγη σκηνικων... Ασε...


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Γενικα ΜΗΝ το δεις το NGE...... xD


_________________
Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 8 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης