Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ο αγαπημένος σας Shichibukai!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Ο αγαπημένος σας Shichibukai!

Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c1050%Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c10 50% [ 78 ]
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c102%Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c10 2% [ 3 ]
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c1014%Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c10 14% [ 22 ]
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c108%Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c10 8% [ 13 ]
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c101%Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c10 1% [ 1 ]
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c1014%Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c10 14% [ 22 ]
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c101%Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c10 1% [ 2 ]
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c109%Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Vote_c10 9% [ 14 ]
Σύνολο Ψήφων : 155

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

151Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Κυρ 08 Ιαν 2012, 21:28

Sosa

Sosa

 

και ο Vista φαινεται να ειναι καλος...


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

152Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Δευ 09 Ιαν 2012, 06:51

iFiVa

iFiVa

 

Toni D. Kellis έγραψε:νομιζω ειναι δεδομενο οτι ΕΙΝΑΙ ο πιο δυνατος swordsman, δν προκυπτει απο τα συμφραζομενα.....

μπααα....ο shanks ειναι δυνατοτερος η' ειναι ισοδυναμοι....


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Luffyhj

153Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Δευ 09 Ιαν 2012, 08:45

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

σαν πειρατης ο shanks ειναι σιγουρα πολυ πιο δυνατος απο τον takanome, αλλα σαν ξιφομαχος οχι


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 1033418-bigthumbnail

154Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Δευ 09 Ιαν 2012, 13:13

core

core

 

iFiVa έγραψε:μπααα....ο shanks ειναι δυνατοτερος η' ειναι ισοδυναμοι....

έχει μια βάση αυτό που λες γιατί παλιά πάλευαν οι δυο του συνέχεια και δεν έχει ούτε μια γρατσουνιά... τώρα δεν ξέρω με σιγουριά γιατί τον Shanks δεν τον έχουμε δει ποτέ να μάχεται.....


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 07Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

155Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Δευ 09 Ιαν 2012, 14:49

Sosa

Sosa

 

το ότι ο Mihawk σταμάτησε να προκαλεί τον Shanks μόλις έμεινε με ένα χέρι, αυτό ίσως σημαίνει ότι τώρα το γεράκι ίσως είναι καλύτερο...
αν και πιστεύω ότι γενικά ο Shanks είναι πιο δυνατός.


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Evangelion_neon_genesis_misato_katsuragi_desktop_1024x768_wallpaper-256474

156Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Δευ 09 Ιαν 2012, 16:31

iFiVa

iFiVa

 

Toni D. Kellis έγραψε:σαν πειρατης ο shanks ειναι σιγουρα πολυ πιο δυνατος απο τον takanome, αλλα σαν ξιφομαχος οχι

Αυτο δεν το ξερεις γιατι δεν εχει διευκρινιστει ποιος νικουσε στα duels τους για αυτο λεω οτι ισως ειναι ισοδυναμοι!


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Luffyhj

157Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Δευ 09 Ιαν 2012, 17:02

core

core

 

ανυπομονώ πότε θα δούμε μια τέτοια μεγάλη μάχη....


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 07Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

158Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Τετ 11 Ιαν 2012, 10:07

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

ο mihawk ειναι Ο πιο δυνατος ξιφομαχος σε ολοκληρο το one piece!!!

δν μπορω να καταλαβω γτ δν το χωνευετε αυτο....

υπαρχει λογος που αυτος ειναι ο στοχος του zoro, και οχι ο shanks

σιγουρα ο shanks ειναι τουμπανο και σιγουρα πιο δυνατος απο τον mihawk συνολικα, αλλα οχι στο σπαθι


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 1033418-bigthumbnail

159Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Τετ 11 Ιαν 2012, 10:33

core

core

 

Έχεις ένα δίκιο σε αυτό…


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 07Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

160Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Παρ 02 Νοε 2012, 18:12

The Strongest

The Strongest

 

Για μένα ο καλύτερος είναι ο Mihawk .Οχι ότι δεν συμπαθώ τους άλλους αλλά γιατί είναι σοφός και είναι επίσης ο πιο cool για μένα μένα.(δεύτερη θέση Kuma και τρίτη Don Flamingo).

161Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Παρ 02 Νοε 2012, 19:18

ZisAkiS

ZisAkiS

 

παρολα αυτα, χωρις haki δεν μπορει να νικησει τον ενα και μοναδικο, BUGGY!!


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

162Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Παρ 02 Νοε 2012, 19:31

The Strongest

The Strongest

 

χαχαχαχαχαχχα ναι σωστά αλλά ο Buggy είναι πολυ μπούφος γιατί εφόσον ο Luffy τον έσωσε από το Impel Down αυτός έπρεπε να τον βοηθήσει.Αλλά αυτός καθόταν και έπαιζε με την κάμερα.

163Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Παρ 02 Νοε 2012, 21:29

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Μιχοκ!! Ο καλυτερος χαρακτηρας του ΟΠ


_________________
Δύσκολα τα πράματα... Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Monkeydluffy

164Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Σαβ 03 Νοε 2012, 01:30

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
BUGGY!!! Είνια απλα θείλα!! Αποκαίδι σκέτο!! :xD:
Don Flamingo ftw!! Ο Kuma δεν είνια εχθρός whistle


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Untitled-1-7

165Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Σαβ 03 Νοε 2012, 10:37

The Strongest

The Strongest

 

Μα ο Luffy έχει με το μέρος του ΣΧΕΔΟΝ τος μισούς Shichibukai.

166Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Δευ 05 Νοε 2012, 00:08

FlameBoy

FlameBoy

 

θα πω και γω Mihawk γιατι πολύ απλά φαίνεται επικός, και κρύβει κατι το μυστηριώδες που τον κάνει να μοιάζει ανίκητος...


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 805467-bigthumbnail

167Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Δευ 05 Νοε 2012, 18:26

The Strongest

The Strongest

 

Πολλή Manga μου φαίνεται διαβάζεις gj! gj! gj! gj!

168Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Δευ 05 Νοε 2012, 19:07

Natsu

Natsu

 

ρε ασχετο σαν τυπος το φρουτο του Buggy logia ειναι?? Βασικα αν και offtopic μου εξηγητε λιγο τους τυπους? Αυτο π ξερω ειναι οτι ειναι 3ιs. Logia, Paramecia.Zoan και σαν εξηγηση πως το 1ο αλλαζεις το σωμα σου οπως γουσταρεις και κατα κυριο λογο σε νικαει μονο με haki, zoan px chopper που εχεις μεταλλαξεις ζωων και paramecia που ειναι ο λuffy που δν εχω καταλαβει τι ειναι.....

169Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Δευ 05 Νοε 2012, 19:38

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 



Φιλε εδω ειναι μονο για ανιμε. Οποτε μην λες πραγματα που εχεις δει στο μανγκα γιατι το ανιμε δεν τα εχει δειξει. Υπαρχουν ατομα που δεν διαβαζουν μανγκα οποτε μην κανεις σποιλερ.


_________________
Δύσκολα τα πράματα... Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Monkeydluffy

170Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Τρι 06 Νοε 2012, 18:47

The Strongest

The Strongest

 

Natsu έγραψε:ρε ασχετο σαν τυπος το φρουτο του Buggy logia ειναι?? Βασικα αν και offtopic μου εξηγητε λιγο τους τυπους? Αυτο π ξερω ειναι οτι ειναι 3ιs. Logia, Paramecia.Zoan και σαν εξηγηση πως το 1ο αλλαζεις το σωμα σου οπως γουσταρεις και κατα κυριο λογο σε νικαει μονο με haki, zoan px chopper που εχεις μεταλλαξεις ζωων και paramecia που ειναι ο λuffy που δν εχω καταλαβει τι ειναι.....
Logia είναι όταν το σώμα σου γίνεται ένα με την ιδιότητα του Φρούτου π.χ. Smoker που μπορεί και γίνεται καπνός , Crocodille που μπορεί και γίνεται άμμος (μην σε μπερδέβει ο Blackbeard γιατί το φρούτο που έχει φάει ΕΙΝΑΙ Logia απλός έιναι εξέρεση) κτλ. , Zoan όταν από αυτό που είσαι σε μεταμορφόνει σε κάτι ΑΛΛΟ π.χ. Pell γίνεται πουλί , ο Chaka γινεται τσακάλι , ο Dalton γίνεται βίσονας ΑΛΛΑ ακόμα και ο Sengoku που γίνεται Αρχέος Βούδας είναι Zoan παρόλο την μεταμόρφοσή του ... και Paramecia είναι όταν αλλάζει κάτι στο σώμα σου αλλά το σώμα σου ΜΕΝΕΙ όπως είναι π.χ. Luffy που το σώμα του έμεινε όπως είναι απλός έγινε λαστιχένιο , Alvida που έμεινε ίδιο το σώμα της απλός μπορεί και γλιστράει , ο Daz Bones (Mr. 1) που το σώμα του είναι το ίδιο απλός μπορεί και το κάνει λεπίδες , η Paula (Miss Double Finger) που και αυτή έμεινε ίδια απλός μπορεί και το κάνει αγκίδες και πάει λέγοντας..... Τα κατάλαβες ??? here and there here and there

171Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Πεμ 08 Νοε 2012, 05:16

Santouryuu

Santouryuu

 

παιδια μην απορειτε με τις απαντησεις, απλα διεγραψα το ποστ του asshole γιατι ηταν τοσο βαρβατο σποϊλερ που δεν ηθελα ουτε καν σε spoiler tags να μπει.


επισης διαβασα εξ αρχης το τοπικ και εχω εκνευριστει. γενικα μου τη σπανε οι haters, που απλα δεν συμπαθουν καποιον επειδη ειναι δημοφιλης. αυτη η αποψη οτι πρεπει με το ζορι να διαφερουμε απο ολους τους αλλους. ο μιχοκ ειναι πολυ επικ χαρακτηρας (το αποδεικνυουν οι ψηφοι που πηρε) και δεν ξερουμε για το παρελθον του, οποτε μη βιαζεστε να κρινετε αμεσως οτι δεν εχει background. δεν γινεται 69 ατομα να ειναι ηλιθιοι και εσεις οι μονοι διορατικοι. ειναι τοσο επικ που αντιμετωπισε τον ζορο με το μαχαιρακι και ζητησε συγγνωμη που δεν ειχε κατι μικροτερο. ειναι τοσο επικ που μονομαχουσε με τον σανκς επι καθημερινης βασεως και δεν αποκομισε ουτε ΜΙΑ ουλη. σταματησε να ξιφομαχει δε μαζι του οταν εχασε το ενα του χερι ο σανκς, θεωροντας εναν κουλο αναξιο για αντιπαλο. και οχι, οταν εφτασε ο σανκς στο μαρινφορντ δεν φοβηθηκε, απλα δεν ηθελε να πολεμησει τον φιλο του για το καπριτσιο της wg που οπως εχει ειπωθει σε αρκετα επεισοδια, την εχει εντελως χεσμενη. και εχει και παραεχει χακι. λετε να εχει ο ζορο και να μην εχει ο μιχοκ;;;;;;;; απλα ο μπαγκυ δεν ειναι λογκια, καθ'οτι ο λουφυ μπορουσε να τον ακουμπησει. οποτε το χακι σε τι θα χρησιμευε;;;;;;

η ψηφος μου παραμενει παντως στη χανκοκ.... οσο να'ναι της εχω μια αδυναμια  oh my love!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Santouryuu στις Δευ 21 Ιουλ 2014, 01:54, 1 φορά


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

172Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Πεμ 08 Νοε 2012, 13:50

Natsu

Natsu

 

The Strongest έγραψε:
Natsu έγραψε:ρε ασχετο σαν τυπος το φρουτο του Buggy logia ειναι?? Βασικα αν και offtopic μου εξηγητε λιγο τους τυπους? Αυτο π ξερω ειναι οτι ειναι 3ιs. Logia, Paramecia.Zoan και σαν εξηγηση πως το 1ο αλλαζεις το σωμα σου οπως γουσταρεις και κατα κυριο λογο σε νικαει μονο με haki, zoan px chopper που εχεις μεταλλαξεις ζωων και paramecia που ειναι ο λuffy που δν εχω καταλαβει τι ειναι.....
Logia είναι όταν το σώμα σου γίνεται ένα με την ιδιότητα του Φρούτου π.χ. Smoker που μπορεί και γίνεται καπνός , Crocodille που μπορεί και γίνεται άμμος (μην σε μπερδέβει ο Blackbeard γιατί το φρούτο που έχει φάει ΕΙΝΑΙ Logia απλός έιναι εξέρεση) κτλ. , Zoan όταν από αυτό που είσαι σε μεταμορφόνει σε κάτι ΑΛΛΟ π.χ. Pell γίνεται πουλί , ο Chaka γινεται τσακάλι , ο Dalton γίνεται βίσονας ΑΛΛΑ ακόμα και ο Sengoku που γίνεται Αρχέος Βούδας είναι Zoan παρόλο την μεταμόρφοσή του ... και Paramecia είναι όταν αλλάζει κάτι στο σώμα σου αλλά το σώμα σου ΜΕΝΕΙ όπως είναι π.χ. Luffy που το σώμα του έμεινε όπως είναι απλός έγινε λαστιχένιο , Alvida που έμεινε ίδιο το σώμα της απλός μπορεί και γλιστράει , ο Daz Bones (Mr. 1) που το σώμα του είναι το ίδιο απλός μπορεί και το κάνει λεπίδες , η Paula (Miss Double Finger) που και αυτή έμεινε ίδια απλός μπορεί και το κάνει αγκίδες και πάει λέγοντας..... Τα κατάλαβες ??? here and there here and there

Ναι όλα ειναι πιο ξεκάθαρα τώρα gj! gj! gj! gj!

Να σε καλα!

173Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Πεμ 08 Νοε 2012, 15:43

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Santouryuu έγραψε:παιδια μην απορειτε με τις απαντησεις, απλα διεγραψα το ποστ του asshole γιατι ηταν τοσο βαρβατο σποϊλερ που δεν ηθελα ουτε καν σε spoiler tags να μπει.


επισης διαβασα εξ αρχης το τοπικ και εχω εκνευριστει. γενικα μου τη σπανε οι haters, που απλα δεν συμπαθουν καποιον επειδη ειναι δημοφιλης. αυτη η αποψη οτι πρεπει με το ζορι να διαφερουμε απο ολους τους αλλους. ο μιχοκ ειναι πολυ επικ χαρακτηρας (το αποδεικνυουν οι ψηφοι που πηρε) και δεν ξερουμε για το παρελθον του, οποτε μη βιαζεστε να κρινεται αμεσως οτι δεν εχει background. δεν γινεται 69 ατομα να ειναι ηλιθιοι και εσεις οι μονοι διορατικοι. ειναι τοσο επικ που αντιμετωπισε τον ζορο με το μαχαιρακι και ζητησε συγγνωμη που δεν ειχε κατι μικροτερο. ειναι τοσο επικ που μονομαχουσε με τον σανκς επι καθημερινης βασεως και δεν αποκομισε ουτε ΜΙΑ ουλη. σταματησε να ξιφομαχει δε μαζι του οταν εχασε το ενα του χερι ο σανκς, θεωροντας εναν κουλο αναξιο για αντιπαλο. και οχι, οταν εφτασε ο σανκς στο μαρινφορντ δεν φοβηθηκε, απλα δεν ηθελε να πολεμησει τον φιλο του για το καπριτσιο της wg που οπως εχει ειπωθει σε αρκετα επεισοδια, την εχει εντελως χεσμενη. και εχει και παραεχει χακι. λετε να εχει ο ζορο και να μην εχει ο μιχοκ;;;;;;;; απλα ο μπαγκυ δεν ειναι λογκια, καθ'οτι ο λουφυ μπορουσε να τον ακουμπησει. οποτε το χακι σε τι θα χρησιμευε;;;;;;

η ψηφος μου παραμενει παντως στη χανκοκ.... οσο να'ναι της εχω μια αδυναμια oh my love!

THIS!!!!!! x3 *clap clap clap*


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Untitled-1-7

174Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Πεμ 08 Νοε 2012, 15:52

ZisAkiS

ZisAkiS

 

Santouryuu έγραψε:παιδια μην απορειτε με τις απαντησεις, απλα διεγραψα το ποστ του asshole γιατι ηταν τοσο βαρβατο σποϊλερ που δεν ηθελα ουτε καν σε spoiler tags να μπει.


επισης διαβασα εξ αρχης το τοπικ και εχω εκνευριστει. γενικα μου τη σπανε οι haters, που απλα δεν συμπαθουν καποιον επειδη ειναι δημοφιλης. αυτη η αποψη οτι πρεπει με το ζορι να διαφερουμε απο ολους τους αλλους. ο μιχοκ ειναι πολυ επικ χαρακτηρας (το αποδεικνυουν οι ψηφοι που πηρε) και δεν ξερουμε για το παρελθον του, οποτε μη βιαζεστε να κρινεται αμεσως οτι δεν εχει background. δεν γινεται 69 ατομα να ειναι ηλιθιοι και εσεις οι μονοι διορατικοι. ειναι τοσο επικ που αντιμετωπισε τον ζορο με το μαχαιρακι και ζητησε συγγνωμη που δεν ειχε κατι μικροτερο. ειναι τοσο επικ που μονομαχουσε με τον σανκς επι καθημερινης βασεως και δεν αποκομισε ουτε ΜΙΑ ουλη. σταματησε να ξιφομαχει δε μαζι του οταν εχασε το ενα του χερι ο σανκς, θεωροντας εναν κουλο αναξιο για αντιπαλο. και οχι, οταν εφτασε ο σανκς στο μαρινφορντ δεν φοβηθηκε, απλα δεν ηθελε να πολεμησει τον φιλο του για το καπριτσιο της wg που οπως εχει ειπωθει σε αρκετα επεισοδια, την εχει εντελως χεσμενη. και εχει και παραεχει χακι. λετε να εχει ο ζορο και να μην εχει ο μιχοκ;;;;;;;; απλα ο μπαγκυ δεν ειναι λογκια, καθ'οτι ο λουφυ μπορουσε να τον ακουμπησει. οποτε το χακι σε τι θα χρησιμευε;;;;;;

η ψηφος μου παραμενει παντως στη χανκοκ.... οσο να'ναι της εχω μια αδυναμια oh my love!



χωσε santouryuu, χωσε! goodjob² goodjob² goodjob² goodjob² goodjob² goodjob²


_________________
Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Tumblr_ljst07jiQ81qah4nko1_500

175Ο αγαπημένος σας Shichibukai! - Σελίδα 7 Empty Απ: Ο αγαπημένος σας Shichibukai! Πεμ 08 Νοε 2012, 19:29

The Strongest

The Strongest

 

Santouryuu έγραψε:παιδια μην απορειτε με τις απαντησεις, απλα διεγραψα το ποστ του asshole γιατι ηταν τοσο βαρβατο σποϊλερ που δεν ηθελα ουτε καν σε spoiler tags να μπει.


επισης διαβασα εξ αρχης το τοπικ και εχω εκνευριστει. γενικα μου τη σπανε οι haters, που απλα δεν συμπαθουν καποιον επειδη ειναι δημοφιλης. αυτη η αποψη οτι πρεπει με το ζορι να διαφερουμε απο ολους τους αλλους. ο μιχοκ ειναι πολυ επικ χαρακτηρας (το αποδεικνυουν οι ψηφοι που πηρε) και δεν ξερουμε για το παρελθον του, οποτε μη βιαζεστε να κρινεται αμεσως οτι δεν εχει background. δεν γινεται 69 ατομα να ειναι ηλιθιοι και εσεις οι μονοι διορατικοι. ειναι τοσο επικ που αντιμετωπισε τον ζορο με το μαχαιρακι και ζητησε συγγνωμη που δεν ειχε κατι μικροτερο. ειναι τοσο επικ που μονομαχουσε με τον σανκς επι καθημερινης βασεως και δεν αποκομισε ουτε ΜΙΑ ουλη. σταματησε να ξιφομαχει δε μαζι του οταν εχασε το ενα του χερι ο σανκς, θεωροντας εναν κουλο αναξιο για αντιπαλο. και οχι, οταν εφτασε ο σανκς στο μαρινφορντ δεν φοβηθηκε, απλα δεν ηθελε να πολεμησει τον φιλο του για το καπριτσιο της wg που οπως εχει ειπωθει σε αρκετα επεισοδια, την εχει εντελως χεσμενη. και εχει και παραεχει χακι. λετε να εχει ο ζορο και να μην εχει ο μιχοκ;;;;;;;; απλα ο μπαγκυ δεν ειναι λογκια, καθ'οτι ο λουφυ μπορουσε να τον ακουμπησει. οποτε το χακι σε τι θα χρησιμευε;;;;;;

η ψηφος μου παραμενει παντως στη χανκοκ.... οσο να'ναι της εχω μια αδυναμια oh my love!
ΠΕΣΤΑ ... goodjob² goodjob² o gohs o john o gohs o john yupi yupi

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης