Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Προτάσεις/θαψιμο για Anime

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 11]

Santouryuu

Santouryuu

 

Τι τρολαρουμε ρε χωκ; δε βλεπεται αυτη η μαλακια! :muaha: :muaha:

Δε ξερω βεβαια το μανγκα τι κανει!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Santouryuu έγραψε:Τι τρολαρουμε ρε χωκ; δε βλεπεται αυτη η μαλακια! :muaha: :muaha:

Δε ξερω βεβαια το μανγκα τι κανει!

Το manga απο μια κλεφτη ματια που εχω ριξει δεν εχει τιποτα τρομερο ξυλο παρα πληροφοριες κλπ κλπ. Τυπικο HxH! daaamn!

alithinos mugiwara

alithinos mugiwara

 

προτινετε καποιο ανιμ σε στιλ one piece! Εχο ακουσι για το φερυ ταιλ αλλα δεν ξερω αν εινα καλο!
Αλλα πυ εχω δει ιναι το Αττακ ον τιταν και το Death Note!

Shikkoku

Shikkoku

 

alithinos mugiwara έγραψε:προτινετε καποιο ανιμ σε στιλ one piece! Εχο ακουσι για το φερυ ταιλ αλλα δεν ξερω αν εινα καλο!
Αλλα πυ εχω δει ιναι το Αττακ ον τιταν και το Death Note!
Χμμ:

Scarlet D.

Scarlet D.

 

alithinos mugiwara έγραψε:προτινετε καποιο ανιμ σε στιλ one piece! Εχο ακουσι για το φερυ ταιλ αλλα δεν ξερω αν εινα καλο!
Αλλα πυ εχω δει ιναι το Αττακ ον τιταν και το Death Note!
σε στυλ one piece είναι και το akame ga kill, τωρα αν θες φαντασια, ρομανς κτλ εκτος από το akame ga kill είναι το fairy tail που οντως στο συστεινω και είναι καλο anime για να αρχησει κανεις

http://www.onepiecegr.com/

Shikkoku

Shikkoku

 

Ρε δείτε free! να νιώσετεε :inlove:

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Nicolas26K έγραψε:
alithinos mugiwara έγραψε:προτινετε καποιο ανιμ σε στιλ one piece! Εχο ακουσι για το φερυ ταιλ αλλα δεν ξερω αν εινα καλο!
Αλλα πυ εχω δει ιναι το Αττακ ον τιταν και το Death Note!
Χμμ:

Ολα στη φορα..... :haha: :haha: :haha:

Scarlet D.

Scarlet D.

 

λεω να δω monster, αξιζει?

http://www.onepiecegr.com/

Hawkins

Hawkins

 

ΕΛΑ ΡΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟ HXH ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ...καλητερο απο το οπ ειναι σιγουρα και κορυφωνεται στο χιμερα αντ που ειχα λιωσει στο κλαμα

Scarlet D.

Scarlet D.

 

νταξ για ecchi εχει ωραια πλοκη, περιμενω την επομενη σεζον , αν την κανουν censor κι αυτή θα τους σκισω...

http://www.onepiecegr.com/

Scarlet D.

Scarlet D.

 

bump

παιδες εχετε ακριβη ημερομηνια για δευτερη σεζον shingkeki no kyojin?

http://www.onepiecegr.com/

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Hawkins έγραψε:ΕΛΑ ΡΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟ HXH ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ...καλητερο απο το οπ ειναι σιγουρα και κορυφωνεται στο χιμερα αντ που ειχα λιωσει στο κλαμα
το HxH ειναι γαματο ρε εσεις αλλα πιστευω δεν θα εχει συνεχεια οσο κρατησε καλο ηταν...
εχει δει κανεις το MAGI:THE LABYRINTH OF MAGIC ; ειδα χτες τα πρωτα 25 επεισοδια(πορωθηκα λιγο) και ηταν πλ καλο!!!

Hawkins

Hawkins

 

εχω δει μεχρι το 20 και το σταματησα γιατι δεν ειχαν βγει επεισοδια στα ελληνικα καποια στιγμη θα το συνεχισω

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

εχουν βγει ολα απο την πρωτη σεαζον 25/25 και 10 απο την δευτερη προσωπικα την δευτερη σμρ την τελειωσα την ειδα στα αγγλικα γτ δεν μπορουσα να περιμενω και τωρα παω να πιαστω με το μανγκα :P πλ καλο να το δειτε

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αυτη τη στιγμη βλεπω arslan senki (αν το λεω σωστα XD). ειναι πολυ κακα στημενο μεχρι στιγμης το anime και με ενδιαφερον χαρακτηρες και πλοκη απο μονο του. Το προτεινω

http://www.onepiecegr.com/

Εστελα

Εστελα

 

καλημερα παιδια και απο μενα ...
κανω μια προσπαθεια να καταλαβω πως δουλευουν εδω τα πραγματα ( ορθογραφικα φουλ σορυ)

λοιπον εγω αυτο που ειδα και δεν το προτεινω ειναι το nisekoi .... μετα απο 2-3 επισοδεια τιποτα 0 ενδιαφερον
εκεινο ομως που με τρελανε σαν κοπελα ειναι το Sukitte Ii Na Yo.... ρομαντζο ... θεικο.. για καθε ρομαντικια κοπελα Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 3 1901399319

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εστελα έγραψε:καλημερα παιδια και απο μενα ...
κανω μια προσπαθεια  να καταλαβω πως  δουλευουν εδω τα πραγματα ( ορθογραφικα φουλ σορυ)

λοιπον εγω αυτο που ειδα και δεν το προτεινω ειναι το  nisekoi .... μετα απο 2-3 επισοδεια  τιποτα 0 ενδιαφερον
εκεινο ομως που με τρελανε σαν κοπελα ειναι το Sukitte Ii Na Yo.... ρομαντζο ... θεικο.. για καθε ρομαντικια κοπελα  Προτάσεις/θαψιμο για Anime - Σελίδα 3 1901399319

Welcome εαν εισαι normal account btw!!! whistle

Μην ανυσηχεις δεν δουλευει τιποτα σωστα εδω μεσα!!!! :muaha:

Εστελα

Εστελα

 

χαχαχχααχ γτ βρε το λες αυτο !!!...

η εγω ειμαι χαζη η ολα ειναι πολυ δυσκολα εδω μεσα χαχχχααχχαχαχαχ

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Καλωσόρισες Εστέλα! Κάνε μας μια λίστα με τα πράγματα που σε "δυσκολεύουν" να στα κάνουμε απλά :)

Απλά συμμετέχεις στη συζήτηση, σε όποιο topic θες και γράφεις -σχεδόν- ό,τι θες.. Αν τηρείς τους ΚΑΝΟΝΕΣ δεν έχεις κανένα πρόβλημα!

Εστελα

Εστελα

 

συγνωμη παιδια δεν ξερω αν ειναι το σωστο θεμα εδω
αλλα μηπως ξερετε αν εχει 2 σεζον το Kamigami no Asobi ....

Hawkins

Hawkins

 

Εστελα έγραψε:συγνωμη παιδια δεν ξερω αν ειναι το σωστο θεμα εδω
αλλα μηπως ξερετε  αν εχει 2 σεζον το Kamigami no Asobi ....

εχει μωρο μου

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
XAXAXAXAXAXAXA :xD:

Εστελα

Εστελα

 

να φανταστω οχι με ελληνικα....
(καλε εσυ γτ γελας?? )

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Γελάω με τον χοκινς

Aldark

Aldark

 

γεια σου Εστέλλα , καλωσήρθες ^^
Χόκινς και λοιποί , μην τρολλάρετε την κοπέλα ρε
εγώ δεν ξέρω για το άνιμε πάντως..οπότε δεν μπορώ να βοηθήσω ~!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης