Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

mihawk

avatar

 

χαχααχχααχαχχαχααχαχ.ΕΤΣΙ ΡΕ LAW Γ******Σ ΟΛΟΥΣ!!!ο φλαμινκο δουλεβει για τν καιντο τν οποιο τν φοβατε κιολας.....αμα μαθει οτι ο ceasar λιπει λιπαμαι flamingo....o law προφανως θελει να παραιτιθει ο φλαμινκο για να μην εχει διασινδεσεις με τιν κιβερνιση αφου ο vergo πεθανε η θα χασει την θεση του και αμα χασει και φλαμινκο τι θεση του ο καιντο δν θα εχει διασινδεσεις με τιν κιβερνιση...τωρα δν ξερω αν θελει για ανταλαγμα ο law απο τον φλαμινκο να τον παει στον καιντο η να τ πει κανενα μυστικο που μονο ο φλαμινκο ξερει.πρωτη φορα βλεπω τον gayoula τον φλαμινκο να μι γελαει!!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Θα μπορουσα να πω οτι αξιζε το σημερινο τσαπτερ. Πωωω ρι σκεφτηκε παλι Λο? Προφανως θελει να μην εχει τον τιτλο του σισι ο φλαμινγκο και μετα να μην επιστρεψει τον Καισαρα και να τον σφαξει ο Καιντο ετσι οπως δεν θα εχει και την προστασια της κυβερνησης. Οποτε παει ενας ισχυρος αντιπαλος και ο Λο παιρνει την θεση του στο εμποριο. Αλλα μεγαλη μαλακια του Φλαμινγκο ηταν που τον αφησε ξεμπαρκο τον σιζαρ σε ενα σχετικα κοντινο νησι ενω μπορουσε να τον εχει στην ντρεσροζα και να μην τον ακουμπησει κανεις.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
mihawk έγραψε:χαχααχχααχαχχαχααχαχ.ΕΤΣΙ ΡΕ LAW Γ******Σ ΟΛΟΥΣ!!!ο φλαμινκο δουλεβει για τν καιντο τν οποιο τν φοβατε κιολας.....αμα μαθει οτι ο ceasar λιπει λιπαμαι flamingo....o law προφανως θελει να παραιτιθει ο φλαμινκο για να μην εχει διασινδεσεις με τιν κιβερνιση αφου ο vergo πεθανε η θα χασει την θεση του και αμα χασει και φλαμινκο τι θεση του ο καιντο δν θα εχει διασινδεσεις με τιν κιβερνιση...τωρα δν ξερω αν θελει για ανταλαγμα ο law απο τον φλαμινκο να τον παει στον καιντο η να τ πει κανενα μυστικο που μονο ο φλαμινκο ξερει.πρωτη φορα βλεπω τον gayoula τον φλαμινκο να μι γελαει!!

Προσεχε τι λες!! Μια χαρα ζωντανος ειμαι..... whistle

mihawk

avatar

 

ε τοτε θα χασεις την θεση σου φιλε απο τον smoker χαχαχαχαχ xD

karamin

karamin

 

εχετε δικαιο παιδια!ο Flamingo ηταν τσιρακι του Kaido!στην φωτο που ανεβασε ο Dimis http://www.mangapanda.com/one-piece/689/18, νομιζω οτι κατω αριστερα,δειχνει τον αρκουδο που ειχε στο ποληρωμα του ο Law και ειναι με κατεβασμενα μουτρα,σαν στεναχωρημενος,λετε να του πηρε το πληρωμα ο Kaido;ή εστω τον αρκουδο;χαχα....παντως ο Kaido πρεπει να εχει πολυ κοσμο που να εχει το φρουτο ζωου!στην φωτο εχει μεχρι και κατι πουλια βλεπω!


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 37 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Santouryuu

Santouryuu

 

karamin έγραψε:εχετε δικαιο παιδια!ο Flamingo ηταν τσιρακι του Kaido!στην φωτο που ανεβασε ο Dimis http://www.mangapanda.com/one-piece/689/18, νομιζω οτι κατω αριστερα,δειχνει τον αρκουδο που ειχε στο ποληρωμα του ο Law και ειναι με κατεβασμενα μουτρα,σαν στεναχωρημενος,λετε να του πηρε το πληρωμα ο Kaido;ή εστω τον αρκουδο;χαχα....παντως ο Kaido πρεπει να εχει πολυ κοσμο που να εχει το φρουτο ζωου!στην φωτο εχει μεχρι και κατι πουλια βλεπω!

μοιαζει με αρκουδα ναι αλλα οτι ειναι και ο bepo δεν το νομιζω. αν και οντως δεν εχουμε δει το πληρωμα σε αυτο το αρκ. ισως να ειναι φυλακισμενοι η τους εδιωξε γιατι ηταν πολυ αδυναμοι.
:haha:


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 37 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Dimis έγραψε:Θα μπορουσα να πω οτι αξιζε το σημερινο τσαπτερ. Πωωω ρι σκεφτηκε παλι Λο? Προφανως θελει να μην εχει τον τιτλο του σισι ο φλαμινγκο και μετα να μην επιστρεψει τον Καισαρα και να τον σφαξει ο Καιντο ετσι οπως δεν θα εχει και την προστασια της κυβερνησης. Οποτε παει ενας ισχυρος αντιπαλος και ο Λο παιρνει την θεση του στο εμποριο. Αλλα μεγαλη μαλακια του Φλαμινγκο ηταν που τον αφησε ξεμπαρκο τον σιζαρ σε ενα σχετικα κοντινο νησι ενω μπορουσε να τον εχει στην ντρεσροζα και να μην τον ακουμπησει κανεις.


Πολυ ωραια τα λες αλλα το sig που εχεις βαλει τα σπαει. Κανονικα επρεπε να το ειχα βαλει εγω.... :mueh: heh look at that

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Deathracer2009 έγραψε:
Πολυ ωραια τα λες αλλα το sig που εχεις βαλει τα σπαει. Κανονικα επρεπε να το ειχα βαλει εγω.... :mueh: heh look at that

aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

επικό τσαπτερ κ αυτό.....άντε μάθαμε πράγματα για τον kaido και την δύναμη του...(πόλη δυνατός αφού ο δοφλαμινγο έχασε το χαμόγελο του στο άκουσμα και μόνο )έχω ένα προεσθημα ότι στην εφημερίδα όπου θα δούμε την παρετήσει του δοφλαμινγο θα δείχνει και ανεβασμένα τα bounty των strawhat .....

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

βγικε το καινουργιο http://www.mangapanda.com/one-piece/698
ενταξει δεν εχω λογια!!! ολο και καλητερο!!!δειτε το πρωτα δεν θελω να σποιλαρο πριν το δειτε χΔ!!!

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Με πρόλαβες!!! whistle
ΠΟΣΟ ΕΠΙΚ!!!! aww

Σπόιλερ:


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 37 Untitled-1-7

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker


Smokeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...................... ellefson is a girl.

Πολυ ωραιο το chapter....

PanKats

avatar

 

ελα ρε kuzan τρελαααα..

aww aww

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Δεν παθαινει τιποτα. Θα δειχνει ακομα πιο bad ass με αυτες τις ουλες στη φατσα

gj!

:A wild Aokiji appears: Ποσο επικ? Σορυ ρε μαγκα... πας πιο κει γιατι μου κλεινεις τον δρομο...
Αντε να πανε και στην ντρεσροζα να τελειιωνει η υποθεση. Ακομα μυριζομαι ο φυλακισμενος οτι θα γινει νεο νακαμα plz plz plz

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker


Badass intro ο Ao Kiji. Eπιπλεον δεν περιμενα τον Doflamingo να εχει Ηaoshoku. wtf man?

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

πιστευω ειναι προβλημα αυτο(οτι εχει conquerors haki). σκεφτειτε οτι νικησε τοσο ανετα τον σμοκερ..!
λετε να μπορει να τον σφαξει ο aokiji? (εγω πιστευω ναι) τωρα αν θα το κανει δεν το πολυ νομιζω...γιατι πιστευω οτι θα τον δουμε σιγουρα και αργοτερα παλι τον doflamigo αλλα ποτε δεν ξερουμε!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Gomugomunoluffy έγραψε:πιστευω ειναι προβλημα αυτο(οτι εχει conquerors haki). σκεφτειτε οτι νικησε τοσο ανετα τον σμοκερ..!
λετε να μπορει να τον σφαξει ο aokiji? (εγω πιστευω ναι) τωρα αν θα το κανει δεν το πολυ νομιζω...γιατι πιστευω οτι θα τον δουμε σιγουρα και αργοτερα παλι τον doflamigo αλλα ποτε δεν ξερουμε!

O Smoker εκατσε και τις εφαγε για μην πει τιποτα. ellefson you is mean

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

πόσο ανώτερο μπορεί να γίνει ακόμα μου έρχετε να κλάψω από την χαρά .....αυτό το επισόδειο ήταν τοσο επικ ...πιστεύω το one piece έφτασε την τελιότητα σήμερα ....ο δοφλαμινγκο το χακί του βασιλιά ,ο αοκιτζή επιστρεύει .. vatomouros fav vatomouros fav vatomouros fav vatomouros fav vatomouros fav why you..! why you..! why you..! why you..! pingpingeyes pingpingeyes pingpingeyes

mihawk

avatar

 

Ποσο δυνατος μπορει να ειναι ο KAIDO? δες την μουρη του σαμουραι και του γιου του και τον γιουσοπ οταν ακουσανε το ονομα του KAIDO.ο donflamigo ειναι απιστευτα δινατος και φοβαται για το κεφαλι του απο τον καιντο που ο ντονφλαμιγκο φαινοταν να μην φοβατε κανενα γιατι ειναι απιστευτα δινατος!!!!

odi1

odi1

 

ΕΠΙΚ!!!!!!!!!!!! τελικά ήταν όντος ο αοκιτζι αλλά τι να πω δεν έχω λόγια ήταν γαμάτο!!!!!!!!! vatomouros fav vatomouros fav vatomouros fav vatomouros fav


_________________
n1 n2 n3 n4

karamin

karamin

 

ΕΠΙΚΟ τσαπτερ!Ο σμοκερ τεραστιος!εκατσε και τις εφαγε (οχι οτι θα μπορουσε να νικησει τον Φλαμινγκο) και δεν ειπε τιποτα!Μαλλον ο φλαμμινγκο αφου εχει και αυτο το χακι,θα ειναι ο μεγαλυτερος ανταγωνιστης-αντιπαλος των sh!προβλεπεται μακελειο στην Ντρεσορα!μαλλον εκει θα βρουνε κανενα νεο νακαμα!ο Αοκιτζι επικ επιστροφη,θα πριξη τον Φλαμιγνκο σιγουρα!μου αρεσε που αποκαλεσε τον Σμοκερ φιλο του!μπορει να κανουν και καμια υποχθονια συνεργασια!ο Λο αν το προσεξατε,την στιγμη που ο Λουφυ λεει οτι θα συνεργαστουν τα δυο crew,εμεινε κοκκαλο!ακομη δεν μας εχει πει που ειναι ο crew του...μηπως ειναι στην dressora και αυτοι αιχμαλωτοι;


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 37 F239lk


THE MASTER OF SNIPERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Santouryuu

Santouryuu

 

smoker παλι τις εφαγες;;;; τι'σαι συ να πουμε!!!!

ICE TIME......
kuzan=new nakama :mueh:

crocodile ποσο επικ εισαι που ειχες για πλακα το αρχι-τουμπανο τον ντοφλαμινγκο;;;
why me why you..! Maggie :)


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 37 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

uchiha1991

uchiha1991

 

πολυ ωραιο τσαπτερ....ο φλαμινγκο πολυ γαματος αλλα για τον αοκιτζι δεν το συζητω θεος....κ τον εχει για πλακα νομιζω τον φλαμινγκο...κ ειμαι περιεργος να δω τι παιζει μεταξυ αοκιτζι κ σμοκερ....

αλλα ρε γαμωτο σαυτο το αρκ ο οντα κατεστρεψε στα ματια μου τον σμοκερ...
εχω βαρεθει να τον βλεπω να τις τρωει....κ ηταν απο τους αγαπημενους μου....εχω ξενερωσει απιστευτα..
δεν λεω ειχε δυνατους αντιπαλους αλλα τουλαχιστον να ριξει κ καμμια στον φλαμινγκο οχι τοσο ευκολα

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
uchiha1991 έγραψε: αλλα ρε γαμωτο σαυτο το αρκ ο οντα κατεστρεψε στα ματια μου τον σμοκερ...
εχω βαρεθει να τον βλεπω να τις τρωει....κ ηταν απο τους αγαπημενους μου....εχω ξενερωσει απιστευτα..
δεν λεω ειχε δυνατους αντιπαλους αλλα τουλαχιστον να ριξει κ καμμια στον φλαμινγκο οχι τοσο ευκολα

Εεε... στο anime όλο και θα τον βάλουν να ρίξει καμία, δεν θα το αφήσουν έτσι aww3


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 37 Untitled-1-7

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Σαν πολύ δε χαρήκατε; Να ξέρετε ότι θα περιμένετε δύο εβδομάδες για το επόμενο. whistle

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης