Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

DC/Marvel Γενική Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 27]

401DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 13 Απρ 2016, 12:58

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker



_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

402DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 13 Απρ 2016, 14:12

Pagliacci

Pagliacci

 

Επειδή ο κόσμος δεν ξέρει για τον Dr Strange ας δώσουμε μερικές πληροφορίες για αυτόν.

Ο κύριος Strange λοιπόν ή αλλιώς sorcerer supreme πριν μπλέξει με τα της μαγείας ήταν ένας σπουδαίος και εγωπαθής χειρούργος, περήφανος για τα αλάνθαστα χέρια του αλλά και λίγο douchebag (μέχρι και φιλανθρωπίες αρνούνταν να κάνει χωρίς κέρδος). 

Μια μερούλα λοιπόν, εκεί που οδήγαγε την αμαξάρα του έφυγε από τον δρόμο (όχι και τόσο σταθερά τα χέρια του ε;) ρημάχτηκε και περίμενε με τις ώρες να βρεθεί κάποιος να τον βοηθήσει. Τότε ήταν και η φορά που ένιωσε πραγματικό πόνο και αβοήθητος. 

Στη τελική κατάφερε και έζησε αλλά έπαθε μια βλάβη στα νεύρα των χεριών του με αποτέλεσμα να χάσει την σπουδαία του καριέρα. Σίγουρα μπορούσε να λειτουργεί ως σύμβουλος αλλά αυτό ήταν ανήκουστο για τον κ. Strange, αυτός έπρεπε να παίρνει όλη τη δόξα.

Στην προσπάθεια του να θεραπευτεί ξόδεψε ότι είχε μαζέψει με αποτέλεσμα να καταλήξει άφραγκος και ρεμάλι. Απελπισμένος και χωρίς πολλές ελπίδες ταξίδεψε στα Ιμαλάι για να κυνηγήσει μια φήμη για έναν θαυματουργό γιατρό ονόματι "the ancient one". Η τύχη του δεν έφτιαξε, έπεσε πάνω σε μια σφοδρή χιονοθύελλα και μέσα στην απελπισία του βρήκε έναν παράξενο ναό.

Εκεί γνώρισε τον Ancient One αλλά και ένα άλλο παλικάρι τον Μόρντο που ήταν μαθητής του Ancient. Σε κάποια φάση ο Μόρντο προσπάθησε να "φάει" τον δάσκαλο του, ο Strange θυσίασε τον εγωισμό του και προσπάθησε να σώσει τον παππού και τελικά έγινε μαθητής του παππού (αργότερα μαθεύτηκε πως όλο αυτό ήταν απλά ένα τεστ του ancient).

Εκεί λοιπόν ο Strange εκπαιδεύτηκε στη μαύρη μαγεία και απέκτησε έναν νέο ρόλο και ένα καινούριο νόημα στη ζωή του. Πλέον, είναι ένας πανίσχυρος μάγος που αντλεί τις δυνάμεις του από διάφορα αρχαία, μαγικά αντικείμενα ενώ έχει εκπαιδευτεί και σε πολεμικές τέχνες.

Το καλό με την απερχόμενη ταινία του Dr. Strange είναι πως ακόμα και αν δεν είναι καλή η ταινία θα έχουμε δει επιτέλους μαγεία αλλά και το multiverse δύο πράγματα που μπορούν να αξιοποιηθούν πολύ καλά στο μέλλον.


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

403DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 13 Απρ 2016, 14:18

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
The Comedian έγραψε:Επειδή ο κόσμος δεν ξέρει για τον Dr Strange ας δώσουμε μερικές πληροφορίες για αυτόν.

Ο κύριος Strange λοιπόν ή αλλιώς sorcerer supreme πριν μπλέξει με τα της μαγείας ήταν ένας σπουδαίος και εγωπαθής χειρούργος, περήφανος για τα αλάνθαστα χέρια του αλλά και λίγο douchebag (μέχρι και φιλανθρωπίες αρνούνταν να κάνει χωρίς κέρδος). 

Μια μερούλα λοιπόν, εκεί που οδήγαγε την αμαξάρα του έφυγε από τον δρόμο (όχι και τόσο σταθερά τα χέρια του ε;) ρημάχτηκε και περίμενε με τις ώρες να βρεθεί κάποιος να τον βοηθήσει. Τότε ήταν και η φορά που ένιωσε πραγματικό πόνο και αβοήθητος. 

Στη τελική κατάφερε και έζησε αλλά έπαθε μια βλάβη στα νεύρα των χεριών του με αποτέλεσμα να χάσει την σπουδαία του καριέρα. Σίγουρα μπορούσε να λειτουργεί ως σύμβουλος αλλά αυτό ήταν ανήκουστο για τον κ. Strange, αυτός έπρεπε να παίρνει όλη τη δόξα.

Στην προσπάθεια του να θεραπευτεί ξόδεψε ότι είχε μαζέψει με αποτέλεσμα να καταλήξει άφραγκος και ρεμάλι. Απελπισμένος και χωρίς πολλές ελπίδες ταξίδεψε στα Ιμαλάι για να κυνηγήσει μια φήμη για έναν θαυματουργό γιατρό ονόματι "the ancient one". Η τύχη του δεν έφτιαξε, έπεσε πάνω σε μια σφοδρή χιονοθύελλα και μέσα στην απελπισία του βρήκε έναν παράξενο ναό.

Εκεί γνώρισε τον Ancient One αλλά και ένα άλλο παλικάρι τον Μόρντο που ήταν μαθητής του Ancient. Σε κάποια φάση ο Μόρντο προσπάθησε να "φάει" τον δάσκαλο του, ο Strange θυσίασε τον εγωισμό του και προσπάθησε να σώσει τον παππού και τελικά έγινε μαθητής του παππού (αργότερα μαθεύτηκε πως όλο αυτό ήταν απλά ένα τεστ του ancient).

Εκεί λοιπόν ο Strange εκπαιδεύτηκε στη μαύρη μαγεία και απέκτησε έναν νέο ρόλο και ένα καινούριο νόημα στη ζωή του. Πλέον, είναι ένας πανίσχυρος μάγος που αντλεί τις δυνάμεις του από διάφορα αρχαία, μαγικά αντικείμενα ενώ έχει εκπαιδευτεί και σε πολεμικές τέχνες.

Το καλό με την απερχόμενη ταινία του Dr. Strange είναι πως ακόμα και αν δεν είναι καλή η ταινία θα έχουμε δει επιτέλους μαγεία αλλά και το multiverse δύο πράγματα που μπορούν να αξιοποιηθούν πολύ καλά στο μέλλον.

DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Seal-approval-eps-3180870


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

404DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 13 Απρ 2016, 15:52

Tcixlas

Tcixlas

 

εξαιρετική η ανάλυση του σκληρού, αλλά νομιζω ότι απο το τρειλερ και μόνο έπαθα έρωτα με την πρώτη ματιά με την ταινία, για κάποιο λόγο νομίζω θα είναι φανταστική και δεν μπορώ να την περιμενω με τίποτα...


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

405DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 13 Απρ 2016, 16:24

Aldark

Aldark

 

ωραίος ο Μάνος , μου ξεκαθάρισε κι εμένα κάποια κενά που είχα.
Γενικά ο παίκτης γαμάει , και η ταινία θα γαμάει , παρότι είναι άλλο στυλ , ο Κάμπερμπατς είναι ο ειδικός για να την παίξει , το φήλινγκ είναι στρέηντζ όπως πρέπει και θαρρώ πως θα πάνε όλα καλά.
Υποσχόμενο το τήζερ τρέηλερ , θα δούμε και μετά..


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Maxres11

406DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 13 Απρ 2016, 16:33

Pagliacci

Pagliacci

 

To τρέιλερ από την μια μου άρεσε από την άλλη ήθελα να δω έστω και μια σκηνή από τον Dr να χρησιμοποιεί μάτζικ. Bέβαια αυτό είναι το teaser, σου δείχνει κάτι χωρίς ουσιαστικά να σου δείχνει τίποτα. Δεν την φοβάμαι την Μάρβελ, ούτε τον Κιούκαμπερ αλλά ξενέρωσα λίγο που ο ancient one είναι γυναίκα.

Θέλω να δω και πως η συγκεκριμένη ταινία θα εμπλακεί στο μέλλον με τις άλλες (έχω μια θεωρία).


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

407DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 13 Απρ 2016, 16:57

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν ξέρω για αρχή ενός νέου κόσμου και για τιζεράκι μου φάνηκε αρκετά εντυπωσιακό εμένα προσωπικά, καλό το θέμα περι μαγείας σταντέ, αλλά θέλω να δω πως ακριβώς θα το χώσουν, μου άρεσε η σκηνή με την ψυχή που φεύγει απο το σώμα


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

408DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 14 Απρ 2016, 14:31

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

409DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 14 Απρ 2016, 14:40

Tcixlas

Tcixlas

 

ε ναι ρε, ο φλας ο κινεζάκος της ταινίας θα είναι φλας όχι σα το άλλο το φλωροκλαπ@@@@


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

410DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 14 Απρ 2016, 14:53

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Δεν εχω δει τη σειρα. Αξιζει;


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

411DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 14 Απρ 2016, 14:55

Tcixlas

Tcixlas

 

η σειρα φλας? η δεύτερη σεζόν φτιάχνει λίγο, αν βαριέσαι δες την, θα σου μειώσει τον πήχη για την ταινία λολ, γενικά είναι μέτρια η δεύτερη σεζον λίγο φτιάχνει, αλλά είναι κακή επιλογή του φλας του ίδιου αν και μεταφέρει σχετικά σωστα απο κομικ, αλλά δεν έχει χιούμορ βασικό αρνητικό, και γενικά νιώθω να χάνει λίγο


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

412DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 15 Απρ 2016, 14:26

Pagliacci

Pagliacci

 

Και επειδή σε λίγες μέρες βγαίνει το πολυαναμενόμενο Captain America: Civil War ας κάνω ένα μικρό αφιερωματάκι στην επερχόμενη ταινία. Spoiler Alert για όσους πιστεύουν πως θα πετύχω κάτι και επίσης Spoiler Alert για την σειρά των κόμιξ σε κάποιο μικρό βαθμό.

Αρχικά, μέσα από τα τρέιλερ έχουμε δει ουσιαστικά δύο ιστορίες. H μία έχει να κάνει με τον νόμο που πάει να ψηφιστεί σχετικά με το "φακέλωμα" των superheroes και η άλλη με το love story την φιλία των Καπ/Μπάκι/Iron Man. Έχουμε δει στα τρέιλερς μια τεράστια έκρηξη σε ένα κτίριο και από εκεί θεωρώ πως θα ξεκινήσει η ταινία.

Οι νέοι avengers που είδαμε στο τέλος του Age of Ultron θα βρίσκονται σε μια αποστολή που λογικά θα οδηγηθεί σε αυτή την τεράστια έκρηξη η οποία θα είναι και η σταγόνα που θα ξεχειλίσει το ποτήρι. Μετά τις καταστροφές σε Νέα Υόρκη και Σοκόβια μια νέα καταστροφή θα αναγκάσει την κυβέρνηση να πάρει μέτρα και εκεί πιστεύω πως θα υπάρξει και η πρώτη διαφωνία μεταξύ Τόνι και Καπ. Τα πράγματα θα χειροτερέψουν όταν ο Μπάκι θα ενοχοποιηθεί για αυτή την καταστροφή, ο Καπ θα κάνει τα πάντα για να τον προστατέψει, πιθανώς ο Μπάκι να βλάψει (αλλά όχι σκοτώσει και θα εξηγήσω αργότερα γιατί) τον κολλητό του Τόνι, τον Ρόουντς (aka War Machine) και κάπως έτσι θα χωριστούν οι δύο ομάδες.

Οι φημολογίες, η φύση των κόμιξ στα οποία βασίζεται η ταινία αλλά και το όλο κλίμα οδηγούν στην εικασία πως θα έχουμε και κάποιον θάνατο. Τα τρέιλερ προσπαθούν να μας δείξουν με κάθε τρόπο πως αυτός που θα πεθάνει θα είναι ο Ρόουντς (aka warmachine) αλλά εγώ είμαι σκεπτικός πάνω σε αυτό το σενάριο. Αφενός δεν πιστεύω πως θα έδειχναν έναν θάνατο στα τρέιλερ, αφετέρου το να σκοτώσεις έναν τόσο ασήμαντο χαρακτήρα απλά για να πεθάνει κάποιος το θεωρώ λίγο φτηνό τρικ. Σίγουρα είναι ένας πολύ καλός λόγος για να θυμώσει πραγματικά ο Τόνι αλλά εγώ πιστεύω πως ο Ρόουντς θα τραυματιστεί απλά σοβαρά (ίσως καμιά αναπηρία ή κανα κώμα) αλλά στη τελική θα ζήσει.

Οι ταινίες απέχουν πολύ από τα κόμιξ αλλά πιστεύω πως θα δούμε τον θάνατο του Κάπτεν Αμέρικα σε αυτή την ταινία. Υπερβολική σκέψη, το ότι έγινε αυτό στο κόμικ δεν πάει να πει τίποτα αλλά για εμένα αυτό είναι το μόνο που βγάζει νόημα. Βλέπουμε στα τρέιλερ τους δύο ήρωες να μάχονται μέχρι θανάτου και μία τέτοια κόντρα δύσκολα θα λυθεί με άλλον τρόπο. Tόσο ο Crossbones που θα εμφανιστεί στη ταινία όσο και η Σάρον Κάρτερ παίζουν πολύ σημαντικό ρόλο στο θάνατο του Καπ στα κόμιξ και δεν νομίζω πως η συμμετοχή τους στη ταινία είναι τυχαία. Τώρα θα μου πεις αφού θα πεθάνει ο Στιβ πως θα παίξει στις επόμενες ταινίες; Τρόποι υπάρχουν πολλοί, στα κόμιξ πολλοί έχουν πεθάνει και επανήλθαν και η είσοδος τους Dr. Strange στο Marvel Cinematic Universe προσφέρει επιπλέον λύσεις.

Ενδιαφέρον είναι και η προσθήκη του Black Panther στην ομάδα του Τόνι. Ο λόγος που ο Tcalla εμπλέκεται στα εκτός της χώρας του θεωρώ πως θα είναι για εκδίκηση καθώς στη έκρηξη που ανέφερε νωρίτερα (παίζει να έχει να κάνει κάτι με τα Ηνωμένα Έθνη εκείνη η αίθουσα) βρισκόταν και ο πατέρας του, (aka βασιλιάς της Wakanda) πέθανε και ο Panther θέλει να πάρει εκδίκηση από τον Bucky που θεωρείται υπεύθυνος.

Μια άλλη φήμη που έχει ακουστεί και θέλω να την εξετάσω είναι η περίπτωση κάποιας προδοσίας. Ακούγεται έντονα πως ένα από τα μέλη μιας ομάδας θα δουλεύει στην πραγματικότητα για την αντίπαλη. Αν εξαιρέσουμε τους Τόνι/Καπ όλοι οι άλλοι είναι πιθανοί αλλά εγώ θα εξαιρέσω και τους Χόκαι/Black Widow οι οποίοι παραείναι αναμενόμενο να κάνουν κάτι τέτοιο. Στα κόμικ αυτός που αλλάζει μεριές είναι ο spiderman ίσως γίνει κάτι τέτοιο;

Τέλος, τα match ups είναι αρκετά προβλέψιμα και θα είναι Iron Man vs Captain America, Winter Soldier vs Black Panther, Spiderman vs Ant Man, Black Widow vs Hawkeye, Falcon vs War Machine, Vision vs Scarlet Witch.

Εσείς τι περιμένετε από την ταινία;

Δωράκια:



 









_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

413DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 15 Απρ 2016, 14:54

Tcixlas

Tcixlas

 

αρκετά καλή ανάλυση αλλά εγώ για κάποιο λόγο ένιωσα ότι ο πανθερ θα πεθάνει, δεν μπορώ να σου πω το γιατί αλλά έτσι μου βγήκε... ποτέ δεν ξέρεις βέβαια με αυτά αλλά πολύ πιθανό το σενάριο που δίνεις γιατί όντως ο καπ έχει πεθάνει, έχει θεωρηθεί νεκρός αλλά πάντα επανέρχεται κάπως, και έιναι και καλό το σημείο εισαγωγής του dr strange όπως είπες κι εσύ


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

414DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 15 Απρ 2016, 16:14

Aldark

Aldark

 

Ο Πανθερ εχει σολο ταινια σε 1-2 χρονια , λες να πεθανει στην πρωτη του εμφανιση; :P

Ωραίος Μάνο , θα δούμε πως θα πάει...


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Maxres11

415DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 15 Απρ 2016, 16:34

Pagliacci

Pagliacci

 

Να σημειωθεί πως ο Πάνθερ παλεύει με τον Μπάκι χωρίς να είναι απαραίτητα στο τιμ Τόνι.


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

416DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 15 Απρ 2016, 17:48

Tcixlas

Tcixlas

 

ξανα λέμε, δεν ξέρεις τι γίνεται σε αυτά τα universe, μπορεί η σόλο ταινία του να βασιστεί στο πως ξεκίνησε, ή να δείξει αφού ζωντάνεψε με κάποιο τρόπο, έχουμε δει νεκραναστασεις ξανα και ξανά, και ο φιλ κολσον έχει πεθάνει και σε ταινία και ζωντάνεψε και έγινε σειρά πλάκα μου κάνεις?


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

417DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 16 Απρ 2016, 21:09

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
To agents of shield & agent carter αξιζουν σαν σειρες; Δεν εχω δει BTW το Captain America 2 & Τhor 2 μηπως και συνδεονται μεταξυ τους.


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

418DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 16 Απρ 2016, 21:24

Pagliacci

Pagliacci

 

Το captain america 2 είναι τρομερο, το Θορ 2 καλούτσικο. Το Agents μαρέσει πολύ, το κάρτερ με κουράζει λίγο


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

419DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 16 Απρ 2016, 23:43

Aldark

Aldark

 

cap 2 μπεστ μουβι , θορ 2 , ισως η πιο διασκεδαστικη και ετσι (δεν μπορω να το εξηγησω :p)

http://therealstanlee.com/deadpool-spidey-crossover/

τι λέτε;


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Maxres11

420DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Κυρ 17 Απρ 2016, 16:56

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Mακαρι να δουμε Spidey αλλα χλωμο το κοβω....


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

421DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Κυρ 17 Απρ 2016, 17:59

Pagliacci

Pagliacci

 

όχι, κανένα cameo με ντεντπουλ


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

422DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Κυρ 17 Απρ 2016, 18:00

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Για cameo λεει το αρθρο; Ε τοτε δεν με ενδιαφερει....


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

423DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Κυρ 17 Απρ 2016, 23:02

Aldark

Aldark

 

The Comedian έγραψε:όχι, κανένα cameo με ντεντπουλ
πρέπει να γίνει ρε φίλε θα ναι ότι καλύτερο


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Maxres11

424DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 18 Απρ 2016, 00:55

Pagliacci

Pagliacci

 

ΌΧΙ


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Random-South-park-Shizzle-Old-New-Gifs-Pics-south-park-26056382-500-281
https://onepiecegr.forumgreek.com/

425DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Δευ 18 Απρ 2016, 15:24

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν ξέρω αν θα μου άρεσε...

το agents ξενέρωσα γιατί έφαγα σποιλζ και το σταμάτησα κάποια στιγμή και δεν το έχω ξανα αρχίσει, το carter μου άρεσε περισσότερο είναι η αλήθεια


_________________
DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 17 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 27]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης