Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιον browser χρησιμοποιείτε;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Ποιον browser χρησιμοποιείται

Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c106%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c10 6% [ 1 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c1050%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c10 50% [ 9 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c1028%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c10 28% [ 5 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c1016%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c10 16% [ 3 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c100%Ποιον browser χρησιμοποιείτε; - Σελίδα 5 Vote_c10 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 18

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:και ο edge ήταν καλός για λιγο, ο firefox στα prime του ήταν ότι καλυτερο, πλεον τον έχει φάει πάλι το chrome
στην αρχη τον χρησιμοποιουσα κι εγω αλλα μου λιγηζε το συστημα λογω του για καποιο λογο αφου ειχα μια καρτελα ανοιχτη για πολυ ωρα και εκλεινε χωρις λογο μερικες φορες με το ετσι θελω, ασε που δεν ειχε και adblock τοτε και μου ειχε βγαλει την παναγια στις διαφημησεις, τωρα δεν τολμω να το ξαναγγιξω xD

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

τώρα έχει σπάσει πολύ ρε συ

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Θέλω να δοκιμάσω τον pale moon, γιατι τα περισσότερα addons που χρησιμοποιούσα είναι πλεόν νεκρα . Κατα τα άλλα σταθερά firefox τα τελευταία 12 χρόνια και chrome στο κινητό. ouf

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν είχες θέματα με λαγκ στον firefox τον τελευταίο καιρό?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης