Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
γιατί άμα έβγαινε 2013 ευρώπη θα το έπαιρνα?xaxaxa θα περάσει τουλάχιστον ένας χρόνος από την κυκλοφορία του για να το πάρο..γιατί δεν έχω λεφτά xexe :p

ναι πολύ ωραίο το killzone μου φάνηκε σαν να άλλαξε λίγο η ατμόσφαιρα που είχε έως τώρα το παιχνίδι,αλλα μπορεί να είμαι και λάθος γιατί δεν έχω παίξει ποτε killzone επειδή δεν έχω ps3 μονο το 360 πάντως από το next "γενερετιον" κονσόλες μάλλον τις sony θα τιμήσω!!κύριος γιατί με ενδιαφέρει το online gaming και στην sony είναι τζαμπέ ενώ στην microsoft αστο...

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Deathracer2009 έγραψε:
Lucky Roo έγραψε:Παντως κρυβουν και τα νεα bounties law luffy αμα ειδατε και αναφερεται κατι για admirals κ οχι admiral αρα ο aokiji kai o akainu αντικατασταθηκαν!!!

O Akainu ειναι πλεον fleet admiral.....

Λες να μην το ξερω οτι εγινε fleet admiral??? απλα λεω οτι στην θεση των admirals προφανως μπηκαν καποιοι αλλοι.... στο επομενο επεισοδιο ισως μας πουν ποιοι ...

karamin

karamin

 

εγω περιμενω να ανακοινωθουν τα νεα μελη των marines...λογικα θα μαμουν!!!!!δεν γινεται το ναυτικο να ειναι για πολυ ακομη αποδυναμωμενο...ο νεος fleet admiral ειναι πολυ αδιστακτος....θα γινει και πιο σκοτεινο πλεον το ναυτικο,δεν θα χαριζει!!!

PanKats

avatar

 

o magellan εγινε vice..

Kishishi

Kishishi

 

PanKats έγραψε:o magellan εγινε vice..

Magellan πιστεύω θα ξαναδούμε. Γιατί όχι και admiral. Στο Impel down arc νίκησε Luffy , Ivankov , Blackbeard and his crew (στα γρήγορα κιόλας). Όλοι τρέχανε να ξεφύγουν απο αυτόν. Υποτιμημένος γενικά χαρακτήρας κατα τη γνώμη μου για την δύναμη που έχει.

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Σπόιλερ:

Santouryuu

Santouryuu

 

Tony Tony Chopper έγραψε:
Σπόιλερ:

αδερφε στο εβαλα σε σποϊλερ ταγκς για να μην καταλαμβανει τοσο χωρο.

karamin

karamin

 

περιμενω να δω τους νεους admirals....θα κοβουν κωλους χωρις αμφιβολια!ο coby ξερουμε τι εγινε;στην ταινια τον δειχνει τουμπανο...παρεπιπτωντος,ξερω οτι βγαινω εκτος θεματος,αλλα θελω να μου πειτε εαν υπαρχει κανενα Link για την ταινια που ειχε βγει τελευταια...

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Ότι έχεις δει στην ταινία ισχύει και στο manga. Άρα ο Coby είναι Captain.

karamin

karamin

 

το θεμα ειναι οτι δεν εχω δει την ταινια,παρα μονο κατι τρειλερ...χεχε...κανενα link;;;

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ειχε ανεβει youtube σε κομματια πριν κανα μηνα αλλα την κατεβασαν. Δεν εχω αναζητησει εκτοτε

maggie

maggie

 

http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=390880

^μονο αυτο υπαρχει τωρα.

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

πολυ πιθανό να δούμε meggelan admiral πλοιρη όλα τα στοιχεία για admiral ......δεν μου έρχετε στο νου καπιος άλλος που θα μπορούσε αλλά θα το ψάξω

Steve-O

Steve-O

 

παδια ο μαγγελαν ειναι vice-warden δεν έχει φύγει από impel down

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

Santouryuu

Santouryuu

 

τα ελεγα για μπαγκυ.....ωουυυυυ γιεα!!!!

GomuRumeninge

GomuRumeninge

 

Τι να πρωτοπω για αυτο το chapter....Μαθαμε τα 6 απο τα 7 πιρατοσκυλα της κυβερνησης...Επισης, αν καταλαβα καλα o Sakazuki πρεπει να ειναι ακομα admiral...
Τελικα τα Akuma no mi κανουν respawn, αλλα δν ξερουμε ακομα ακριβως πως γινεται αυτο...Ααα και κτ τελευταιο...Μολις ειδα το σεντουκι που ηταν ετσι μικρο και αφου ειπε ο Doflamingo οτι θα το θελει ο Luffy προς στιγμην νομισα πως θα ειναι η καρδια του(μετα καταλαβα οτι αυτο δν θα ειχε και πολυ νοημα γιατι απλα θα τους απειλουσε ο Flamingo και θα τελειωνε η υποθεση... :haha: :haha: :haha: )..

mihawk

avatar

 

ΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑ LIVING LEGEND BUGGY THE CLOWN!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΛΑΙΩ!!!!!!!!!!!Ετσι μου αρεσε πολυ η διναμη του αce τωρα ο λουφαρος θα το θελει σιγουρα!!!λετε να μπορει να φαει και δευτερο φρουτο ο λουφαρος???η θα το φιλαξει για κανα member του?εγω λεω οτι θα το φυλαξη και τηα το δωσει στο επομενο νακαμα ΤΟΝ SABO!!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
θΑ το φαει ο Ζορο και θα γινει ο φλεγομενοσ badass ξιφομαχος. Θα παρει φωτια ο κωλος του mihawk.
Αλλα γενικα γαματο τσαπτερ δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο απο το 700

asvos

avatar

 

Ήταν όντως εκπληκτικό τσαπτερ... Όμως πιο πολλά ερωτήματα δημιούργησε παρά απάντησε...Αρχικά παίζει σίγουρα κάτι περίεργο με το νησί zou. Πρέπει σίγουρα να μας δείξει τους νέους αντμιραλ και να μας δείξει ποιος είναι ο fujitora.Επίσης μου τράβηξε την περιέργεια ο 7ος σιτσι για τον οποίον δεν λέει τίποτα. Rocky port incident + Law?Πιστεύω ότι έχει σχέση με τον Vergo.Και το πλέον ζουμερό θέμα της όλης υπόθεσης: το crew του doflamingo, οι 4 μεγάλοι και φυσικά πως απέκτησε το df του Ace.
Υ.Γ.:Όσο για το ποιος ρουφιάνεψε την συμμαχία του Kid. http://www.mangareader.net/one-piece/700/17 αριστερή εικόνα στο κέντρο. Apoooooo

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

ακόμα ένα τέλειο επεισόδιο ..τον luffy θα τον δούμε όπως δεν τον έχουμε ξαναδει ,θα τα πεξει μόλις δει το φρούτο ,.......το φροτο θα το δώσει στο sanji μια και γουστάρη την φωτιά αλλά και την χρισημοποιοί στις κίνησης του ...επίσεις είπανε μόνο τους 6 warlords λείπει ένας

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Προσεξε κανείς άλλος ότι η θέση της καρδιάς ήταν κενή; Ίσως να ήταν η θέση του Law,εξ' ου και οι heart pirates...!!!

PanKats

avatar

 

η κενη θεση προφανως και ειναι του doffy...τα σπασε απλα το τσαπτερ..ενδιαφερον και αυτο σχετικα με τον doffy και το pace του..

Lucky Roo

Lucky Roo

 

Εμενα σαν ν μ φανηκε οτι ειδα την bonney ελευθερη να κυκλοφορει !!! Ειδαμε και εναν απο τους νεους admirals που μ φαινεται κ γνωστη φατσα αυτος με το πουρο!! Ο commodore brannew ποιος ειναι παλι ?? Δεν μ λεει κατι το ονομα!!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
asvos έγραψε: http://www.mangareader.net/one-piece/700/17 αριστερή εικόνα στο κέντρο. Apoooooo

To παρατηρησα και εγω :xD:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης