Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

N_G

N_G

 

τον Kinemon τον έχει πολύ καλοφτιαγμένο χαρακτήρα...συνεργάζεται με το crew, τον δείχνει σε διάφορες πόζες, έχει μέχρι και το δικό του χιούμορ σε μερικά σημεία....ίσως να γίνει νακάμα...

δεν θα ήθελα ένα τρίτο swordman στο πλήρωμα...παρόλα αυτά είναι ωραίος χαρακτήρας και μ'αρέσει...εμφανισιακά είναι μόρτης...

mushroom*

avatar

 

Ναι έχει φάση ο σαμουραι
αλλά δεν νομίζω να γίνει νακάμα
γιατί αυτός θέλει να βρει το γιο του.
Αν και θα ταίριαζε στο κρου

uchiha1991

uchiha1991

 

Dimis έγραψε:Πρωτο. Ο φλαμινγκο δεν νομιζω να εμφανιστει σε αυτο το αρκ.
Δευτερο. Ο χοντυ δεν ειναι χοντρος.Ειναι απλα παρα παρα πολυ μυωδης και βλακας.
Τριτο.Ο CC ειναι πολυ επικινδυνος και επειδη ο Λουφαρος ειναι υπερτουμπανο δεν σημαινει οτι αυτος ειναι Αδυναμος.Εχει και bounty 300 million.
Τεταρτο.Ο Βεργκο ειναι γαματος χαρακτηρας και ανυπομονω να δω τις φουλ δυναμεις του.

gj! gj! gj! gj! gj! gj!
μπορει ο cc γενικα να ειναι δυνατος η επικινδυνος αλλα ετσι οπως τον εχει παρουσιασει μου φαινεται κατωτερος του λουφυ...κ αμα ξερω απο την αρχη οτι ο λουφυ ειναι πιο δυνατος απο τον αντιπαλο του κ οχι κατωτερος η τουλαχιστον ισαξιος ,μου φαινεται οτι δεν υπαρχει challenge...k μετα καταληγουμε σαν το fishman island οπου ηταν λες κ οι strawhats εκαναν προπονηση...μπορει δε λεω σε καποιους να αρεσε αυτο αλλα για μενα ηταν πολυ βαρετο....γιατι θελω ο main villain να ειναι badass....οπως ηταν σε καθε αρκ ....πχ αρλονγκ κροκο λουτσι κτλ...μπορει βεβαια τωρα να μ πεις οτι ο αρλονγκ η ολοι οι προηγουμενοι να χανουν χαλαρα απο τον λουφυ τωρα αλλα οταν τους πρωτο γνωρισαμε φαινοταν πολυ cool κ σιγουρα οχι γελοιοι σαν ton cc που παιρνει ωρες ωρες κατι ηλιθιες γκριματσες κ οταν τον χτυπαει ο λουφυ του πεταγονται τα ματια κ του φουσκωνουν τα μαγουλα.....
ο vergo apo την αλλη πολυ καλος χαρακτηρας κ θα ηταν ωραιος αντιπαλος του σμοκερ.....ανυπομονω να την δω αυτη τη μαχη....

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
http://www.mangareader.net/one-piece/681

Φρέσκο φρέσκο!!!! whistle

Nami-san!!! Robin-swan!!!

Nami-san!!! Robin-swan!!!

 

Patty D Luffy έγραψε:http://www.mangareader.net/one-piece/681

Φρέσκο φρέσκο!!!! whistle

Ναι μωρέ!!!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Patty D Luffy έγραψε:http://www.mangareader.net/one-piece/681

Φρέσκο φρέσκο!!!! whistle

Αυτα ειναι!!! Τι θελει να κανει ο τιτανομεγιστοτεραστιος Law; :conf:

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Πω καλα! Η Monet παιζει να ειναι πιο δυνατη απο τον CC.
O Sanji δυσκολευεται λιγο αλλα πιστευω θα τον δειρει τον Vergo.
Και ο Law ενας θεος ξερει τι εχει στο μυαλο του αλλα εγω πιστευω πως ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΔΩΣΕΙ ΤΟΝ ΛΟΥΦΑΡΟ.(θα ειναι πολυ μαλακας αν το κανει.Και θα φαει και της χρονιας του απο τον Luffy μετα! gj!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Dimis έγραψε:Πω καλα! Η Monet παιζει να ειναι πιο δυνατη απο τον CC.
O Sanji δυσκολευεται λιγο αλλα πιστευω θα τον δειρει τον Vergo.
Και ο Law ενας θεος ξερει τι εχει στο μυαλο του αλλα εγω πιστευω πως ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΔΩΣΕΙ ΤΟΝ ΛΟΥΦΑΡΟ.(θα ειναι πολυ μαλακας αν το κανει.Και θα φαει και της χρονιας του απο τον Luffy μετα! gj!

Δεν νομιζω να προλαβει να γιινει και τιποτα διοτι οπως ηταν λογικο κατι παρενεβη την ωρα της μαχης και αυτο ηταν το αεριο οποτε πιστευω οτι θα την κανουν απο εκει και μετα θα εμφανιστει ο super Smoker.... aww aww aww

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Super Smoker...??? :xD: :xD:
Πωπω, άλλο fanboy μας προέκυψε??
Μετα λέτε εμένα whistle
Εγώ θέλω πολύ να δω τι θέλει να κάνει ο Law :mueh:

GomuRumeninge

GomuRumeninge

 

Αλλο ενα υπερτουμπανο chapter....Καλυτερα σημεια για μενα...
1) Το κοκκαλο του Sanji που εσπασε μετα την κλωτσια του Vergo...
2) Ενα μικρο ξεκαθαρισμα του ρολου και του DF της Monet...
3) Η πονηρια και η εξυπναδα του Law που δν εχει τελος ρε φιλε....!!!!!!!

mushroom*

avatar

 

βγήκε τσάπτερ Τριτιάτικα? :conf:
έτσι φαίνεται, πάω να το διαβάσω gj!

N_G

N_G

 

Πολύ ωραίο chapter.....!!!

Είδαμε λίγο από τη δύναμη της Monet...περιμένω να δω και άλλα...
Ο CC δεν είναι και τόσο σάχλας όσο δείχνει...τον είχα μέχρι τώρα,όχι για αδύναμο σε καμία περίπτωση,αλλά εύκολο σχετικά αντίπαλο για τον Luffy...έχει μερικές ωραίες επιθέσεις που θα δυσκόλευε τον καθένα...
Ο Sanji ράγισε το πόδι του όταν αντέκρουσε την κλωτσιά του Vergo...ψιλολογικό αν σκεφτούμε ότι το σώμα του είχε καταπονηθεί και αποδυναμωθεί όσο βρισκόταν η Nami μέσα του....
O Smoker ψάχνει τον Vergo οπότε φαντάζομαι ότι θα έρθει και θα αναλάβει αυτός τη μάχη μιας και ο Sanji έχει τραυματιστεί...
Τέλος ο Law τόσο έξυπνος και πανούργος όσο δεν πάει όπως είπε και ένας φίλος πιο πίσω...πραγματικά περιμένω να δω τι έχει στο μυαλό του...

Υ.Γ επειδή δεν θυμάμαι και βαριέμαι να ανατρέξω πιο πίσω στα chapters να το δω...την καρδιά του ο Law την παραχώρησε μόνος του σε Vergo-CC και αν ναι για κάποιο λόγο που τον ανέφερε? βαριέμαι να κοιτάξω...όποιος θυμάται ας απαντήσει...και καλή σας μέρα dont talk to me, i k

ZoroR21

ZoroR21

 

Επιτέλους ένα γαμάτο τσαπτερ με λίγη δράση.Δε νομίζω ο τραφαλγκαρ να προδώσει τον Λούφυ και τους υπόλοιπους.τουλάχιστον όχι πριν νικήσουν έναν από τους Γιόνκου.Παρ όλα αυτά γνώμη μου είναι ότι ως τώρα το New World δεν έχει δείξει καμιά γαμάτη μάχη.Η αρχή έγινε με τον Sanji βέβαια αν και βλέπω τον Smoker να επέμβαινει και να σώζει την παρτίδα.Περιμένω να δείξει πιο πολλά από Λούφυ Ζόρο Law και Vergo.Λέτε να σκάσει και κανάς Ντοφλαμίνγκο και να γίνει το αρκ σε φάση Αραμπάστα?

souidos

souidos

 

ο λο εδωσε μονος του την καρδια του για να τον επιστευετει ο cc και ο σαντζι τωρα π εσπασε το ποδι του λετε να μεινει μ ενα ποδι ? ο λο τι μπορει να ετοιμαζει γτ ανυσηχησε τοσο πολυ ο vergo και o cc μ τον λο?

http://watchop.com

ZoroR21

ZoroR21

 

Δεν είναι πολύ νωρίς για έναν τόσο βαρύ τραυματισμό?Αν το πάθει ο Sanji σαν τον Red Leg Zeff από τώρα θα είναι πολύ lame.Λές να χει σχέση κάτι με κάποιο όπλο που μόνο ο cc θα μπορεί να ενεργοποιήσει?'Iσως το τρίτο όπλο μετά το Pluton kαι το Posidon,το Uranus όπως λένε?

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker


Δεν παιζει να μεινει με ενα ποδι ο Sanji. Απλως η κλωτσια του Vergo ηταν πιο δυνατη. Και εκει δειχνει ποσο δυνατοι ειναι oι Vice Admirals.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Καλέ ίσ ισα που ράγησε :xD:
Για εφφέ έβαλε την ακτινογραφία ο Όντα whistle

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Patty D Luffy έγραψε:Καλέ ίσ ισα που ράγησε :xD:
Για εφφέ έβαλε την ακτινογραφία ο Όντα whistle


Σωστα!!! Και την πρωτη φορα που το ειδα δεν καταλαβα τι ηταν..... :xD: :xD: :xD:

Πιο πριν οταν ειχε πρωτοεμφανιστει ο Kuma και ο Sanji τον ειχε κλωτσησει στην κεφαλα δεν επαθε τιποτα..... :haha:

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Χαχαχα, και εμένα μου πήρε κανα λεπτό να καταλάβω.. Νόμιζα πως ο Σάντζι φορούσε ριγέ παντελόνι και σκεφτόμουν wtf?? :haha:

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Chapteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer................

http://www.mangareader.net/one-piece/682/3

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
ΥΕΕΕΕΕΑΑΑΑΑΑΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :haha:

ZoroR21

ZoroR21

 

Dofla αλάνι όπως πάντα...Αυτό με τον Μομονοσούκε ήταν λίγο περίεργο η αλήθεια είναι.Πάντως να θεωρούσε μικρό αδερφό του(από άποψη συμπάθειας)ο Ντοφλα τον Τραφαλγκαρ είναι πολύ περίεργο.Ο Law δε φαίνεται να τον θεώρουσε και πολύ αδερφό του...

karamin

karamin

 

ωραιο chapter!!ο flamingo τι ρολο παιζει;σε καποια φαση νομιζα οτι η γκομενα που του επιτιθεται ειναι η jewllery bonnye.....χαχαχα....μαλλον θα σκασει μυτι στο νησι και αυτος...ισως στο τελος...ο law απλα ειναι πανεξυνπος..δεν θα προσωσει τον luffy,αλλα ολα αυτα τα εκανε για να παλεψουν οι sh με τον cc και τους αλλους και να εχει αυτος ελευθερο πεδιο!!!!πανουργος!για να δουμε την συνεχεια,...ο sanji τι λετε να κανει με το ποδι του;εχει πολυ ψωμι η φαση!

N_G

N_G

 

πραγματικά καλό τσάπτερ...ο Λο πολύ πανούργος...να δούμε τι ακριβώς παίζει με αυτό το δωμάτιο...κάτι τρομερό θα ναι για να διέταξε ο Φλαμίνγκο την εξόντωση του ώστε να μην αποκαλυφθεί ότι κρύβεται από πίσω...ο Don Fla πόσο δυνατός παίζει να είναι πια; και όχι επειδή έδειξε κάτι φοβερό αλλά θυμάμαι και αυτό που είχε πει σε έναν απο τη κυβέρνηση ότι όταν θα τελείωσει τισ δουλειέσ του μπορεί να φύγει απο Shichi δεν τους έχει και ανάγκη...ο Sanji με το πόδι πιστεύω πως δεν θα γίνει κάτι απλά ήθελε να μας δείξει ότι ο Vergo είναι αρκετά δυνατός....

Υ.Γ ο Vego όσο μιλάει με τον Joker τι ακριβώς κάνει; πετάει ;

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Ναι ρε. Ο βεργκο πεταει.Τον ειδαμε να χρησιμοποιει Shigun αρα εχει κανει μαστερ τις τεχνικες των CP9 επομενως χρησιμοποιει την Gepou που χρησιμοποιει και ο Sanji...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης