Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

DC/Marvel Γενική Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 27]

351DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 31 Μαρ 2016, 14:51

Tcixlas

Tcixlas

 

τον οδηγησαν στον θανατο

352DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 31 Μαρ 2016, 15:06

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Η dc ειχε κανει πολ και ειχε αφησει τους φανς να ψηφισουν

353DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 31 Μαρ 2016, 15:07

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Σκληρός Καριόλης έγραψε:Red hood is coming στις επόμενες ταινίες :D

Γενικά με προβλημάτισε το όλο θέμα με τους superman soldiers και το γεγονός πως είδαμε τον clark να γονατίζει στον Λούθορ. Ίσως να φτιαχτεί τίποτα σε ανδροειδές με το dna του Ζοντ, θα δείξει.

Δικαιωση

354DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 31 Μαρ 2016, 15:08

Tcixlas

Tcixlas

 

προβλεψεις ο σκληρος

355DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 31 Μαρ 2016, 15:11

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Για εγκυρες προβλεψεις στο στοιχημα...σκληρος...

356DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 31 Μαρ 2016, 16:25

Tcixlas

Tcixlas

 

ΜΟΝΟ DC

357DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 31 Μαρ 2016, 16:58

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
θες να το κανουμε ring...; Marvel...

358DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 31 Μαρ 2016, 17:32

Tcixlas

Tcixlas

 

φερνω σουπς και σας διαλαω άνετα

359DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 01 Απρ 2016, 00:34

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ενα θα πω μολις εμφανιστηκε η συγκεκριμενη μαδαμ και εσωσε τον Bats απο τα laser του Doomsday παραλιγο να την πεταξω εξω απο την χαρα μου....

Μost epic entrance ever...

360DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 01 Απρ 2016, 01:57

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Οπως δηλωσε ο σναιντερ η μαδαμ θα ειναι η καλυτερη πολεμιστρια στο σινεματικ γιουνιβερς

361DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 01 Απρ 2016, 02:00

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Μάλλον σουκου πάω για δεύτερη προβολή. Ο Doomsday δημιουργήθηκε από τον Zod;

362DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 01 Απρ 2016, 02:39

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Και εγω σουκου παω για δευτερη. Ο ντουμς στη ταινια δημιουργηθηκε απο αναμειξη ανθρωπινου (λεξ) και κρυπτονιανου (ζοντ) Dna. Στα κομικ βεβαια μισ τετοια αναμειξη δε φτιαχνει ντουμς αλλα μπιζαρο. Οπως και να εχει μπορεις να πεις πως ο ντουμς ειναι γιος του ζοντ και του λεξ (πατυ μη κανεις γισοι πλζ)

363DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 01 Απρ 2016, 03:28

Santouryuu

Santouryuu

 

ανοίξτε το poll να ψηφίσω dc

364DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 01 Απρ 2016, 10:46

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Εγινε μπατλτ ρε αλλα το εχασες :p

365DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 01 Απρ 2016, 12:10

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
googlara τον Bizarro και επαθα φρικη.

366DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 01 Απρ 2016, 14:51

Tcixlas

Tcixlas

 

ο μπιζάρο γαμεί :p παρεπιπτόντως σαντο wellcome back my friend παιζει κι εγώ να παω για δεύτερη προβολή έχω ενθουσιαστεί είναι η αλήθεια

367DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 01 Απρ 2016, 15:10

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
το περιμενα οτι οταν δημιουργηθηκε ο Doomsday θα ηταν κατι τελειως διαφορετικο σε σχεση με τα comics αλλα αυτο παραπαει.

Anyway απο soundtrack κραταω αυτα τα δυο μεχρι στιγμης. BTW, ο Zimmer αποφασισε να σταματησει να ασχολειται με super heroes movies. Πανε τα επικα soundtracks.





:inlove: :inlove: :inlove: ^^^

368DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 01 Απρ 2016, 20:33

Tcixlas

Tcixlas

 

ειδικά της ww μου άρεσε πολύ δνε ξέρω γιατί τόσο

369DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 02 Απρ 2016, 07:22

Santouryuu

Santouryuu

 

Walter Kovacs/ John Constantine

Αγαπημενοι ηρωες ολων των εποχων...

Thank you DC why me

370DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 02 Απρ 2016, 10:47

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν σε είχα για dc fan

371DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 02 Απρ 2016, 14:08

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Constantine υπερομορφάρα! Γουόλτερ Κοβατς δεν υπάρχει είναι απλά μια περσόνα ;)

372DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 02 Απρ 2016, 14:24

Tcixlas

Tcixlas

 

είδα το watchmen λοιπόν, έχω ανάμεικτα συναισθηματα, σαν ταινία ήταν καλή αν και κάποιες φορές μου φάνηκε πολύ "ψεμα" καταλαβαίνετε τι εννοώ αυτά τα εφέ στις μπουνιές στο σταμάτημα της γροθιάς, ίσως ήταν καλά και ταυτόχρονα με χαλούσαν στο ματι, δεν μπορώ να το εξηγησω, σαν ταινία γενικά ήταν καλή αλλά ενθουσιασμένος δεν μπορώ να πω ότι είμαι ας πούμε, ξεκάθαρα λόγω στορι, ήταν λίγο κουραστικό συνολικά, βέβαια όσο περνούσε η ώρα έφτιαχνε και μπορώ να πω ότι μετά το πρώτο δίωρο έσπερνε άσχημα, απλά αν δεν ξενέρωνα λίγο στην αρχή κα ιδεν με κούραζε τόσο ίσως ήταν και στις τοπ, απλά τώρα συνολικά δεν με τρέλανε λόγω αρχής,

373DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 02 Απρ 2016, 14:34

Aldark

Aldark

 

είναι φοβερό το watchmen ρε συ...σαφώς ανώτερο του BvS. (Επιφυλάσομαι μονο γιατί το χα δει σε ανύποπτο χρόνο πριν 3-4 χρόνια και δεν ήξερα τι έβλεπα πιθανά).
Το οποίο(bvs) , αν ισχύει αυτό που άκουσα , που όσο το σκέφτομαι τόσο λυπάμαι , γιατί δεν το πιασα και πρέπει να ισχύει (συνταξ φέηλ) , είναι σε μορφή ΚΟΜΙΞ. ΚΑΙ ΓΑΔΔΑΜΝ ΙΣΧΥΕΙ!

374DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 02 Απρ 2016, 14:42

Tcixlas

Tcixlas

 

για μένα δεν είναι ανώτερο με τίποτα.... προσωπικά με κούρασε αρκετά στο πρώτο μισό μέρος, έχανες το νόημα με τις αλλαγές τις απότομες... και σαν στορι το ίδιο δεν με τρέλανε.... απο εκεί και πέρα μου άρεσε εξαιρετικά πολυ΄το δεύτερο μισό της ταινίας που άρχισα να πιάνω και πολλά περισσότερα, που άρχισω να νιώθω λίγο και να μην χάνομαι τόσο... να μην είναι χαοτικό... το bvs για μένα ήταν σαφώς καλύτερο, αλλά αυτή έιναι η άποψη μου και μόνο

375DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 15 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 02 Απρ 2016, 14:45

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Δε κατάλαβα χριστό ρε αλ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 27]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης