Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΝΕΑ επεισόδια (Αγγλικοί υπότιτλοι) - Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Εμένα βέβαια μου άρεσε πάρα πολύ το επεισόδιο, ειδικά εκεί που εμφανίζεται ο αοκιτζι. Όσον αφορά την μάχη δον με σμοκερ εντάξει έχουμε οπτικοακουστικό υλικό, δεν είναι χαρτί, πρέπει να υπάρξει κίνηση, κάτι να γίνει, όχι μια μπουνιά και καληνύχτα. Βέβαια και πάλι ο δον τον ξεφτίλησε τον σμόκερ.

Aldark

Aldark

 

Troll έγραψε:ναι παραλυποντε πολλα ωπος το οτι ο καριμπου ειναι
Σπόιλερ:
αυτά παραλείπονται since day 1 στο άνιμε , δε θα παραπονεθείς γι'αυτό έτσι;;;

και είναι άνιμε ,πρέπει να δείξει μερικές γροθιές μερικά λεπτά , στο μάνγκα το φαντάζεσαι αλλιώς. και από το να το πνίξει στα φίλλερ όπως έχουμε πει , καλύτερα έτσι.
Κρίμα πάντως που ο Σμόουκερ μετατρέπεται λίγο σε νουμπά για ακόμα μια φορά , αλλά πιστεύω το κάνει ο Όντα γιατί μέχρι τώρα τον θεωρούσανε τούμπανο. και πιστεύω θα ξαναγίνει IMBA .

Troll

Troll

 

ftw τωρα που το θυμηθηκα το raparisma του aokiji φοβερο

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

Καπου διαβασα οτι παμε για νεο opening στο επομενο επεισοδιο που ερχεται το Σ/Κ. Λογικο μιας και μπαινουμε σε νεο arc με νεους χαρακτηρες κλπ. Τιτλος "Wake up".

Επισκέπτης

Anonymous

 

Επισκέπτης
Τουλάχιστον το opening αυτό να το παίζει γιατί πλην ενός site που βλέπω τη σειρά όλο το We Go είχε για opening και όχι το Hands Up ελέω Copyright ελπίζω να μην υπάρχει πάλι τέτοιο θέμα και με το Wake Up.

Aldark

Aldark

 

μπορείτε να πάρετε μια μικρή γεύση από το όπενινινγκ εδώ ) :

http://vimeo.com/84169912

παίζει να ναι καλό , ελπίζω να ναι και τίγκα στο σπόιλερ το  βίντεο του όπενινγκ φυσικά xD  :muaha:

Ryu

Ryu

 

Νεο opening ε; Καλη φαση!  gj! 
Παντως αυτα τα τελευταια filler με ξενερωσαν πολυ!

Aldark

Aldark

 




Γοοοου! Ωραίοι , σε φτιάχνει με τις άντμιραλ μπατλς και στο τέλος και τα σποιλεράκια ! Το νέο αρκ θα είναι έπικ , περιμένω πως και πως το καλοκαίρι για να κάνω κατς-απ <3

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker


Πολυ ωραιο το opening αλλα τιγκα στα spoilers για τους anime only χρηστες.

Ryu

Ryu

 

Πολυ καλο το χθεσινο επεισοδιο, αν και οντως το op ειχε τρελο spoil!
Τεσπα, ειδαμε επιτελους το Mera Mera no Mi "αθυκτο"!
Ειναι μεχρι να αρχησει το ξυλο mina, μετα θα ζουμε μονο για την Κυριακη!  luck 

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Full Spoileeeers!!!  :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: 

Επισκέπτης

Anonymous

 

Επισκέπτης
Το οpening εξαιρετικό και τα κοστούμια τους πάνε γάντι  :xD: 
Το επεισόδιο είχε ενδιαφέρον αλλά το animation δεν ξέρω δεν μ'αρέσει συγκριτικά με το opening είναι πολύ χάλια ελπίζω να βελτιωθεί σύντομα καθώς ένα arc όπως η Dressrosa αξίζει πολλά περισσότερα.

spoiler:

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εμένα πάλι μου φάνηκε πως έστρωσε λίγο το animation  :xD: 

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Mα καλα τωρα την παλευουν αυτοι εκει στην TOEI; Ειναι δυνατον να κοβουν το επεισοδιο στο καλυτερο σημειο; Το γεμισαν με βλακειες στην αρχη που δεν υπηρχαν στο manga και το εκοψαν μετα στο τελος. Συν τοις αλλοις το animation ηταν ψιλοβλακεια. Απαραδεκτοι.... kill yourself

Επισκέπτης

Anonymous

 

Επισκέπτης
Έλα μου ντε και γω ξενέρωσα απίστευτα δεν φτάνει που το manga είναι έτη φωτός μπροστά στην ιστορία,δεν φτάνει που είδαμε και ένα filler της κακιάς ώρας στη πιο κρίσιμη καμπή της υπόθεσης τώρα μας δείχνουν ένα επεισόδιο που δείχνει λιγότερα πράγματα από ένα chapter του manga και το animation δεν μπορεί να είναι όπως το opening γιατί είναι συνεχώς κατώτερο

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Monkey D.Mike έγραψε:Έλα μου ντε και γω ξενέρωσα απίστευτα δεν φτάνει που το manga είναι έτη φωτός μπροστά στην ιστορία,δεν φτάνει που είδαμε και ένα filler της κακιάς ώρας στη πιο κρίσιμη καμπή της υπόθεσης τώρα μας δείχνουν ένα επεισόδιο που δείχνει λιγότερα πράγματα από ένα chapter του manga και το animation δεν μπορεί να είναι όπως το opening γιατί είναι συνεχώς κατώτερο

Για να προσθετουν τις filler σκηνες ενα πραγμα σημαινει. Οτι το anime φτανει το manga οποτε κοβουν απο εδω, κοβουν απο εκει και προσθετουν παπαριες για να μην φτασει το manga.  :buhu: 

Aldark

Aldark

 

μην παραπονιέστε , μπορούσε να βάλει 25επεισόδο φίλλερ και να σας τινάξει τα μυαλά στον αέρα , αρκεστείτε σε αυτό που έχετε...ούτε εμένα μ'αρέσει , γιαυτό έχω κάνει διάλειμμα για ένα χρόνο από το op  nice! 

usopp the sogeking

avatar

 

συγνώμη για την έκφραση αλλά το ε**** πάλι ο οντά... τι είναι αυτά... ??? επεισόδιο που αποτελεί μόνο τρεις σελίδες μάνγκα??????

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Οπως το βλεπω το πραγμα μπορει το φρουτο του ες να καταληξει στον σαντζι, σε εκεινον πιστεω ταιριαζει περισσοτερο.

BlackLeg

BlackLeg

 

Και εγω ετσι το βλεπω γιαυτο ο οντα τν δειχνει συνεχεια να τρωει ξυλο (βεργκο,ντον). Αλλα θα ειναι κριμα γιατι μολις εμαθε μπλε περπατημα

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Θα τουμπανιασει απιστευτα ο Sanji οποτε πονταρω οτι δεν θα το φαει κανενας απο το πληρωμα.

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Οντως, εαν φαει το μερα μερα νο μι μπορει να ειναι και πιο δυνατος ακομα και απο τον λουφι που δν μπορει να συμβει... Αλλα σε ποιον να καταληξει αραγε το φρουτο?

N_G

N_G

 

Ρε παίδες ο Σάνζι έχει το δικό του στυλ μάχης με τα πόδια του..αυτό είναι το δυνατό του σημείο και το βλέπουμε χρόνια..Αν φάει το φρούτο θα καταργηθεί αυτόματα αυτό του το χαρακτηριστικό...τι να τα κάνει μετά τα πόδια αν μπορεί να εξαπολύσει,με το μικρό του δαχτυλάκι μια φωτιά που καταστρέφει ολόκληρη πόλη;
Το Μέρα Μέρα θα το πάρει κάποιος ο οποίος δεν μας έχει δείξει ακόμα ξεκάθαρα κάποιο αγωνιστικό στυλ μάχης..!!

petrikios

petrikios

 

Μια απο τις πιο σωστες αποψεις που εχω ακουσει εδω μεσα εδω και πολυ καιρο....

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Μα ολοι απο το πληρωμα εχουν δειξει τον τροπο που μαχωνται... Οποτε μαλλον καταληγουμε οτι δεν θα το παρει κανενας απο το πληρωμα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης