Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Gomugomunoluffy

Gomugomunoluffy

 

λογικα ναι τεταρτη βγαινει...! παντα τοτε το περιμενω αλλα πολλες φορες αργει να βγει ή καταραμενα break....!!!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Δεν εχει chapter?

souidos

souidos

 

δν εχει βγει ακομα.!

http://watchop.com

mushroom*

avatar

 

νομίζω έχει βγει αλλά δεν το έχω διαβάσει
ακόμα.Καλό είναι παιδιά?


_________________
') or ('x'='x

souidos

souidos

 

βγηκε μονο στο μανγαπαντα το εχει... δν ηταν και τπτ το ιδιετερο!http://www.mangapanda.com/one-piece/679/4

http://watchop.com

mushroom*

avatar

 

ναι της πλάκας κεφάλαιο. φαίνεται
ο οντα προχωράει το στόρι σιγά-σιγά
έχει και μπρεικ aaaaaah!


_________________
') or ('x'='x

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Δεν εχει μπρεηκ ρε

mushroom*

avatar

 

έχει φίλε τσέκαρε μια εδώ
http://www.mangareader.net/one-piece/679/22 gj!


_________________
') or ('x'='x

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
μμμμμ . Μαλλον αλλα συνηθως δεν το γραφει ο Οντα μεσα στο μανγκα διπλα απο εκει που λεει το τελος του τσαπτερ??

Το καλο που του θελω να εχει κιαλο so bored.

Kostago

Kostago

 

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Καταρχην. Γαματο τσαπτερ.Ο σαντζι μια μπουκια θα τον κανει τον Βεργκο.
και ο Λουφη θα πλακωσει στο ξυλο τον CC
maggies fav maggies fav maggies fav

Kostago

Kostago

 

Η φράση του Ζορο ´´ εδω ξεκιναει το new world ´´νομίζω ότι σηματοδοτεί την πραγματική αλλαγη του πληρώματος και θα δούμε πολλα νεα κουλ πράγματα ή έτσι θέλω να ελπίζω

GomuRumeninge

GomuRumeninge

 

Πολυ καλο chapter...Επιτελους φτασαμε στη δημιουργια των ζευγαριων για τις μαχες...Αν και αμφιβαλλω οτι ο Sanji θα ειναι ο κυριος αντιπαλος του Vergo καθως δν θα αργησει να φτασει ο Smoker.....Ο Vergo μας εδειξε οτι κατεχει τις κινησεις των CP9 (οπως και καθε VA θα μου πειτε) και οτι ενα δυνατο CoA μπορει να σταματησει ακομη και katana ενος (θεωρητικα) καλου αντιπαλου οπως η Tashigi...Aμφιβαλλω αν μπορουσε να σταματησει του Zoro ετσι....
Τελικα η ταχυτητα του Luffy εχει βαρεσει νεο νταβανι καθως πλεον προκαλει και φωτιες.....ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 Sticker,375x360

mushroom*

avatar

 

βγήκε τελικά το τσάπτερ?
ευτυχώς δεν είχε μπρεηκ ouf
Πάω να το διαβάσω yahoo

edit:Ωραίο τσάπτερ μας έδειξαν το ζευγάρια για τις μάχες
α ναι και ο λούφυ τον έχει άνετα τον σεζαρ


_________________
') or ('x'='x

uchiha1991

uchiha1991

 

πολυ badass o sanji..αν κ γω πιστευω οτι τελικος αντιπαλος του vergo θα ειναι ο smoker ....ελπιζω να μην χασει ο sanji αλλα κατι αλλο να γινει κ να αναλαβει ο smoker

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
uchiha1991 έγραψε:πολυ badass o sanji..αν κ γω πιστευω οτι τελικος αντιπαλος του vergo θα ειναι ο smoker ....ελπιζω να μην χασει ο sanji αλλα κατι αλλο να γινει κ να αναλαβει ο smoker

Δυσκολο να μην χασει ο Sanji. Αυτο ελειπε να μπορει να τα βαλει με Vice Admiral. Προφανως θα προβαλλει καποια αντισταση στον Vergo και θα φαει μερικες και τσουπ ερχεται και ο τιτανομεγιστοτερμαστιος Smoker για να τον πλακωσει.

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Μη λετε οτι θελετε ρε παιδια..σιγουρα θα τον πλακωσει στο ξυλο ο Σαντζι.
Εχει ξεφτιλιστει το ρανκ του βαις αντμιραλ. ο καθε πεταμενοσ παει εκει και λεει ειμαι βαις αντμιραλ.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Dimis έγραψε:Μη λετε οτι θελετε ρε παιδια..σιγουρα θα τον πλακωσει στο ξυλο ο Σαντζι.
Εχει ξεφτιλιστει το ρανκ του βαις αντμιραλ. ο καθε πεταμενοσ παει εκει και λεει ειμαι βαις αντμιραλ.

Εαν ο Sanji μπορει ανετα να τον πλακωσει στο ξυλο τοτε ο Luffy τον εχει για κολατσιο τον Vergo και γενικα ολους τους Vice. Οποτε ανετα μπορει να τα βαλει και μετα με Αdmiral και ειμαστε κομπλε..... :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:


Δεν εχουμε δει ακομα που μπορει να φτασει o Vergo. Ειδαμε ενα Shigun και κατι γινεται. Αν ναι ξεχασα και οτι ξερει busoshoku haki που το γνωριζουν ολοι οι Vice.

Παντως τον σχεδιασαν τον Vergo παρα πολυ καλα ειναι απο τους αγαπημενους μου. Μαζι με τον Smoker....

uchiha1991

uchiha1991

 


Δυσκολο να μην χασει ο Sanji. Αυτο ελειπε να μπορει να τα βαλει με Vice Admiral. Προφανως θα προβαλλει καποια αντισταση στον Vergo και θα φαει μερικες και τσουπ ερχεται και ο τιτανομεγιστοτερμαστιος Smoker για να τον πλακωσει. [/quote]

δε λεω οτι μπορει να τα βαλει με τον vergo...απλα θελω να εμφανιστει γρηγορα ο σμοκερ, η η μαχη τους για καποιο λογο να τελειωσει γρηγορα ισοπαλη.....δεν μπορω να τον δω να χανει....δεν θα τοαντεξω.... why you..!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Εγω πιστευω οτι ο Λουφαρος σιγουρα μπορει να λιωσει εναν Vice Admiral.
Παντως στην ταινεια που θα βγει τον Δεκεμβριο ο Λουφη θα τα βαλει με τον Ζ πρωην Admiral και λογικα θα τον νικησει.Οποτε πιστευω οτι ειναι λιγο πιο κατω απο τους Admiral.Και Ο Ζορο τον εχει για κολατσιο τον Βεργκο.Οποτε ο Σαντζι θα τον Νικησει αλλα με παρα παρα πολυ δυσκολια.Και μαλλον θα γινει συνεργασια με τον Σμοκερ.Σιγουρα ο Βεργκο ειναι και γαμω τους Χαρακτηρες αλλα οκ,σιγα,ενα Shigun εκανε.Το πολυ να ειναι λιγο πιο δυνατος απο τον lucci.

mushroom*

avatar

 

πιστεύω ότι ο Σάντζι θα τον νικήσει τον βεργκο
αν και με κάποια δυσκολία.Τώρα ο σμόκερ δεν ξέρω τι
θα κάνει Λέτε να συνεργαστούν με τον σάντζι?
Who knows?
Oda sure :xD:


_________________
') or ('x'='x

uchiha1991

uchiha1991

 

ποιοι λετε να ειναι οι main villains στο αρκ αυτο?ο vergo κ ο cc??η λετε να εμφανιστει κανας αλλος?κανας φλαμινγκο?
γιατι αν ειναι μονο οι 2 πρωτοι τοτε δεν ξερω θα ψιλοξενερωσω....γενικα μετα τον πολεμο κ ολους αυτους τους επικ χαρακτηρες που ειδαμε δεν μπορω να βλεπω κυριους αντιπαλους του λουφυ σαν τον χοντρο τον χοντι η τον βλακα τον cc....ελπιζω ολοι οι γνωστοι κ δυνατοι πειρατες που υπαρχουν(yonkou supernova sitchibukai) να αρχιζουν να μπλεκονται στην ιστορια γρηγορα σαν αντιπαλοι των strawhats...

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Πρωτο. Ο φλαμινγκο δεν νομιζω να εμφανιστει σε αυτο το αρκ.
Δευτερο. Ο χοντυ δεν ειναι χοντρος.Ειναι απλα παρα παρα πολυ μυωδης και βλακας.
Τριτο.Ο CC ειναι πολυ επικινδυνος και επειδη ο Λουφαρος ειναι υπερτουμπανο δεν σημαινει οτι αυτος ειναι Αδυναμος.Εχει και bounty 300 million.
Τεταρτο.Ο Βεργκο ειναι γαματος χαρακτηρας και ανυπομονω να δω τις φουλ δυναμεις του.

gj! gj! gj! gj! gj! gj!

N_G

N_G

 

το να σκάσει κάποιος άλλος στο νησί το θεωρώ λίγο ανέφικτο μιας και όλο το νησί είναι καλυμμένο από αέριο...

όσο για τον Vergo νομίζω πρέπει να τον παλέψει καλύτερα ο Smoker αν και δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούσε να νικήσει...


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 2eqgrhv


" Some day, I promise you...
They will all watch as i change the world.! "

Nami-san!!! Robin-swan!!!

Nami-san!!! Robin-swan!!!

 

Η ατάκα του αιώνα από Sanji, δώσε πόνο ρε παιχτάρα. Επίσης ιδανικό κλείσιμο και αναμένεται συνεργασία Luffy-Smoker. Μου μπήκε και η ιδέα Kinemon για νέο νάκαμα. Αναμένονται δυνατές εξελίξεις.


_________________
Latest One Piece Chapter [Attention ~ Spoilers] - Σελίδα 20 Aku-no-hana-1

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης