Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιον browser χρησιμοποιείτε;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Ποιον browser χρησιμοποιείται

Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c106%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c10 6% [ 1 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c1050%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c10 50% [ 9 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c1028%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c10 28% [ 5 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c1016%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c10 16% [ 3 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 18

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Qaaz

Qaaz

 

Δεν ειμαι αυτος που μπορει να σου απαντησει σ' αυτο μιας και ακομα δεν εβαλα W10 και δε θα βαλω για κανα χρονο

Tcixlas

Tcixlas

 

ούτε εγώ πειραματόζωο δεν γίνομαι... σκέψου ότι τώρα θα πάω στα w8.1 μιας και τα 7 τα θεωρώ υπεραρκετά :p

Aldark

Aldark

 

...μην το κάνεις. Μείνε στα 7 (αλλά υπάρχει σχετικό θέμα).
Δεν ξέρω πως θα πετύχει ο Ετζ , λίγο που μπήκα με κούρασε. Έχω καλομάθει στον Φάηρφοξ~!

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:δεν τον ξέρω είναι η αλήθεια... κοίτα ο chrome είναι για μένα άχρηστος... ο mozilla σκίζει και ο όπερα έιναι γαμάτος για scripts running within games
Ακριβως τα ιδιο λεω κι εγω , με μια μικρη διαφορα, ο Chrome είναι γι αυτους που δεν σκαμπαζουν από κομπιουτερς και θεωρουν ότι γρηγορος browser=καλος browser και αγνοουν ότι ο chrome κανει μιαμ μιαμ μιαμ την μιση ram που λεει ο λογος :haha:

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

^ακριβώς... εντωμεταξύ έχω φίλο πληροφορικάριο και χρησιμοποιεί τον chrome και του λέω ρε μαλάκα έχεις βίτσια? για ποιό λόγο το κάνεις αυτό? και μου απαντάει γαμημένη συνήθεια φίλε... απο πριν μπω στην σχολή :p

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Μονο firefox ρεεεε!!!

Tcixlas

Tcixlas

 

είπαμε hiken no kitsune

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~

Aldark

Aldark

 

το 0,3 στον Ετζ με ξεπερνάει.... :haha:

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί ο χρομ που τον έχουν για γρήγορο και τους καθυστερεί όλο το πισί? :p

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Διαβάζοντας τα στατιστικά, παρατηρώ πως ο Chrome από το 07 και ύστερα τράβηξε όλους τους χρήστες των explorer με μικρή επίδραση σε αυτούς του Mozilla. Τώρα τραβάει και του Mozilla:P

Δεν βρίσκω σε τί υπερέχει. Ίσως να φορτώνει σε 10ms λιγότερα, αλλά ... τίποτα άλλο. Ο Mozilla έχει καλύτερα adds και έχει πιο διακριτική σχέση με τον πελάτη.. (you know what i mean..)

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγώ τον Mozilla δεν τον αλλάζω :inlove: :inlove: :inlove:

Tcixlas

Tcixlas

 

κανένας δεν τον αλλάζει... παίζουν στα μιλισεκοντ αλλά κλασικά ο μέσος χρήστης ακούει.. ααα είναι ταχυτερος browser και κλασικα θέλουμε αυτό που ακούγεται καλύτερο... αν ήξεραν και καταλάβαιναν τι σημαίνει ότι καταλαμβάνει πολύ παραπάνω χώρο στην ραμ και μπορεί με ανοιχτά yt και σκαιπ και εφαρμογές να σου ρίξει μπλακ και γι αυτό έτρωγε συχνά σκαλώματα, δεν θα τον επέλεγαν τόσο εύκολα... μοζίλλα και πάλι μοζίλλα

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

mozilla ρε μου**α δεν υπαρχει καν συγκριση μεταξυ τους :P :P
ειναι γρηγορος,ειναι ευχρηστος,μπορεις να του αλλαξεις εμφανιση εχει τοσα πολλα θεματα και εχει και πολλα αδδς που ειναι χρησιμα...mozilla for the win

Aldark

Aldark

 

Χαίρομαι που υπάρχουν ακόμα προπύργεια του Μοζιλλιτισμού (i just made this word up!?)...Συν των όσων αναφέρατε , η Google ψάχνει ευκαιρίες να σε κατασκοπεύσει 24/7 , προσωπικά όσοι έχουμε android είμαστε ήδη μες στη φάκα...οπότε γιατί να είναι και μέσα στο pc μας; Σίγουρα βέβαια κάποια στιγμή ο Firefox αντέγραψε τον Chrome , αλλά πέρα από όλα αυτά , πρόκειται για τον καλύτερο και πιο φιλικό browser. Μόνο και μόνο που είναι οργανισμός , φτάνει και περισεύει. Πέρα από αυτό ,  ας αναφέρω ενδεικτικά ότι πχ το adblock του Chrome δεν δουλεύει καλά στο youtube...;) για ευνόητους λόγους...
Firefokusu-san <3

Scarlet D.

Scarlet D.

 

παιδια, ψιλοακυρο αλλα εχει να κανει με browser. Αρχησα να χρησιμοποιω mozzila αλλα μερικες φορες μου κανει κατι περιεργα και μου γινετε ασπρη η οθωνη και μαυρο το πλαισιο των tabs και για να το επαναφερω πρπει να το κανω minimize η σμυκρηνση

http://www.onepiecegr.com/

Qaaz

Qaaz

 

W10 δεν εχεις?

Tcixlas

Tcixlas

 

κάποιο bug ίσως απο τα win... δοκίμασες παλαιότερη έκδοση?

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
ή απλά εγκατέστησέ τον ξανά. Η τελευταία έκδοση είναι μια χαρά...

Tcixlas

Tcixlas

 

εχεις τα 10άρια? μπορεί να τρώει σκάλωμα στον δήμο γιατί έχει τα 10άρια

Qaaz

Qaaz

 

99.99% φταινε τα W10

Tcixlas

Tcixlas

 

Qaaz έγραψε:99.99% φταινε τα W10

propably... ίσως λές και μικρό ποσοστό, εγώ περισσότερο του αναφέρω λύσεις για να δει μήπως δεν φταίνε... κάτι ξέρει ο τσίχλας που δεν τα βάζει

alithinos mugiwara

alithinos mugiwara

 

δν ξερω για σας εγω εχω gogle chrom κ ιναι μια χαρα ! Σπανυα κολαει  παλια ιεχα της μακροσοφτ το εξπλορερ και σκατοκολαγε χαχα

Tcixlas

Tcixlas

 

χωρίς να θέλω να σε προσβάλω κάνεις μεγάλη προσπάθεια να γράψεις ετσι? νομίζω ότι κάνεις πλάκα ή είσαι διπλο ακκ

Aldark

Aldark

 

κι εγώ το πιστεύω (χόκινς 5;) αλλά φαίνεται clean

Eπίσης εγώ σε Win 10 δεν έχω κανένα θέμα με τον Firefox , ίσα ίσα είχα στα 8 και τώρα πετάω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης