Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

One Piece Banner Contest!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

76One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Τρι 24 Αυγ 2010, 14:30

βατόμουρο

avatar

 

Law Defender
^πολυ καλη δουλεια αθανατε :)

77One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Τετ 25 Αυγ 2010, 09:58

maxuris

maxuris

 

athanatos έγραψε:έφτιαξα και εγω μερικες...
https://2img.net/h/i225.photobucket.com/albums/dd18/athanatos1991/newlogoace.jpg

αυτες για την ωρα...περιμενω γνωμες!

Αυτη ειναι fav και ειναι epic !!! oh my love!


_________________
One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 757b32

78One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Τετ 25 Αυγ 2010, 16:29

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
ωραιος ο αθανατος...παρα πολυ καλη δουλεια,ολες ειναι sugoi με καποιες να μου αρεσουν λιγο πιο πολυ ^^

79One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Πεμ 26 Αυγ 2010, 23:25

alphaetomega

alphaetomega

 

καλα ο αθανατος τα εσπασε επικ.... gj!


_________________
One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 28jlma0
luffy=onepiece

80One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 29 Αυγ 2010, 21:13

Akagami no Shankusu

Akagami no Shankusu

 

Επιτελους μπαίνω κ εγω σε ενα διαγωνισμο Banner :xD:
Καταπληκτικά τα Banners των παιδιών Respect σε ολους ετσι κι λλιως η χοιρονομια ειναι αυτή που παίζει τον σημαντικότερο ρόλο!
Αν κ εχω το photoshop τόσο καιρο, το οποίο να πω την αλήθεια δεν το πολυξερω, αποφασιασα να ασχοληθω σημερα για πρώτη φορα με το Gimp 2.6
Καθομουν κ κοιταγα ολα τα βιντεακια στο youtube κ σχεδον εχω μαθει αρκετα κόλπα τα οποία δεν τα ήξερα ετσι μετα απο σαν πρωταρης σας παρουσιαζω το παρακατω Banner...αυριο μεθαυριο θα ακολουθησουν κι αλλα! gj!
Ακούω γνώμες!...


One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Onepieceonepiece5961693

81One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 29 Αυγ 2010, 21:27

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

πολυ ωραιο το bannerακι gj!
ομως εχει κατω δεξια μια μαυρη γραμμη,αλλά νταξει,βγαινει ευκολα...


_________________
One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Db0370

82One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 29 Αυγ 2010, 21:33

Akagami no Shankusu

Akagami no Shankusu

 

HawkEyes Juracule έγραψε:πολυ ωραιο το bannerακι gj!
ομως εχει κατω δεξια μια μαυρη γραμμη,αλλά νταξει,βγαινει ευκολα...

OK διορθώνεται! :xD: Μην ανησυχεις αμα μπορεσω θα το ανεβασω αυριο διορθωμενο καθως φτιαχνω κι αλλο τωρα...παιδια εχω ξεμεινει απο photo/wallpapers αμα εχετε τιποτα δοστε στο λαο... aww

83One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Κυρ 29 Αυγ 2010, 21:52

didimakia

didimakia

 

Πανε στο θρεντ του βατομουρου :P

Anyway να δεις τα λινκς ή σε thumbnails γτ δεν φενονται ολοκληρες.. εχουμε ενα μικρουλι προβληματακι :P


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

84One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 00:54

Akagami no Shankusu

Akagami no Shankusu

 

Oρίστε μία ακόμη δημιουργία μου, εβαλα ολη μου την τεχνη, γεια σας!Τελος για σημερα αυριο πάλι! ellefson is dead.

Straw-hats Crew Watch The Sunrise

One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Onepieceonepiece5727723

Link: https://2img.net/r/ihimizer/img408/377/onepieceonepiece5727723.jpg

85One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 02:34

athanatos

avatar

 

Αλλη μια κινουμενη...περιμενω γνωμες και κριτικες! :)

https://2img.net/h/i225.photobucket.com/albums/dd18/athanatos1991/kinoumeni-memories-1.gif

86One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 02:47

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
ΓΑΜΑΤΗ

87One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 02:59

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
/bow.

ψηθειτε να βαλετε καποια του αθανατου εσεις στην εξουσια.
προτιμω την κινουμενη αλλα και οι αλλες μετρανε πολυ... ;)

88One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 06:13

maxuris

maxuris

 

Κινουμε απλα προ ... Αλλα επιμενω στην προηγουμενη με name new logo ace :)


_________________
One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 757b32

89One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 10:22

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

πςςςς η κινουμενη τα σπαει!πολυ καλη δουλεια! goodjob²
ψηφιζω να μπει αυτη!now! Pandman ownz



Έχει επεξεργασθεί από τον/την HawkEyes Juracule στις Δευ 30 Αυγ 2010, 10:51, 1 φορά


_________________
One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Db0370

90One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 10:47

Akagami no Shankusu

Akagami no Shankusu

 

Παιδια με πιο προγραμμα φτιαχνεται κινουμενη?

91One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 11:06

athanatos

avatar

 

Με το Photoshop τις φτιαχνω! ευχαριστω για τα καλα σχολια παιδια :)

92One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 16:01

didimakia

didimakia

 

Πραγματικα υπεροχη...

@Shadow Ace θα μπουνε μωρε ολα στο τελος... βασικα θα γινει contest ή ολα θα μπουν? XD


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

93One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 16:13

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
οχι και ολα ρε... -_-

να κανουμε μια επιτροπη μερικα ατομα που δε συμμετεχουν και να βγαλουμε 3-4...

Τι λετε για εμενα και τον Johnnyman? ^^

94One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 19:43

Crowdon

Crowdon

 

Shadow Ace έγραψε:οχι και ολα ρε... -_-

να κανουμε μια επιτροπη μερικα ατομα που δε συμμετεχουν και να βγαλουμε 3-4...

Τι λετε για εμενα και τον Johnnyman? ^^

Θα ψηφίσουμε στο Room Zero όταν έρθει η ώρα.
Ίσως σου δώσουμε ένα part time ticket για να ψηφίσεις και εσύ. :haha:


_________________
Εάν ο ύπνος ήτανε νερό, θα κατουρούσα μέσα για να μην το πιω. 


Crowdon - 2010 μ.Χ.

95One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 21:21

being of darkness

being of darkness

 

Impel Down
Impel Down
πο ρε athanate γαμα και δερνει η φωτο... gj!

96One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 21:29

didimakia

didimakia

 

Εκανα και εγω αλλο ενα αλλα δεν ξερω τι να γραψω μεσα στις φουσκες... αυτο καλο ειναι ή εχετε να προτεινετε κατι αλλο?
One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Bannerbythemightydidima.th


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

97One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 21:55

Akagami no Shankusu

Akagami no Shankusu

 

Oρίστε κ άλλη μία από εμένα αν σας αρσε ολο το σχέδιο κ θεμα πειτε το μου να φτιάξω κ καμία αλλη εγκαιρα, καθώς θέλει πολύ δουλειά πιστεψτε με!!

Ορίστε ακουω γνωμες!
------------------------(Θέλω καποιο διωρθωμα καθως παρατηρησα οτι υπηρχα; καποια λαθακια στην εικονα ελπιζω να προλαβω να την ανεβασω μεχρι τα μεσανυχτα! gj!

98One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 23:04

teo

avatar

 

που ειναι η pic?οεο?

99One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Δευ 30 Αυγ 2010, 23:10

Akagami no Shankusu

Akagami no Shankusu

 

Ετοιμη !!!
Ελπίζω να σας αρεσει αφιερωσα πολύ χρόνο για όλο το θέμα κ για να βρω τις εικόνες!!ΧΟΙΡΟΠΟΙΗΤΗ BY Akagami no Shankusu!

https://2img.net/r/ihimizer/img833/4967/brickwallnighttexturenh.png

Θέλω πολύ να μπει στο FORUM please!! plz plz plz
Δεν νομίζω να φτιάξω αλλο κ είναι το καλύτερο μου banner που εχω φτιαξει ever!!Τελος παντων η αποφαση δικια σας
Παρεπιτοντως την εφτιαξα με photoshop CS5! whistle



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Akagami no Shankusu στις Τρι 31 Αυγ 2010, 20:15, 1 φορά

100One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Empty Απ: One Piece Banner Contest! Τρι 31 Αυγ 2010, 01:10

quenta

quenta

 

ειναι πολυ απλο να φτιαξεις τετοιες δουλειες οπως αυτη του αθανατου..αν δεν ξερετε πως μπορειτε να ψαξετε ειτε στο photoshop help για οδηγιες ειτε στο νετ..θα δειτε οτι θελει μονο "3-4 κινησεις" για να τις φτιαξεις(σε εισαγωγικα γιατι παντα το κωψε ραψε παιρνει χρονο)

το ποιο βασικο απολα ειναι να εχεις καλες ιδεες οπως αυτη που μας παρουσιασε ο αθανατος https://2img.net/h/i225.photobucket.com/albums/dd18/athanatos1991/kinoumeni-memories-1.gif

αλλα αν ειστε γνωριμοι με τд photoshop και θελετε να μαθετε το πως ζητηστε tutorial apo ton αθανατο να σας ποσταρει το πως..

μια ειδεα μονο παραπανω απο μενα πρως τον αθανατο..αν θελεις μπορεις να δωκιμασεις το adobe after effects για μετα οταν τελειωσεις απο το photoshop ετσι ωστε να διξει ακομα ποιο επαγκελματικο το αποτελεσμα...
παντως μπραβο πολυ καλη δουλεια..


_________________
One Piece Banner Contest! - Σελίδα 4 Kinoumeni-memories

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης